Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Sahāra tuksneša smilktis putekļi ir redzami.Priecīgas un Saulainas Lieldienas!! Par Jūsu pieminēto problēmu mežu izciršanu un Kurzemes reģiona meža īpašnieku maldināšanu. Dabas pārvaldes mājas lapā.. www.daba.gov.lv


Par ko Tu brīnies? Jūras brīze man pie Liepājas ezera rāda aizvējā +15c bet pie jūras +9°C. Starp novērojuma punktiem 1.5km starpība. Bet Nīcā +19°C kas no jūras krasta Baltijas atrodās 12km.Raiti Tu laikam nesaprarti par ko "cepās" lielais trollis temats ir ZiemeļEiropas un Artikas ledāju kušana un kā tas iespaido AC anomālisko siltumu.


LHMT radars uzrāda Zemgalē un Vidzemes vidienē nokrišņu zonu!! Tas nozīmē, ka meteorlogi šo mazo ciklonu no Baltkrievijas puses nemazs nav prognozējuši šodienai !!
Kurzemes piejūras krastā +9°C, Saulīte spīd , auksts ZA vējelis..
Sausums turpinās!!Paldies par paakaidrojumu!! Piekrītu ka nevar virspusēji aprakstīt virspusēji meteorloģiskos fiziskos apstākļus atmosfērā. Bet gan strukturēti un meteorloģiski pareizi..


Rietumkrastā -5 Saulrietā. Skaidrs un bezvējš. Pirksti salsts. Ceru, ka Saussērģis Sibīrijas izturēs akstumu jo viņš patreizs zied!! P.s. kā tehniski caur mobilo var iesniedzot temperatūras mērījumus norādīt "-" zīmi ar kuru taustiņu skaitļu tablo?Kāds atslēdza siltumu Kurzemes rietumos šodien? :( Patreizs +3°C apmācies bet vēl priekšpusdiena pat Saule uzspīdēja..

Man jau liekās kā līvānietis pārsapīlē, ka šodien pie viņa bija +13c piemēram LVĢMC datos tāda temperatūra šodien netika fiksēta. Lūdzā bija +14.6°C..Nu vecīt Tu es dulls :) visu cieņu. Izklausās pēc liela izaicinājuma fiziski noburāt no Kihnu līdz Rīgas līcim. Laiksapstākļi pasliktināsies varēs divas nedēļas par +17c aizmirst.. :(Rudē netālu no Nīcas +16°C pūš neliels DA vējelis Saulītē silti. Sējas zoss lieli bari intensīvi pārlido no Bārtas upes un Liepājas ezera polderiem. Rītā skatos pēc Lietuviešo modeļa būs vairs tikai +8°C. Baudām pavasari :)