lightning
lightning

Lietotāja aktivitātes
Rītā skaidrs, agrumā +13°C, vēlāk jūtami siltāks. Priekšpusdienā jau palika karsti, bet tagad t. jau pāri +30°C un pamazām tuvojas +31°C atzīmei. Lēns A vējš, joprojām gandrīz skaidrs.
Šoreiz priecē tas, ka karstums nebūs ilgs. Lietu vajag, bet ilgstošu Atlantijas sūkni ar vēsumu un stipriem vējiem gan negribu. Lai uznāk, palaista, un aiziet, vismaz +22...+24°C lai visu laiku paliek. Vēl tomēr rudenim par agru, vasarai jāturpinās.
Šodien pēc auksta rīta (min. +10,2°C) zem skaidrām debesīm pēc 9.00 gaiss sāka strauji iesilt, dienas vidū +25°C, pēc sajūtām jau diezgan karsts, jo sevišķi saulē, bet vējš minimāls. Vēlākā pēcpusdienā t. pakāpās līdz +27°C. Debesis visu laiku gandrīz skaidras. Līdzīgi arī šobrīd, t. +26,2°C, vēja praktiski nav, spiediens 764 mm.24.07. Rītā min. +11°C. Dienā saulains laiks ar MMD un lēnu, paretam mērenu ZR-R vēju. Pēcpusdienā t. +24...+25°C. Vakarpusē visi mākoņi pazuda, jau vēlākā vakarā pavēss, +16...+14°C, tagad vien knapi +10°C. Bet nav ne vainas pirms gaidāmā karstuma.
Rītā +15...+16°C, daļēji mākoņains (naktī min. +14°C). Tomēr drīz Saule izlīda, un tad arvien siltāks. Dienas vidū un pēcpusdienā saulains laiks, brīžiem MMD, bet bez jebkādiem lietus mākoņiem. Un arī nekā cita interesanta. Pūta (pārsvarā) mērens ZR vējš, bet silts, pēcpusdienā teju vai karsts, līdz +25,5°C. Mākoņu maz arī atlikušajā dienas daļā, vakarā ātri kļuva... ne nu gluži auksts, bet vēsīgs gan. Gk. vēja dēļ, kas gan vakarā ir jūtami pierimis. Un t. zem skaidrām debesīm turpina kristies, šobrīd vairs tikai +15,5°C. Līdz rītam tādā tempā var zem +10 nobraukt, bet gan jau piebremzēs. Spiediens 761 mm.
Šodien sausa un pārsvarā saulaina diena, tikai pēdējās pāris stundās savākušies mākoņi, jau pat nevienmērīgi apmācies. Dienā pūta lēns līdz mērens R vējš, brīžiem brāzmās tuvu 10 m/s, bet par siltuma trūkumu tāpat nebija iemesla žēloties, pats labums - dienas vidū un agrā pēcpusdienā +20...+22°C, vēlākā pēcpusdienā pakāpās līdz +24°C (max. +24,3°C).
Tagad vējš krietni pierimis, pavisam lēns, debesis mākoņainas, lai gan zilā krāsa šur tur vīd. Par lietus iespējamu tuvošanos gan nekas nesignalizē. Joprojām silts, +23,5°C, spiediens 761 mm, gaisa mitrums 41%.

21.07. Rītā daļēji mākoņains, min. t. +14°C. Dienā MMD, t. neparasti zema, +21...+22, epizodiski līdz +23°C, ko noteikti sekmēja mērenais ZR vējš. Vakarā neparasti agri jau sāka dzesēt, pēc 22.00 knapi +17, bet šīrīta minimums vispār tikai +10,5°C. Tagad jau palēnām ceļas, Saule dara savu darbu.