NP
nakts pērkons

Lietotāja aktivitātes


Nebūs brīnums ja Martā tiks sasniegti -30 grādi un zemi klās pusmetru dziļas kupenas.


Pa nakti tā īsti nekas nav piesnidzis. Šobrīd ārā ap +2 grādiem, ir apmācies, uz zemes saglabājas vecais sniegs, bet pamazām tas kūst. Ļoti ceru uz līča efekta nokrišņiem nākamās nedēļas sākumā.


Viss būs labi un ziema turpināsies !


Pagātnē ir bijuši pat 6 gadus pēc kārtas silti Decembri un Februāri, bet tas nenozīmē, ka šogad Februāris būs nenormāli silts. Vienīgais ir tas, ka šobrīd ilgtermiņa prognozes liecina, ka Februāris tomēr būs nedaudz vēsāks par klimatisko normu, par to vismaz liecina šobrīd izlaistas Krievijas meteoroloģijas un hidroloģijas institūta prognožu kartes un par to liecina arī noturīgs anticiklons virs Sibīrijas, līdzīgi kā 2010.gada Janvārī. Šis anticiklons arī atnesa mums ziemu uz pāris nedēļām.


Ziema pagaidām turpinās ! Ārā gaisa temperatūra šobrīd ir nedaudz zem nulles, debesis ir mākoņainas. Zemi klāj līdz 8cm bieza sniega kārta. Nākamnedēļ līdz trešdienai vēl stabili būs ziema, bet trešdienas pēcpusdienā un ceturtdien būs siltāks laiks, bet pašlaik izskatās, ka piektdien atkal kļūs vēsāks un no jauna pieaugs sniega krājumi. Līdz Janvāra beigām visticamāk dominēs cikloni līdz ar to laiks būs silts, brīžiem arī aukstāks, gan snigs, gan līs, bet no Februāra pastiprināsies anticiklonu ietekme.


Vispirms noskaidro vārda nozīmi ''trollis'' un tad vari braukt virsū !

P.S. Godīgi sakot, man jau līdz kaklam šitā kašķēšanās...Nav jēgas no tā tāpat !


Atvainojos ! Savā komentārā es neko nesaskatu rupju ! Un ja es kādu aizskāru, tad dziļi atvainojos par to !


Tad jau redzēs !


JANVĀRIS NESKAITĀS ! To, ka sals un sniegs bija tikai uz pāris nedēļām tās ir pupu mizas, salīdzinot ar to, kādi bijuši stabili sala periodi ar noturīgu sniega segu 2010 un 2012 gados, kā arī pagājušā gadsimta 70o gadu beigās un 80o gadu pirmajā pusē. Tie -20 grādi ir kā mazs pūtiens sejā.


Kurš uzspiež, tas anticiklons ar salu jau ir klāt, tikai bez sniega. Atlantijas ziemas varēji baudīt jau 5 gadus, tagad, lai mūsu kārta pienāk baudīt aukstās ''Krievijas'' ziemas.


Ko tur smieties, tur tikai paraudāt un apvemties var no šitāda pelēka laika. Nesaprotu, kā cilvēkam var patikt bez sniega laiks, nu kā ?


Kopš tā nakts līča efekta sniega kārtiņa vēl turas, tās biezums ir ap puscentimetru, bet nu varēja tā sniega kārtiņa būt vēl biezāka. Ārā šobrīd sals un skaidras debesis. Tuvākajā nedēļas laikā izskatās, ka nokrišņus mums neredzēt.


Spilgts piemērs ir aukstums, kas plosās ASV.


Būs sniegs, līdzīgi kā iepriekšējos divos Janvāros, pateicoties Rīgas līcim un aukstajām gaisa masām, kuras nāks no Z un ZR. Vienīgais šeit pastāv viena nianse, ka vairāk līča efekta nokrišņu būs Juglas pusē.


Silti iesaku šādā gadījumā, savā blogā uzrakstīt par kaut ko pozitīvu ! Un vispār aukstāks laiks gaidāms jau sestdienas vakarā, kad lietu nomainīs sniegs.Ja tu domā par meteoweb.ru kartēm, tad tās rāda, ja godīgi sakot, melīgu ainu. Veidojot vasaras prognozi balstoties uz šim kartēm, es stipri iegrābos, viss izrādījies pretējais tam vasarā, ko šīs prognožu kartes ir rādījušās.

Visiem Laimīgu Jauno 2018gadu ! Lai šīs gads izdotos, meteo jomā, negarlaicīgs, lai ziemā ir kārtīgs sniegs ar salu, lai vasarā ir biežāk saulains un karsts !


Drīz arī palmas sāks augt xd


Saksija tev bija pieci gadi, lai izbaudītu siltās ziemas, tagad pienākusi mūsu kārta, piedzīvojot aukstās ziemas.


Jau piekto reizi pēc kārtas ir silts Decembris un būs silta ziema Piekto reizi pēc kārtas: kur ir taisnīgums un aukstums !