Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Starpcitu Rucavas pusē paziņām arī ir ļoti lielas problēmas lauku sētās ar zemu ūdens līmenis akās, tur dažiem knapi viens grods ir līdz pusei :( cilvēki drēbes mazgā ar rokām .. Sausums DR piekrastes mežos un teritorijā turpinās.. sajūta bija kā augustā pēdējās 10 dienas... Ardievas siltumam šodien max. +16.8*C..


Kā sauc tās sārtās ogas?

No lēkta līdz rietam.
17.10.2018 22:13

Rietumkrastā max. +16.7°C novēroju "pavasarim"' tipisko piejūras brīzi no DR vējeli , ūdens temperatūra +15*C !! Brīze noēda 4 grādus no iekšzemes, kā piemēram Kalvenē +19*C... :( pašlaik dūmaka un slāņu mākoņi traucēja Venēras rietu kopā ar Sauli novērot mūsu platuma grādos!!


Lieliska fotogallerija!! Veģitācijas process joprojam notiek!! Skaista Saules puķe !! "Atvasara vēl tikai dažas dienas turpināsies :(


Zveijniek Tu noteikti nobalsoji par ZZS vai KVP ? Tā kā beidz muldēt ka viss Latvijā ir kārtībā arī meteorloģisko dienesta iekšienē?!

Klāt zelta rudens!
14.10.2018 11:23

Augsti godājamie LVĢMC darbinieki, ja reiz Liepājas ex-rajonā nav veikti pēdējo 3 nedēļu laikā meteorloģiskie novērojumi, kuru iemesls ir stacijas tehnisko iekārtu uzstādīšanā, tad rodās jautājums, kādā veidā tika reģistrēta augstākā temperatūra 11.Oktobrī , kas tika reģistrēta līdz šim. Patiesībā +20*C tika reģistrēta Liepājas lidostas meteostacijās, kas neatrodās zem LVĢMC pārvaldībā, bet gan lidostas !! Tas ir tāpāt, kā Ventspils officiālā meteorloģiskā stacija atrodās uz molu, bet dažādu iemeslu dēļ tie tie ņemti arī no Ventspils lidostas, kur ir savādāki meteorloģiskie apstākļi.... ?

Klāt zelta rudens!
12.10.2018 00:24

Skaisti un koši !! Paldies Jums par fotogaleriju !! Zelta Rudens ir tiik īss bet skaists...

Atvasara
11.10.2018 23:31

Japs šodien būs vasara patreiz +11c. DA vējelis 5m/s. Saulīte . Liepājas ezera pļavās udenslīmenis kritās strauji pie putna vērošanas torņa. Gaisā jūtu atvasaru. Yess. Cīruļi un šņibīši tusējās pa niedrēm..

Klāt zelta rudens!
11.10.2018 10:11

No rīta man rādija +3*C , patreizs +13*C DR vējelis Saulīte spīd :) caur dūmaku gaidām siltumu !!

Klāt zelta rudens!
08.10.2018 13:43

Vai kāds redz Ziemeļblāzmu zaļganu dzeltenu?

Tartu par var redzēt :)

twitter.com


Rietumkrastā +10*C DR vējš sāk pieņemties spēkā nedaudz uzlīst..

Starpcitu LOB rīko putnu dienas!! Es vēl vakar Rudes pusē novēroju ķīvītes un lauku cīruļus!!
Gaidām atvasaru!!


Tu jau sapratu pēc GFS modeļa global warm effect..by storms ocean air


Izskatās, ka tropiskā vētra "' Leslie"' no Ferēru salu arhepilāga atnesīs nākošās nedēļas vidū situmu no Ziemeļu Afrikas arī pie Mums Baltijā un Skandināvijā... atvasara turpināsies :)

www.severe-weather.eu


Tu neatbildēji uz manu publisko jautājumu?


Andreij paskaidro lūdzu tautai, kā tad iedala vētru jeb stipras vēja brāzmas!!
Ja balstās uz Bosforas skalas, kurā ir teikts, ka par "vētru"' tiek reģistrēts 10 minūšu intervālā vidējais vēja stiprums pastāvīgs no 20.8 līdz 24.4 m/s un LVĢMC datiem Rīgas centrā pagajušo nakti bija 22m/s stiprākās vēja brāzmas !!

Tātad pēc meteorloģisko kvalifikācijas un datiem vakarnakt nemazs netika reģistrēta Rīgas pilsētā "vētra" bet gan stiprs vējš!!

www.meteo.lv


Hey Mulkari ;) vai ir zināms cik ilgi vilksies šo abu meteostaciju tehniskā apkope Liepājā un Rucavā? Kā, piemēram nokrišņu dati un vēja stipruma mērījumi officiāli nav pieejami. Pa pagajušo nakti man mērtraukā ielija 22mm. Patreizs sāk pūst spēcīgs ZR vēlejis pie mola ostā jau līdz 25m/s varētu būt?!


Tu runā par Ņurbuli? Līdzīgs Andrim Černovam !!!


Sāk kāpāt stipri lietus . Bet silti +10c. Gaidām vētru. Šodien tika novērots netālu virpulis no Liepājas ostas.


Kas notiek ar Tralli? Viņš pēkšņi paļaujās uz LHMT modeli, kas piemēram bieži vien nav precīzs attiecībā uz Liepājas pilsētas notiekošo meteorloģiskiem procesiem. Kā piemēram varu minēt pagajušo Sestdien, kad DR vēja brāzmas bija ap 20m/s , kass netika nemazs prognozētas..
Piemēram rītvakar vēja brāzmas iegriežoties ZR vējam LHMT modelis paredz līdz 35 m/s!! Normāla vētra..
Tātad jautājums, kā viņi apreiķina ciklonu gaisu masu kustības virzību un vēja ātrumu?

old.meteo.lt


Es joprojam nesaprotu cik ilgi LVĢMC taisās tehniski labot meteostaciju Liepājā un Rucāvā. Officiāli meteorloģiskie dati nav pieejami!! Absurds tehnoloģiju un informācijas laikmetā. :((