Slēpt attēlu

Pierobežā

Atrašanās vieta:
  • Viļaka, Žīguri
Intereses:
  • Daba - visdažādākajās izpausmēs; arī daudz kas cits

Raksti

Datums Nosaukums Skati
Šis lietotājs nav pievienojis nevienu rakstu!

Jaunākie komentāri

Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   Vakar 22:09
ellīgi tumša diena ar mazu plusu. Viss jau tā knapi saskatāmais baltums pazuda pilnīgi. Dienā gandrīz nemanāmi sīks smidzeklītis.
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   23.11.2017 20:31
visa diena ar nelielu mīnusu, viss viegli piesalis. Vieglais baltums uz zemes izgaist (iztvaiko vai tomēr kūst ar visu mīnusu). Rīts saulains, turpinājums apmācies. Mīnuss mazs, bet pēc sajūtām ellīgi auksti, tāds nemanāms, bet ass vējelis vilka
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   23.11.2017 13:14
Aha :DD
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   22.11.2017 22:00
viegls baltums uz zemes, uz zāles. Dienā nenokusa. Rītā -5, autiņam aizsalušas visas iespējamās atslēgas (vakar slapjumu sadzina iekšā, tā arī sasala). Dienā laikam noturējās kāds grāds zem 0-es. No gaisa nekas ievērojams nenāca, diena mazliet gaišāka nekā iepriekšējās. Pirms pāris stundām bija -4, šobrīd netīkas iet ārā skatīties.
Ak, jā, uz dīķiem ledus, ka tik makšķernieki jau nesāk ... :)
Pierobežā (Viļaka, Žīguri) :   21.11.2017 22:27
dīvaina diena. Nakts bez sala, rīts miglains. 9-os sāka snigt, pa ceļam uz Balviem, sniegs, migla pamatīga. Bet pie Balviem snigšana beidzās, migla pazuda kā nebijusi (Balvos nebija ne snidzis, nedz migla bijusi, diena bez saules gan, bet gaiša un sausa). Ap 2-iem braucot atpakaļ uz Viļaku atkal i migla, i lietus, i sniegs gan no augšas, gan uz ceļa, gan ceļmalās. (Balvi kā cita pasaule.) Pagalmā viegls baltums ir joprojām. Šobrīd kāds grāds zem 0-es.
base design by: styleshout