lightning
lightning

Lietotāja aktivitātes


Vakar pēcpusdienā nekas no mākoņiem tā arī neizveidojās, diezgan ilgi turējās karsts laiks ar t. ~+27°C, tikai pēc 18.00 vējš pamazām sāka vēsāku gaisu dzīt. Vēlākā vakarā jau gan kļuva patīkami vēss, izdevās arī istabas kaut cik atdzesēt. :)

Šorīt skaidrs un +13°C. Nakts pirmajā pusē vēl diezgan jūtams vējš brīžiem uzpūta, tagad gan vēja nav, bet spilgta rīta Saule spīd. Gaiss spirgts, pats labums. 😊MS "sola lietu" tāpēc, ka spiediens lēnām slīd uz leju. Tas bieži signalizē par ciklona un sekojoša lietus tuvošanos, taču ne vienmēr. Un mēs šobrīd esam vienā no šādām "izņēmuma" reizēm, jo AC centrs ar augstāku spiedienu aiziet prom no mums, līdz ar to spiediens krīt, bet nekāds ciklons vietā nenāk. Mana MS arī rāda lietu, bet es šiem simboliem nepievēršu uzmanību, jo tie ir pārāk vispārināti. Savukārt atsevišķu pērkona mākoņu ceļus neviens vēl nav spējīgs paredzēt. 😀


Rītā skaidrs, bezvējš, 6.00 +17°C. Dienas pirmajā pusē strauji karsts, joprojām bez vēja, NMD. Pēcpusdienā parādījies lēns līdz mērens ZR vējš, kas palīdz mazliet dzesēties, jo karstums tāds pats kā vakar - vēl ap 14.30 t. sasniedza +29°C, pēc tam vairāk mākoņu, šobrīd +27,6°C. Mākoņi - lieli balti gubenieki, bet pagaidām nekas vairāk. Spiediens 764,5 mm.

Pēcpusdienā mākoņi apkārt grozījās, grozījās, līdz... aizgrozījās prom un aizgāja pa savām takām, citi atkal, šķiet, izčākstēja nenobrieduši. Tā kā no cerētā negaisa un lietus pliks čiks vien sanāca. Pievakarē jau tikai baltie pūkaiņi bija palikuši. Saule atgriezās ar pilnu jaudu, vējiņš arī izčibēja, un līdz pat vakaram turējās +26...+27°C, vēl pēc 21.00 +24.
Vakarā pilnīgs bezvējš, arī tagad nekādu caurvēju dabūt nevar, istabās joprojām gandrīz +26, bet ārā aiz loga vēl šobrīd +20,1°C. Spiediens 766 mm. Rīt arī vēl sola +29°C, bet tad strauji par 10 grādiem mazāk... Cerams, tik traks kontrasts nebūs. Bet rīt vēl saglabājas cerības uz lietu un negaisu. :)

Augusta otrā dekāde
09.08.2020 23:42


Mākoņi vairojas, kaut kas briest. Paliek vēsāks, vēl 15.30 dienas max ar +29,2°C, bet tagad parādījies mērens vējš, karstums strauji atslābst, šobrīd +26,5°C, Z-ZR sāk ducināt, viens pavisam tuvs un skaļš spēriens nesen nogranda. Redzēs, vai kas patiešām izveidosies un/vai atnāks...

Augusta otrā dekāde
09.08.2020 15:56Pirms neilga brīža no viena mākoņa malas, turpinot Saulei spīdēt, kādu minūti nolija neliels lietus. Bet visapkārt staigā diezgan iespaidīgi gubu mākoņi, daži pat īsti torņi. Vējš minimāls, t. +27,5°C. Foršs laiks, kaut visai karsts, plus cerības uz kādu negaisu... Redzēsim.

Augusta otrā dekāde
09.08.2020 14:26


Sulīgas un piesātinātas vasaras otrās puses bildes. Liekas, ka dažas pat smaržo. 😊

Augusta sākums
09.08.2020 13:44


Daļēji mākoņains

Ļoti silta nakts. Tropiskā gluži nav, taču netālu no tā. Nekādu vēsumu pat pie "līdz kājai" atvērta loga nejūt. Tāpat kā nekādu caurvēju. Debesis mākoņainas, bet apmācies nav, DA pusē redzama Mēness atblāzma, bet Z pusē arī topošā rīta gaisma nojaušama. T. vēl šobrīd, vismaz pie loga 4. stāvā, ir +19°C. Lejā varbūt arī ir nedaudz vēsāks, bet man līdz tam vēsumam, ja tāds ir, netikt. Jāvēdina ar tik siltu gaisu, kāds pieejams. Nekas, iztiksim. :)Skaista un karsta vasaras diena. Augusts pagaidām lolo mūs ar labu laiku. :) Rītā diezgan silts, +15...+16°C, dienas pirmajā pusē ātri kļuva karsts, t. pakāpjoties virs +25°C un turpinot kāpt. Līdz riktīgai svelmei gan netika, karstākais laiks ap 14.00 - 15.00, kad t. sasniedza +28 grādus (max. +28,3°C).
Vēlāk debesīs vairāk mākoņu, Saule biežāk slēpās, un t. turējās ap +26...+27°C, tuvāk vakaram +25...+24°C. Vakarā uznāca lielāks augsto mākoņu slānis, kas daļēji pārklāja debesis, un neuzrādīja tikpat kā nekādas vēlmes kustēties, vēl pēc saulrieta šī cepure karājās virs galvām. :) Nav jau brīnums, jo vēja nebija, arī dienā pārsvarā valdīja bezvējš, tikai brīžiem maza pūsma bija jūtama. Spiediens dienas gaitā lēnām slīdēja lejup.
Šobrīd daļēji mākoņains, toties ļoti silts, +20,2°C, bezvējš, spiediens 767 mm.