NP
nakts pērkons

Lietotāja aktivitātes


Aizbraucu šodien uz Garkalnes pusi sēnes palasīt, labi ka es ar mašīnu devos, jo kad atbraucu uz šejieni sācies spēcīgs lietus, tuvi zibeņi un skaļi pērkona dārdi, tad arī krusa sākusies un tā aptuveni stundu garumā. Vēlāk, kad lietus beidzies pastaigājos pa mežu, salasīju gailenes un bija dažas baravikas, tālumā vēl joprojām ducināja pērkons.


Nekas tur nav baudāms šitādi vēsajā un lietainajā laikā! Labāk lai ir saule pa dienu, kas dotu siltumu un pa vakariem un naktī lai ir silti, bet labāk lai biežāk ir vasarīgs laiks! Neesmu es fans šitādam laikam, esmu vairāk dienvidniecisks!


Vot šitais bija negaiss ! Zibeņoja mākoņos, bet dārdināšana bija visai iespaidīga, tajā pašā laikā stipri lija, brīžiem vējš bija stiprs, krusas nebija.


Pagājušajā naktī tik tiešām bija iespaidīgi sudrabainie mākoņi !

Vasara turpinās!
16.06.2019 22:32

Nu ko negaisu periods ir noslēdzies un ko es gribu pateikt...Tā neko, varēja būt labāk, varēja tie negaisi būt arī naktī, bet nu labi pa dienu arī derēs. Labs negaiss bija tikai vakar. Par prognožu modeļiem, bez komentāriem, nofeiloja pēc pilnās programmas, vajadzēja būt tā, bet izrādījās vispār kaut kas cits. Salīdzinot ar šo visu, bijuši arī labāki negaisi !

Vasara turpinās!
14.06.2019 15:23

Šodien bijuši pat +35 grādi, vēlāk saradās mākoņi un sāka ducināt pērkons, lietus nebija. Pēc astoņiem vakarā jūras pusē kārtīgi zibeņoja, pēc tam zibeņoja no neliela mākoņa, kurš izveidojās virs Rīgas. Izskatās, ka visa negaisu izrāde beigusies, bet nu kaut kā negribas, jo prasās pēc nakts zibeņošanas.

Vasara turpinās!
13.06.2019 23:09

Bāc, es tev piekrītu ! Rīga ir vienkārši antinegaisu anomālija, jo pat vakardienas prognozētie negaisi tā arī neatnāca līdz Rīgai šodien agri no rīta neskatoties uz to, ka caur Rīgas webcamerām skatu uz Jelgavas un Daugavpils pusi, ap trijiem naktī varēja redzēt nelielu zibeņošanu no izaugušiem mākoņiem. Šobrīd ārā jau +32 grādi un spīd saule, vienīgais brāzmains vējš.

Vasara turpinās!
13.06.2019 13:01

Vakar vakarā līdz kaut kādai pusnaktij austrumu pusē diezgan labi zibeņoja. Šobrīd ārā +26 +27 grādi, spoži spīd saule, dienvidos redzami cb mākoņu augšējie slāņi, lielā svelme netika. Prognožu modeļi šobrīd dod pārliecinošu ainu Rīgai, šonakt sagaidīt negaisu.

Vasara turpinās!
12.06.2019 18:03

Interesanti tas, ka līdz šim prognožu modeļi pat tuvumā neparedzēja negaisu netālu no Rīgas, bet nu situācija šobrīd ir neprognozējama, tāpēc zibeņošana būs arī nakts laikā vai arī izveidosies jauns negaisa mākonis.

Vasara turpinās!
11.06.2019 21:13

Cīņa kā cīņa, bet ir jautājums, kur tā cīņa īsti būs, jo nav nevienam noslēpums, ka negaisi veidojas lokāli. Vispār, cerams, ka negaisi būs krāšņi !

Vasara turpinās!
10.06.2019 21:12

Jaunākie modeļi uzrāda, ka karstums tomēr pārņems visu Latviju un tikai Igaunijas ziemeļos būs auksts, bet spēcīgo negaisu risks pagaidām paliek.

Vasara turpinās!
10.06.2019 15:32

Viens negaisa mākonis tomēr pārskrēja cauri un tad temperatūra pazeminājusies līdz +24 grādiem, bet kad uzreiz parādījās skaidras debesis un saule, gaisa temperatūra strauji uzleca līdz +29 grādiem, burtiski 15min laikā.


Jūnijs, skolniekiem brīvlaiks, man sesijas, citiem darbs, kādam atvaļinājums, a tu te bāz iekšā savu salnu. Ļauj cilvēkiem baudīt vasaru, ko tu tāds negatīvs!


Tad kāda velna pēc tu šeit drukā un bendē savus nervus ? Netērē savu laiku šeit !


Ja tu saki, ka LVĢMC ir neuzticams avots, tad pamēģini iedomāties, ko šis uzņēmums ir palaidis garām, iespējams pat +40 grādus kaut kad, iespējams arī lielāko nokrišņu daudzumu, bet ko lai dara, viņi tak sevi nefinansē, jo tā ir valsts iestāde, nauda plūst no kopējā budžeta. Vienkārši es domāju, ka meteostacijas ir jāuzlabo.


Man katru rītu uz balkona zem spilgtās saules termometrs rāda pāri +30 grādiem, bet nav augstāk par +35 grādiem. Dienas otrajā pusē un vakarā ēnā gaisa temperatūra pazeminās par 10, 15 grādiem. Varbūt H autoram ir taisnība, kaut kur sinoptiķi kļūdās regulāri.


No anatomijas skata punkta, gaisa temperatūru var uztvert caur ādu un es uzskatu, ka caur šo var izmērīt precīzāku temperatūru, bet nu laikam tas ir absurds, jo kā to mērīt neviens tāpat nezin.


Un redz, un no kurienes šai tantei ir tik daudz spēka un pacietības, lai klapēt ši tik garu komentāru.


Andrej, nav jēgas ar tiem diviem pipariem kasīties !


Ah tad šitā vēl, sienas materiāla un apkārtnes raksturojumam ir jābūt, lai rakstītu savus grādus.