Saulains patīkami silts laiks Rīgā, spirgts vējiņš ņeļauj parkarst. Zel, ka ciklons brīvdienās nesīs tikai vēju un bez nokrišņiem.


Šodien pavasaris pēc pilnas programmas - saule, vējš, darbi sokas. Uzaru dārzu, kas rudenī bija pārmircis un palika neuzarts. Vienā pleķītī ir stipri mitrs, citur jau drīz būs strādājams.


Laimīgais TU!! Mums šodien RietumKrastā +7*C , ledus skapis valda no Baltijas jūras elpa ZR vējelis :(( Es Jūtos atdalīts no pārējās Latvijas daļas , tas nav godigi.. vismazs tie zemie mākoņi varētu izklīst !!

Neraža..


Šodien skaidrs, lēns līdz mērens vējš, jauks laiks. Rītā auksts, vien +3, bet diena silta, pēcpusdienā t. grozās ap +19°C. Patīkama atslodze pēc vakardienas un pirms rītdienas trakajiem vējiem. Līdz jūlija cepieniem gan vēl tālu, un pavasarī nevar iztērēt vasaras siltumu... :)


Šodien atkal vasarai paredzēto siltumu tērējam. Rīgā centrā 20°C, saule cepina kā jūlijā.


*19.4.2018., ceturtdiena, Rīga (laiks vērots 42 gadus un 43 dienas). Ciklona R malā. Neliela ci+cc mākoņainība dienas garumā. Vakarā atkal skaidrs laiks. ZR vējš brāzmains, visas dienas garumā līdz 6-7m/s. Gaisa temperatūra: plkst. 3:00+4; 9:00+5; 15:00+7; 21:00+5.


Šorīt bija bieza migla, kas nupat jau izplēn, dodot vietu zilām debesīm. Saule gan vēl ļoti dūmakaina. Pie loga gandrīz +2, bet uz plastmasas trubām, kas stāv uz kastes apmēram metra augstumā no zemes, ledus. Pēc vakardienas negantā vēja šķiet neticami mierīgs :) .


19. apr. no rīta t. bija +7°C. Spiediens 771 mm. Saulains, bet ar stipru ZR vēju. Zemie gubu mākoņi parādījās ap 11.00. Mākoņos izveidojās ZR virziena skaidras debess ķīlis. Vakarā tas paplašinājās un izzuda. Vējš norima. Pašlaik t. + 7°C. Spiediens 770 mm.