Diena joprojām nomākusies un tumša, taču šodien vismaz nekāda slapjuma. Neliels DA puses vējš, dienā gk. lēns, bet vakarā pieņemas spēkā, tagad jau mēreni pūš. T. diezgan svārstīga - pēc pusdienlaika vienubrīd vien knapi +4°C, bet pievakarē pēc 17.00 jau gandrīz +7°C, savukārt tagad diezgan strauji krīt, šobrīd +3,5°C. Cik redzams, debesis gan joprojām zem mākoņu segas. Spiediens visu dienu pamazām kāpj, izteiktāk dienas pirmajā pusē, bet mazliet uz augšu arī vakarpusē, pašlaik jau sasniedzis 775 mm.

[1.55] Mēness nav redzams joprojām, bet A pusē kaut kāds minimāls gaišums nojaušams. Iespējams, vietām mākoņi plānāki kļūst, jo t° turpina slīdēt uz leju, vairs tikai +1,2°C. Līdz rītam pēc ilgiem laikiem var piesalt, ja šāda tendence turpināsies. Spiediens vēl mazliet pakāpies, 775,5 mm.20. nov. no rīta t. bija +4°C. Spiediens 773 mm. Apmācies. Lēns līdz mērens DA vējš. Pēcpusdienā t. pakāpās līdz +5°C, bet spiediens sasniedza 774 mm. Lēns DA vējš saglabājās. Pašlaik t. +6°C. Spiediens bez izmaiņām.


Par norvēģu prognozēm var pasmaidīt. Ciknecik ticamas tik par dažām nākošajām dienām, tad sola atkal siltāku, un tā līdz lpp beigām:) Es droši zinu tik to, ka paliks vēl tumšāks un ka saule "nespīd". Kā šodien. +6*C, neliels vējš, pat nav svarīgi, no kurienes tas pūš.


Nu par tiem -10°C ir pārspīlēts, Alūksnē gan jau būs, bet ne Rīgā. ECMWF prognozē Rīgai -3°C...0°C piektdien un sestdien, -2°C...1°C svētdien.


Siltums sāk iet mazumā, vakar Bauskas pusē vairs tikai ap 6°C - 7°C, šodien Rīgā ap 5°C, var just, ka ienāk sausāks gaiss, jo mitrums no ielām un dažādām virsmām ir pazudis. Maķoņu sega gan stabili turās un netaisās izklīst.


Rudens.

Apmācies, lēns vējš, sauss. T. naktī ap +6°C, pašlaik +5,3°C. Spiediens 772 mm.*19.11.2019. Rīgas ziemeļi. Tāla anticiklona rietumu mala. Apmācies visas diennakts garumā - ar zemajiem slāņu padebešiem. Uzsmidzina agrā pēcpusdienā. DAD vējš 2-3-5m/s. Gaisa temperatūra: plkst. 3:00+6; 9:00+7; 15:00+7; 21:00+6.