M
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Es domāju, ka Latvijā daudzi žurnālisti un amatieri, kas skaļi "publiskajos mēdijos" pamatinformāciju no Boms Triča rakstiem LSM.lv un tad neveicot pamatīgāku meteoorloģisko datu prognožu izpēti, interneta publiskajā telpā pasniedz "patērētājiem" maldinošu informāciju .

Kā, piemēram viena žurnāliste žurnālā "Ieva" burtiski paņēma izvilkumu no vikepēdijas pārtulkojot tekstu uz latviešu valodu, par "Polāro Virpuļu" izveidošanās procesu. Ļoti virspusēji atsaucoties un zinātniskaavotiem.
Akmens, žurnālistiskas sfērā strādājošiem cilvēkiem.

Nu piemēram Maikls šo pēcpusdien pārtvītoja "Washigton Post" ziņojumu par anomālisko temperatūras siltuma temperatūr virs Artikas , tajā teritorijā uz zemes , kur augšējo atmosfēras gaisu masu slāņos ir noticis ""SSW " process..
Lūk te ir pirmavots :

www.washingtonpost.com


Bet man RietumKrastā dārza barotavā vārnas uzdarbojās, rauj nost zara piesieto speķi nesalīto un nes prom :((

bet sīkputni barojās intensīvi..

Patreiz -10*C , skaista Saulīte spīd.


škiet ka LVĢMC sniega segas datos ir ieviesuši kļūdu nomēriti 3cm . Man škiet, ka reāli ir tuvi 15cmi uz zemesbieza sniega sega !!

Spoži Saulīte spīd -6*C , baudām ziemas priekus.. :)


RietumKrasta "windchill"' no ZA puse pūš vidēji stiprs vējš , patreiz -6*C,, sāk skaidroties... Būs auksta nakts.. Ziemīga diena jo sniega sega palieninājusies līdz 16cm..


Rietumkrastā sāk skaidroties ap -3*C , smuki sasniga vēl 7 cm pa virsu , svaigs sniegs pirms Sala perioda.. īsta ziema?


Kādiem nolūkiem šie caurplūdes mērījumi notika ?


Paldies Jums par skaisto fotogaleriju ;) Ziemīgi auksti..

Spelgonis ir klāt.
21.02.2018 21:22

Nu gudriniek , nu paskaidro lūdzu , kāda Tavuprāt ir jēga "aukstuma anomālijai"' ? Tev jau noteikti ir malkas apkure mājas vai dživo "hručovskā"' Atkal gribi palielīuties ar savu gudrību "'zinīti"'..


Liela sārtā bum,ba #11 ;) Man favorīts..

Valentīndiena.
14.02.2018 21:42

Lieliska fotogalerija :) Man patika Dzilnītis tuvplānā.. Smalki..

Mierīga ziemas diena.
14.02.2018 15:49

Varbūtās, ka uzdarbojās "meteotrollis"..

sīkputni aktīvi barojās šodien arī RietumKrastā..


Rietumkrastā jau ir atnācis atkusnis +3.6*C , smuki gubumākoņi no jūras nedaudz uzsnieg pa brīžam Saulīte nedaudz uzspīd , silta diena..


Rietumkrastā visu dienu satbils ap -7*C no rīta ap 8.00 pie Pērkona kanāla bija pat -11*C un bija skaidrs, tad arī uznāca zemie mākoņi un migla kas uz kokiem uzlika skaistu sarmas segu .. Patreizs -8.6*C ZA vējš neliels un apmācies.. Laikam pagaidām aukstākā šīs ziemas sezona diena Liepājas apkārtnē..


RietumKrastā šorīt ap 7.00 -13*C un Saulīte leca . Bet patreizs arī sāk skaidroties jo mākoņu josla pērvietojās no ZR uz DA pretēji zemājiem vējiem piezemē..

Ivo D. : Kādi jaunumi attiecībā uz pēkšņo atmosfēras sasilšanas fenomenu Eiropā?


RietumKrastā pēlēks vāks visu dienu valdīja ap +2*C.


Iesaku izlasīt šo rakstu par klimata pārmaiņām Latvijā!!


www.lsm.lv


Hip Hop urrā RietumKrastā sāk spīdēt Saulīte pēc veseļas nedēļas pārtraukuma :) +3.6°C, DR vējelis neliels .. jābrauc baudīt pavasari :D


šodien RietumKrastā pēlēks deķis visu ir pārņēmis vissu ap +5*C , ilglaicīgi līst lietus ar nelieliem pātraukumiem, brāzmains DR vējelis , pie Putna torņa Liepājas ezerā vēl 3 drosmīgie "'bļiktoji" sēdēja uz ledus žibelēja mazās zivteles.. Latvieši ir traka tauta :D


Tev nu gan ir apgalvojums izejot no sava subjektīvā skatījuma , tad nu iznāk , ka "sals bez sniega" meteorloģiski ziema faktors?

Sniegs LV ZA
28.01.2018 01:35

RietUmkrastā valda "sniega putra" uz Liepājas ielām un veloceliņiem, Te viss notiek intensīvi sniega sega sarūk pa stundām vien.. DR vējelis brāzmains apmācies , neliela migla. Atlantijas ciklons ir uzvarējis "baltumu"" :(


RietumKrastā vēl ir sals -6°C , un slēpojot šovakar pa Liepājas ezera pļavu prētī pūta stindzinošs "windchill"" efekta DA vējelis brāzmains, sniegs gan bija sapūsts vietām ap 35cm, tiešam neticās, ka pēc diennakts sniega sega pazudīs pavisam Kurzemes DR piekrastes mežiem un laukiem :(