NP
nakts pērkons

Lietotāja aktivitātes


Šodien dēļ nodegušās tuvās gaismas luktura neizdevās izbraukt caur Āgenskalnam :( Nesen Iļģuciemā snidzis !


Rīgā tas pats, bieza migla, vēja praktiski nav, visu dienu gaisa temperatūra turas ap -1 -2 grādiem, var novērot arī sarmu, bet no Igaunijas puses nāk kaut kādi mākoņi.


Jā, tuvākajā laika periodā gaidāma ne no tām labākajām kombinācijām kādas var būt. Būs sals, bet bez sniega, kas pa cūcību no sniega karalienes puses ! ;D


Jā es tev piekrītu ! Un nākamnedēļ vairs nekādus dižus nokrišņus nesola, bet sals atnāks un būs kailsals. Kaut nu vismaz pāris centimetri uzsnigt.


Nu cerams, ka nākamnedēļ kāds sniegputenis uznāks un padarīs zemi un kokus baltus !


It kā tas daudz ko ietekmētu !


Mārci, beidz uzdot muļķīgus jautājumus, kas, kur un kāpēc ! Tu vari pats paņemt un ieguglēt internetā par Zemes vēsturi.
P.S. Ja tev ir kas muļķīgāks ko uzrakstīt, tad vispār neraksti Lūdzu ! xd


Priekš kam man vajag tev atskaitīties, ja tu vari arhīvos aplūkot piefiksētās gaisa temperatūras.


Izveidojot nelielu analīzi nonācu pie secinājuma, ka Decembris ir auksts ik pēc 8 gadiem, Janvāris gandrīz katru gadu ir auksts, bet Februāris ir auksts ik pēc 5-6 gadiem. Aukstas ziemas sezonas atkārtojas ik pēc 8 gadiem. Skatoties pēc pagājušās ziemas sezonas, kura bijusi tikai 0,5 grādus virs normas, tad pēc loģikas ir jāsanāk šai ziemas sezonai būt vēl aukstākai. Un vēl gribu piebilst to, ka ja Decembris ir silts, tad Janvāris vai Februāris 100% būs aukstāki par normu vai otrādi.


Jaunākas prognozes liecina, ka piektdien un brīvdienās būšot daudz sniega visā Latvijā, Decembra vidū atgriezīsies sals zem -5 grādiem dienas laikā.


Galvenais, lai tad ir sauss laiks.


Nu ko, šļurga un slidotava ir sākusies, siltuma pielūdzējiem sākušies ''ziemas prieki''. Labāk būtu stabils sals ar sniegu, vismaz mazāk galvassāpes būtu un pie reizes nevajadzētu tik bieži kaisīt to ledu no mašīnas.


Neesmu gājis ārā mērīt sniega segas biezumu, bet uz aci var pateikt, ka ir jau +/- 5cm sniega. Šodien braucot mašīnā uz mājām dabūju kārtīgu sniegputeni, tas bija tieši pirms šī līča efekta mākoņa, kurš atnesa negaisu.


Pie manis Iļģuciemā gāza spēcīgs sniegs ar rupjām pārslām, redzamība samazinājās līdz 100m, bijusi viena zibens izlāde kam sekoja diezgan skaļš pērkona grāviens, laikam kaut kur tuvumā tas zibens iespēris.


Siltums pabīdījās uz Decembra 3. un 4.to datumu.


Nu tomēr es vairāk uzticos GFS, neskatoties uz to vai būs sniegs vai nebūs ;)


Tās ir vakardienas GFS izlaidums, šodien GFS rāda nebeidzamos 0 +2 grādus visu mēnesi ar dažiem mīnusiem, par sniegu hvz.


Liepājā vasara vēl nav beigusies ?


Jā, atceros to 4.novembra rītu, kad redzamība samazinājās līdz pat 50m snigšanas laikā.
P.S. No šī mēneša līdz pavasarim šādi pārsteigumi būs biežāk, pateicoties uzsilušajai Baltijas jūrai un Rīgas līcim.


Aukstais vējš šodien pūš, pat pie +6 grādiem liekas pa aukstu. Ap pusnakti nokrita dažas sniegpārslas, bet tas bija īslaicīgi.