L
Lauma

Lietotāja aktivitātes


Nu jā, es jau arī pēc tam sapratu, ka laikam tas nav caurspīdīgs, bet balts, kam karti cauri neredz. Bet, ja laukumiņš nav liels, kā tas varētu būt pērkona laikā, varētu šķist, ka tur nelīst :) .


Skatos radaru un nevaru saprast, tur kur lejā ir krāsiņas, kas atšķiras katram radaram - sanāk, ka, ja Latvijā snieg vai līst apmēram 2mm/h, radars neko nerāda? Tā bija arī iepriekšējā versijā?


Dīvaini, ka Allažos pusdesmitos vakarā tik zema temperatūra, jo pie manis ap deviņiem bija ap -6 pie pusskaidrām debesīm ar šauru mēness sirpīti. Varbūt trāpījās brīdis, kad mākoņi gāja prom, pie manis vēl bija, bet tur vairs ne. Šorīt pusseptiņos -7, bet tagad -8.

Izrādās, pusstundu vecas ziņas, šobrīd jau zem -9 pie loga. Saullēkts vēl gluži nav, tā, ka iespējams, ies vēl uz leju.


Šī komentāra sakarā aizdomājos par tiem + un - pie komentāriem. Man te gribētos pieķeksēt mīnusu, jo es negribu to atkusni piecas dienas, bet pēc citu teiktā, sanāktu, ka man nepatīk, ka Saksija kaut ko tādu ir atļāvusies pateikt :))) . Tad kā ir - mīnuss atiecas uz teksta jēgu vai uz autora viedokli?


Jau vakar bija siltāks, kā norvēģi stāstīja, ka ir, un arī šorīt tikai -5,5°C, lai gan prognozēja vairāk. Nomācies, bet ļoti mierīgs, līdz ar to visai mīlīgs. Šausmīgi negribas atkusni, tāpēc vismaz šodien un rīt vēl aktīvi "jāķer" (tas esot modes vārds :D ) ziema.


Jā, paldies, tikko tiku iekšā arī Firefoxī :)


Sveicu visus jaunajā lapā! Izdevās tikt iekšā tikai caur Exploreri, Firefoxis tā arī nelaiž tālāk par "Apstrādā". Bet nu nekas, kādu brīdi jau var arī izmantot citu pārlūku, gan viss sakārtosies :) .
Ziemas diena ar blāvu sauli caur mākoņiem, uz kokiem arī sniedziņš. Nav biezs, bet pie šīsziemas neizlutinātības ir gana labi. Pašā dienas viducī pie loga rādīja gandrīz pie nulles, bet nekusa gan ne mirkli.


Tipisks "sudrabiņa lietiņš lija" - lākturu gaismā no gaisa birst sudraba plēksnītes, pie katras brāzmas savirpuļojoties un lidinoties gan uz leju, gan augšu. Auksts, jo vējš pagaidām neatkāpjas. Arī man pie loga -9,5.


Vakarā vēl vienpadsmitos mašīnā -11, pie loga -10, debesis skaidras. Šorīt nomācies, pie loga ap -7.


No rīta ap septiņiem pie loga -1, bet nu jau gandrīz -3. Ap saullēktu debesmala iekrāsojās pelēki lillā, bet tagad gan laikam atkal viss vienmērīgi nomācies. Nav patīkams, kaut kāds drēgnums un vējelis.


-3,5 pie loga, kaut kāds vējelis arī darbojas. Izskatās, ka nekad nav labi un es nerunāju par nespēju pieņemt, ka kādam citam patīk kaut kas cits, bet gan par to, ka tagad visi brēc, ka būs kailsals - šausmas, šausmas. Kad uzsnieg sniegs uz nesasalušas zemes, atkal ir šausmas, jo zeme nav sasalusi, viss izsutīs. Kā tad tā zeme lai sasalst bez sala? Vismaz drusku kāds mošķis izsals, citādi nākamvasar galīgi varētu nebūt glābiņa. Vismaz, ja sals, tad arī sauli pie debesīm cerība ieraudzīt, citādāk aizmirsīsies, kāda tā izskatās :))))


Interesanti, pie manis gan visi lauki ir gan raibi, bet tomēr vairāk balti kā nokusuši. Un arī pagalmā pilnīgi nokusis ir tikai zem kokiem. Nezin, vai man kāds mākonis vairāk trāpījies, vai tas, ka galīgi neapdzīvota vieta. Es, protams, priecājos, ka pametot aci pa logu laukā, ir ziema, nevis atkalvēljoprojāmvisulaiku rudens :) .


Man zeme vēl vienmērīgi balta, lai arī sniedziņš mīksts, katra pēda to pieplacina galīgi pie zemes. Jumti gan nokusuši pilnībā. Pie loga ap +1, gribas jau cerēt, ka kāds baltums sagaidīs vakara mīnusus, bet cerības vājas.


Lai arī pa dienu pie loga bija plusi, sniegs visu laiku kā bija tā palika irdens, pat saulītē nekas diži nav nokusis, varbūt tumšais mājas jumts vairāk nojaušams. Bija nejaukas brāzmas, bet tagad šķiet nomierinājies. Nāk zilganā krēsla, kas man tā patīk un kuru šosezon vēl gandrīz neesmu dabūjusi. Kopumā skaista ziemas diena, nu jau arī pie loga drusku zem -1*.


Naktī riktīgi pūta un no rīta ap sešiem krita kaut kādi "stikla" gabali no gaisa, jumta logs skanēja kā bleķa konteiners, kad tur sasistas pudeles ieber :))) . Nekas daudz vairāk sasnidzis nav, pirms septiņiem vēl sniga normāls sniegs, tagad no gaisa nekas nenāk. Pie loga ap nulli, bet ārā atkušņa sajūtas nav. Visi koki no vienas puses balti līdz augšai.


Vakarā debesis pavisam noskaidrojās, bet pa nakti tomēr mazliet sasnidzis. Vienu brīdi rīta pusē bija ļoti spēcīgas vēja brāzmas, āra egle apāzta, neko citu gan neredzēju, bet gan kādi zari arī kaut kur mētājas. Šorīt skaidrs, līdz ar to daudz agrāk jau gaismas nojausma ārā. Vēl gan arī mēness karājas, tā, ka beidzot nav polārās nakts izjūta. Šobrīd oranža pamale, gaidām zelta ripuli :) .


Labrīt Jaunajā gadā! Zeme ar baltumiņu, bet no gaisa nāk slapjums un no jumta tek "alutiņš" (mēs bērnībā tā spēlējāmies, kad kārtīgi lija, nāca ar visām putām :D ). Novēlu sev un citiem ziemeļniekiem sagaidīt baltu ziemu ar sarmainiem kokiem, gurkstošu sniegu un sauli ar zobiņiem :).


Jau no vakarvakara ir piesalis, kādi pāris grādi mīnusā. Žēl, ka vairs nesola sniedziņu pēcpusdienā, nokrišņi atkāpušies līdz brīdim, kad jau atkal valdīs plusi. Tomēr salīdzinoši ir forši, ka "purvs" mazliet sacietējis :) . Priecīgu visiem pēdējo gada dienu!


Riktīgi tumša diena, no rīta vēl balojošais sniedziņš ātri pazuda, no gaisa it kā nekas nenāca un nenāk, bet kaut kā ļoti tumšs. No saules ne vēsts, pat ne gaismas nojausmas...


Šodien visu dienu smidzekļo un līņā, nevienas pauzes nav bijis. Ceļi atkal sāk šķīst laukā, zeme žļurkst. Atliek cerēt, ka mēģina izlīt vecajā gadā un jaunais tomēr būs mazliet sausāks par šo...