Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Vari ticēt kam Tu gribi Tava brīva izvēle. Bet #KlimataPārmaiņas notiek un tas zinātnisks fakts.


Raiti sniedzi zinātniskus faktus nevis "tukši runā" no zila gaisa. Noskaties Davida Altborova filmu Netflix iesaku. Kur ir Tavs piesauktais "ledus laikmets" Vai esi zinātnieks? Mulkari ir zinātnieks un ģeologs pēc profesijas.


Paldies par mīnusu Līvānieti. Sveiciens Raitim, kurš uzskata ka "cilvēka antropoloģiskā saimnieciskā darbība" neietekmē Zemes klimatiskās vidējās temperatūras pāaugstināšanās un CO2 daliņu pāaugstinātu koncentrāciju Zemes atmosfērā? Kas tad izraisa "JetStream" procesu atmosfērā un Atlantiskās gaisa masas bloķē kontinentālo gaisu ieplūšanu šai 2022.gada janvārī Eiropā kopumā?


Starpcitu vakar norīta LR1 Bricis minēja faktu, ka ilgtermiņa meteo prognozes paredz meteorloģiskā pavasara sākumu februārā beigās.

Patreizs Liepājas ezera piekrastē pastiprinās ZR vēja brāzmas 24m/s. Temperatūra -0.6°C , putenis spēcīgs. Stiprais vējš ZR dzen no Baltijas jūras caur kanālu Liepājas ezerā iekšā ūdeni. Pāaugstinās ūdens līmenis par aptuveni 50cm un līdz ar to "Putnu vērošanas torņa" 400m laipa aplūdīs noteikti vakara pusē.


Silta diena pavasarīga.

Silta un saulaina diena.

Pie Jums gan auksta nakts Viļakas pusē!! Rietumkrastā patreizs +1°C , skaidrs rīts mierīgs.


Rietumkrastā vēja brāzmas pamazām sāk pierimt stiprākās esot bijušas ap 6.00 Liepājas Ostas tornī 27m/s. Vienu brīdi skaidrojās. Patreizs 17m/s vidēji apmācies +2°C. Kā saka "nothingspecial". Vēlu izturību Rīdzeniekiem "izbaudīt" vētras spēku. Var sekot šeit. marine.meteo.lv


Atvainojos bet "magnētiskaa vētra " Saules vēja kas ienāca Zemes atmosfērā, kā "Ziemeļblāzma" bija vakarnakt ap 1.05 kulminācija. Zaļi skaisti kāvi.


Mums Rietumos Saule spīd +5°C bet vēja brāzmas ir stipras pie jūras. Liepājas jūrmalas parkā ir daži koki izgāzti. www.liepajniekiem.lv


Atvainojos bet šo vētru nevar salīdzināt ar 2005.gada vētru kad Liepājā vēja brāzmas sasniedza 37m/s.


Rietumkrastā "stiprais pūtiens" ZR vējš sākās ap 7.30 bija kulminācija vēja brāzmas bija stipras. Jumtu noraus. Liepājas ezerkrastā rajonā postījumi nav manāmi. Patreizs +4.6°C apmācies. Br.. Bricis teica ka nākošo pirmdien būs "nākamais ciklons" ar stiprām vēja brāzmām.


Slidens uz ceļiem un ietvēm. Atkusnis ieradies no Atlantijas okeāna.

Es par šiem lielajiem temperatūras kontrastu iemesliem uzdevu jautājumu Bricim šis klusē!!


Kas izraisa tik "lielas temperatūras svārstības Baltijas reģionā"? Vai "jet streams"?


Ziema atgriezusies.

Izsklausās skaists Ziemas rīts Allažos. Kurzemes piekrastē pelēks vāks -3°C. Vakar 1 stundu Saule uzspīdēja :(


Mulkari tad Tev vajadzēs ar laivu pa Irbeni nobraukt !!


Ziemīgs rīts.

Snieg visu dienu mēreni. Pelēks vāks. Apmācies. DA vējš brāzmains pastiprinās 3cm sniega sega. Neliels sals.