Slēpt attēlu

Biruta

Atrašanās vieta:
  • Piņķi
Intereses:
  • daba,rokdarbi

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Biruta (Piņķi) :   Šodien 10:19
Piekrītu:) Vismaz ir kas cits, ko var var pieminēt savā komentārā. ...lai gan pārējais: t*, vējš un tumsa- kā iepriekšējos rītos- nekā jauna.
Biruta (Piņķi) :   Vakar 10:30
Atkal tumšs rīts, sniegs šķidrs, ļoti plāna kārtiņa. Uz jumta loga tas momenta izkusa, tur nav pat sniega pēdu. Toties vakar vakarā satelīttv nerādīja- antenas galviņa bija apsnigusi ar ķepīgu sniegu, signāli nepienāca.
Vējš joprojām no D puses, neliels. Nokrišņu nav, un TĀDUS arī nevajag. Lai nāk aukstums un īsts sniegs, lai visiem ir prieks:)))Sanāca rīme, netīšām:)
A es jau skaitu dieniņas līdz saulgriežiem.......
Biruta (Piņķi) :   Vakar 10:24
Krievi teiktu:"Zadelo za živoje":)))Ļoti labi. Autori precīzi( un sāpīgi) iedeva akcijai nosaukumu "100 kailcirtes Latvijas simtgadei", tas nostrādāja.
Biruta (Piņķi) :   Vakar 10:19
Noteikumi , droši vien, mainās, es tiem nesekoju līdzi. Bet to, ka apm. 50-70( kas gan tos skaitītu:) alkšņi resnumā ap 10 cm un mazāk , kārkli, segliņi un vēl daži citi, palienu pļavā skaitījās mežs....tas man bija un joprojām ir nesaprotami. Bet likumi jau nepieprasa kādu nebūt saprātīgu domāšanu, bet gan to neapspriežamu pielietošanu dzīvē.
Par parkiem....tas bija sarkasms, piedodiet....
Biruta (Piņķi) :   14.12.2017 12:01
Mierīgs, nedaudz piesalis. Debesis mākoņainas, bet puscaurspīdīgas- sauli neredz, bet nav arī melnā tumsa. D puses vējš.
base design by: styleshout