Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes
Saulīte, +4°C
Vakar arī bija saule kādu brīdiUz zemes 1 - 3 cm sniega. Intensīvi kūst, iespējams, bijis vairāk.
Sāka snigt īsi pirms pusnakts, un pusnaktī zeme jau bija balta. Pirms tam vakarā T bija -2°C, sarma uz auto. Vēlāk tapa biku siltāk.
Brāzmains vējš visu nakti.


Sniega sega 1 - 3 cm, šķiet, biji arī vairāk. Kūst. Brāzmains vējš

20.11. Naktī četros laidu ārā kaķeni, pagalms bija balts, bet rītā 7-os no baltuma ne vēsts. sāka likties, ka nosapņots :D Bet kad ieraudzīju zem kādas jumta notekcaurules sniega čupiņu, un vēl kāds arī bija redzējis, ka naktī snieg, sapratu, ka pagaidām vēl 'nerādās' :D;D Bet daži kolēģi tā arī nenoticēja :))
Rīts pilnīgi skaidrs, pusdienā samācās, mazliet pasniga, ap diviem uznāca gandrīz pilnīga tumsa, sagrieza puteni. Uz zemes parādījās baltums. Kkas pasniga, kkas palija. Vakarā parādījās mēness sirpis un pamazām pilnīgi noskaidrojās.

21.11. rīts apmācies, -1°C, autiņa jumts apledojis. Pusdienā sāka skaidroties, +1°C. Šobrīd gandrīz skaidra debess.


Gandrīz noskaidrojās

Sniega sega nosacīta. Ir, bet īsti nav ko izmērīt


Šodienas komplekts: apmākušās debesis, tumsa telpās, pamatīgs vējš, pēcpusdienā smidzeklis, no pieciem līšana. Šobrīd, šķiet, pārstājis līt, bet vējš palicis. Jā, T rītā +9°C, šobrīd slinkums iet skatīties. Ja aiziešu, ierakstīšu :))


+9°C, pamatīgs vējš.
No rīta vēl lija, bet visu dienu gandrīz nemanāms, sīks smidzeklītis. T pamazām, bet konsekventi kāpa uz augšu. Mitrums netraucēja baudīt svētkus pilsētā. Vējš pastiprinājās ap astoņiem vakarā tieši kad beidzās visi pasākumi...


No rīta vēl lietus, bet visu dienu sīks, it kā nemanāms smidzeklītis. Pēc astoņiem sāka pamatīgi pūst.

Simboliskais sniedziņš pamazām kūst, bet joprojām ir. Un tas pats minimums dod tāāadu gaišumu !! Vējš sniegu bija salipinājis visos krūmos, ļoti daiļi izskatījās. Visu dienu mazs mīnuss un vējelis.
Šodien putnu diena. Ozolos sēdēja vārnu armija un bariņš sabozušos mājas strazdu, bet kaimiņu ābelē trellināja zīdastes. Vanags (zvirbuļu vai vistu??) iztrenkāja zīlīšu un zvirbuļu kompāniju.Visu dienu mazs mīnuss, sniga no kādiem 8-iem rītā līdz ~12-iem. Kūst, bet joprojām ir.

Visu dienu nebija stipri siltāk par +1. Nelija, nesniga. Tumša diena. Tāpat kā vakar.
Ceturtdienas naktī nosaldēju savu vēl tobrīd ziedošo begoniju. Nez kā aizmirsu iecelt iekšā :(( jo tr-dienas vakarā nemaz nelikās, ka naktī vajadzētu būt mīnusam. Pēc izstaigāšanās līdz Brāļu kapiem un svecītes iedegšanas šķitās pavisam silti.

Šobrīd 0°C, drusku zem. Apmācies.

Rudens anticiklons
14.11.2020 22:17

Visu dienu nebija siltāk par +1. Nelija, nesniga.

Sarma

-3,5°C pat zemāk. Viss nosarmojis balts.

Rudens anticiklons
09.11.2020 07:47