V
veczirgs

Lietotāja aktivitātes


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. Naktī un līdz pusdienām lietus. Nolija 17 mm. T. no rīta +13C. Spiediens 758 mm. Pēcpusdienā nedaudz skaidrojās. T. pacēlās līdz +19C. Vakarā atkal apmācās un lietus turpinājās.

16. jūl. naktī lietus. T. +12°C. Spiediens 757,5 mm. Lēns, grozīgs vējš. Lietus turpinājās līdz pusdienas laikam. Nolija 17 mm. Pēcpusdienā drusku skaidrojās, bet saule tik kā blāvs disks redzama. T. pēcpusdienā pacēlās līdz +19°C, spiediens toties noslīdējis līdz 7756,5 mm. Pievakarē atkal savilkās tumši mākoņi un lietus atsākās. Vējš joprojām lēns un grozīgs. Pašlaik lietus turpinās. T. +13°C. Spiediens 756,5 mm.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. No rīta skaidrs. T. +10C. Spiediens 760,5 mm. Pusdienas laikā zemie gubu mākoņi. Lēns, grozīgs vējš. Pēcpusdienā t. +23C. Vakarā tumši lietus mākoņi no R-ZR puses. Dzirdami tāli pērkona grāvieni. Vēlāk mērens R vējš un lietus 0,5 mm. Vēlāk vējš norima un laiks turpināja skaidroties.

15. jūl. no rīta skaidras debesis, ja neskaita dažas bālas spalvu mākoņu joslas. T. +10°C. Spiediens 760,5 mm. Ap pusdienas laiku saradās zemie gubu mākoņi. Vējš joprojām lēns un grozīgs. T. pacēlās līdz +23°C. Spiediens bez izmaiņām. Vakarā mākoņi sabiezēja R-ZR pusē. Vēlāk varēja dzirdēt retus, tālus pērkona dārdus. Nākot tuvāk pērkoni un zibeņi beidzās. Vēlāk, pirms saulrieta uzpūta mērens R vējš un uzlija pusmilimetrs nokrišņu. Vēlāk vējš norima un sāka skaidroties. Pašlaik t. +16°C. Spiediens 759 mm.


14. jūl. no rīta nedaudz mākoņains. T. +11°C. Spiediens 760 mm. Priekšpusdienā saradās zemie gubu mākoņi, kas vēlāk kļuva par laba laika mākoņiem. Visvairāk to bija DA pusē un gandrīz nebija ZR pusē. Pēcpusdienā debesīs gubu mākoņi. Sāka pūst mērens Z vējš. T. sasniedza +22°C. Vakarā skaidrojās no Z puses. Mērenais Z vējš turpinājās. Pašlaik t. +16°C. Spiediens 760 mm.Gubu mākoņi saglabājušies DR pusē redzami arī daži spalvu mākoņi.


13. jūl. no rīta t. bija +11°C. Spiediens 759 mm. Debesīs vidējās zonas gubu un gubu-slāņu mākoņi 2-3 balles. Lēns, grozīgs vājš no dažādām pusēm. Priekšpusdienā līdzīgi. Lēns vējš no R-ZR puses. Pēcpusdienā lēns līdz mērens vējš. T. līdz +21°C. Vakarā mākoņu vairāk. Pārsvarā vidējās zonas gubu-slāņu mākoņi. Pašlaik t. +16°C. Spiediens bez izmaiņām- 759 mm.


12. jūl. no rīta t. bija +11°C. Spiediens 758 mm. Lēns ZR vējš. Debesīs vāji izteiktas spalvu mākoņu joslas. Priekšpusdienā zemie gubu un vidējās zonas Gubu-slāņu mākoņi 6 balles. Bez nokrišņiem!. Pēcpusdienā vēss Z vējš. T. līdz +19 grādiem. Vakarā skaidrojās. Pašlaik t. +15°C. Spiediens 759 mm. Debesīs kaut kādi slāņu mākoņi rēgojas.


11. jūl. no rīta bija daudz mākoņu. T. +13°C. Spiediens 757 mm. Priekšpusdienā skaidrojās. T. pacēlās līdz +22°C. Pēcpusdienā gubu mākoņi. Vēlāk tie sabiezēja un uznāca lietus 1 mm. Pievakarē atkal skaidrojās, bet vēl reizi nopilēja dažas piles. Pašlaik t. +17°C. Spiediens 757 mm. Visu dienu lēns, grozīgs vējš.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. No rīta t. +13C. Priekšpusdienā saulains un silts. T. līdz +22C. Pēcpusdienā gubu mākoņi, vēlāk lietus 1 mm. Pievakarē skaidrojās, tomēr apkārtnē gubu-lietus mākoņi redzami. Vējš visu dienu lēns un grozīgs.

300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas.No rīta apmācies un lietus. T. +13. Pēcpusdienā slinki skaidrojās nolija 3,5 mm. T. līdz +18C. Visu dienu lēns Z vējš. Vakarā no Z puses skaidrojās.

10. jūl. no rīta apmācies un līst. T. +13°C. Spiediens 755 mm. Pēcpusdienā lietus beidzās un sāka slinki skaidroties. Nolija 3,5 mm. T. pakāpās līdz +18°C. Arī spiediens negribīgi cēlās Visu dienu valdīja lēns Z vējš. Vakarā daudz vidējās zonas mākoņu. Ap saulrieta laiku sāka skaidroties no Z puses. Pašlaik t. +13°C. Spiediens 757 mm.


9. jūl no rīta apmācies un migla. T. +12°C. Spiediens 755 mm. Priekšpusdienā migla izklīda un parādījās zemi gubu mākoņi. Tie auga augumā un ap pusdienas laiku nedaudz uzlija. Apkārtnē klīda tumši lietus mākoņi un bija skaidri dzirdami vairāki pērkona grāvieni. Pēcpusdienā t. sasniedza + 20°C, bet spiediens neko nemainījās. Pievakarē sāka pūst auksts Z vējš. Lietus mākoņi aizgāja tālāk uz ZA,A, DR pusi. Pašlaik t. +15°C. Debesīs daudz vidējās zonas gubu-slāņu mākoņu. Spiediens 755 mm.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. No rīta apmācies, migla. No priekšpusdienas līdz pēcpusdienai lielie gubu-negaisa mākoņi. Uzlija neliels lietus. Bijuši skaidri dzirdami pērkona dārdi. Nolija 1 mm. T. dienā sasniedza +20C. Vējš no sākuma ZR, vēlāk Z. Vakarā nedaudz skaidrojās.

300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. Naktī bija neliels lietus. No rīta ar tumšiem miglas mākoņiem sākās lietus, kas turpinājās līdz vakaram. T. no rīta +12C. Pēcpusdienā +15C. Diennakts laikā nolija 8,5 mm.

Kopš rīta sākās lietus. T. no rīta+12°C. Spiediens 752 mm. Lēns R vējš. No rīta bija dažas stiprākas lietus brāzmas, vēlāk nestipra līņāšana līdz vakaram Vakarā vējš pagriezās no ZR puses, bet neko stiprāks nekļuva. Vakarā skaidrojās. Redzami kļuva lieli gubu mākoņi. Vakarā bija vissiltākais - +15°C. Bet spiediens lēni paaugstinājās. Pašlaik t. +15°C. Spiediens 754 mm.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. Naktī lietus. No rīta t. +12C. Dienā īslaicīgs lietus no gubu-negaisa mākoņiem. Pēcpusdienā t. pakāpās līdz +17C Vējš grozīgs, pārsvarā no R-ZR puses. Diennakts laikā nolijuši 5,5 mm.

7. jūl. naktī bija lietus. No rīta t. bija +12°C. Spiediens 751,5 mm. No rīta nedaudz skaidrojās. Pēcpusdienā apkārt veidojās lielie gubu-lietus mākoņi. Gar DR pusi bija dzirdami tāli pērkona grāvieni. Dienā vairākas reizes uznāca lietus. T. pacēlās līdz +17°C. Vakarā nedaudz skaidrojās. ZR-Z-ZA pusē lieli negaisa mākoņi. Naktī un dienā nolijuši 5,5 mm lietus. Pašlaik t. +13°C. Spiediens 752 mm. Dienas laikā lēns, grozīgs vējš.


300 m uz R no Pilsrundāles vidusskolas. Naktī un no rīta lietains. Nolija 4 mm. T. +9C. Priekšpusdienā ātri skaidrojās. Līdz pusdienas laikam pavisam skaidrs. Pēcpusdienā saradās daudz zemo gubu mākoņu. T. pakāpās līdz + 21C. Vakarā mākoņu arvien mazāk. Saulrietā debess skaidra. DR pamalē spalvu mākoņi.

6. jūl. naktī lietus. No rīta vēl drusku uzlija. Nolija 4 mm. T. +9°C. Spiediens 752,5 mm. Mērens R-ZR vējš. Debesis strauji skaidrojās. Priekšpusdienā gandrīz skaidrs. Pēcpusdienā mēreni stiprs R-ZR vējš. Debesīs daudz zemo gubu mākoņu. T. pacēlās līdz +21°C. Bez nokrišņiem. Vakarā vējš sāka norimt. Arī mākoņu palika maz, bet R-DR pamalē spalvu un vidējās zonas mākoņu lauka mala. Pašlaik vējš pavisam norimis. T. +14°C. Spiediens 753,5 mm.


5. jūl. no rīta t. bija +11°C. Spiediens 753 mm. Naktī un no rīta turpinājās lietus. Nolija 8 mm. Priekšpusdienā skaidrojās. Pūta mērens R vējš. Pirmie gubu-lietus mākoņi savācās ap pusdienas laiku. Vēlāk lietus mākoņi sekoja cits citam. Brīžiem uzpūta mēreni stipras vēja brāzmas. T. dažreiz pirms kārtējās lietus brāzmas sasniedza +16°C. Lietus brāzmas beigās t. nokrita līdz +11°C. Līdz vakaram nolija 2,5 mm. Pašlaik daudz mākoņu. Apkārt klīst gubu-lietus mākoņi. T. +10°C. Spiediens 752,5 mm.