Aglims
Aglims

Lietotāja aktivitātes


Pa dienu brīžam nedaudz sniga, brīžam neliels jumta putenis, T ap-4; -5. Tagad T-5.9, neliels vējelis gar stūriem


Vienu, galveno meteostaciju var uzstādīt no profila. Es sapratu, ka sākumlapā esošajā rindā pārējās būtiskās stacijas var uzstādīt, meteostaciju sarakstā uzspiežot uz stacijas un tad labajā augšējā stūrī uz zilās zvaigznes, tādā veidā pats radu sākumlapā sev būtisku staciju rādījumus. Uzspiežot uz zilās zvaigznes, nekas nenotiek. Vai es ko nesaprotu un daru nepareizi?


Pēc tīri jaukas un ziemīgas dienas ar saules brīžiem, pievakarē debesis noskaidrojās un strauji sāka piesalt, tagad jau -10°C


Man Google Crome, nedarbojas sākuma lapā bultiņas pie staciju izvēles un rakstu izvēles. Un pie radara tas slīdnis, kaut kāds jocīgs, laiks varētu uzstadīties 24 stundu režīmāJau otro dienu pūš kā traks, brāzmās apt.12-15 m/s, māju izpūš viens divi. T no -6 līdz -10, spiediens krīt, tagad 655 mm/Hg. Normālā apģērbā nav ne vainas, tiklīdz kā ieeju lielveikalā, tā sviedri līst.


Diena lielākoties saulaina, T ap mīnus 5-6 grādiem. Uz ielām veidojas putekļi, laikam gaiss sauss. Spiediens tagad 788 mm/Hg, drīz barometram beigsies skala, T-7


Šorīt uzsalis un saule, kas gan pazuda pēcpusdienas dūmakā, T no mīnus nulle komats kaut kas līdz plus nulle komats kaut kas.
Visiem laimīgu Jauno gadu ar katra vēlmju piepildīšanos un meteroloģiskajām parādībām pēc katra gaumes, personīgi man ziemu ziemā un vasaru vasarā!


Vija, paldies Jums par šīm un visām iepriekšējām brīnišķīgajām bildēm! Jaunajā gadā novēlu Jums stipru veselību, možu garu un nezūdošu prasmi redzēt skaisto!


Ziemassvētki beidzas, līdz ar to galīgi un pilnīgi izbeidzies sniegs un ledus, tikai kaudzes pilsētas centrā vēl palikušas. Vakar T ap +6-7, šodien ap+4-6, pa nakti spēcīgi lija un pūta. Atkar pa dubļiem staigājam.


5.decembris-policijas diena, atklājam sniega tīrīšanas sezonu 2017. No rīta Rīgā skaidrs un neredzēti saulains, nedaudz slidens. Ierodoties ar autobusu Siguldā plkst.11-40, tur īsta snieggāze, birst kā no maisa. Tas viss gan beidzās ātri, pa dienu vēl drusku pabira, kopā ar iepriekšējo dienu devumu apt. 8 cm. Pievakarē atkal pasniga, tagad laikam lietus un slapjš sniegs. ja šitas no rīta sasals, būs jautrības. T+1,6 tagad, ar tieksmi celties, spiediens 752 mm/Hg


Daži īsi saules mirkļi priekšpusdienā, T ap+2, pēc radara izskatās, ka darbojas neliels līča efekts. Reāli tas izpaužas kā nokrišņi no smidzinoša lietus līdz lietum ar biezumiem


Sasnidzis 5-7 cm, pa brīžam vēl nedaudz piebirst klāt, T+0,2. Neizskatās, ka šodien nokusīs.


Snieg un putina, būs jau pāris cm, T+0.5


Nakts paskaidra un pavēsa, no rīta virskārta uzsalusi un neliels, balts pulverītis pa virsu- dekorācijai. Pa dienu nāca kautkāds mitronis no gaisa un viss nokusa. T koridors -1 līdz +1, tagad drusku siltāks, toties nežēlīgs vējš, brāzmās vārētu būt līdz 10-12 m/s. Sajūtas kā pie -7 grādiem, biksēm pūš cauri.


Vēl viena saulaina diena, T ap +6


Rīgā daudz saules un gandrīz sauss, T ap +7, toties Siguldā līst ik pa brīdim, saule minimāla, T ap +4 līdz +5, drēgns.


Vakar lietus un jūtamas vēja brāzmas, apm. līdz 15m/s, pa nakti lietus, šorīt lietus, pa dienas vidu mēģināja skaidroties bet nesanāca, pievakarē atkal pa brīžam kaut kāds slapjums, T tagad +3,9. Šodien labāk kā vakar, lai gan viss slapjš un dubļains.


Jau otrā normālā diena, vakar gan saules bija vairāk nekā šodien, kad knapi līdz pusdienas laikam. Komfortabli apstākļi strādāšanai- nesalst un nesvīst.


Gaiša un saulaina diena, T ap +4, neliels vējelis. Vismaz drusku apžuva tas trakais slapjums. Tagad skaidra nakts, paliels mēness, piesalst, T-1.3