B
Biruta

Lietotāja aktivitātes


Laikam sniga visu nakti. Patlaban tā kā pierimis, pat saule it kā taisījās uzspīdēt:).T* turas ap 0*C. Toties ir iegriezies A puses vējš.


Mierīgi snieg. -4*C. Šķiet, viens pelēkais strazds ir "pierakstījies" manā dārzā, tur zem plastmasas galda ar sen , jau decembrī izbērtajiem āboliem. Dzenā melnos meža strazdus, kuri īstenībā, ir īstie"savējie":)


Negaidīti auksts laiks::) Nevien pie mums nesolīja -10*C! Bet, kā jau ziemā, komplektā ar aukstumu nāk "saule ar zobiņiem". Saule - tas ir forši. Lauka gandrīz bezvējš. Sniega mākoņus nemana.
P.S. Kā jau baidījos- "Marts varētu būt šīs ziemas aukstākais un sniegotākais mēnesis, daļēji aizsals Baltijas jūra." Ja nav ziema ziemas mēnešos, tad nebūs normāls pavasaris pavasara mēnešos. Jācer, ka nebūs tik traki, kā sola.


Migla Miglas bildēs:) Un sen neredzēti saulrieta skati. Vidzemē IR ziema!

Valentīndiena.
15.02.2018 09:29

Temperatūra ap 0*C, slinks vējš un blāva saule caur plāniem mākoņiem. Vismaz gaišāks, ja ne savādāk:) Virs līča biezāka mākoņu sega, bet kurp tā virzīsies, kas to lai zin....


Ļoti slidens. Vienu brīdi it kā kļuva gaišāks, bet nekā- saules joprojām nav. Ap nulli. Mērens vējš.
Leiši uz A no Maskavas uzrāda spēcīgu AC ar spiedienu 1041 hPa tā centrā. No turienes arī pūš vējš. Tā kā šodien bišķu atlaidīs, tad atkal piesals....No tā jau bija bail, ka aukstumi, īstā ziema atnāks pavasara mēnesī. Prognoze : pa dienu AC un saule kausēs nost sniegu, a pa nakti riktīgi uzsals, jo AC, pie skaidra mēness(: , rezultātā, pie tik plānas sniega kārtas, var sagaidīt kailsalu.


Varbūt māsiņas:)

Mierīga ziemas diena.
12.02.2018 16:21

Šodien ir vējš, kas pat rada jumta puteni. Ka jau februārim pieklājas. Mīnusi pavisam nelieli, apmācies. D pusē mākoņu sega tumšāka.
16.00
Tikko notīrīju veco (brīvdienu) sniegu, sāka snigt atkal:) Tuvu 0*C.


Nekad nebiju iedomājusies, ka stirnas vienkārši guļ sniegā. Lai gan - kur citur lai tās vēl gulētu:) Un to tik daudz!! A pelēkie strazdi pa 2-3 šiverē arī pie mums pa dārzu. Šodien pat ēda irbenes ogas. Tās tomēr ir negaršīgas....bet ja cita nekā nav....

Mierīga ziemas diena.
12.02.2018 13:18

Joprojām ir apmācies, pūš lēns vējš., Nelieli mīnusi.Patlaban no gaisa nekas nekrīt.


Paldies par stirniņām:))

Sarma, saule, sniegs.
11.02.2018 15:49

Daba sastingusi.


Oooo, kādi sniega/ledus veidojumi!! Super ! Var sacensties ar Jelgavu:)


Pēdējā bilde ļoti jauka. Prieks par ziemas iestāšanos.... arī suņam ir prieks:)


Ar Miglu var rīkot sacensības: kam skaistāka un baltāka ziema:) Sarmas adatiņas tik asas.... un trauslas. Skaistas bildes.


Skaista ziemīga diena, ar sauli bonusā. Trūkst, ļoti trūkst stirniņas:)

Sarma, saule, sniegs.
09.02.2018 21:47

Atkal samācies, ar skaistu, biezu sarmu kokos, sevišķi -blakus 4-stāvu mājas skurstenim:), ja skatās pa virtuves logu. Citviet mazāka:) Bezvējš, -4*C.
Savus zaļos ābolus priekš meža strazdiem tagad noliku gandrīz uz zemes, rožu dobē. Joprojām strazdi tos neredz. Lai gan iepriekš tur bija pilns ar viņu pēdiņu nospiedumiem sniegā. Kaut kāda apsēstība! Tā vien gribas kādu noķert un piebāzt purnu (knābi) klāt. Vecie , jau brūnie āboli man sen ir sabērti zem plastmasas galda( lai neapsnieg), tos šie vico nost, ka šņakst, bet šos te - jaunos un smukos, bet zaļos- nepakam negrib redzēt un pagaršot:)


Man arī nepatīk apmācies laiks.Ļoti nepatīk. Lai gan manai pašsajūtai tas ir optimālāks par skaidru un saulainu laiku. Man vienmēr par maz saules. Tomēr, ja ziemā ir uzkritis balts un tīrs sniegs, tad sajūtas ir vidējas starp saulainu un apmākušos. Tāds placebo efekts, gaismas surogāts. Tad var samierināties, ka nav saules, un svina vāks arī nav tik nospiedošs. Tas tā ir ārpus pilsētas. Rīgas "tēma" ir pavisam cita. Tur baltu, tīru un gaišu ziemu izjust nav iespējams.
Ups, Gubumākonis jau ir uzrakstījis (nez kamdēļ nepamanīju iepriekš??), bet nu labi, savējo komentāru nedzēsīšu:).


Pie mums pusdesmitos bija -9*C, koku zarotnes noklātas ar sarmas kārtu. Rododendriem lapiņas saritinājušās trubiņās:). Auksti. Nepierasti auksti:) Debesis ir apmākušās, lēns vējš. No gaisa nebirst. Galvenais, ka pa iepriekšējām dienām kaut nedaudz uzsniga, vismaz jācer, ka krokusu asniņi nenosals. Varbūt. Toties uz sniega labi redzami no krasta kļavas nobirušie "snīpīši"( nezinu, kā tos auglīšus pareizi sauc). Vai nu tiem pienācis laiks nobirt, vai arī ir palīdzējuši putniņi.


Nav jau tā , ka tas īpaši kaitinātu, bet tomēr gribas pajautāt: kāpēc pēc komentāra uzrakstīšanas lapa pārlec uz augšu, nesaprotami kur (dažreiz pie mana vecā, iepriekšēja komentāra). Gribētos apskatīties, vai viss ir kārtībā ar manu jauno komentu, bet tas atkal ir jāmeklē...