OT
Oto Turks

Lietotāja aktivitātes


Ar atgriešanos! ;)

Pie meteolapas tik ļoti ir pierasts, ka pēdējās divas nedēļas pagāja palielā meteonovērojumu vakuumā. :)


Ļoti skaista un profesionāla bilžui galerija!!

Jūnija pirmā puse
17.06.2013 19:55

Vakar novēroju, cik strauji un neprognozējami izveidojas šie lokālie negaisa mākoņi. Pirmais negaiss, kurš pārgāja pāri Cēsīm bija ap 22.00-22.30. Pēc tā ieeju apskatīties radarā vai gaidāms vēl nākamais lietus mākonis, bet visā Latvijas teritorijā uz D virzienu rādīja tukšu, respektīvi bez nokrišņiem. Nodomāju, ka viss beidzies un būs mierīga nakts. Bet nekā, Uzmodos neilgi pēc plkst. 24 no jauniem pērkon-dārdiem.. Pēc uzvedības un izskata radarā identisks pirmajam..


Cēsīm šobrīd tuvojas iespaidīgs negaisa mākonis. Zibens spērieni ik pa sekundei.. Raudzīsim vai būs arī krusa..

22:45: Konkrēti manā pilsētas pusē nekas īpašs netrāpīja, nedaudz uzlija un viss. Radarā gan izskatījās traki. Zibeņošana un melnie mākoņi aizgāja tālāk uz Z pusi..


OFFTOPIC: Dāņi radījuši rīku vēja mērīšanai ar viedtālruni Interesanta lieta, varbūt kāds ir ieeinteresēts :)


Sveiks! Ja tev ir pieejama vecāka tipa Canona ziepene, tad izmēģini CHDK - iesaku! Programmai pieejami simtiem skriptu. Piemērām reaģēšana uz kustību - noder zibens ķeršanai vai putnu bildēšanai barotavās vai ligzdās vai citi foto, kur cilvēka klātbūtne nav vēlama. Tāpat ir skripti priekš Time Lapse, vai vienkārši nepārtrauktā fotogrāfēšana ar ttevis noteikto starpkadru laiku. ir dažādi HDR skripti, var spēlēties ar fokusu dziļumiem, slēdža ātrumiem (maks 60s) utt!! Ja šeit galerijas netiktu dzēstas, varētu parādīt, kādus zibeņus ar šo esmu saķēris..


Vērtēšanas iespējas izmantoju ļoti reti, jo uzskatu, ka, katrs cilvēks rakstu ir veidojis pēc vislabākas sirdsapziņas, atbilstoši savām spējām/zināšanām un tā brīža izjūtām. Katrs ir ieguldījis lielu darbu (priekš sevis) un ziedojis tam savu brīvo laiku. Man nav tiesības šos darbus vērtēt atšķirīgi (negatīvu vērtējumu ielikt vispār neceļās roka..), vēl jo vairāk apzinoties, ka pašam nebūtu pa spēkam izveidot tādus informatīvos rakstus. Principā, varētu liktu visiem +, bet tad atkal zūd balsošanas jēga.

+/- drīzāk varētu būt pie komentāriem, lai varētu izcelt kādu trāpīgu frāzi vai gluži pretēji, par negāciju publicēšanu un kāda aizskaršanu ielikt - , lai administrācija vēlāk var lemt par konkrēto cilvēku/komentāru.

Galerijās +/- ir nepieciešams, tikai tam būtu jādarbojas uz atsevišķu bildi, nevis uz visu galeriju, kā rezultātā TOP bildes jau varēs automa… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv


Smukas bildes!


Atbalstu!

Bet man ir cits ieteikums.. Galerijas lapā parādīt vairāk nekā 3 pēdējās galerijas. 3gab ir stipri par maz!! Varētu būt vismaz uz pusi vairāk - 6. Mūsdienās skrullēt ar rullīti vai diviem pirkstiem pa touchpadu ir dabiski. Tas ir ērtāk, kā ar peli trāpīt uz nākamās lapas linka.. Vai arī varat uztaisīt vēl modernāk, tiklīdz ir noskrullēts līdz lapas apakšai, automātiski ielādējas turpinājums, līdzīgi kā tas ir Facebooka, spokos, draugos utt..


Paldies par nelielu ieskatu, šāda ciklona veidu nebiju dzirdējis!

Bet, man ir jautājums - vai un ar ko šis ciklons redzami (uz zemes) atšķiras no parastā ciklona? Teiksim, vai šim ir lielāki nokrišņi, vai šis ir tikai virs jūra, vai ienāk arī iekšzemē. Vai šī ciklona ietekmē ir novērojamas kādas neikdienišķas parādības, netipiski zema temp. utt..

Paldies!


Ideāli.. Pēc lietus temperatūra nokritās par ~12°C, tagad pie sienas rāda ~18°C


Šodien Rubā, (Saldus novads) jau 9os no rīta visi termometri rādīja +28...29°C! Es vnk. beidzos nost šādā sutā. Tagad +30.. Skatos radarā, ka Lietuvas nāk kaut kādi negaisi.. Jau kuro dienu šajā pusē uznāk negaisa mākonis, kamēr pārējā Latvijā pilnīgs sausums..

13:40: Sākās, no Lietuvas tikko atnāca pamatīgs mākoņu vilnis ar spēcīgu negaisu..


Smukas bildes!

Engures ezera ainavas
20.06.2012 21:26

Liekas, pirmais negaisa vilnis aizgājis.. Izveidoju galeriju ar, manuprāt, labākajām bildēm.. Saite uz galeriju


Rīt no manis būs smukas zibeņu bildes! :)

00:00: Interesanti vērot, ka pa šādu laiku lidmašīnas turpina pacelties/nolaisties no/uz RIXa.. No otras puses.. kur gan viņām likties, gaisā neviena nepaliek :)


Tiiiiik forša diena!!! - Tagad sēžu Purvciemā uz balkona (11stāvā), sauļojos un dzeru aliņu.. Pilnai laimei pietrūkst mīļotā cilvēka.. :)


Rīgā (purviecmā) ducina patāls pirmais pērkons..


Purvciemā no neliela mākoņa sprēgā zibeņi!


ideāli! Tas, ka nokrišņi parādās iekš google kartes ir vienkārši ideāli!!!!


Pamodos, izgāju laukā un paliku ar muti vaļā - viss, kas vakar tika notīrīts atkal ir aizputināts.
Izmērīju, dārza vidū sniega segas biezums Cēsīs ir 52-54 cm! Ko tādu redzu pirmo reizi..