NP
nakts pērkons

Lietotāja aktivitātes


GFS pieļauj mazu iespējamību, ka ap 3.oktobri Rīgā snigs.


Kaut kā noķēru to momentu, bet šonakt pirms četriem bija viens zibens ar pērkonu krusas laikā.


Siltāku un saulaināku laiku tomēr vajag, jo ir doma aizbraukt uz Siguldu pavērot dabu un rudens skaistumu !


Gribu paskatīties uz tevi Mārci, kā tu spēlē tenisu, šortos vējainā laikā !


Šodien agri no rīta piecēlos padzerties ūdeni un pa logu skatos zibens. Tad es iegāju meteolapa radarā un sapratu to, ka no Rīgas līča pāri Siguldas pusei stiepjas negaisa mākoņu josla. Pa dienu izdomāju aizbraukt pasēņot uz mežu, izrādījās sēnes ir, it īpaši tie aug purvainajās vietās, komplektā dabūju vienu lietusgāzi.


Loģiski, ka atjaunojas regulāri un tā arī ir ! LVĢMC nez kādēļ vēl joprojām nevar salabot savu radaru, jau kuru gadu pēc kārtas !


Skatos Kurzemē šobrīd visa jautrība pēc pilnas programmas, bet Rīgā pagaidām nekā, vienīgais atliek gaidīt, jo kārtīga lietus vēl joprojām nebija un šādā gadījumā mežā sēņu nav. Varbūt kāds var padalīties kur ir labākas sēņu vietas, derēs visas ?


Pie manis bija trīs tuvi zibens spērieni, lietus lija ne vairāk par 15min, bet tā kopumā klasisks negaiss. Šobrīd no rietumiem briest jauni mākoņi, arī nokrišņu radars rāda, ka no rietumiem nāk jauni lietus mākoņi.


Paldies!


Vēršos ar lūgumu meteolapas administrācijai, lai beidzot saved kārtībā savu mājaslapu, jo sanāk nepatīkams moments, kad meteolapa.lv kaut kādu iemeslu pēc uz laiku nav pieejams vai nestrādā. Un tā notiek jau vairākas reizes pēc kārtas !


Nakarkal ''gubumākonis'' ! GFS jaunākais izlaidums atcēla karstumu nākamnedēļ !


Iepriekšējā nedēļā laiku pavadīju Baltkrievijas ziemeļrietumu daļā un šeit visu nedēļu kopumā bija jauks un saulains laiks, gaisa temperatūra +20 +23 grādu intervālā, izņemot trešdienu, kad sasniedza ciklona lietus, lija visu dienu, tikai naktī uz ceturtdienu lietus beidzies. Svētdienas vakarā, 11.augustā, bija negaiss, vēlu vakarā, kad satumsa, no aizejošā negaisa mākoņa visai pamatīgi zibeņoja. Vakar braucot atpakaļ uz Rīgu un aizvakar bija karsts, kādi +25 +28 grādi tiešām bija. Kopumā tā.


Rīgā arī stipri līst jau vairāk nekā stundu, ārā apmācies un tumšs. Norvēģi prognozē, ka Rīgā lietus beigsies tikai naktī, bet nokrišņi būs īslaicīgi, laikam aiz ciklona būs cb mākoņi.


Katram jau savs, kādam patīk parasts siltums, kādam karstums !


+23 grādi priekš Jūlija tu saki ka tas ir pa daudz?!? Tu vēl pasaki ka +25 grādi ir gadsimta svelme xd Jūlijam ir raksturīgs karstums līdz +28 +30 grādiem!


Priekš kam to lietu?!? Jāļauj taču citiem cilvēkiem beidzot dabūt kārtīgu vasaru. Ne visi tak skatās un gaida kad negaiss vai lietus atnāks. Tagad vajag vasaru nevis rudens atraugu!


Aizbraucu šodien uz Garkalnes pusi sēnes palasīt, labi ka es ar mašīnu devos, jo kad atbraucu uz šejieni sācies spēcīgs lietus, tuvi zibeņi un skaļi pērkona dārdi, tad arī krusa sākusies un tā aptuveni stundu garumā. Vēlāk, kad lietus beidzies pastaigājos pa mežu, salasīju gailenes un bija dažas baravikas, tālumā vēl joprojām ducināja pērkons.


Nekas tur nav baudāms šitādi vēsajā un lietainajā laikā! Labāk lai ir saule pa dienu, kas dotu siltumu un pa vakariem un naktī lai ir silti, bet labāk lai biežāk ir vasarīgs laiks! Neesmu es fans šitādam laikam, esmu vairāk dienvidniecisks!


Vot šitais bija negaiss ! Zibeņoja mākoņos, bet dārdināšana bija visai iespaidīga, tajā pašā laikā stipri lija, brīžiem vējš bija stiprs, krusas nebija.


Pagājušajā naktī tik tiešām bija iespaidīgi sudrabainie mākoņi !

Vasara turpinās!
16.06.2019 22:32