Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


rītā -16, pat -17°C. Tāds necerēti neliels vēsumiņš :) Dienā -6, -7°C. Šobrīd -9. Rīts apmācies, ar sarmu. Dienā parādījās saule, un pat labi pasildīja :) Šobrīd brīnumaini vizuļo sniegs, mazliet uzbirdinājies svaigs. Jā, arī dienā viegli birdinājās.


Burvīga migliņa. Un saules stabs arī :)

Valentīndiena.
14.02.2018 21:03

naktī bija mazliet uzsnidzis. T rītā -9 un A pamalē gaišums. Diena beidzot saulaina :) :) :) :) :) Braucot mājup ap pus-5-iem pievakarē pa kreisi no saules pavisam glīts 'saules suns'. T dienā -5, -6°C. Šobrīd -15°C !!!


kārtējās bezsaules, bet gana siltas dienas aizvadītas. Vakar t -2°C, šodien pat +1°C. Bet šeit tas +1°C neko sliktu nenodarīja, jo sniega ta daudz. Šobrīd -3°C.


maķenīt gaišāka diena, varēja nojaust sauli. T rītā -6°C, dienā visai silti, knapi -2°C, vakarā atkal -6. Pēcpusdienā atkal sāka viegli snidzināt.


joprojām bez saules, toties neliela sarmiņa bija no rīta puses. T -7°C līdz -4°C. Dienā bārstījās sīki putraimiņi, vakarā - viegla snigšana.


joprojām bez saules, bez sarmas, toties sniega sega ļoti pietiekama :) Rītā -7°C, dienā -5, -6°C, vakarā atkal -7°C. Ļoti laba t :)


Lielāks aukstums izpalika. Astoņos Viļakā -13°C knapi. Laukos uz Žīguru pusi rīta agrumā ap pieciem esot bijuši -15°C. Diena pilnīgi apmākusies, nesniga, sarmas nebija. Dienā -6°C.


no saules ne miņas šodien. Naktī atkal bija neslikti pasnidzis, atkal vingrošana ar lāpstu :) Dienā nez pa kuro brīdi arī bija snidzis, pie tam putināts; uz ceļa vairākās vietās krietni sanesumi bij saveidoti pa dienu. T dienā ap -5, -6°C. Pirms brīža -7°C un krietns vējelis vilka.


vakar visu dienu pūkaini sniga, naktī arī, ~ 4 cm pūkaina svaiga sniguma. Mazliet uzputināja. T vakar rītā -9°C, dienā ap -6, -7°C, vakarā -9°C.
Šodien - saule - viegli aizmiglota, rītā kādi -11°C bija, varbūt agrāk arī vairāk bija.


Šodien gana daudz saules un auksts Z, ZA vējš (mājai attiecīgais stūris auksts izpūsts), arī mazliet putināja. Tā kā sniegs nav irdens, tad neko dsudz nevarēja saputināt. T -6 C rītā, bet -12 C saulrietā. Šobrīd -11°C un kat kas smalks bārstās no debesīm.
Vakar apmākusies diena, nesniga, t no pāris mīnusiem rītā un neliela mīnusa dienā līdz -5°C vakarā.
Vārdu sakot - ziema sākas...


rīts ar biezu miglu, -2. Visu dienu sniga!!! Sniegs mazliet mitrs, savi 7 cm klāt. Kopā ~ 24 cm. Lieliski.
Vakar iegādājos slēpju zābakus, šodien dabūju slēpes un tikko izcili labi izslēpojos pa Viļakas ielām. Burvīgi :)) Viss pamatīgi sasnidzis, balts, pūkains. T dienā ap 0°C, mazliet virs, šobrīd mazliet zem 0°C. Debesīs zvaigznes aiz pūkaini miglainiem mākoņiem.
Vienkārši dievīgi :)


rītā -2°C, sāka snigt. Sākumā smalks, sauss sniedziņš, vēlāk pārgāja intensīvākā snigšanā, tad jau nāca mitrs sniegs un t ap 0°C. Tā līdz pat vakaram. +arī migla. Vakarā mazliet zem 0°C.


Tiešām grēks sūdzēties: ir laba sniega sega, skaista, ziemīga ainava, -5°C. Ko vairāk vēlēties pilnai ziemas laimei? :) Jāmeklē tik laiks un slēpes...


beidzot riktīga ziema :)) Rītā -3°C un 7 cm svaiga sniega, kas vairs nebija ļoti slapjš. Atkal viss, viss 'trekni' balts. Burvīgi :)Sniega rakšana krietni vieglāka nekā vakar, aizvakar :) Sniga arī dienā, kopā ~ 10 cm svaiga sniega. Bet kopā ar iepriekšējo (kas pašā apakšā vēl joprojām mitrs) samērījās pie 20 cm. Tas beidzot ir puslīdz nopietni. T vakarā -4°C.
Pievakarē nācās izbraukt pa vienu lauku ceļu, kas šodien nebija tīrīts, iebrauktas tik divas rises. Teikšu tā: gana ekstrēmi, bet izbraucami; labi, ka pretī neviens nebrauca un nevajadzēja mainīties :)


rītā 0°C, rīta puse līņājoša, smidzinoša, krietni miglaina. Vakardienas sniegs krita no zariem. Jo tuvāk Žīguriem, jo baltāki krūmi un koki, tur vēl nebija paspējis apkrist. Vēlāk nobira arī tur. Uz vakarpusi smidzināšana beidzās, sauli tā arī neredzējām, toties mēness ap sešiem gan pamanījās palūrēt starp mākoņiem. Vakarā -1°C, ta ka maķenīt piesalst. Sniegs joprojām smagi slapjš, bet tāds rupjgraudains tapis. Gaiss un sniegs tāds pavisam 'martīgs'.
Šodien šķendējos par sniega tīrīšanas metodēm gan Viļakā, gan Žīguros. Pat pēc 2-kārtīgas šķūrēšanas ielas klātas ar pamatīgu šļuras kārtu. Kā to dabū gatavu....? Ja tagad piesaltu, būtu uiuiui.


vismaz atklāti nelija un sniega segu atklāti nekausēja. Tas, kas visu dienu nāca lejā, vairāk līdzinājās sniegam, ne lietum. Patiesībā - tāds pašķidrs sniegs. T dienā +1°C, vakarā 0°C. Šobrīd no gaisa nenāk, vien no jumta pil.


+1°C un lietussniegs, varbūt snieglietus :) nāk no gaisa.
Sniega kārtas apakša ir pilnīgi šķidra.smagi piesnidzis. Smagi tiešā nozīmē, jo sniegs ir mitrs, pat slapjš (uz zemes, kur vakar palika peļķes). Sniga vakar, sniga nakti, un vēl pa dienu arīdzan. Ap 13 cm mitra sniega. Bet viss ir balts, krūmi, koki, pat veļas auklas. T-metrs dienā rādīja -2, pievakarē -1, bet nepiesala. Tomēr pie zariem uc. tievām virsmām tie pāris mīnusi sniegu ir 'pielīmējuši'. Šogad pirmā, bet šosezon jau nez kurā baltā ziemas pasaka :)