Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Vasara turpinās.


pbs.twimg.com

GFS modelis joprojam sola pirmsdien karstumu DR Kurzemē līdz +28°C.. tā kā Vasarīgs karstums noturēsies ap 5 dienām..


Mērens siltums.

Rietumkrastā nolija ap 10mm. Ap 14.00 sāka jau skaidroties temperatūra turējās visu dienu ap +20°C....Šodien bija "meteorloģisko procesu nevieblīdzība"".. turpinājumā gaidām nedeļas nogalē karstuma vilni ar sausumu līdz septembra vidum :(


Apstiprinu, ka Liepājas DR daļā pie Liepājas ezera līst lietus "slapina" zemi skatoties sat24 attēla ir neliela šūnu mākonis ar pērkona iespējamību .Ceru, ka nolīs kaut vai 5mm!!


To sauc par "meteorloģisko netaisnību" paraugstundu


Mēreni silta vasaras diena..

Kurzemes DR piekrastē šorīt agri no rīta bija +14°C. Patreizs +20°C neliels DR vējelis. Atmosfēras spiediens 765mmHg. Gaidām lietu vakarā..


Apmācies bet silts rīts.

Tu laikam Kurzemē DR daļā nēesi bijis un neizproti ko nozīmē sausums un ka rokot kartupeļus rokot ārā Otaņķu pusē zeme smilkšanai ir kā"pulveris" !! Dažas piles pa nakti nedot veldzi zemes virskārtai..utt. ja pirms otra mēneša zāle nopļauta ganībās neataug ..Nokrišņu prognozes neiepriecina Otanķu un Rucavas apkārtnes zemniekus :(


Silta vasarīga diena..

Vasarīga diena..Baltijas jūras piekrastē silts ūdens +20C.

Vasarīgi silts vakars.

Labrīt. Rietumkrastā pamatīgi miglas vāli bet silts +15.8°C. Sāk Saules izpraukties no zemajiem slāņu mākoņiem. Izskatās, ka būs silta diena. Nopeldējos Baltijas jūrā!! Iesaku!!


Silts miglains rīts.

Silts vasaras vakars.

Silts vasaras vakars.

Saulaina vasarīga pēcpusdiena.

Es arī parasti šais dienās Liepājas pludmalē peldos Baltijas jūras ūdenī pa smukiem viļņiem pusstundu kamēr apnīk