Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātesšodien +3°C. Pēc ilgiem laikiem sausa diena, asfalts sauss, pagalma paklājiņi sausi. Joprojām apmācies un tumšs.
Visas svētku dienas un vēl pirms tam turējās +8°C un mitrums, miklums visu laiku. Ja arī nelija, bija migla, dūmaka, brīžam smidzeklis.
Ja par sēnēm: mērcītei atkal salasīju sekstainās gailenes. Neko citu sakarīgu nemanīju :)


Gāž kā no spaiņa :0Diena tumši nomākusies, ar slapjumu no augšas. Rīta sniega atliekas vēl pagalmā 'mētājas'. Braukšana nebija tik traka: no Viļakas gala sniega pļuriņa bija, bet uz Balvu galu tikai slapjums.
Šobrīd migla, visur pil un šļurkst, +0,5°C.ziema: naktī ir uzsnidzis. Oi, oi, oi... A jātiek uz Balviem...
Lielie grēku plūdi turpinājās: lija visu dienu. Diennakts lijums 37 mm ( pa divām diennaktīm sanāk 69 mm !!! ). T visu dienu ne stipri augstāka par +1.5°C, +2°C.
Šobrīd sīks smidzeklis.
Ui, jā, pagrabā varētu sākties plūdi :( šodien neaizgāju... Daži grozi un maisi palika uz grīdas, ka tik nebūs 'noslīkuši'.
Sniegu pagaidām nemana, bet , ja rītā noslīd uz mīnusiem....oi, oi, vasaras riepas ...Sveiciens visiem :)
Visu dienu lielie grēku plūdi - 32 mm ielijuši krūzē. Arī vakar slapināja pamazām. Rīta pusē ap +10°C, šobrīd +3°C vairs tik.

Kādu laiku nav rakstīts :( Bet viss kārtībā: Viļaka stāv uz vietas. Nav aizpūsta dižajā vētrā, pat netika dzirdēts, ka būtu kas nogāzts vai nonests. Pa kādam kokam apkārtnē, bet ne pilsētā. Arī sakari un elektrība bija 'veseli'.
Arī ziemas mēģinājums pārdzīvots bez ekstrīmiem. Sniega nebija praktiski nemaz, mazliet bārstījās, bet bez sekām. Vienīgi 31-ajā snidzināja visu dienu, bet nekas nekrājās, viss uzreiz kusa. Mīnusi divas dienas turējās, pat zemes virskārta bija sasalusi.
Spēcīgs vējš

Visu dienu snidzina