26. nov. no rīta apmācies, bet mākoņu kārta plāna. T. +2°C. Spiediens 763 mm. Priekšpusdienā apmācies un miglains. Lēns R-DR vējš. Pēcpusdienā apmācies un miglains, bet brīžiem mēreni krēslains. Vēlāk rupja migla vai smalks lietus. T. +5°C. R vējš pastiprinājās. Pašlaik t. +2°C. Spiediens 759 mm.


Ja rīta puse vēl puslīdz ciešama, tad pusdienlaikā kā sākās smidzeklis, tā turpinās. Un tāds intensīvs, mitrums iespiežas katrā šķirbā un apģērba gabalā. Ja naktī piesals, tad rīt mašīnām durvis būs iesalušas.


Kurzemes Kursa valda jau trešo diennakti pelēks vāks un depresīvs smidzeklis max +8.6°C. Patreizs +8°C. Neliels R vējš neliels lietus smidzeklis. Riktīgs veļu laiks. Latgale atkal tiek pie skaidrām debesīm spriežot pēc SAT24 attēla. Apsveicu 😉!!


+6 grādi .Pelēks rīts ,kluss.


*25.11.2020. Rīgas ziemeļi. Ciklona siltais sektors. Apmācies dažādos augstumos. Vien pievakarē un pēc saulrieta drusku skaidrojās. Uzsmidzina vēlā pievakarē un pēc tumsas iestāšanās. R vējš 1m/s. Gaisa temperatūra: plkst. 3:00+9; 9:00+11; 15:00+8; 21:00+7.


Burtnieku ezerā vakar silta diena līdz 8°C ar lēnu vēju un bezvēju, pēcpusdienā miglveida lietus, ezerā ūdenslīmenis gandrīz par metru augstāks kā vasarā. Šorīt Burtniekos nomācies 7°C , lēns vējš viss mitrs.


Jau kura (trešā vai ceturtā) diena, kur dienas pirmajā pusē bez nokrišņiem, bet no pēcpusdienas vai vakara sāk līt, līst arī pa nakti. Ir jūtami salijis, zālienā vietām veidojas dubļi, peļķes. Iepriekšējie rīti gan bija saulaini vai nedaudz saulaini. Šodien ļoti silts, ap +9-10°C, aerosolveidīgais lietus no pusdienas. Tagad skaidrojas, T +6.5°C


Ļoti silta un arī citādi jauka rudens diena. Dienas pirmajā pusē mākoņains, tomēr gaišs, arī Saule brīžiem parādījās. Silts jau rītā, pāri +8, dienā stabili virs +9, brīžiem tuvojās +10 grādiem, tomēr max palika mazliet zem, pie +9,8°C. Vējš visu dienu minimāls. Vēlākā pēcpusdienā un vakarā vairāk mākoņu, tagad apmācies, laikam arī kāds sīks slapjumiņš agrāk ir uzkritis (dienā nebija, arī šobrīd nav), taču vēl pirms stundas spīdēja visai spožs un jau diezgan liels Mēness. T. +7,7°C, spiediens 763 mm.
25. nov. no rīta t. +8°C. Spiediens 763,5 mm. Priekšpusdienā apmācies, bet mākoņu kārta plāna. Debesis gaišas, bet Saule neparādījās. Lēns DR vējš. Pēcpusdienā t. uzkāpa līdz +10°C. Spiediens īpaši nemainījās. Debesis apmācās vairāk. Vakarā apmācies, bet nezin kāpēc debesīs spožs pusmēness. Pašlaik t. +7°C. Spiediens 764 mm. Nezin kāpēc pusmēness pazudis.