Pie manis. Dienas nebija. Tikai krēsla un migla. Un vakarā arī lietus. Prognoze pareiza. Diemžēl.


Rietumkursā Saule spīdēja 2 stundas. Pirms stundas beidza līt lietus mēreni stiprs. Sāk nedaudz skaidroties Mēness var redzēt +3°C.


T +2.3°C, līst. Pusdienslaikā gan saulains bija. Tā jau viss kūst traki, sniegs palicis tikai vietās, kur samests bija vai kupenas sapūstas. Redzēs, vai jaunnedēļ tiešām pusmetrs sasnigs, vai tikai tāds slapjdraņķis vien būs.


23. janv. naktī silts. No rīta skaidrojās. Priekšpusdienā pavisam daudz saules. Toties gaiss palika vēsāks un sniega-ūdens putra sāka sasalt. Laiks kā martā. T. -1°C. Spiediens 753 mm. Pēcpusdienā no DR puses pamazām apmācās. Vējš lēns līdz mērens. T. līdz +4°C. Vakarā apmācies, migla, vēlāk lietus. Pastiprinājās vējš. Pašlaik t. +1°C. Spiediens 751 mm. Lietus turpinās.Visa diena pūkainā miglā. No saules gan ne stara :DNo rīta bieza migla, kas ap pusdienlaiku izklīda, pat saulīte un zila debess parādījās, bet kur bijuši, kur ne- atkal jauni miglas vāli klāt, kas visu apkārtni ir ietinuši pelēkā plīvurā. +2,8°C.


Kūst

Trallis trallina kā vienmēr !! 😂👍Rietuma kursā jau atnākusi mākoņu fronte neliels D puse vējš. Liela daļa sniega nokususi. Patreizs +5°C.


Šodienai prognoze ir galīgi greiza: lietains, migla. Kur?

Rīgā ir lieliska saulaina un silta diena, kā agrā pavasarī!


Atkusnis. Saulains. Sniega sega viena laidu ir pazudusi.

Pievakarē ap 17.30 Mēness caur mākoņiem spīdēja, t. nedaudz pazeminājās, bet tāpat palika ap +1°C. Vēlākā vakarā atkal mazliet siltāks, tā kā piesalt naktī netaisās, tieši otrādi, kusnis turpinās. Šobrīd lēns DA vējš, mākoņi, +1,9°C, 749 mm.