V
veczirgs

Lietotāja aktivitātes


24. martā no rīta t. bija ap 0°C. Spiediens 766 mm. Saulains ar lēnu vēju. Tīras debesis līdz pusdienām, vēlāk parādījās spalvu mākoņi un zemie gubu mākoņi, kas lēni slīdēja no ZR puses. Vējš joprojām lēns līdz mērens. T. +7°C. Vakarā no DR puses parādījās masīvi spalvu mākoņi Pa starpām tiem bija nelielas debesu strēmeles. Gaiss palika vēsāks. Pašlaik t. +2°C. Spiediens 762 mm.


23. martā no rīta saulains. Naktī bija -3°C. Pūta lēns DR vējš. Priekšpusdienā ZR pusē parādījās spalvu mākoņu joslas, kas vilkās no DR uz ZA. T. strauji pakāpās līdz +10°C. Pēcpusdienā jau mēreni apmācies un pūta mērens DR vējš. Krēslas laikā jau sāka nedaudz līņāt. Pašlaik ārā mierīgs laiks. Arī lietus piestāja. T. +7°C. Spiediens 764 mm.


22. marta kaķis. No rīta brāzmains Z vējš, bet silts +3°C. Debesis bez mākoņiem. Priekšpusdienā un ap pusdienas laiku vējš bija visstiprākais. Pēcpusdienā gar R malu garām gāja nelielas spalvu mākoņu joslas. Pievakarē vējš sāka norimt un griezties no ZR puses, bet ap saulrieta laiku jau no R puses. Pēc Saules norietēšanas strauji palika vēsāks. Pašlaik lēns vējš un t. ap 0 grād. Spiediens 774 mm.


21. martā no rīta mākoņains. T. +2°C. Spiediens 770 mm. Priekšpusdienā nedaudz skaidrojās. Tad arī vissiltāk.- +9°C. Pēcpusdienā lēns vējš. Uzlija neliels lietus. Palika vēsāks. Pašlaik t. +6°C. Spiediens 765 mm.


20. martā no rīta saulains ar lēnu vēju. DA pusē vēl bija redzami aizejošie vidējās zonas gubu mākoņi. Kādu stundu debesis bija pilnīgi tīras. Pirms 9 DR-R-ZR pusē parādījās tāli spalvu mākoņi. Sāka pūst lēns DR vējš. T. bija -1°C. Bet uz zemes nekāds sasalums nebija manāms. Ap pusdienas laiku jau debess bija pusapmākusies. Bija redzami spalvu- un vidējās zonas gubu-slāņu mākoņi. T. pakāpās līdz + 6°C. Pūta jau mērens DR vējš. Līdz vakaram mākoņains 9-10 balles. Līņāt sāka ap 18-tiem. Pastiprinājās R vējš. Pašlaik t. +3°C. Spiediens 768 mm.


19. martā no rīta t. bija +2°C. Spiediens 759 mm. Mākoņains 6-9 balles. Lēns līdz mērens R vējš. Pēcpusdienā mākoņu vairāk. T. +4°C. Vēlāk pavisam apmācās. Uznāca lietus. T. nokrita līdz +2°C. Vējš pagriezās no ZR puses. Vakarā atkal it kā nedaudz skaidrojās. Vējš no ZR puses, pavisam lēns. Pašlaik t. 2°C. Spiediens 767 mm.


18. martā. Iepriekšējā vakarā pirms pusnakts kādu stundu mēreni lija. No rīta apmācies, bet mākoņu kārta plāna. Zemākos slāņos ātri skrejoši zemie gubu mākoņi. T. +3°C. Spiediens 753 mm. Priekšpusdienā skaidrojās. Mākoņi 7-8 balles. Pēcpusdienā skaidrojās jutamāk. T. pakāpās līdz +7°C. Mērens R-DR vējš. Vakarā atkal mākoņu vairāk. Vējš pierima. Pašlaik t. +4°C. Spiediens 756 mm. Mēness redzams, bet blāvs - pa pusei mākoņos satinies.


17. martā naktī bija +1°C. Spiediens no rīta 748 mm. Apmācies. Mērens DR vējš. Pēcpusdienā drusku uzlija. T. pacēlās līdz +6°C. Spiediens 752 mm. Vakarā apmācies. Vējš pastiprinājās līdz mēreni stipram. Pašlaik t. +6°C. Spiediens 751 mm.


16. martā naktī bieži lietus. T. ap +3°C. Spiediens 742 mm. Lēns vējš. T. dienā ap +5°C. Pēcpusdienā stiprāks lietus. Vēlāk skaidrojās. Tomēr tumši mākoņi apkārt klīst. Viens tāds frontes tipa mākonis arī mums uznāca. Ap saulrieta laiku skaidrojās, bet tumsā uznāca kārtējais lietus mākonis. Pašlaik pūš lēns ZR vējš. T. +2°C. Spiediens 752 mm.


15. martā naktī t. bija +1°C. No rīta spiediens 750 mm. Priekšpusdienā kā blāvs pleķis parādījās Saule. Mākoņainība 8 balles. Pēcpusdienā arī samērā gaišs. Mākoņainība 9-10 balles. T. +5°C. Vakarā neliels lietus. Visu dienu lēns līdz mērens D-DR vējš. Pašlaik t. +4°C. Spiediens 746 mm.


14. martā no rīta mākoņains. T. naktī līdz +0°C. Spiediens no rīta 752 mm. Pūta mērens D vējš. Pēcpusdienā pavisam apmācās. T. pacēlās līdz +7°C. Pievakarē brīžiem lietus. Vēlāk vējš norima un palika vēsāks. Pašlaik t. +2°C. Spiediens 749,5 mm.


13. martā no rīta saulains. DA-A pamalē vēl redzami daži aizejošie slāņu mākoņi. T. -4°C. Spiediens 758 mm. Drīz DR-R pusē parādījās izplūduši spalvu mākoņi vai dūmaka. Uzpūta mērens DA vējš. Ap pusdienas laiku pavisam apmācās. Bet t. sasniedza +5°C. Pēcpusdienā pamazām sāka smidzināt. un gaiss atdzisa. Neliels lietus vai ļoti slapjš sniegs turpinājās līdz šim brīdim. Pašlaik t. ap 0 grādiem. Spiediens 755mm.


12. martā no rīta mākoņains 8-9 balles. T. -2°C. Spiediens 758 mm. Dienā mākoņains 8-9 balles. Bez nokrišņiem. T. līdz +2°C. Lēns, brīžiem mērens ZR vējš. Vakarā skaidrojās. Pašlaik t. -3°C. Spiediens 760 mm. Debesīs spožs pusmēness.


11. martā no rīta mērens ZR vējš. Debesīs nelieli gubu mākoņi. T. -2°C. Spiediens 749 mm. Ap 9-ņiem uznāca tumšu gubu mākoņu josla ar mēreni stipru ZR vēju un īslaicīgu puteni, kas saslaucīja sniegpārsliņas nelielās joslās. Vēlāk atkal skaidrojās. Tikai paretam uznāca kāds lielāks gubu mākonis un nobirdināja dažas nelielas sniega bumbiņas. Kāds lielāks gubu mākonis uznāca vakarā ar puteni un mērenu vēju. T. dienas laikā svārstījās ap 0 grādiem. Vējš brīžiem pavisam lēns. Pašlaik t. -3°C. Spiediens 754 mm.


10. martā no rīta mākoņains. T. +2°C. Spiediens 745 mm. Priekšpusdienā sāka līņāt. Pēcpusdienā brīžiem Saulīte uzspīdēja. T. pakāpās līdz +6°C. Visu laiku pūta mērens līdz mēreni stiprs R-DR vējš. Vakarā vējš norima un pagriezās no ZR puses. Lietus brīžiem turpinājās. Pašlaik t. +1°C. Spiediens 746 mm. Brīžiem snieg slapjš sniegs lielām pārslām.


9. martā no rīta saulains. Mākoņainība 2-4 balles. Pūta mēreni stiprs DR vējš. T. +1°C. Uz zemes dažas peļķes pārvilkušās ar plānu ledus kārtiņu. Priekšpusdienā pamazām mākoņu vairāk. Pēcpusdienā gandrīz apmācies. T. sasniedza +7°C. Vējš no DR mērens. Pievakarē apmācies un sāka līt. Atkal vējš pastiprinājās un gaiss palika vēsāks.Pašlaik mērens vējš no DR puses. T. +3°C. Spiediens 756 mm.


8. martā naktī apmācies. Bija drusku uzlijis. T. +2°C. Spiediens 750 mm. No rīta DA-D pusē vēl redzami vidējās zonas aizejošie gubu-slāņu mākoņi. Pūta mērens DR vējš. Priekšpusdienā debesis gandrīz pavisam noskaidrojās. Priekšpusdienā no ZR puses parādījās zemie gubu mākoņi, bet vējš pastiprinājās. T. sasniedza +10°C, bet spiediens nokrita līdz 747 mm. Vējš jau pūta stipri. Gubu mākoņu palika vairāk un to augstums palielinājās. Pēcpusdienā uznāca tumšu lietusmākoņu zona ar lietu un stipru vēju. Vēlāk laiks kļuva vēsāks un Saulīte vairs nespīdēja. Pašlaik stiprs vējš turpinās. T. +2°C. Spiediens 748 mm.


5. marta naktī palika vēsāks. No rīta +5°C. Spiediens 737 mm. Mēreni stiprs un stiprs R vējš. Nepārtraukti līst dažāda stipruma lietus. Pēcpusdienā uzlija stiprāk un pēc tam t. sāka pazemināties, bet vējš palika vājāks. Ap 17-tiem sāka krist slapjš sniegs. Bet drīz nokrišņi beidzās. Pašlaik t. -1°C. 749 mm spiediens.


4. martā naktī t. bija +2°C. No rīta lietains un silts. T. +3°C. Spiediens 746 mm. Priekšpusdienā uz kādu stumdu parādījās žēlīgi bāka Saules ripa. Vairāk gan izskatījās pēc bāla plankuma, kas bieži pazuda ātri skrejošos, zemos mākoņos. Pēcpusdienā t. +5°C. Spiediens 743 mm. Pašlaik t. 7°C. Spiediens 740 mm. Lietus brāzmas ar mēreni stipru vēju.


3. martā no rīta vēl šur tur varēja redzēt nelielus bijušā sniega plankumus, kā sasistu trauku lauskas. T. bija +0°C. Spiediens 753 mm. Pēcpusdienā sāka līt. T. bija +3°C. Lietus laikā t. pazeminājās līdz +1°C, un sāka krist ļoti slapjas sniega pārslas. Vakarā atkal lietus pērgāja un palika siltāks. Pašlaik brīžiem līst un t. paaugstinājās līdz +3°C. Spiediens 746,5 mm.