M
meteolapa

Lietotāja aktivitātes


Trešdien sevi pieteiks atkusnis
Vakar 16:24

Šī gada janvāra ziemas cēliens, visdrīzāk, noslēgsies šīs nedēļas vidū. Līdz nedēļas vidum vēl izjutīsim salu, taču sākot ar trešdienu gaisa temperatūras paaugstināsies, daudzviet atnesot atkusni. Naktī uz pirmdienu gaisa temperatūra caurmērā pazemināsies līdz -5 ... -12 grādiem. Nedēļas pirmajā di... [Lasīt vairāk]

Kā jau teicām, komentāru vērtēšanas sistēma ar laiku tiks pieregulēta. Jebkurš vērtējums tāpat ir subjektīvs un katram noteikti ir savi faktori, pēc kā vadīties. Ja man kāds komentārs šķiet īstajā vietā un laikā vai ir kā savādāk noderīgs, es to vērtēju pozitīvi. Savukārt, ja bez pamata sākas apcelšana, vai, kā citi saka, gaudošana par kaut ko, varētu vērtēt arī negatīvi.


Tā ir stacija, ko katrs redzēs ierastā "šobrīd Rīgā" vietā, kā arī sākumlapā. Teika ir noklusētais variants, katrs var izvēlēties sev tuvāko no esošajām faktiskā laika kartē, apmeklējot sadaļu Profils > Labot profilu.


Jā, tā kā komentārus sadalījām lappusēs, kas arī iepriekš vairākkārt bija izskanējis ierosinājumos, atbildes vecākiem komentāriem pārceļas rindas galā, lai tās var izlasīt un nav lieki jāšķirsta un jāmeklē.


Par saitēm komentāros - tās, tik tiešām, pievienosies automātiski, vairs nekas nav speciāli jāspiež vai jākopē, jo iepriekš tas tikai sarežģīja situāciju un ne visiem bija saprotams.

Par atrašanās vietu - ideju atbalstām un tuvākajā laikā īstenosim. Laikam bijām palaiduši garām, jo atrašanās vietu var uzzināt katra lietotāja profilā.

Par komentāru vērtēšanu - sistēmu esam veidojuši, balstoties uz senākiem ieteikumiem, ar mērķi izcelt labāko un paslēpt to, kas vairumam šķiet neatbilstošs. Izcelšanas līmeni noteikti vēl koriģēsim. Nereģistrētiem lietotājiem atļauto vērtējumu skaits ir ierobežots. Plusiem vai mīnusiem, tik tiešām, nevajadzētu ietekmēt vērtējumu par sevi. Izvērtēsim iespēju nerādīt vērtējumu skaitu, bet atstājot iespēju izcelt labākos un paslēpt sliktākos.


Jūsu komentāru pārnesu zem atbilstošā raksta.
Problēma ar komentāru labošanu un lapas pietuvināšanu mobilajās ierīcēs, kā redzējāt, novērsta.
Ko domājāt ar kartes atvēršanās staciju sadali?


Problēmai ar Firefox vajadzētu būt atrisinātai.


Jauns posms meteolapa.lv dzīvē
18.01.2018 17:32

Kas lēni nāk, tas labi nāk! Vēl pa visam nesen, pērnā gada nogalē, meteolapa.lv apritēja jau 7 gadi. Sākām ar nokrišņu radaru un ceļu novērojumu staciju datiem, turpinājām ar izglītojošiem rakstiem, galerijām un datu arhīvu. Šodien meteolapa.lv, mūsuprāt, ir vadošā laika un dabas vērotāju tikšanās v... [Lasīt vairāk]

Informācijai! Pēc pulksten 18:00 meteolapa.lv pāriet uz jauno versiju. Līdz ar to, uz aptuveni 2 līdz 3 stundām piekļuve lapai un tās funkcijām būs liegta.


Ir veikti vairāki uzlabojumi novērojumu sadaļām (radaram un faktisko laika apstākļu kartei), tās apmeklējot no mobilajām ierīcēm.


Bultiņas navigācijai pa laika joslu mobilajām ierīcēm pievienotas. Tāpat ieviesta iespēja pārslēgties uz nākamo attēlu ar Jūsu minētajiem taustiņiem "K" un "J".


Atgriezīsies ciklonu aktivitāte, atnesot sniegu
14.01.2018 18:25

Aizvadītā nedēļa, lai gan anticiklona apstākļos, kopumā bijusi visai pelēka. Arī pāris tuvākajās dienās laikapstākļus noteiks augsta spiediena apgabals, taču nedēļas vidū un otrajā pusē varam gaidīt atgriežamies atlantijas ciklonus, kas atnestu ziemā tik gaidīto baltumu un sniega segu.   Pa kreisi ... [Lasīt vairāk]

Paldies par komentāru! Aktuālo ziņu sadaļa joprojām ir labajā malā, taču ne sākumlapā, jo tajā būtiskāko informāciju esam izvēlējušies izcelt nedaudz savādāk. Kolīdz atvērsiet, piemēram, rakstu sadaļu, tā būs redzama.


Problēma atrasta un novērsta!


Nedēļa anticiklona zīmē
08.01.2018 18:20

Tuvākajā nedēļā Latvijā laikapstākļus noteiks augsta spiediena apgabals - debesis biežāk skaidrosies, pakāpeniski pastiprināsies sals un pārsvarā iztiksim bez būtiskiem nokrišņiem. Sīka sniega iespējamība saglabājas galvenokārt nedēļas pirmajā pusē, it īpaši valsts austrumu rajonos. Sinoptiskā sit... [Lasīt vairāk]

Paldies par ieteikumiem! Daļa vēsturisko radara attēlu testa versijā nav pieejami. Kad iedzīvināsim jauno versiju, ar laiku attēlu skaits tiks papildināts.


Lūgums pamēģināt trešo reizi, un, ja neizdodas, atsūtiet fotogrāfijas uz e-pastu, pamēģināsim to pašu procesu atkārtot no savas puses.


Nupat bez problēmām izdevās izveidot galeriju. Vai ir kāds kļūdas ziņojums? Ja atkārtoti neizdodas, lūgums uzrakstīt konkrētu darbību secību, meklēsim, kas par problēmu.


Tagad bildēm vajadzētu būt. Dažas gan vēl šobrīd ir dubultā, bet atjaunojoties visam vajadzētu strādāt kā plānots.


"Stacijas klikšķis" ieviests arī jaunajā versijā. :)