G
girts

Lietotāja aktivitātes


Vai gaidāmā sala prognoze nākamajai nedēļai ir jau pieskaitāma pie SSW, vai tomēr vēl nē?

Nedēļa ap nulli
31.01.2017 07:00

Pēc pašreizējās situācijas, izskatās, ka puslīdz precīzas prognozes ir līdz 3 dienām. Nepārtrauktas izmaiņas pat tuvāko dienu prognozēs , var ielikt no -10, līdz +10 un kļūdas nebūs:) Ko tad var noprognozēt par februāri un martu 50% ka turpinājums silts 50%,ka auksts.

Starp ziemu un pavasari
24.01.2017 09:02

Pilnīgs sviests ko uzrakstījāt.Katrs var domāt un izteikties kā vēlas. Mēs to varam pieņemt, vai nē. Nav jau vairs PSRS kad visiem bija viens kurss.
Man personīgi bija interesanti palasīt Lāsmiņas domu graudus.


Vajag jau nedaudz tās indes, citādi te pārāk pliekani tie teksti.... 30 000 mana novērojumu diena.. temp, vēja virziens. Garlaicība.


Vai Saulcerīte būtu Lāsmiņas dvīņu māsa :)?


Izmaiņas būtiskas..... sniegs kā Rīgā :( Tagad jau savi 10 cm sniega. Cik vēl līdz vakaram piesnigs klāt.


Forši nolijis, dārziem pašā laikā.


Pie Dobeles krietni snieg.


Varbūt kāds var pakomentēt, kāpēc foreca tagad ir divas vizuāli atšķirīgas mājas lapas? Galvenais pat temperatūru prognozē dažādu.


Pārsla jau nebija skandāliste, normāls cilvēks, kura komentārus bija interesanti pārlasīt.Tagad garlaicība. Ko lasīt? Desmit komentārus ar- migla,lietus.


Ja godīgi ,Pārslas komentāri man patika vislabāk.


LVĢMC ir nu gan uzlabojumi. Es piemēram nemāku atrast interesējošās novērjumu stacijas ūdens līmeņus. Labākājā gadījumā var redzēt novērojumu periodu no 19..-līdz šodienai. Par konkrētiem skaitļiem droši vien atkal vajag maksāt. Bija normāli pārskatāma lapa,tagad pilnīgi sačakarēta, var jau būt tā vajadzēja.


Mums viss balts, sniegs jau vairāk kā 10cm sasnidzis. Koki piesniguši, noliekušies no sniega smaguma. Vēl jo projām turpina snigt.


Mums ,skaidrs laiks -17°C

Ziema turpinās
07.02.2012 20:18

Ļoti strauji krīt temperatūra, būs šīs ziemas aukstākā nakts mūsu pusē. Mēness arī spoži spīd.


Kā īsti ir FORECA izmanto GFS modeļa datus. Piemēram tagad skatoties uz 13 februāri FORECA izmainīja no 0 uz -6,-10. Pirms tam arī rādīja ap 0,-6. Skatoties GFS tur uz 13 februāri bija palicis ap 0 grādiem. Vai arī GFS ir vairāki scenāriji? Kā izskatās ar Rīgas jūras līci, vai šogad paspēs aizsalt?


Par šito nedēļu it kā skaidrs-salsim. Vairāk interesē, kas notiks pēc tam. Prognozes diezgan pretrunīgas.


yr.no manā pusē vēl 2 februārī sola -25, foreca -4,-6. Kāds modelis tiek katram ņemts, varbūt kāds var paskaidrot?


Dobelē atkal sāka snigt :( Meteoradars neko neuzrāda. Varbūt kāds gudrāks zin vai februārī kāds nopietnāks sals gaidāms. Gribās taču pasēdēt uz ledus un kādu zivtiņu noķert.

12:20: Cik pats papētīju nākamnedēl mīnusi būs, bet cik lieli īpaši skaidrāks nepaliek. Variācijas plašas. Laikam jau 3 dienas ir maksimums.


Mums arī nakti lija. Upē līmenis tā jau bija nenormāli augsts. Tagad sistīs pušu pavasara palu rekordus .