Mārča
Mārča

Lietotāja aktivitātes


Jūsu fotogrāfijas ir pro līmenī, bet vai nebrīvē ieslodzītus esošus dzīvniekus ir jāfotogrāfē, kura lielākā daļa nepieder Latvijas faunai un atrodās slēgtā teritorijā? Runa iet par ētiku!! Uzvars ir lai fiksētu meteorloģiskās dabas parādības meteolapā . Bet priekš dzīvniekiem uz putniem Latvijas faunā ir interneta vietne www.dabasdati.lv!! Protams šei valda demokrātija!!

Rīgas Zoo
15.02.2019 09:17

Tu domā, ko Tu raksti?


A kāpēc meteolapas administrācija atlauj izveidot šādu galeriju, kurā nav nekādu sakara ar meteorloģiskiem laikapstākļiem, bet gan lietotājs reklamē "Rīgas Zooloģisko dārzu"!! Tad jau es varu savu sunu arī nofotogrāfēt, kā to dara Andreijs savā fotogalerijā!? Absurds...

Rīgas Zoo
14.02.2019 00:15


Saulains laiks.

Rietumkrastā +0.8°C vidēji stiprs ZR vējš. Suņu laiks, intensīvi līst lietus kopā ar slapju sniegu!! Pilnīgs rudens nevis pavasaris!! Cerams ka rītdien meteorloģiskie laikapstākļi uzlabosies!!!


Lūk meteolapu pameta #TruthBeTold vīrs, kurš teica lietas īstajos vārdos un spēja labi pamatot savu argumentāciju meteorloģijā.. vai arī pati meteolapas administrācija izdzēsa viņa ierakstus?Pasaules Gals Andreijam notika


Saule spīd :)

Depresīvais pelēkais piejūras klimats ar nelielu "pavasara" piedevu esot ap nulle grādu turpinājās arī šodien :(


Tad man klusēt par savu viedokli un sajūtam!! Izskatās, ka Jūs esat viens un tas pats cilvēciņš šai portālā tikai dažādi pozicinējat šeit sevi !!


Liepājā valda smuks februāra putenis ap 0°C, brāzmains DR vējelis. Ziema ir atgriezusies un diennakti.


Liepājas pusē ap 16.00 noskaidrojās un uz 5min uzspīdēja - dienas prieks. Sniega sega manāmi sarūk, +3°C neliels DR vējš pūš. Izskatās ka Ziema piejūras piekrastē ir beigusies. Protams pastāv iespēja, ka GFS modelis kļūdas gaisa massu apreiķinos!!


Pamatīgs "salavats" pie Jums centrālā Kurzemē..


Beidz gaudot Andreij. Priecājamies par to kādi mums ir doti laikapstākļi. Atrod kādu lēto lidojumu un prom uz polāro loku. Veiksmi. Liepājā skaists saulains rīts -9°C.


Liepājā +1c sāk smidzināt lietus. Cerams ka nepāries atkalā tad pārvieoties būs neiespējama. Baltijas jūra šņāc tālumā.


Liepājā patreizs mēreni stipri snieg -3.5°C. Ziema turpinās. Neliels DA vējš. Sniega segas biezums vidēji ap 15cm tur kur nav saputināts. Ielas gan ir putra neizbraucam. Iestājos par iniciatīvu " Sāls neizmantošanu ielu tīrīšanā." Kaitējums tehnikai un apkārtējai videi.


Beidz murgot!! Bez argumentācijas..

Ziemīga nedēļa
27.01.2019 14:53

Sniega pulveris vien krīt no gaisa Liepājas pusē -4°C.. tas nav godīgi kailsals turpināsies :(

Ziemīga nedēļa
25.01.2019 16:46