Salts nedēļas sākums
Šodien 18:24 · meteolapa

Septembra trešā dekāde iesāksies ar aukstu laiku, jo nedēļas lielāko daļu virs Latvijas atradīsies auksta gaisa masa. Nedēļas sākumā vairāk mākoņu un līdz ar to arī īslaicīgs lietus no mazkustīga ciklona iespējams galvenokārt Latgalē, savukārt pārējā valstī nokrišņi netiek prognozēti, saulaināks Kur... [Lasīt vairāk]

Nomācies visu dienu. Nesen uzsmidzināja. +7,1°C, pūš mērens līdz mēreni stiprs, auksts vējš. Tas jau oktobra beigām vai novembrim atbilstošs laiks. Prasās pēc apkures. Un steidzami.


Skaidrs bet dzestrs un brāzmains ZA puses vējš.

*18.9.2021. Rīgas ziemeļi- Jūrmala/Dzintari- un atpakaļ. Ciklons uz DA no Latvijas. Debesis vairāk apmākušās – ar “spalveniekiem” un mēreno augstiem slāņainajiem dienvidaustrumu pusē. Pretējā malā – tās skaidras. ZZA vējš 2-5, brāzmās līdz 12m/s. Gaisa temperatūra: plkst. 3:00+7; 9:00+8; 15:00+15; 21:00+10.


18.09. Rīts skaidrs un līdz šim aukstākais, pirms 7.00 pie loga +1,5°C. Papildus pūta mērens ZA vējš. Iespējams, tādēļ dārzā salnas nebija. Nu novākts un iztīrīts praktiski viss, tikai rudens avenes palikušas. Izskatās, ka vēl grib ražot, ja šajā aukstuma vilnī nenosals. Dienas pirmajā pusē saulains, bet stipri vējains laiks, pēcpusdienā apmācās, lai gan netālu Z virzienā bija redzama skaidro debesu josla. Taču visu dienu auksts, t. knapi +11...+12°C. Šobrīd +5,5°C, spiediens 762 mm.


Sveiks!ATSKAITI PAR gadu .Nezinu cik saspiest video.Karte.Mums sabruka internets ar bridi ka NASA gov.nevareja atsutit autorizetu in.Kas notika piektdien,kad nevareja atbalstit pat lapas info?


Sveika!Tev vienmer ir vislabakas uz vietas audzetas ROZES.Stradajot vairakus darbus.Jasamazina aktivitates.Parasti Laudis gul.Esmu gatavs segt stadijumus ap 4.00 vai5.30.Vairumam Tas ir nesaprotami.Jums Veiksmi!


Visumā saulaina diena, bet nu tas vējš.... Tā jau T tikai pusdienā pārkāpa 10°C robežu un pie vēja brāzmām 10-12 m/s vispār vakars... Siltāks par +12°C nemaz nebija, tauta staigā siltajās jakās, dažam pat adīta cepure galvā.
Lasot vīnogas nost, pamatīgi nosalu. Būtu rekordraža, ja ne vēsais laiks augustā un tagad.
Visas apkures ierīces palaistas, patlaban ārā +6.5°C. Pūš joprojām, bet drusku mazāk. Liels un spožs mēness, saltas zvaigznes.
Lai pilnībā paņirgātos par situāciju, atceros, ka pirms vairākiem gadiem savā vārda dienā 22. septembrī , esmu peldējies. Un es neesmu ronis, bet siltūdens peldētājs parastais .


18. sept. no rīta aizejošie spalvu mākoņi DR pusē. No ZR puses tuvojās skaidras debesis. T. +3°C. Spiediens 765 mm. Līdz pusdienas laikam skaidrojās. Pūta mērens vai mēreni stiprs A vējš. Pēcpusdienā no DA puses tuvojās ātri, zemi slāņu mākoņi. T. sasniedza +14°C. Mākoņainas debesis, kuras no apakšas īsu brīdi apgaismoja rietošās saules stari. Vējš pierima. Pašlaik t. +9°C. Spiediens 765 mm.