Magone
Magone

Lietotāja aktivitātes


Diena bija karsta, bet nekas neliecināja par to, ka no Igaunijas nākoši mākoņi atnesīs negaisus pie Cēsīm un arī uz austrumiem netālu no Valmieras. Pie mums gan viss mierīgi, pat bez lietus, vien tumši mākoņi nostaigāja. Tad jau labāk sausums nekā atkal tie riebīgie negaisi.


Šodien var teikt, ka ideāla diena, lai strādātu dārzā. Saule aiz mākoņiem, nekarsēja, arī mazās mušiņas nebija pārāk uzmācīgas. Lietus gan ne piles.


Mums pārgāja pāri nikns mākonis. Kādu stundu pamatīgi lija, brīžiem pat gāza. Daži tuvāki spērieni un vairāki attāli. Diemžēl šodien neiztika bez tās nejaucības.


Pie mums vismaz pāris stundas pamatīgi lija, viss atdzirdīts. Priecājos, ka bez negaisiem. Tā tik turpināt! Šorīt gaiss tik svaigs un spirgts.


Šodien jau krietni patīkamāks laiks, nav vairs neciešams karstums. Vēl derētu lietus, tāds ilgs un mierīgs. Gāziens neko nedod, tikai saposta jaunos stādus.


Pa dienvidu pusi zem mums aizgāja pamatīgs negaisa mākonis. Kocēnu centrā esot bijis gāziens, pie mums tikai brāzmains vējš un nokritās temperatūra. Patīkami vēsāks.


Karstums ir ļoti nogurdinošs. Kaut nu uzlītu un paliktu vēsāks!


Simpātiski viesi :) Fotogēniski.

Patīkami viesi
14.05.2018 21:05

Ārā jau daudz par karstu, nekādas patikas ilgāk uzturēties. Pat ēnā nav komfortabli. Sausums diezgan pamatīgs, lietu vajag, bet ilgāku un mierīgu. Gāziens neko nedos, tikai sapostīs.


Reti gadās, ka ievziedu laiks ir jauks un silts. Dienā pūta patīkams vējš, kā dēļ nebija par karstu strādājot dārzā. Ja tāda būs visa vasara - mēreni silta un mierīga, es priecāšos.


Šodien brīnišķīgi mierīga diena. Pirms pusdienas neliels lietus - kas priecē, tad mierīgs. Vēlāk saulains laiks. Burvīga diena. Karstumu vēl nevajag. Sākušas ziedēt aličas.


Izskatās, ka viss laimīgi garām. Valmierai gan gar rietumiem, gan gar austrumiem aizgāja garām pretīgi zibeņojoši mākoņi, bet te viss bija mierīgi, par ko man prieks :):):)


Kā vienmēr, skaista galerija. Apbrīnoju spēju notvert kadrā putnus un citas dzīvas radības.

Aprīļa noslēgums
01.05.2018 16:47

Pirmie skaļie pērkoni bija ap divpadsmitiem, pēc tam kādu laiku miers. Tad gar rietumu pusi sāka nikni zibināties., bet tieši virs mums nebija, dabūjām vien pamatīgu gāzienu. Negulēta, riebīga nakts, ceru, ka pēdējā šogad. Tagad izārdījās un vasarā būs miers- cieši ievēlos :)


Rīts apmācies, nedaudz lija, kādu brīdi pat diezgan sirsnīgi. Pēc tam brīžiem uzspīd saule. Ne vēsts no krusas vai negaisa. Par to prieks!!! :):) Šogad visi negaisi aizgājuši stipri zem mums, ļoti ceru, ka tā arī būs turpmāk.


Man salāti pēc garšas atgādina tās pašas nezāles, nekādas starpības :)


Brīnišķīgs laiciņš. +12 grādi bez vēja, daži spalvu mākoņi no rietumu, dienvidu puses. Putni dzied, cik spēj.


Patiešām nejauks vējš, pūš pamatīgi. Ārā nemaz nav patīkami, kaut +11 grādi.


Priekšpusdiena bija pelēcīga, apmākusies, taču gaiss spirgts, patīkams. Tagad parādās arī saule, +10 grādi. Šis ir aprīlim daudz piemērotāks laiks, vēl par agru 20 grādiem.


Lija visu dienu līdz kādiem pusčetriem. Galvenais, ka viss mierīgi. Dzestrs, bet svaigs. +8 grādi.