lightning
lightning

Lietotāja aktivitātes


Kamēr atnāks, jau vēls vakars būs. 😁 Bet tad var līt, cik tik uziet! Jo dārzs jau būs ieziemots, savukārt pats pa vakariem apkārt neskraidu. Jo īpaši pašreizējā epidemioloģiskajā situācijā.


Rīts apmācies, arī kādu laiku uzlija. Vējš gan pierimis. Pēc pusdienlaika mākoņi pamazām sāk dalīties, tagad jau arī Saule brīžiem izlaužas starp tiem. Arī šobrīd Saule spīd, mākoņu daudzums no R samazinās, t. +12,5°C, spiediens 756 mm. Viegls DR vējš, patīkams, silts rudens laiks. 😊
Rīta pusē nomācies, lietus, brīžiem stiprs. Vējš mēreni stiprs, no DR. Pēc pusdienlaika lietus mitējās, debesis sāka skaidroties, un, lai gan kopumā saglabājās mākoņains laiks, regulāri uzspīdēja arī Saule. T. sasniedza pēdējo nedēļu augstāko rādījumu, +15,1°C. Vēlākā pēcpusdienā skaidrojas vēl vairāk, bet t. jau pamazām slīd uz leju, šobrīd +12,6°C, spiediens 753 mm.


Brīžiem skaidrojas, uzspīd Saule


Naktī uz ceturtdienu lija, rītā bija pārstājis. Vēlāk dienā apmācies, kādu brīdi mēģināja skaidroties, bet bez īpašiem panākumiem. Silts gan, par spīti brāzmainajam D vējam, pēcpusdienā pāri +13°C, un arī vakarā vien par kādu grādu vēsāks. Vēlākā pēcpusdienā un vakarā gan arī brīžiem uzsmidzināja. Savukārt vēlākā vakarā debesis skaidrojās.
Tagad vējš kļuvis rāmāks, griežas no DR, daudz zvaigžņu debesīs, t. +11°C, spiediens 754,5 mm.

Šodien visu dienu vairāk vai mazāk apmācies, rīta pusē arī nedaudz uzlija. Vējš gk. lēns, no D puses. Visnotaļ silts - ja no rīta vēl ap +5°C, dienas gaitā t. pamazām kāpa, līdz pēcpusdienā nostabilizējās ap +9°C (max. +9,5°C). Pievakarē par grādu vēsāks, +8°C, bet uz nakti atkal siltāks kļūst, šobrīd +9°C. Laikam solītais siltuma vilnis jau aiz sliekšņa stāv. Citādi mierīgs, gandrīz bezvējš, nelīst, spiediens 759 mm.
Šodien labs rudens laiks. :) Rītā NMD, mērens R vējš, salnas nebija, min.t. +2°C. Dienā saulains laiks ar MMD, mazliet vairāk mākoņu pāris stundas pēcpusdienā, tagad atkal to daudzums neliels. Vējš gk. lēns, vien brīžiem jūtamāks. T. agrā pēcpusdienā sasniedza +9°C. Šobrīd tuvojas vakars, vējš lēns, t. +7,3°C, spiediens 766,5 mm.
Jā, arī manā pusē diez vai zelta rudens sanāks, jo stiprais vējš daudz lapu norāvis, pagalmā atsevišķi bērzi jau gandrīz pliki. Citur gan vēl lapas vairāk vai mazāk turas, bet arī jaunus vējus sola...
Bet šovakar vējš pamazām rimstas, vēl gan mēreni pūš, bet šķiet, ka pamazām tā spēks izsīkst. Debesis joprojām daļēji mākoņiem klātas, diezgan daudz zvaigžņu arī spīd. Lietus, nerunājot par cita veida nokrišņiem, nav bijis, t. ilgi turējās ap +5,5°C, šobrīd +4,4°C, spiediens 760 mm, kāpj.Naktī un no rīta gandrīz skaidrs, taču pūta mērens vējš, uz rītu pieņēmās spēkā. T. visu nakti ap +2°C, min.t. +1,7°C. Dienā MMD, brīžiem pavisam saulains, taču pūš stiprs, brāzmains rietenis. Nokrišņu joslas līdz šim līkumu metušas, vien ap 15.30 uznāca biezs, melns mākonis, likās, ka nu tik būs, bet nekā - nepagāja ne 10 minūtes, kad atkal Saule spīdēja, no lietus vien sīks slapjums, ielas pat mitras nekļuva. T. agrā pēcpusdienā sasniedza +8,5°C, mākoņa iespaidā par pāris grādiem nokritās, vēl mazliet pakāpās, bet nu atkal uz leju, šobrīd +6,5°C. Spiediens 757,5 mm.