Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Britu zaļā ziema turpinās.

Rietumkrastā ir ieradies Atlantijas siltais gaiss. Patreizs +5.8°C nedaudz līst lietus, 760mmHg. Britu zaļā ziema turpinās. Sniegu negribās, gan notiksies, kā tam ir jānotiek.


Saulains rīts.

Rudens, kā rudens.

Snieg slapjš sniegs.

Sasodīts stiprais brāzmainais vējelis līdz 27m/s no ZR puses epidentrs neskars šonakt Liepājas pusē. Viss prieks tiks Klaipēdai un Papes dabas vērotājiem :( Patreizs +5.8°C. Ap 16.30 pat noskaidrojās un varēja redzēt jaunu mēness un blakus Jupīteru uz īsu brīdi ;)


Saulains un silti laikapstākļi.

Silts rīts.

Maderela: Baltijas jūras krastā ūdens atkāpjās nevis "aizbēg". Ūdens Baltijas jūrā aizplūdis divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, mūsu krastā šobrīd valdija augsts atmosfēras spiediens, Baltijas jūras otrajā pusē jeb dienvidu galā tas esot nedaudz zemāks, otrkārt, pūš austrumu, dienvidaustrumu virziena vējš. Baltijas jūrai ļoti stiprie vai netipiska virziena vēji ir veselīgi. Piemēram, ļoti stiprs rietumu puses vējš no Ziemeļjūras pa Dāņu šaurumiem sapūš sāļo un ar skābekli bagāto ūdeni. Savukārt, ja ir austrumu vējš, tad ūdens no Baltijas jūras izplūst ārā un tā vietā ieplūst Ziemeļjūras ūdens.

Aizbēgusī jūra
28.11.2019 21:14

Siltums ieplūst.

Siltums ierodās.

Siltums pamazām ieplūst.

Rudens kā rudens.

Rietumkrastā visu dienu spīdēja Saule. Tikai ap 16.00 tā iegāja mākoņos DR pusē. Patreizs Saules augstums dienas vidū ir 14°virs horizonta.. visu dienu neliels sals ap -1.5°C. Gaisa spiediem 764mmHg.Bezvējš.. bet pēc Saulrieta zemo mākoņu zona ieradās, kas neļāva novērot Venēras - Jupītera pietuvošanas debesīs :(


Rietumkrastā pilsētā patreizs -3.6°C, neliels A puses vējš. Skaidrs saulains laiks patreizs. Baudām Sauli un gaidām siltumu :)#4 izskatās pēc Garknābja gauras vai nu "Lielā Gaura" zosveidīgais.. Grūti saredzēt fotogrāfijā pazīmes. Skaisti.

Piesalst
24.11.2019 18:00

Rietumkrastā patreizs -0.3*C neliels DA vējēlis, bet no rīta pūta asāks "windchilll" efekta vējš. Visu dienu pelēks deķis tikai ap 19.00 noskaidrojās. Zvaigznes var saredzēt..


Aukstums.

Rudens.