Rītā sešos vēl mākoņi un -13,5°C, bet vēlāk debesis skaidrojās, un sals pieņēmās spēkā, pēc 9.00 nokritās līdz -16,5°C. Turpinājumā pāris stundas beidzot saulainas, bet uz pēcpusdienu atkal apmācās. T. pakāpās līdz -10...-11°C. Pievakarē arī ilgi turējās ap -11...-12°C, lēnām laidās uz leju, bet pēc 21.00 sāka kristies strauji, jo debesis skaidrojās. Tagad liela daļa debesjuma brīva no mākoņiem, sals strauji pieņemas spēkā, šobrīd jau tuvojas -19 grādiem. Spiediens 766 mm.


7. dec. no rīta saulains. T. -19°C. Spiediens 765 mm. Priekšpusdienā uznāca zemo mākoņu josla. Debesis gandrīz apmācās. T. pacēlās līdz -13°C. Ap pusdienas laiku debesis atkal noskaidrojās. Apsarmojušie koki spilgti iemirdzējās. Pēcpusdienā t. sasniedza -11°C. Vakarā atkal uznāca zemo mākoņu josla. Vējš lēns no ZA puses. Pašlaik t. -15°C. Spiediens 767 mm.


Pamazām kļūst siltāks, nu jau vairs tikai -14°C, sešos bija -18°CRītā -25°C, šobrīd -27°C. Brrrrrrrrrr!!!!!!!! Vēl nakts un rītdiena jāpārdzīvo... Kaut kā pat skaistums vairs nepalīdz... ITāds sals Decembrī sen nebija. Skatoties arhīvos pēdējo reizi līdzīgs aukstuma vilnis bija 2009.gada Decembra vidū. Šobrīd ārā debesis lielākoties skaidras, ir daži mākoņi, gaisa temperatūra sāk pazemināties, tagad ir -11 grādi. Otro rītu pēc kārtas bija arī sarma.


No rīta -21°C pie loga. Priekšpusdien gaisā migla, pilsētā miglai piejaukušies dūmi un izplūdes gāzes, cirta rīklē, īsts smogs. Ap pusdienlaiku skaista saule un kārtējā pasaka. Tiesa, elektriķiem tāds apaugums uz vadiem varētu nepatikt.
Tagad saule pazudusi, termometrā -18°C.Ziemīga salta diena ar Saulainu laiku neliels DA puses vējš. Patreizs -10C.

-11*C, uzspīdēja saule, bet nu jau nāk no līča sniega mākoņi. Būs atkal līča efekts ziemas gaumē. Vējš neliels, šķiet, no rietumiem.


Ap pusdiviem naktī bija -18,5 grādi.Šorīt izdarīju muļķību-atvēru vannasistabas logu vēdināšanai un vairs nedabūju ciet.Nācās likt karstā gaisa pūtēju .


Sveiks Mulkari!! Vakar izbraucu ar riteni -13°C grādos vakarā gar Liepājas pludmali lai fotogrāfētu pie Baltijas jūras planētu trio Jupīters, Saturns +Venēra (spožums -4 zvaigņu lielums) un Jauns Mēness. Pirksti pamatīgi nosala !! Patreizs -14°C bezvējš būs skaista Ziemas diena!!


*06.12.2021. Rīgas ziemeļi, anticiklona D mala. Mainīga zemo slāņu mākoņainība. Rītā un vakarā tie vairāk, dienas vidū- arī saule uzspīd. ZA vējš 0-1m/s. Gaisa temperatūra: plkst. 3:00-13; 9:00-16; 15:00-12; 21:00-13.Nu gan aukstumiņš! Pie loga -26.5°C, uz notīrītajām taciņām mirguļo lielas, caurspīdīga sniegpārslas apmēra 2-3 cm lielumā ar skaisti redzamu zīmējumu. Neatceros. kad tik skaistus dabas veidojumus vēl būtu novērojusi. Mēģināju fotografēt, bet ne īpaši izdodas. Ivo Dinsbergam gan būtu izdevies! Lauskis ārdās kā traks- ik pa brīdi m var dzirdēt spakšķus, jau no vakara spēra kūts stūrī, tagad visos elektrības stabos.Pie betona sienas T-20.1 un iet uz leju.


Sveiks!T-19.3,viegla migla.