V
veczirgs

Lietotāja aktivitātes


19. apr. no rīta debesis bez mākoņiem. T. +2°C. Spiediens 768 mm. Lēns, grozīgs vējš. Līdz pusdienām debesis skaidras. Vējš lēns no A-ZA puses. Pēcpusdienā silts līdz + 18 C. Vēlāk parādījās nedaudz zemo gubu mākoņu. Vakarā mākoņi pavisam nepazuda. Tiem pievienojās nedaudz spalvu mākoņu. Pašlaik t. +7°C. Spiediens 766 mm.


18. apr. no rīta t. bija +4°C. Spiediens 769 mm. Z pusē nedaudz spalvu mākoņu. Lēns, grozīgs vējš. Dienā debesis pavisam noskaidrojās. Sāka pūst lēns ZA vējš. Pēcpusdienā neviena mākonīša. T. līdz +19°C. Vakarā neviena mākonīša. Palika jūtami vēsāks. Pašlaik t. +10°C. Spiediens 768 mm. Neliela dūmaka.


17. apr. no rīta t. bija +5°C. Spiediens 767 mm. Debesis saulainas, bet vietām spalvu mākoņi un vidējās zonas gubu mākoņi, kas atgādina iespējamu negaisa veidošanos. Pēcpusdienā ļoti silts - līdz +19°C . Dienas vidū laiks bija vissaulainākais. Pievakarē atkal vairāk mākoņu, bet tādi gubu mākoņi kā no rīta vairs nebija redzami. Pašlaik t. +9°C. Spiediens 768 mm.


16. apr. uz rīta pusi bija neliels lietus. T. +3°C. Spiediens 767 mm. Lēns ZA vējš. Mākoņains. Līdz pusdienām pamazām skaidrojās. Pēcpusdienā jau laiks ļoti silts - līdz +17°C. Vējš pastiprinājās līdz mērenam. Vakarā D pusē pavisam skaidras debesis. Z-ZR pusē spalvu un vidējās zonas gubu-slāņu mākoņi. Pašlaik t. +10°C. Spiediens 766 mm.


15. apr. no rīta t. bija +2°C. Spiediens 768 mm. Lēns ZA vējš. Daudz vidējās un augšējās zonas mākoņu. Saule tikpat, kā nemaz nav redzama. Līdz pusdienas laikam vidējās zonas mākoņi izklīda. Saglabājās augšējie spalvu mākoņi. Iestājās saulaināks laika brīdis. Pēcpusdienā atkal samācās. Veidojās vidējās zonas lēcveidīgi slāņu mākoņi. T. sasniedza +13°C. Vējš pastiprinājās līdz mērenam. Vakarā gandrīz apmācies. Debesis nav redzamas. Pašlaik t. +7°C. Spiediens 768,5 mm.


14. apr. no rīta saulains. T. +0°C. Spiediens 769 mm. Lēns ZA vējš. Vakardienas lietus mākoņi nekur tālu nav aizgājuši. Tepat netālu D pusē tie vēl redzami. Pēcpusdienā saradās zemie un vidējās zonas mākoņi un piedevām vēl nenoteikti spalvu mākoņi. T. +9°C. Vakarā gandrīz apmācies. Z vējš pastiprinājās līdz mērenam. Pašlaik t. +2°C. Spiediens 768 mm.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. 13. apr. naktī neliels lietus. No rīta apmācies. Pusdienas laikā lietus atjaunojās. Līdz vakaram nolijuši 3,5 mm. Vējš lēns, grozīgs. T. no +3 līdz +7, līdz +1. Spiediens 768 mm līdz 769 mm.

13. apr. naktī bijis neliels lietus. No rīta apmācies. T. +3°C. Spiediens 768 mm. Lēns Z puses, vai grozīgs vējš. Priekšpusdienā neliels lietus. Pēcpusdienā apmācies. Parādījušies zemie gubu mākoņi. Brīžiem lietus stiprāks. T. sasniedza +7°C. Vakarā neliels lietus turpinājās. R pamalē jaušama saules gaisma. Līdz vakaram nolijuši 3,5 mm. Pašlaik t. +1°C. Spiediens 769 mm.


12. apr. no rīta t. bija +8°C. Spiediens 766 mm. Daudz spalvu mākoņu. Brīžiem blāva saule, brīžiem sauli gandrīz nevar redzēt. Mērens D vējš. Pēcpusdienā mērens D vējš. DR pusē mākoņi tumšāki un no zemākas zonas. T. sasniedza +17°C. Pievakarē apmācās. Brīžiem nedaudz uzlija. Vējš pierima. Pašlaik t. +9°C. Spiediens 766 mm.


11. apr. naktī bija auksts laiks: -5°C. No rīta saulains, bet ar spalvu mākoņu joslām. Dienā saulains un lēns A vējš. Pēcpusdienā t. pakāpās līdz +15°C. Spiediens 768 mm. Vakarā blāva saule, spalvu un augšējās zonas gubu-slāņu mākoņi. Pašlaik t. +9°C. Spiediens 766 mm. Gaiss mierīgs.


10. apr. no rīta mākoņains. Saule tikai paretam redzama. Lēns DR vējš. T. +4°C. Spiediens 760 mm. Priekšpusdienā apmācies, brīžiem neliels lietus. Pēcpusdienā skaidrojās. Debesīs laba laika gubu mākoņi. T. pakāpās līdz +11°C. Līdz vakaram debesis turpināja skaidroties. Debesīs atdalīta josla starp mākoņaino un skaidro debesi. Vidējās un augšējās zonas mākoņi lēni aizpeld uz D pusi. Pašlaik t. +1°C. Spiediens 765 mm.


9. apr. no rīta mākoņains, bet saule arī pietiekoši spīd. T. +0°C. Spiediens 761 mm. Dienā saradās gubu mākoņi un vējš pastiprinājās līdz mēreni stipram. T. pēcpusdienā līdz +9°C. Bet debesis apmācās. Pašlaik t. +5°C. Spiediens 760 mm.


8. apr. no rīta +0°C. Spiediens 753 mm. Apmācies, brīžiem lietus. Ap pusdienas laiku skaidrojās. Bet ātri lielie gubu mākoņi saradās. Vējš brāzmains no ZR puses. Pēcpusdienā gubu mākoņi izauga līdz spalvu mākoņu zonai. Atkal iespējams pērkons. Mākoņiem nokrišņu bārdas. Bet mazākas nekā vakar. Vējš joprojām brāzmains no R-ZR puses. Brīžiem drusku lija. Vakarā vējš norima. Arī lielie gubu mākoņi pazuda. Pašlaik t. +1°C. Spiediens 760 mm.


7. apr. no rīta saulains, bet no R puses jau tuvojās mākoņu zonas. T. -3°C. Spiediens 751 mm. Dienā saradās zemie gubu mākoņi. Pēcpusdienā tiem izauga nokrišņu bārdas. Mums arī brīžiem sniega graudus uzbirdināja. Mākoņi lieli ar virsotnēm spalvu mākoņu zonā. Varētu būt arī pērkons... Vējš lēns līdz mērens no R puses. Vakarā no DR puses tuvojās vidējās zonas gubu-slāņu mākoņu lauks. Pašlaik t. +1°C. Spiediens 753 mm. ZR pusē jaušama debesu josla.


6. apr. no rīta zeme balta no vakardienas snigšanas. T. -3°C. Spiediens 747 mm. Mākoņains, bet arī saule pietiekoši. Priekšpusdienā atkal apmācās un sāka snigt no sākuma ar lielām pārslām. Vējš lēns līdz mērens no R puses. Pēcpusdienā mērens R vējš. Debesīs gubu mākoņu pulki. R-ZR pusē redzami lielie gubu mākoņi. Ap trijiem pēcpusdienā garām gar DR pusi gāja tumši lielie gubu mākoņi ar nokrišņu bārdām. No turienes bija dzirdami paklusi pērkona dārdi. Mums arī drusku uzbirdināja sniega graudus. Vējš pastiprinājās līdz mēreni stipram. Vēlāk visi lielie gubu mākoņi aizgāja A virzienā un debesis kļuva skaidrākas. Viss vakardienas uzsnigušais sniegs nokusa. Vakarā mākoņu mazāk, arī vējš pierima. Pašlaik t. +0°C. Spiediens 751 mm.


5.apr. no rīta mākoņains. T. +1°C. Spiediens 749 mm. Mērens DR vējš. Pēcpusdienā apmācies. Mākoņi palikuši arvien biezāki un drīz sāka līt. Pirms 18-tiem ZR puse satumsa un līdz ar mēreni stipriem vēja brāzieniem sāka krist puscentimetru lieli sniega graudi. Vējš pagriezās no ZR puses. Vēlāk sniega graudi pārgāja snigšanā. Un kādu brīdi mēreni sniga. Toties vējš kļuva lēns. T. nokrita no +6°C līdz +1°C. Sasniga kādi 2 cm sniega. Vēlāk ZR pamalē kļuva gaišāks. Pašlaik t. +0°C. Spiediens 745 mm.


4. apr. naktī t. bija -3°C. No rīta saradās mākoņi un drusku uzlija. Spiediens 762 mm Priekšpusdienā apmācies, brīžiem drusku smidzināja. Tālumā, DR pusē gaišs un redzamas bāli zilas debesis. Tāpat ZR pusē, pamalē redzamas debesis. Pēcpusdienā skaidrojās no ZR puses. T. sasniedza +11°C. Vakarā maz mākoņu. Pašlaik t. +2°C. Spiediens 757 mm.

Lieldienu vēsums
04.04.2021 21:50

2. apr. no rīta mākoņains, bet mākoņu kārta plāna. T. -2°C. Spiediens 761,5 mm. Priekšpusdienā nedaudz skaidrojās. Pēcpusdienā tumšu mākoņu fronte no ZR puses. Pirms frontes t. sasniedza +8°C. Vēlāk fronte uznāca. Pastiprinājās R-ZR vējš. Nedaudz uzlija lietus. Vēlāk, ap saulrieta laiku, mākoņains 7-9 balles. Skaisti, sārti, violeti un tumšzili mākoņi ar nokrišņu bārdām. Pašlaik t. 2°C. Spiediens 759 mm. Gaiss mierīgs.

Lieldienu vēsums
02.04.2021 22:37

1. aprill-aprill-aprill... No rīta apmācies. Nedaudz lietus smidzina. T. +2°C. Spiediens 762 mm. Priekšpusdienā mērens lietus, pēc kura sāka skaidroties no ZR puses. Vējš lēns līdz mērens no Z puses. Pēcpusdienā skaidrojās. T. pacēlās līdz +6°C. Vakarā vējš pierima. R pusē spalvu mākoņu lauki, kas nāca no R puses. Gaiss palika vēsāks. Pašlaik t. +1°C. Spiediens 762,5 mm.

Lieldienu vēsums
01.04.2021 21:35

31. martā no rīta miglains vai dūmakains. T. +4°C. Lēns DR vējš. Spiediens 765 mm. Lietus it kā nav, bet drēbes palika mitras. Ap pusdienas laiku migla vai dūmaka izklīda. Vējš no DR lēns vai mērens. T. pēcpusdienā līdz +10°C. Vakarā joprojām apmācies. Pašlaik t. +6°C. Spiediens 764 mm.

Lieldienu vēsums
31.03.2021 21:32