Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


diene pietiekoši gaiša, bet ne tik saulaina kā pāris iepriekšējās. Rītā -21°C. Vēlāk -15°C, bet neģēlīgi auksts vējš. Pēcpusdienā -13°C, Šobrīd -14, mēness aizplīvurots ar viegliem mākoņiem, apkārt krāsains 'riņķis'.


Skaaaisti :)

Sarmoti rīti.
24.02.2018 22:22

Viļakā rīts salīdzinoši 'siltāks' nekā vakar: -22°C. Dienā virs -10°C nepakāpās. Diena saulaina, bet pāris stundu laikā no 3-jiem līdz 5-iem diezgan strauji samācās un labi varēja redzēt, kā nāk sniega mākoņi un tālumā snieg. Žīguros arī sāka snigt, ceļš uz Viļaku arī gandrīz vai balts jau tapa, bet Viļakā nekā ievērības cienīga šinī ziņā. Vakarā atkal paskaidrojās, šobrīd -19. Dienā vilka tāds it kā nemanāms, tomēr sajūtams Z virziena vējelis.


Viļakā rītā -27°C, skaidra debess un nosēdies akumulators. Žīguros tikai -22°C bijuši. Diena pavisam saulaina, Žīguros t-metrs rādīja virs -10°C. Putnu barība pazūd neaptveramos ātrumos gan Viļakā, gan Žīguros (bankrotā iedzīs :) ) Arī malka pazūd....
Pirms stundas viegli aizmiglots pusmēness, -20°C.


šorīts atkal piemācies, t gandrīz tik pat, cik vakarā: -21°C ar pus'. Migla vēl biezāka ka vakarrītā, arī sarma lielāka. Diena saulaina zem praktiski skaidrām debesīm, t nebija augstāka par -11°C (ēnā, protams). Pirms brīža spožas zvaigznes, spožs mēness, skaļi gurkstošs sniegs un -22°C.


rīts bija piemācies, tāpēc siltāks nekā vakars, un siltāks nekā Vidzemē - 'tikai' -14°C. Iespējams, naktī kādā brīdī bija zemāk par vakara -18°C. Dienā skaidrojās, viegla sarma, kas saglabājās visu dienu. Viegli bārstījās sniedziņš. Dienā virs -10°C. Toties pašlaik (pirms stundas) jau -21°C un skaidras debesis (cik tieši šobrīd? - goda vārds, netīkas iet skatīties). Pēc tāda aukstuma, kāds tiek prognozēts, un vēl ilgtermiņā, nudien nemaz neilgojos ...


aizvadītas vairākas jauki ziemīgas dienas ar nelieliem mīnusiem un vieglu snidzināšanu. Dažu dienu arī neliela sarmiņa. Daža diena tumšāka, daža gaišāka, vakar un šodien pat gana daudz saules. Šorīt -11°C, dienā siltāk, šobrīd - olalalā, -18°C. Mjāāāā.... Ierodas aukstums?...


rītā -16, pat -17°C. Tāds necerēti neliels vēsumiņš :) Dienā -6, -7°C. Šobrīd -9. Rīts apmācies, ar sarmu. Dienā parādījās saule, un pat labi pasildīja :) Šobrīd brīnumaini vizuļo sniegs, mazliet uzbirdinājies svaigs. Jā, arī dienā viegli birdinājās.


Burvīga migliņa. Un saules stabs arī :)

Valentīndiena.
14.02.2018 21:03

naktī bija mazliet uzsnidzis. T rītā -9 un A pamalē gaišums. Diena beidzot saulaina :) :) :) :) :) Braucot mājup ap pus-5-iem pievakarē pa kreisi no saules pavisam glīts 'saules suns'. T dienā -5, -6°C. Šobrīd -15°C !!!


kārtējās bezsaules, bet gana siltas dienas aizvadītas. Vakar t -2°C, šodien pat +1°C. Bet šeit tas +1°C neko sliktu nenodarīja, jo sniega ta daudz. Šobrīd -3°C.


maķenīt gaišāka diena, varēja nojaust sauli. T rītā -6°C, dienā visai silti, knapi -2°C, vakarā atkal -6. Pēcpusdienā atkal sāka viegli snidzināt.


joprojām bez saules, toties neliela sarmiņa bija no rīta puses. T -7°C līdz -4°C. Dienā bārstījās sīki putraimiņi, vakarā - viegla snigšana.


joprojām bez saules, bez sarmas, toties sniega sega ļoti pietiekama :) Rītā -7°C, dienā -5, -6°C, vakarā atkal -7°C. Ļoti laba t :)


Lielāks aukstums izpalika. Astoņos Viļakā -13°C knapi. Laukos uz Žīguru pusi rīta agrumā ap pieciem esot bijuši -15°C. Diena pilnīgi apmākusies, nesniga, sarmas nebija. Dienā -6°C.


no saules ne miņas šodien. Naktī atkal bija neslikti pasnidzis, atkal vingrošana ar lāpstu :) Dienā nez pa kuro brīdi arī bija snidzis, pie tam putināts; uz ceļa vairākās vietās krietni sanesumi bij saveidoti pa dienu. T dienā ap -5, -6°C. Pirms brīža -7°C un krietns vējelis vilka.


vakar visu dienu pūkaini sniga, naktī arī, ~ 4 cm pūkaina svaiga sniguma. Mazliet uzputināja. T vakar rītā -9°C, dienā ap -6, -7°C, vakarā -9°C.
Šodien - saule - viegli aizmiglota, rītā kādi -11°C bija, varbūt agrāk arī vairāk bija.


Šodien gana daudz saules un auksts Z, ZA vējš (mājai attiecīgais stūris auksts izpūsts), arī mazliet putināja. Tā kā sniegs nav irdens, tad neko dsudz nevarēja saputināt. T -6 C rītā, bet -12 C saulrietā. Šobrīd -11°C un kat kas smalks bārstās no debesīm.
Vakar apmākusies diena, nesniga, t no pāris mīnusiem rītā un neliela mīnusa dienā līdz -5°C vakarā.
Vārdu sakot - ziema sākas...


rīts ar biezu miglu, -2. Visu dienu sniga!!! Sniegs mazliet mitrs, savi 7 cm klāt. Kopā ~ 24 cm. Lieliski.
Vakar iegādājos slēpju zābakus, šodien dabūju slēpes un tikko izcili labi izslēpojos pa Viļakas ielām. Burvīgi :)) Viss pamatīgi sasnidzis, balts, pūkains. T dienā ap 0°C, mazliet virs, šobrīd mazliet zem 0°C. Debesīs zvaigznes aiz pūkaini miglainiem mākoņiem.
Vienkārši dievīgi :)


rītā -2°C, sāka snigt. Sākumā smalks, sauss sniedziņš, vēlāk pārgāja intensīvākā snigšanā, tad jau nāca mitrs sniegs un t ap 0°C. Tā līdz pat vakaram. +arī migla. Vakarā mazliet zem 0°C.