NP
nakts pērkons

Lietotāja aktivitātesPiesniga tā kārtīgi, sanākuši 15cm svaiga sniega, vietām bijuši arī 20cm, snigšana beigusies tuvāk vakaram. Smieklīgi sanāk, ka LVĢMC joprojām rāda Rīgā 4cm sniega, nez kāpēc tie nevar atjaunot datus, jo Rīgā tik maz sniega nav un smieklīgāk būs, ja LVĢMC Marta mēneša apkopojumā neuzrādīs maksimālo sniega segas biezumu Rīgā, bet uzrādīs tikai 4cm XDDDSveicieni sievietēm sieviešu dienā !Kur tad noturējās sals un sniegs gadu atpakaļ līdz aprīļa beigām?!? Par ko iet runa, ja gadu atpakaļ jau Aprīļa vidū bija stabili +20 ar kaut ko grādi, bet Latgalē Aprīļa pēdējā dienā bija jau +25 +26 grādi. Citēju: ''pirms domā līdzi..''. Ja kas, nakts salnas neskaitās !

Sagaidot martu
02.03.2019 17:29

Sauss un mākoņains laiks, šodien no rīta saule pat uzspīdējusi. Šobrīd ārā kopā ar vēju ir palicis aukstāks, pa retam krīt dažas sniegpārslas, winter is coming. Anyway, accuweather tomēr prognozē aukstu un sniegotu Martu un Aprīli, par Maiju tekas nav teikts.
Pēc šitādām anomālijām dažreiz notiek krietnas izmaiņas, piemēram, no siltā uz auksto vai otrādi, bet jābauda pavasaris kamēr viņš ir, sestdien max varētu būt pat +12 grādi.

Tagad sapratu iemeslu kāpēc ziema ir atkāpusies. Tas notiek, jo šobrīd virs Eiropas dienvidiem izveidojušies vairāki augstā spiediena apgabali, ar kuru palīdzību ar dienvidu puses gaisa straumēm un vējiem pie mums ieplūst silts gaiss, tajā pašā laikā šo procesu paātrina zemā spiediena apgabals uz austrumiem no Islandes. Šobrīd ārā mākoņains, gaisa temperatūra ap +7 grādiem.