Jā, tuvākajā laika periodā gaidāma ne no tām labākajām kombinācijām kādas var būt. Būs sals, bet bez sniega, kas pa cūcību no sniega karalienes puses ! ;D


10. dec. no rīta mākoņains 9-8 balles. Vietām redzami zili debesu pleķīši. T. +1°C. Spiediens 749 mm. Priekšpusdienā daudz mākoņu. Lēns vējš. Pēcpusdienā mākoņains. Bieži lietus. Brīžiem krusa. T. +3°C. Spiediens nemainās. Vakarā daudz mākoņu. Pēc saulrieta R pusē gaiša mākoņu mala. Pašlaik t. -1°C. Spiediens 752 mm.Sāk sasalt ūdens.


Vēl viena bezgala drūma, tumša un nepātīkama neziemas diena, tāda būtu tīri normāla oktobra beigām vai novembrim, bet ne 2 adventei :( Dienā sīki ļīņaja, bet pietiekoši, lai 2 stundu pastaigā izmirktu, drēgns un depresīvs, ledu uz zemes ceļiem un takām nomaina trekni dubli, citadi nekadu izmaiņu.... Rezumējums par gaidāmo nedēļu Rīgas apkārtnē- vel dažas dienas mazos plusos, tad dažas dienas ap0 un sīkos mīnusos, pārsvara apmācies, drūms pelēks un bez sniega, tātad īstu ziemu nav ko gaidīt, bet ja nēm vērā, ka nākamnedēļ sola atkal atlantijas ciklonu aktivizēšanos, tad ak vai... :( Decemberis, draņķberis- drūmbēris.


Pelēki tumšs, mitrs un vēss. Decemberis...:) Nav jau ko īsti rakstīt:))))))))))


Viss melns, vietām tikai mazas sniega čupiņas saglabājušās. Ik pa brīdim smidzina.


Joprojām drēgnums, nelieli mīnusiņi, tumšs, slapjš. Ledus lēnām kūst, bet ir vēl gana daudz slidenu vietu. Mana kolēģe, tumsā ejot uz darbu, paslīdēja un nokrita, lūzuma laikam nav, bet kāja satriekta nopietni.Tā kā esiet ļoti uzmanīgi- gan ejot, gan braucot!


Pakāpeniski kļūs vēsāks
Šodien 08:58 · meteolapa

Šonedēļ turpināsies rudens un ziemas mijiedarbība ar tendenci gaisam kļūt vēsākam. Debesīs nereti būs daudz mākoņu, iespējami sīki nokrišņi, lai gan nolijušais un izkritušais nokrišņu daudzums būs neliels, pat niecīgs. Pašreizējās prognozes liecina, ka tuvāk nedēļas izskaņai pie mums pastiprināsies ... [Lasīt vairāk]

*09.12.2018. Rīga. Ciklons uz DR no Latvijas. Apmācies visas dienas garumā. Reizēm minimāli nokrišņi. Atkusnis - sniegs gandrīz pilnībā ir nogājis. DAD vējš 2-3-6-7m/s. Gaisa temperatūra: plkst. 3:00+3; 9:00+3; 15:00+4; 21:00+3.


Pēc 0.30 sāka snigt slapjš sniegs kombinācijā ar lietu. Uz zemes gan viss uzreiz nokūst. T° pēc ilgas turēšanās pie +2 strauji nokritusies līdz +1,3°C. Šobrīd gan nokrišņi kļuvuši krietni vājāki.


Svētdien aiz loga nekā interesanta, tieši pretēji - krēslā un brīžiem arī plānā miglā iegrimusi, pelēka un bezveidīga pasaule... :( Nekādu ievērības cienīgu nokrišņu, vējš tāds pats. Sniega atliekas kūst, t° visu dienu +2...+2,5°C, vakarā sniega jau gandrīz nemaz nav, cik pa logiem var redzēt. Tomēr pagalmā vietām aizdomīgi spīdīga asfalta virsma, uz kuras palicis piebrauktais sniegledus, kas kūst negribīgi. Iet ārā un kaut ko sajust vai pārbaudīt nebija nekādas vēlēšanās. Suņa man nav. :)
Pieļauju, ka citur pilsētā, gk. nomalēs, nerunājot par laukiem, vēl varētu būt lielas problēmas ar pārvietošanos, tāpēc būtu labi, ka plusi paceltos uz augšu un ļautu visam sniegam un ledum nokust, lai pēc tam varētu piesalt un uzsnigt no jauna.
Izskatās, ka nākamajā nedēļā nekāda dižā ziemas atnākšana nespīd, tomēr, sākot ar nedēļas vidu, A pusē ir cerības uz nelielu salu, vēlāk - arī uz sniegu. Redzēsim. :) Bet šobrīd aiz loga arvien +2°C, spiediens 745 mm.