V
veczirgs

Lietotāja aktivitātes


15. janv. no rīta D-DA pusē aizejošie mākoņu lauki. T. +4°C. Spiediens 759 mm. Priekšpusdienā skaidrojās. Tomēr drīz no R puses atkal sāka nākt mākoņu vāli. Pēcpusdienā nedaudz uzlija. Vēlāk daudz mākoņu, bet palika siltāks. Vakarā pēc saulrieta t. pacēlās līdz +7°C. Vējš mērens no D puses. Vēl viens siltuma vilnis.


10. janv. no rīta apmācies. t. +2 C. Spiediens 759 mm. Lietains laiks ar lēnu vēju. Siltums turpinās. Zāle lēni turpina augt. Sevišķi izceļas sūnu laukumiņi, kas ir spilgti salātzaļi. Graudzāļu stiebri stiepjas garumā, bet ir neveselīgi dzeltenīgi, jo trūkst gaismas. Dārzā zied Mocarta rozes. To ziedi ir kroplīgi un sīki. Sniega rozes zied jau kādu pusmēnesi. Šovakar pēc tumsas iestāšanās t. sasniedza +7°C. Laiks bija miglains. Pašlaik turpinās līņāšana. T. +5°C. Spiediens 758 mm. Jaušama neliela migla.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. 5. janv. naktī krita slapjš sniegs lielām pikām. Sasniga 2 cm. No rīta vidējās zonas mākoņi 4-6 balles. Lēns līdz mērens ZR vējš. Spiediens mainījās no 761 līdz 771 mm vakarā.

5. janv. no rīta zemi klāja neliela sniega sega. Bija redzams, ka kritis slapjš sniegs lielām pikām. T. -1°C. Spiediens 761 mm. Lēns līdz mērens ZR vējš. Debesīs vidējās zonas gubu-slāņu mākoņi. Vējš pamazām norima. Dienā mākoņi un saule. T. nedaudz pakāpās. Spiediens līdz vakaram pakāpās līdz 771 mm. Vakarā palika aukstāks - līdz -4°C. Pēc saulrieta debesīs spalvu mākoņi. Pašlaik jau sāk palikt siltāks.


4. janv. no rīta mākoņains. T. +3°C. Brīžiem tumši mākoņi un lietus. Priekšpusdienā lietus brāzmas ar krusu un slapju sniegu. Spēcīgas vēja brāzmas. Skatījos uz mūsu slīpo egli un domāju, kad viņa kritīs. Pēcpusdienā skaidrojās. Vējš palika lēnāks, bet siltāks necik nepalika.


Priekšpusdienā saulains. Pēcpusdienā apmācās un sāka līt. T. dienā +6°C. Vakarā arvien aukstāks. Pašlaik atkal līst. T. +2°C. Visiem meteomīļiem laimīgu Jauno gadu.


Esmu atgriezies pēc acs operācijas. Šovakar bija neparasti silts - līdz +7°C. Laiks pēcpusdienā apmācās un pūta stiprs vējš. Sniegs kā nav, tā nav.


3. dec. jau no paša rīta saulains. T. -5°C. Lēns R vējš. Spiediens 763 mm. Dienā saulīte pa zemes virsu staigāja. Lēns vējiņš žūžoja. T. pacēlās līdz _2°C. Vakarā gar R pusi parādījās neizteiksmīgi spalvu mākoņi, vai dūmaka. Tumsā bija redzams šaurs pusmēness. Pašlaik t. -3°C. Spiediens 763 mm, krīt. Mēness redzams tuvu pie pamales kā izplūdis dzeltenīgs plankums.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. Naktī bija neliels, slapjš sniegs. Sniega segas biezums 0,5 cm. No rīta apmācies. Lēns DR vējš. Priekšpusdienā nedaudz skaidrojās. T. +0C. Vakarā skaidrojās straujāk.

2. dec. naktī krita neliels. slapjš sniegs. Sasniga 0,5 cm. T. no rīta +0°C. Spiediens 759 mm. Apmācies. Lēns DR vējš. Dienā nedaudz skaidrojās. T. bija nemainīga. Vakarā skaidrojās vairāk. Parādījās zilas debesis. Un palika vēsāks. Pašlaik t. -4°C. Spiediens 760 mm.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. 1. dec. naktī starp 1 un 5 drusku uzsniga plāna, smalka sniega kārtiņa. Biezums mazāks par 1 cm. No rīta pilnīgi bez mākoņiem. T. -4C. Spiediens 764 mm. Lēns DR vējš. Pēcpusdienā pamazām apmācās no R-ZR puses. T. pakāpās līdz -2C. Vakarā daudz mākoņu, bet saulriets redzams.

1. dec. naktī, līdz plkst. 5 uzsniga plāna, smalka sniega kārtiņa - mazāk par 1 cm. No rīta debesis pilnīgi bez mākoņiem. T. -4°C. Spiediens 764 mm. Pēcpusdienā no R-ZR puses pamazām apmācās. T. Pacēlās līdz -2°C. Vējš pie zemes no R-DR puses. Vidējo mākoņu augstumā no R-ZR puses. Vakarā mākoņains, bet saulrietu varēja labi redzēt. Pašlaik t. +0°C. Spiediens 762 mm.


30. nov. nakts sākumā bija īslaicīgs lietus ar smalku krusu. T. no rīta +0°C. Spiediens 753 mm. Mākoņains, bet arī bieži saule. Dienā saulains, tikai Z-ZA pusēno Rīgas līča nākuši lieli gubu mākoņi. Lēns, grozīgs vējš. T. +2°C. Vakarā mākoņu vairāk, bet nekas daudz. Pašlaik t. -1°C. Spiediens 760 mm.


29. nov. no rīta mērens D-DR vējš. T. +5°C. Spiediens 747 mm. Brīžiem neliels lietus. Dienā apmācies, lietains. Pievakarē bija vissiltākais: +8°C. Spiediens 745 mm. Vakarā mākoņi pašķīrās, parādījās zilas debesu joslas. Un palika vēsāks. Pašlaik t. +3°C. Spiediens 746 mm.


28. nov. naktī mitrs un neliels lietus. T. no rīta +2°C. Lēns līdz mērens D-DR vējš. Apmācies ar nelielu dūmaku. Dienā apmācies. Mērens D-DR vējš. T. +4°C. Vakarā līdzīgi. Brīžiem neliels lietus. Pašlaik t. +4°C. Spiediens 749 mm. Lēns, brīžiem mērens vējš.


27. nov. no rīta +0°C. Apmācies un miglains. Uz asfalta un cementa plāns, slidens ledus. T. +1°C. Spiediens 758 mm. Dienā apmācies un miglains ar sīkiem nokrišņiem. T. +2°C. Spiediens 757 mm. Mērens D vējš. Pašlaik t. +1°C. Spiediens 756 mm.


26. nov. no rīta apmācies. T. -2°C. Spiediens 765 mm. Lēns D-DR vējš. Dienā debesis palika arvien drūmākas, bet gaiss lēni paliek siltāks. Dienā jau 0°C. Vakarā parādījās sīki nokrišņi. Gaiss kļuva dūmakains un , vēlāk, arī miglains. Pašlaik t. 0°C. Spiediens 761 mm. Miglains.


25. nov. no rīta t. bija -4°C. Spiediens 769 mm. Debesis gandrīz skaidras. Neliela dūmaka un zemi slāņu mākoņi. Lēns līdz mērens DA vējš. Priekšpusdienā pavisam noskaidrojās. Mērens D vējš. Pēcpusdienā atkal samācās zemi un vidēji slāņu mākoņi. T. -2°C. Vakarā apmācies, bet mākoņu kārta plāna. Pašlaik t. -1. Spiediens 767 mm.


24. nov. norīta mākoņains, bet saule arī redzama. T. -4°C. Mērens DA vējš. Pusdienas laikā daudz saules. Mērens DA vējš saglabājās. Nedaudz spalvu un vidējie gubu-slāņu mākoņi. Pēcpusdienā debesis pārklāja zemie slāņu mākoņi un bija gandrīz apmācies. T. pacēlās līdz +0°C. Vakarā mākoņi nedaudz paklīda un R pusē varēja redzēt sārtu vakara blāzmu. Pašlaik t. -2°C. Spiediens 769 mm.


23. nov. naktī vējš jau bija lēnāks. T. no rīta -3°C. Spiediens 772,5 mm. Debesīs daudz mākoņu, bet saule arī redzama. Vējš mērens, no D-DA puses. Pēcpusdienā daudz vidējās un augšējās zonas mākoņu. T. -2°C. Vakarā joprojām daudz mākoņu, bet R pusē mākoņu maz. Varēja redzēt saules rietēšanu. Pašlaik t. -3°C. Spiediens 771 mm.