B
Biruta

Lietotāja aktivitātes


-11*C un saule "ar zobiņiem". Dūmu stabs kāpj taisni debesīs, tik virs priežu galotnēm noliecās te uz vienu, te uz otru pusi. Ir bezvējš. Uz krūmiem un zemākajiem kokiem- skaisti spīguļojoša sarma.
Vakar pie skaidrām debesīm ap pusdienlaiku gar D/DR un arī Z pamali redzējās skaisti balti un pūkaini mākonīši. Kā vasarā. Neko jau šie neatnesa, bet tomēr vēl ceru uz kādu sniedziņu šodien vai rīt. Prasās pēc biezākas sniega segas:)
Hmm, mans termometrs rāda vissiltāko T* Latvijā....nevar būt. Ja nu vienīgi saules stari tiek virsū.Vienalga jocīgi. Parasti uz to varēja paļauties....Būs jānopērk kāds kontroles variants.


Labs ticējums!


Saule un sals. Laukā -9*C, bet patīkami, jo nav vēja. Virs līča stāv dūmaka, līdz vakaram varētu pārvērsties sniegā un uzsnigt Piņķos....mēs tepat- tuvu:) Jo biezāks sniegs, jo drošāk pārziemot....


Jau vakar vakarā lausks 3 reizes iespēra mājas stūrī. Pirmo reizi vispār nesapratu, kas tas ir, likās , ka kāds kaķis man trokšņo:). Pie otrās reizes gan aptvēru notiekošo:)) ...


Viss sastindzis aukstuma gaidās:): vēja gandrīz nav, zeme (paldies Dievam) apsegta ar sniega segu, saules nav, pagaidām nesnieg. -1*C.


Skaisti putniņi. Lai tiem izdodas veiksmīgi pārlaist gaidāmo aukstuma periodu!


Laikam sniga visu nakti. Patlaban tā kā pierimis, pat saule it kā taisījās uzspīdēt:).T* turas ap 0*C. Toties ir iegriezies A puses vējš.


Mierīgi snieg. -4*C. Šķiet, viens pelēkais strazds ir "pierakstījies" manā dārzā, tur zem plastmasas galda ar sen , jau decembrī izbērtajiem āboliem. Dzenā melnos meža strazdus, kuri īstenībā, ir īstie"savējie":)


Negaidīti auksts laiks::) Nevien pie mums nesolīja -10*C! Bet, kā jau ziemā, komplektā ar aukstumu nāk "saule ar zobiņiem". Saule - tas ir forši. Lauka gandrīz bezvējš. Sniega mākoņus nemana.
P.S. Kā jau baidījos- "Marts varētu būt šīs ziemas aukstākais un sniegotākais mēnesis, daļēji aizsals Baltijas jūra." Ja nav ziema ziemas mēnešos, tad nebūs normāls pavasaris pavasara mēnešos. Jācer, ka nebūs tik traki, kā sola.


Migla Miglas bildēs:) Un sen neredzēti saulrieta skati. Vidzemē IR ziema!

Valentīndiena.
15.02.2018 09:29

Temperatūra ap 0*C, slinks vējš un blāva saule caur plāniem mākoņiem. Vismaz gaišāks, ja ne savādāk:) Virs līča biezāka mākoņu sega, bet kurp tā virzīsies, kas to lai zin....


Ļoti slidens. Vienu brīdi it kā kļuva gaišāks, bet nekā- saules joprojām nav. Ap nulli. Mērens vējš.
Leiši uz A no Maskavas uzrāda spēcīgu AC ar spiedienu 1041 hPa tā centrā. No turienes arī pūš vējš. Tā kā šodien bišķu atlaidīs, tad atkal piesals....No tā jau bija bail, ka aukstumi, īstā ziema atnāks pavasara mēnesī. Prognoze : pa dienu AC un saule kausēs nost sniegu, a pa nakti riktīgi uzsals, jo AC, pie skaidra mēness(: , rezultātā, pie tik plānas sniega kārtas, var sagaidīt kailsalu.


Varbūt māsiņas:)

Mierīga ziemas diena.
12.02.2018 16:21

Šodien ir vējš, kas pat rada jumta puteni. Ka jau februārim pieklājas. Mīnusi pavisam nelieli, apmācies. D pusē mākoņu sega tumšāka.
16.00
Tikko notīrīju veco (brīvdienu) sniegu, sāka snigt atkal:) Tuvu 0*C.


Nekad nebiju iedomājusies, ka stirnas vienkārši guļ sniegā. Lai gan - kur citur lai tās vēl gulētu:) Un to tik daudz!! A pelēkie strazdi pa 2-3 šiverē arī pie mums pa dārzu. Šodien pat ēda irbenes ogas. Tās tomēr ir negaršīgas....bet ja cita nekā nav....

Mierīga ziemas diena.
12.02.2018 13:18

Joprojām ir apmācies, pūš lēns vējš., Nelieli mīnusi.Patlaban no gaisa nekas nekrīt.


Paldies par stirniņām:))

Sarma, saule, sniegs.
11.02.2018 15:49

Daba sastingusi.


Oooo, kādi sniega/ledus veidojumi!! Super ! Var sacensties ar Jelgavu:)


Pēdējā bilde ļoti jauka. Prieks par ziemas iestāšanos.... arī suņam ir prieks:)