lightning
lightning

Lietotāja aktivitātes


Daļēji mākoņains

Ar tiem vampīriem ir tā, kā ir... Gribas ārā pasēdēt, bieži jārēķinās ar šo neganto lidoņu klātbūtni. Man vismaz mājās tie iekšā nelien (4. stāvs tomēr laikam kādu efektu dod, kaut gan citos laikos ir bijuši nikni kari; gaišajā istabā vaļējam logam priekšā spectīkls, taču, kad ir daudz, tad visādus ceļus atrod), bet, kas ir lejā, nav ne jausmas... Un negribu pārbaudīt! :))


Vakars ļoti silts, ar nelielu mākoņu daudzumu, ātri iestājās bezvējš. Pēcpusdienas dūmaka izklīda, palikuši tikai spalvu mākoņi, un arī to salīdzinoši maz. T. vēl pirms 23.00 +20°C, tagad pamazām kļūst vēsāks, +18°C, bet nekādu vēsumu vēl nejūt. Spiediens 770,5 mm.Minētais kritizētājs ar īpašu kultūras līmeni neizceļas, bieži mēdz kritizēt citus, viņu viedokļus, komentārus, mērījumus utt. bez pamata un vajadzības. Par viņa tekstu valodu, gramatiku un milzīgo drukas kļūdu skaitu labāk pat neizteikšos.
Taču tas nenozīmē, ka līdzīgi rīkojas arī pārējie, un ka Meteolapas kultūra būtu mainījusies uz slikto pusi. :)
Manuprāt, bildes ir ļoti labas, un skaidrojums atbilstošs.
Rīts skaidrs un dzestrs, ap 5.00 +11,5°C, bezvējš. Taču vēlāk ātri siltāks, dienā saulains un karsts. Lēns līdz mērens mainīga virziena vējš. Vēlākā pēcpusdienā sabiezēja dūmaka, vējš kļuva pavisam lēns, bet t° pakāpās virs +27°C, max. +27,6°C.
Šobrīd joprojām matēta Saule caur dūmaku spīd, brīžiem neliels vējelis uzpūš, joprojām karsts, +27°C, spiediens 771 mm.
Rīt ziņo līdz +31, bet ceturtdien jau zem +20... :( No viena grāvja otrā, bet ko padarīsi...

Jāņu nakts skaidra, bez vēja, bet salīdzinoši silta, vien rīta pusē pirms saullēkta t° noslīdēja zem +12 grādiem (min.t. +11,3°C), bet ap 6.00 jau +14°C. Dienā mākoņu daudzums niecīgs, gk. nedaudz spalvu mākoņu, pievakarē pa kādam gubeniekam šur tur uzpeldēja. Vējš visas dienas garumā lēns (rītā un vakarā bezvējš), ļoti patīkams laiks, pēcpusdienā jau gandrīz karsts, ap +25°C un vēl mazliet (max.t. +25,6°C). Arī vakarā siltums ilgi turējās, vēl ap 22.00 +20°C, bet pēc saulrieta pamazām vēsāks, šobrīd +17°C. Spiediens 772 mm. Atsevišķi nelieli mākonīši šur tur vēl manāmi, bezvējš. Jāņu diena uz goda, reti tādas gadās! :)


Min.t.

Līgo vakars bez vēja un mākoņiem, ilgi silts, 21.30 vēl +19, tomēr pēc saulrieta grādi krīt, īsi pēc pusnakts +16°C, bet šobrīd +14°C. Līdz rītam gan vēl vēsāks būs, bet nekas - Jāņu bērnus tas nebaida! Lai līksma Jāņu nakts un rīts! :)