lightning
lightning

Lietotāja aktivitātes


Ļoti silta un arī citādi jauka rudens diena. Dienas pirmajā pusē mākoņains, tomēr gaišs, arī Saule brīžiem parādījās. Silts jau rītā, pāri +8, dienā stabili virs +9, brīžiem tuvojās +10 grādiem, tomēr max palika mazliet zem, pie +9,8°C. Vējš visu dienu minimāls. Vēlākā pēcpusdienā un vakarā vairāk mākoņu, tagad apmācies, laikam arī kāds sīks slapjumiņš agrāk ir uzkritis (dienā nebija, arī šobrīd nav), taču vēl pirms stundas spīdēja visai spožs un jau diezgan liels Mēness. T. +7,7°C, spiediens 763 mm.
Daļēji mākoņains

Lielākā dienas daļa Saules zīmē. Lielisks, lai arī ne pārāk silts laiks (+3...+5) ar gk. lēnu, paretam mērenu vēju. Tomēr pēcpusdienā apmācās, un vakarpusē klāt arī neliels lietus. Brīžiem pārstāj, bet slapina un slapina. Vējš vakarā pavisam rāms, turklāt kļūst siltāks, šobrīd +6°C. Spiediens 760 mm.
Rītā ap 7.00 nedaudz līņāja, t. +5,5°C, vēlāk pārstāja, bet pirms 10.00 jau skaidrojās un nedaudz uzspīdēja Saule. Arī dienā saglabājās līdzīgs, daļēji mākoņains laiks ar zilu debesu plankumiem un svītrām, bez lietus un salīdzinoši gaišs. T. līdz +7,2°C. Pieklājīgais rudens. :)
Vairāk mākoņu vēlākā pēcpusdienā un vakarā, pirms 21.00 nikna lietus šalte ar spēju vēja brāzmu uznāca, taču drīz vien bija pāri, un tagad jau labu laiku debesis skaidrojas, spīd spožs, augošs Mēness, tomēr arī mākoņi nav pazuduši, tumsā slapstās pa pamalēm. Vējš visu dienu lēns līdz mērens, epizodiski stiprākas brāzmas. T. +4,4°C, spiediens 756 mm.
Šodien visu dienu nemainīgi nomācies, tumšs, mērens D-DR vējš, brīžiem līdz 10 m/s. Naktī nekāds nopietnāks sniegs tā arī neparādījās, rītā tikai slapjums un +2...+3°C. Dienas laikā lija maz, gk. tikai neliels smidzeklis, t. pēcpusdienā pakāpās līdz +4,5°C, bet vakarā vēl mazliet siltāks, šobrīd +5,3°C. Lietus nelīst, bet pasaule jau iepriekš izmirkusi. Spiediens 754 mm.Uz zāles vietām neliels baltums, ko par pirmo sniegu nosaukt vairāk nekā grūti. T. pirms pusstundas nokritās gandrīz līdz nullei, taču tagad jau nedaudz kāpj uz augšu, +0,6°C. No gaisa iet nelieli nokrišņi, bet izskatās, ka tagad jau vairāk sīks lietus nekā sniegs, un daudzums jau arī minimāls. Izskatās, ka putenis tomēr nebūs lemts, par ko A novados (uz A no Rīgas) brīdināja LVĢMC. Vējš arī nav tik traks, brāzmās max 12-13 m/s varētu būt.Saule norietēja jau daļēji mākoņainā pamalē, bet vakara gaitā apmācās un sacēlās mērens līdz mēreni stiprs D vējš. Bet nesen parādījies arī sīks slapjš sniegs, ko vējš pa gaisu trenc. Uz zemes gan nekas vēl nepaliek, tik vien kā ielas viegli mitras. T. +1°C, spiediens 763 mm.20.11. rīts atausa saulains, un arī lielākā daļa dienas paskrēja zem skaidrām debesīm. Vējš pārsvarā lēns, t. dienā līdz +4,5°C. Pēcpusdienā pēc 15.00 no R nāca mākoņi, taču neko neatnesa, vakarā MMD, uz nakti apmācās, t. +1...+1,5°C. Zem nulles tā arī nenoslīdēja.
Šodien pašā rītā vēl mākoņains, bet ātri noskaidrojās, un kopš tā laika dominē saulains laiks ar NMD. Vējš lēns, t. turas ap +3,5°C. Skaists, ļoti patīkams laiks. 🙂Pēc 1.30 uznāca krietns lietus, bet vēlāk viss rimās, vēju ieskaitot. Kā jau gaidīju, t. strauji kritās. Tagad vējš pavisam norimis, debesis skaidras un zvaigžņotas, t. +2,2°C, bet spiediens atkal kāpj, pašlaik 756 mm.