Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Izskatas ka ziemas arī Februārī nespīd spriežot pēc somu meteorloga Mika Rantanen posta. Vienīgi Kaukāzas reģiona iedzīvotājiem būs normāls aukstumiņš. Būs jābrauc uz Gruziju slēpot!! :)

twitter.com


Rietumkrasts bauda Sauli !! :) +7.3°C


Saulaina un silta diena.

Es domāju, ka Tu esi gudrāks cilvēks!!! Diez vai Tu ieraudzīji atsauces šim "viltus pētījuma" rakstam ar zinātniski pamatotiem faktiem atsaucēm. Vai Tu zini kurš kantoris šo dzelteno interneta vietnes labu uztur? Beidz maldināt culvēkus!! Ne es un ne Tu šo dabas procesu nepiedzīvojusi!!


Pavasaris.

Nu tad lūdzu padalies ar publisko info ja esi atmosfēras ciklu zinātnieks LV ? Nevis mētājies ar izteicieniem. Pēc mēneša kaut ko citu rakstisi.


Beidz maldināt tautu ar saviem izdomājumiem!! Ziemas nebūs!! 10 dienas prognozes nav ticamas pat Bricis teica savā saitē !!

Labāk izlasi šo rakstu kuru ir publicējis Somu meteorlogu un pētnieku komanda brīdinājumu par NeZiemam Ziemeļu Eiropā turpmakos gadus!!

rmets.onlinelibrary.wiley.com

Tas liek domāt ka klimats ir ļoti strauji mainīsies !! Protams cilvēki negrib Latvijās un Eiropā šo faktu pieņemt !!
Jautājums viens pēc 10 gadiem varēsim LV iegūt gada laikā divas kartupeļu ražās noturīga sezonā siltā klimata ietekmē :D


Silts saulains rīts.

Laimīgais esot pie Ziemeļkurzemes dabā!! Rietumkrastā Atlantijas ciklonu invāzija turpinās +4.7°C brāzmains DR puses vējš no 14m/s lidz 18m/s trakākais ka līst stipri un mitrums augsts. Man šī britu ziema bez Saulainām dienām nomāc iekšēji. Tad labāk izvēlos nelielus mīnusus un sausus laikapstākļus.


Saulains rīts.

Šodien Līepāja ir pārvērtusies par Londonu!! Milzīga migla vakarpusē +5.5°C bezvējš un pirms nepilnas stundas sāka līt lietus stiprs. Kad braucu ar riteni ap.18.00 tad redzamība bija ap 200m. Depresīvs laiks :(...


Britu zaļā ziema turpinās.

Atalntijas ciklonu monopols ir ieradies +4.2 C .. lietavas ir ieradušas pūš neliels rietenis.

Dienas prieks par Saulīti, kura uzspīdēja pāras stundas līdz pusdienlaikam max +5.8°C .. Britu zaļā ziemas turpināsies ar uzviju!! Sētniekiem gan laba dzīvē :D


Silta saulaina diena.

Bricis jau minēja šorīt LR1, ka meteorloģiski ziema tiek reģistrēta Latvijā ja vidējā temperatūra 5diennaktis noturās 0°C temperatūra.
Piemēram Kurzemes rietumdaļā stabila diennakts temperatūra līdz šim pat nav noturējusies sākot no Decembra sākuma līdz šai dienai.

Man jau liekās, kā Andreijs vaimanā par neziemu, lai pievērstu savu uzmanību publiski no sērijas "Man ir visa taisnība!".. :DPēdējās dienās LHMT old prognozes mājas lapa neveic no PC vai Android informatīvas meteokarte modeļa attēlu tehniski !!


Kaut kas no ziemas.

Silts un vējains rīts.

Vai Tu pats saprotu ko raksti :D

Tu sākumā noliedz globālo atdzišanu un pēc tam to apstiprini.

Tu pats esi anomālija !!

Tev un A ir tendence citu viedokli nolikt un tos cilvēkus, kuriem patīk "britu zaļā ziema" kopā ar Andreiju necienat šo cilvēku viedokli. Uzspiežāt savu pseido ziemu caur savu rakstību un izteikumiem