Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Dzestrs saulains rīts.

Dzestrs rīts..

Un kā Tev škiet Līvānieti!! Pacieties līdz 27septembrim jeb Miķeļiem kļūs siltāks..
www.severe-weather.eu


Rietumkrasta ar nelieliem pātraukumiem visu dienu līsts piejūras (līča efekts) nokrišņi radīti lietus mākoņi virzās pāri neliels Z ,ZR vējš turās. Gaisa spiediens 756mmHg, temperatūra +10.6°C turās. Personīgi man šķiet Liepājas pilsētas apkārtnē ir pietiekami lijis. Rūdītie peldētāji vēl peldās jūrā pie +15°C . Ir ok saki viņi.. Dziļa drūma rudenīga diena bez Saules siltuma :( gaidu siltumu..


Rudenīgi dzestrs rīts. Ūdens temperatūrā Baltijas jūras Liepājas pludmales piekrastē +15C. Var vēl peldēties.

Piekrītu par meteo radaru pārklājumu :) Vai to var tehniski izdarīt?


Dzestra pēcpusdiena pēc lietusgāzēm.. Baltijas jūras efekta cb mākoņi intensīvi.

Dzestrs vakars. Skaidrojās. Bet šortos droši var iet pa ielu.

Nepiekritīšu par šortiem !! Normāls liepājnieks uzzvelk šortus un paņem tenisa raketu iet uzspēlē ar čomiem tenisu arī +15°C grādos ar visu rietuma vēleji pludmalē :D Līvānieti sāc rūdīties pirms ziemas oktobrā vidū!! Protams Tu mani var neņemt vērā dari kā zini labāk !! Siltums vēl būs !!


Rudens kā rudens..joprojam vējš pūšs.

Man fascinē apzīmējums meteorloģijā un žurnalistikā tvnet. un delfos vārdu "varētu" , "iespējams" lietojums un tā nozīme!! Kā arī krusas graudus reģistrētus iepriekš nosauktie LV interneta portāla redaktori vai roboti traktē, kā "slapju sniegu"? Smieties vai raudāt par meteorloģisko faktu izpratni !!


Spēcīgas lietusgāzes. Neliela vētra šodien. Ūdens temperatūra +16C. Daži vēl peldās..

Vēl silts vakars. šortos var staigāt. Nedaudz iepūšs vējš..

Nu un kas no tā Tev labāks Tev kļūst? Piromāņ sapnis izdziest..


Pamatīgas lietavas no cb mākoņiem.

Sā skaidroties debess. Pat Saule uzspīd. DR vējš sāk mazināties. Pie jūras neliela vētra.

Tehnisks jautājums LVGMC kāpēc mājas lapas faktisko laikapstākļu kārtē nav pieejams kopējais nokrišņu summa Liepājā? Interesē iegūt datus.


Nu ko Kursas piekrastes gatavojās pirmā "rudens vētrai" Kurzemes R piekrastē pēc LHMT modeļa D DR vējā ātrums brāzmās līdz 25m/s . Šodien pat dienu ap 14.00 bija +23°C. Patreizs tuvojās ciklona acs no Klaipēdas puses. Pludmālē smiljtis ness pa piekrasti stipra DR straume un lieli viļņi..


Izskatās ka daudzi Latvijas iedzīvotāji ir šovakar ap 21.00 debesīs redzējuši spožu bolīdu vai meteorītu ieejot atmosfērā !!

twitter.com


Vasarīgs vakars kuru sabojā esot pie Liepājas ezera dzestrs austrenis līdz 9m/s izskatās ka siltums ir atstājis pamazām Kurzemes DR daļu. Bet vēl ir silts +21°C. Ūdens putni aktīvi barojās šovakar viņi jūt, ka aukstums pamazām tuvojās :( Mākoņu sega tuvojās no DA puses. Vēl iesaku Kurzemes piekrastē doties peldēties ūdens +18°C... :)