V
Viljams

Lietotāja aktivitātes


No rīta +0,5°C un sniega kārtiņa, ceļi gan bija nokusuši un neslīdēja. Dienā brīžiem līņāja, pēcpusdien mazliet pastiprinājās vējš. Mazliet bija jāpabraukā apkārt, nu iespaidīgi. Daža mazā upīte pārvērtusies kārtīgā upē, palienes applūdušas. Ir slēgti daži valsts ceļi, uz pašvaldības ceļiem salikti svara ierobežojumi.


Nupat gan slapjuma ir vairāk kā vajag. Pagrabā ūdens nāk iekšā pa visām šuvēm, ceļmalas grāvji pārvērtušies jautri burbuļojošos strautiņos un peļķes stāv pat kalna galā. Tagad gan lietus mitējies. Un tā vietā kopš pieciem snieg.


Priekšpusdien bez nokrišņiem, pielaboju vētras papluinīto jumta kori. Pēcpusdien atkal lietus klāt un turpina līt.


Saulaina un vēsa diena. Termometrs augstāk par 2°C neuzkāpa.


No rīta -4 bez nokrišņiem. Pašlaik spoža saule.


Elektrība nebija vairāk kā stundu. Visos Limbažos un apkaimē arī, acīm redzot, kāda lielāka līnija bija cietusi. Bija arī jāizbrauc palīdzēt vienu ceļu atbrīvot. Bet kopumā nekā traka, pirmā rudens vētra aizvadīta salīdzinoši veiksmīgi.


Nu re, daraustījās elektrība, pazuda pavisam. Vēja brāzmas, liekas, vairs nav tik biežas, un arī ne tik stipras, laikam lielākais būs pāri.


Pūš spēcīgi, reizēm grūti uz vietas nostāvēt. Ir viena veca ābele nolauzta, elektrība brīžiem raustās.


Nupat ir pūtiens klāt, lietus gan pazudis, brīžiem spīd saule.


Parādās atsevišķas spēcīgas vēja brāzmas. Lietus sīkāks, brīžam pavisam pierimst.


Vakardiena vējaina un lietaina. Zemē daudz sausu zaru, daži diezgan lieli. Šodien pie manis prognozēta neliela vētra. Pagaidām tikai līst, vējš mazāks kā vakar.


Līst un līņā visu dienu. Un vējš arī pūš. Silts pēc grādiem ir, bet ne patīkams.


Lija un pūta, īpaši no rīta, bet vienīgais riktīgi stiprais pūtiens bija ap pusdesmitiem, pie tam kopā ar pamatīgu lietu, baltas vērpetes griezās ap stūriem. Dārzs piegāzts, labi, ka uzaru pirms nedēļas, tagad, liekas, ilgi nevarēs tikt virsū.

Atgriežamies oktobrī!
12.10.2019 21:16

Vēl arvien lasām un ēdam vīnogas, garšīgas. Šogad bagāta raža. Pirms saliem, drošs paliek nedrošs, apsedzu.

Atgriežamies oktobrī!
09.10.2019 20:14

Šorīt -2, mitrs, vietām melnais ledus.

Atgriežamies oktobrī!
08.10.2019 21:18

Brīvdienas vēsas, kā jau tika prognozēts. Vakardiena saulaina, brīnišķīgs zelta rudens. Šodien nomācies, bet abas dienas bez nokrišņiem. No rītiem līdz -2 grādiem, dienā šodien +5.

Atgriežamies oktobrī!
06.10.2019 17:31


Lietus Limbažos parādījās pēc trijiem, pirms tam parasta rudens diena ar mākoņiem un sauli. Uz vakaru strauji kļūst vēsāks. Šobrīd +4 pie loga.


Jau nedēļu rītos kasu ledu no auto logiem, bet dienas salīdzinoši mērenas, īpaši tad, kad spīd saule. Pēdējās dienās intensīvi lido zosis. Pēc 2 nedēļām vajadzētu atnākt īstam salam, bet prognozes gluži ko tādu nesola. Paskatīsimies kam taisnība, zosīm vai meteorologiem.


Pēcpusdien līņāšana mitējās, paliek vēsāks, pašlaik 4°C.