C
Ceļotājs

Lietotāja aktivitātes


Ventspilī nu jau vairāk kā divas nedēļas bez nokrišņiem (pēdējais lietus, šķiet, bija maija sākumā). Vējš apkārt dzenā putekšņus.Ventspilī aizvadītajās 3 - 4 dienās dabā beidzot ir iezadzies pavasaris, taču joprojām nevar salīdzināt ar citām, daudz zaļākām, Latvijas daļām. Kā jau pavasarī, saulītē silts un brīžiem pat karsts, bet vējā vēl prasās arī kāds biezāks apģērba gabals.


Ventspili bez nopietna lietus. Vakar vakarā bija neliels pilinātājs, taču no rīta asfalts jau daļēji bija apžuvis. Diena dūmaina, pēcpusdienā saulaina.


Ventspilī daļēji mākoņains, daudzviet sarma. Nekas diži fotogēnisks vēl nav, bet acīm prieks.


Ventspilī pa dienu lietus ar slapju sniegu. Jūtamāk snieg kopš satumsa, pirms stundas viss kādus 3 - 5 centimetrus biezu, slapju un smagu sļuru klāts. Cik redzams, snieg joprojām.


Ventspilī pilina lietus, rudenīgi siltie +5 C.


Tik tiešām ziemas mēģinājums, šovakar Ugālē zeme balta.


Ventspilī brāzmains vējš, kāds mākonis nupat ar krusu nobēra baltu zemi.


Ja vakar bija sausums, tad šodien Ventspilī līst bez apstājas. :)


Ventspilī diena ar brāzmainu vēju, taču bez lietus.


Tas, ka Kurzemē šodien beidzot līņā, nenozīmē, ka sausums mitējies. Nokrišņu daudzums zem normas šajā krastā ir bijis teju vai visus vasaras mēnešus. Precīzāk, protams, zināsim pēc nedēļas.


Ventspilī pa debesjumu skrien dažādu krāsu un formas mākoņi, bet lielākoties saulains. Vējā sāk lidināties arī pa kādai dzeltenai lapai, rīta pusē sajutu rudens tuvumu, taču ne negatīvā ziņā.


Līdzīgi kā jūnijā un jūlijā - atļaušos teikt, ka Kurzemes ZR daļā valda sausums, kamēr citviet līst bez apstājas pāris dienas no vietas. Šķiet, ka pēdējais kārtīgais lietus, kas gan neizcēlās ar ko īpašu, bija 12.08.


Aptuveni 10 minūšu izrāde Ventspilī beigusies. Nāca ar krāšņiem mākoņiem, taču nebija iespējas uzņemt foto. Mēreni spēcīgs lietus ar vēju un dažiem spēcīgiem grāvieniem.


Pēcpusdienā un vakarā Ventspili sasniedza (subjektīvi) šīs vasaras kārtīgākais lietus.