M
mario

Lietotāja aktivitātes


Sveicam rīdzeniekus ar sniegu! Lai labi lāpstojas...


Mjā,pat auto ar radžotajām riepām grib piruetes griezt.


Pie mums ar lietutiņu ir bēdīgi. Tā arī šīs nedēļas laikā nav spējis jēdzīgi nolīt.Rītdien atkal jāiet uz dārzu gurķi laistīt.Eh...


Lasu komentārus un brīnos.Mūsu pusē viss mierīgi,nekādu nokrišņu un pērkonu joprojām.Škiet ,kad atkal, šovasar visi negaisi ies garām.


Nogāza ... 0,3 mm lietus.


Oppsss... 20.30 beidzot arī pie mums "nogāza" lietus.Neticami,bet uzmērīti 2 mm nokrišņu.Vai nu notiek progress meteo laukā,vai nu Meteo Dieviņam nobruka programmatūra ...:)


Laikam būs jāpārceļās dzīvot uz Kandavu vai tml. vietām.Tur ,vismaz , šovasar notiek meteo dažādības,cik var spriest pēc komentāriem.Pie mums 0,03 mm spainīti un viss.
:)


mmm... pie jums pat līst...


Dīvaini,bet šovasar šajā pusē neesmu redzējis normāli klasisku pērkona negaisu.Kutkādi burkšķi mākoņos in viss.Arī šonakt 2 attāli uzrūcieni un ČAU RASMA.Lietus principā nekāds.


...pilnīga garlaicība un siltums... kaut kā tā...kā parasti...


Vakardien pie mums nelija nemaz.Braucot uz Madonu,bija vērojamas lokālas lietusgāzes.


Vasara varēja būt par kādu grādu siltāka,bet tā o.k.Mitruma pietiek ,un nekā pārmērīga.Piemēram, vakardien uzlija tikai dažas piles.
Cik cilvēku ,tik viedokļu un domu:)


Pie mums joprojām MIERA ZEME.Vakarvakarā tomēr arī pie mums uzlija.Uzmēriju nepilnus 10 mm.Nopietnākais mitrums pēc Jāņiem.Pamalēs ducināja pērkons.


No manas puses var redzēt visas dienas garumā A pusē veidojoties gubu mākoņus,Uz doto brīdi ,Jaunpiebalgas pusē(aptuveni) veidojas tie,bet neizskatās draudīgi.


Ar interesi pārlasu komentārus.Un atkal Latvija dalās divās daļās.
Mūsupusē ir dabūjams karstums un dunduri,vairāk nekā.


Kā nu kurā vietā ar to mitrumu. Pie mums tikai šovakar nopietnāk sāka līt.Laikam jau visu nosaka reljefs.


mjā,pagaidām ar negaisiem un lietiem bēdīgi.Pirmīt uz Gulbenes pusi slinki ieburkšķējās pērkons un viss.Lietus - 3 piles 10 rindās.


Pie Jums pat ir lijis?....


Kurzeme rulzzzzz!


Cik tad Jaunpiebalgā ir sniega biezums centimetros?Te vairāk par 3 cm nav.