D
DeeuX

Lietotāja aktivitātes


99% no tiem video neatbilst patiesībai, jo līdz pat šim, mūsdienas šo reto parādību praktiski nav iespējami iemūžināt, jo neviens nekad nezinās, kur un kad tas būs, pie tam, tehnika uz to ir tik jūtīga, kad veiksme noķert to ir kā loterijā... Kur nu vel ticēt tam murgam, ko mēģina visādi klauni uztaisīt.
Esmu viens no tiem retajiem cilvēkiem, kuram paveicies šo brīnumu redzēt un izjust, 5 gadu vecumā, ciemojoties Ukrainā pie tēva senčiem.

Lodveida zibens
25.06.2015 21:18

Google ome tev palīdzēs ja nezini... ))

Lodveida zibens
24.06.2015 16:20

Raksta autoram iesaku izņemt no raksta video, jo tas nemaz nav lodveida zibens, bet gan elektriskais loks. Laurija video lielāka daļa arī nav, bet gan kas cits.

Lodveida zibens
23.06.2015 15:24

Aktuāls jautājums priekš Kurzemes piekrastes..


Pirmie negaisi patālu jūrā un ap Saldu.


Nu re, sabojāji skatu.. )))
Bet pa tēmu.
Vakar uz vakara pusi vispār ātra mākoņu siena izgāja pāri mums, bišķ tālāk no piekrastes bija daži spērieni, kas protams līdz mums netika, bet esam dabūjuši īslaicīgu lietutiņu un brāzmaino vējiņu.


Biaj dzirdams dažas reizes, tad mums aizmugurē jau izveidojās tāda kā lokāla fronte kas aizgājā tālāk un pašlaik kustas uz Saldus pusi.


Uz doto brīdi 10-15 km attāluma no krasta kustās neigasa fronte, kas protams līdz Liepājāj neatnāca, viss iet uz Ventspils pusi, bet arī nav fakts kad tiem kaut kas tiks. Bet radaram reālā nobīde, laikam uz veseliem 10 km kā minimums.. Ārā +22.


Iegāju, diezgan laba kvalitāte un skats ari smuks.

Slīteres bākas webcam
24.08.2012 12:52

Tikko ļoti labi nolija, ap 15-20 minūtēm, daži pērkona dārdieni ari bijuši, tikai diemžēl starp mākoņiem, kurus praktiski nevarēja dzirdēt, bet tik līdz tas gandrīz bija prom no piekrastes, noticis vienīgais tiešais trāpījums, spēriens bija vnk vau! Krusas nebija, nedz ari brāzmains vējš netika mānīts..


Pagaidām tas plosa ap Klaipēdu un to rajoniem, mums tika neliels īslaicīgs lietus, kaut kur vienu reizi noducināja, bet tas vel nav viss..


Vari būt drošs, nakts būs mierīga.


Liepājai diezgan ātri garam pārnesas negaiss, burtiski dažu kilometru attāluma no mums uz ziemeļaustrumiem. Mums tika daži pilieni no lietus un bik vēja. Bet tas vel nav viss, mākoņi vel ir, nedaudz pilina un lielāka daļa nāk no Kaļiņingradas un Klaipēdas piekrastiem, tāpēc pastāv liela iespēja kad stundas laika tas viss mums būs tieši virs galvām.


Ja tā padoma, tad mums palika labi ja knapi divas nedēļas līdz vasaras beigām. ((( Sad..


Runājot par nelieliem negaisa mākoņiem Liepājā. Gan naktī, gan no rīta, it īpaši no rīta, bija labs negaisa gāziens, krusas un rekord zemas temperatūras pavadījuma.


Nē, vienkārši tie mākoņi bija pārāk zemu, mums bija tā pat, tie kustējās ļoti ātri un ar ierobežotu aci varēja vērot silta gaisa cirkulāciju, tāpēc ari likās kad kaut kas tāds veidojas.


Ļoti spēcīga un masīva negaisu fronte, kas izgāja gandrīz caur visu Baltijas jūru, ar savu vel lielāko uzkrājošo spēku no mūsu Kurzemes krastiem, pietuvojusies Somijas dienvidrietumu daļai...


Digi, es protams visu saprotu, bet ja tev nav konkrēta viedokļa, nevajag lieki piesārņot komentārus, jo pagrūti citiem lasīt.


Ari taisnība, tu mērīji? Es piem vel nē.


Neredzu par ko te būtu jāsmaida, jo daudziem kas patiešām dziļi nodarbojas ar meteoroloģiju, sen strādā ar savu tehniku, kuru starpcitu jau sen var nopirkt par visnotaļ simbolisku naudu, drīzumā taisos ari pats tādu iegadāties.