Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Rudens, kā rudenī ;) apmācies +5c sāka pirms stundas mēreni stipri līt lietus. Nothing special...


Citādi domājošos šai mājas lapā liberālājā Latvijas demokrātijā nepieņem, tāpēc jau daudzi pamet Latviju arī meteolapu pamet daži cilvēki !!


Zveijniek, kur atsauces un lietiskie pierādījumi Tavam apgalvojumam?


Jūs gribāt apgalvot, ka šī 2018. gada meteorloģiskie laikapstākļu notikumi, kuri piedzīvoti un neierasti sausā vasarā ar siltuma viļņiem rudens sezonā Latvijas ģeogrāfiskājā teritorijā neapliecina par "klimatā pārmaiņām"'?


Gudriniek tad nu lūdzu padalies ar savu zinātnisko metodi , kā Tu nonāci pie šāda secinājuma?


Klimata pārmaiņas..


Rietumkrastā jau sāk ierasties atkušņa pazīmes ap 0°C, DA vējelis. No rīta aizgāju palūkot Liepājas ezeru pie putnu vērošanas torņa. Uz ledu sēdēja jau pirmie zemledus trakie makškernieki... dulla tauta, kas ir gatava riskēt ar savu dzīvību !! Pūta stindzinošs DA puses vējelis..


Rietumkrastā salsts nost -7.8°C D vējš solās būt auksta nakts.. starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru ir bārgi laikapstākļi ziemās . Labi, ka šodien nebija wind chill efekts.. gaidām siltumu jau pēc diennakts :D Apsveicu Jūs Lauma. Dienas darbiņš.


Rudē stiprs D vai DA puse vējš pamatīgs aukstuma sajūta jeb "wind chill" efekts patreiz -3.6°C. šodien silti iesaku saģērbties. Jumta putenis pilnā sparā rit ;) labi, ka Saule pa retam uzspid starp mākoņiem . Nīderlandē dažos piekrastes reģionos jau +10°C siltums tuvojās :)


Nu skaista Ziema Jūsu pusē valda :)

Saule, sals un sniegs.
27.11.2018 21:54

Salavats nāk virsū :) Patreizs -5c bezvējš, pamatīga migla. Esam atkal aukstuma polā...


RietumKrastā ir atnākusi Ziema ;) neliela sniega kārta -2°C , ZA vējš skaidrojās..debess ;)


Liepājas lidostā -5c. Pilsētas centrā -1.8°C. Migla bet skaidrs vakars. Salsts pirksti ;)


Šorīt pie Pāvilostas ceļā uz Ventspils ir skaidrs rīts un neliela migla +1°C. Skatamies Saullēktu ;) Ja nu Trallis beigs bāzt "makaronos ausīs" strādājot LETA..


Zveijniek Tu varētu objektīvāk izskaitļot vidējo caurplūdumu salīdzinājumu pagajušā gada datus ar šī gada 2018.datiem un tad gudri "banānus likt uz ausīm" citiem, kuri nepārzina šīs lietas. Tas no sērijas, ka it kā Trallis ir izskaitļojis ar datora programmas logoritma par vidējo gaisa temperatūru Latvijā 2018. gadu ar 2015.gadu. Pēc kādiem kritērijiem tas tika izvēlēts? Es kā parastais Latvietis uz savas ādas temperatūras novirzi pa visu gadu 0.3°C nesajūtu


Skat vecīt ko es atradu LU pētnieku brīvpieejas meteodatus pētniecībai par Latvijas teritoriju!!

Lielisks resurss!!

meteo.modlab.lv


Mums RietumKrastā šobrīd uz pusstundu noskaidrojās debess uzspīdēja Saulīte, +2*C, ZA vējelis mērens. Ziemas elpa tuvojās ar līča nokrišņu efektu un stabilu salu .. Siltums Mūs atstāj līdz Aprīļa vidum.. :(


Sveiciens visiem Latviešiem Latvijas valsts simtgades svētkos...
Šodien Rudes pusē Saulīte uzspied ik pa brīdim un varakvīksne un neliels lietutiņš temperatūra +7°C nedaudz dzestrs A puses vējelis..
Priekā :)


Visu cieņu Tev :) es jau pirms mēneša peldēšanas sezonu noslēdzu Baltijas jūrā. RietumKrastā 3 stundas spīdēja Saulīte, max. +7*C Skaista diena. Tikai tagad pievakarē noskaidrojās un noslīdēja līdz +1*C .. Es sāku domāt, ka būs baigi grūti pierasts pie lieliem mīnusiem jo pēdējos četru menēšus bijām siltumā... :D


He he nopērc lidmašīnas biļeti uz Somiju ziemeļiem būsi tuvāk polārajam lokam. Būs viens latvietis mazāk kurš beigs gaudot, ka Latvijā viss ir slikti pat meteorloģiskie laikapstākļi ;)