Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Mēreni silta diena. Gaisa mitrums 63%.

Vai augstprātīgais Andreijs komētu noķēra? Pa daudz piesātinātas krāsas !! Pēdējā laikā tas apstrādātās fotogrāfijas neatbilst realitātei.. 🤔 Cilvēkiem patīk pārspīlēt!!


Gaisa mitrums 94%.

Dzestrs DR puses vējš.

Gaisa mitrums 77%. Dzestrs brāzmains DR puses vējš.

Dzestrs vakars.

Klau cik jūras jūdzes tika noburātas ar Dahotu šai ekspedīcijā?! Vai uz to Somijas salu dzīco cilvēki? Cik intensīva ir kuģu satiksme Jūsu maršrutā?


Brāzmains vējš.

Gaisa mitrums 77%. Mērens siltums. Stiprs brāzmains vējš.

Man jau agrās dzeltenās avenes sāk gatavoties :) Kā arī liepas sāk ziedēt. Pašlaik Liepājas pusē +19°C un neliels DR puses vējš. Mainīgs mākoņu daudzums. Nākošsnedēļu gaisa temperatūra nokritīs pēc GFS zem klimatiskās normas. Pirmdien būs spēcīgs atlantijas ciklona vēju pūtiens 🤔


Padzīvo pie Baltijas jūras tad teiksi citu dziesmu pie brāzmainā vēja un +18°C..


Vēss. Apmācies.

Tu spriedi pēc savas pieredzes par vēja jrb auksto gaisa masu ietekmi uz cilvēka veselību? Vai nu bacilis ir vai nu nava un viss. Es smejos ka Viļakā mazu vēju uzskata par vētrainu 😉!!


Nīcas pusē pamatīgi līst un brāzmains vējš ar pērkona ducināšanu. Patreizs +16°C.


Liepājas pusē no DR puses tuvojās jauna negaiss fronte. Ceru ka Baltijas jūras ūdens ir pietiekami uzsilis lai atnestu dabas parādību zibenošanu ;) Patreizs +19°C pie jūras brāzmas 15m/s


Nu jāvēl labu ceļa vēju Dahota komandai.. Dulli Jūs esat gan 😉


Liepājas DR daļā nolija ap 11.00 Patreizs +20°C. Apmācies bet silts un mitrs gaiss 88%.


Gaisa mitrums 100%. Vēss.

Beidzot Liepājas pludmales piekrastes Baltijas jūras ūdeņi iesilsts man likās ap +18°C pie otrā sēkļa. Paldies DR puses vējiem kas atnesīs siltās ūdena masas un pārmaiņas. Šodien mēreni silti max +25.6°C Patreizs +24.1°C jāsāk gatavoties aukstajai pirmdienai un trešdienas ierastam DR vēja brāzmām pie jūras līdz 22m/s.. ICON modelis uzrāda.. ;) Baudām vasaru pirms aukstās frontes un britu vasaras !!


Laba metode lai cīnītos ar ūdens žurkām. Man arī Nīcas pusē traki daudz savairojušās.

Līgo prognoze 2020
28.06.2020 13:31