lightning
lightning

Lietotāja aktivitātesVakarā savākušies mākoņi, tikai pāris zvaigznes debesīs saskatāmas. Līdz ar to arī temperatūras kritums tikpat kā apstājies. Pa kādai desmitdaļai gan paslīd uz leju, šobrīd -21,2°C. Vēja praktiski nav. Spiediens lēnām kāpj, pašlaik 764 mm.


Daļēji mākoņains

Visu nakti un vēl arī diezgan ilgi rītā bija apmācies, bet bez sniega, arī vēja visu dienu praktiski nav. Līdz ar to arī nebija tik stiprs sals, kā solīts - naktī svārstījās starp -17...-18°C, rītā līdzīgi. Priekšpusdienā beidzot skaidrojās, un dienas otrā puse padevās gaiša un saulaina ar NMD. Taču temperatūra jau dienas vidū sāka slīdēt uz leju, pēcpusdienā turējās ap -19...-19,5°C, bet šobrīd jau nobraukusi līdz -20,3°C. Un tas tikai sešos vakarā! Ja debesis saglabāsies skaidras, līdz rītam var īstās dzīlēs nolaisties. Spiediens 763 mm.
Daļēji mākoņains

Debesis šķiet mākoņiem klātas, arī t. jau vairākas stundas stāv uz vietas, grozoties ap -16,5°C. Arī spiediens īpaši nemainās, svārstās 761-762 mm robežās.

Vēsts no arktikas
15.01.2021 20:56

Es ne ar ko "nedižojos", tikai paudu savas pozitīvās emocijas. Atšķirībā no Tevis. Un nevienam neko sliktu nevēlu. Bet izpratne par taisnību Tev gan dīvaina, ja to vērtē pēc plusiņiem vai mīnusiņiem. Labāk padomā par to, ko savos komentāros paud un kādas emocijas cilvēkos tie rada. Varbūt tad atklāsme nāks. :)

Vēsts no arktikas
15.01.2021 20:52

Ap 9.00 t. sasniedza šī rīta minimumu, apstājoties vienu mikroiedaļu pirms -19°C. Diena pēc ilgiem laikiem saulaina, lai arī debesīs pārsvarā saglabājas neliels mākoņu daudzums, brīžiem arī dūmaka. Vējš no Z, bet jau pavisam lēns, tāpēc arī ievērojamais dienas aukstums (augstāk par -14°C nepakāpās, šobrīd -15,3°C) pastaigas laikā nešķita kodīgs. Tieši otrādi, varēju izbaudīt vieglus sala kniebienus vaigos un nelielu kutināšanu ūsās zem deguna, bet līdz ledum bārdā šādam saliņam spēka pagaidām nepietiek. :)) Bet man prieks par to pašu, jo tik sen nav bijis, un dažas dienas arī kārtīgāka aukstuma par ļaunu nenāks.

Vēsts no arktikas
15.01.2021 16:04

Pievakarē neilgi noslīdēja zem -10°C, taču pēc tam apmācās un t. vairākas stundas svārstījās ap -9°C. Vēlākā vakarā arī sīks sniedziņš bira. Situācija mainījās pirms 1.00, kad acīmredzot skaidrojās, jo t. sāka strauji kristies. Šobrīd zvaigžņotas debesis, jūtama Z pūsma, bet t. jau tuvojas -16 grādu atzīmei. Ja tā turpināsies, līdz saullēktam var mierīgi līdz -20°C jau šonakt nobraukt. :) Paverot logu, sen aizmirsts, īsti arktisks aukstums uzvēdī. :)

Vēsts no arktikas
15.01.2021 05:07


Daļēji mākoņains


Esi sveicināta, Saule, jaunajā gadā! ☀️😀
Jā, patiešām - tikai šodien pirmo reizi šajā gadā Saule uzspīd. Mēness jau pāris reizes bija redzēts, taču dienas spīdeklis - vēl ne. Tāpēc liels prieks par beidzot gaišu dienu, lai gan diezgan daudz vēl mākoņu debesīs saglabājas. Bet skaidrojas arvien vairāk.
Temperatūra uzvedas atbilstoši prognozēm, pakāpeniski slīd uz leju. Rītā vēl apmācies, pēc 6.00 vēl mazliet zem -6°C, taču priekšpusdienā sāka skaidroties, un dienā ne tikai nekļūst siltāks, bet pamazām kļūst vēl vēsāks, šobrīd jau -9,4°C. Plus vēl pūš mērens ZA-Z vējš. Ziema jau zobus rāda. :)) Spiediens 760 mm.

Vēsts no arktikas
14.01.2021 15:34

Raiti, sveiciens vārda dienā! :)

Vēsts no arktikas
14.01.2021 15:22