Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


Nolija ļoti daudz : veseli 2 mm. Nu, mašīnai jumtu nomazgāja un putekli uz ceļa drusku piesita. Diena ar +12°C un nomākušos debesi. Pievakarē gar D malu aizgāja zili melna tūce; saule īsti neparādījās, bet dzeltena gaisma un varavīksne. Pēc 7-iem košas saulrieta debesis rietumos, kamēr pārējo debesi sedza mākoņu kārta.


Līst..... Pilnīgi neticami ....


+18°C joprojām, vēl visu rītu spīdēja saule, bet nu jau ievīkstījās mākoņos. Vējelis uzpūš. Satumst.


Nu i siltumiņš. Īpaši ja daži km jānorikšo pa mežu ar karti zobos :) Cik īsti grādu ? nezinu, jo tajā pašā siltākajā laikā netrāpījās neviens t- metrs. Vēl pirms brīža +18°C.


Rīta agrumā saule, tad migla, tad atkal saule, beigās mēness un +15°C. Un, protams, sausums.


Līdz +24°C (laikam). Šobrīd +17°C. Baudām siltumu un sausumu :)


Pavēsa diena (ko var gribēt, nav vairs maija mēnesis), vairākas uzlīņāšanas, bet spainī tā pati tējkarote ūdens vien skalojas. Vakarpuse apmākusies, rītapuse saulaina. Pastiprs vējš.
Laiciņš pavisam jauks, nav vairs šausmīgā karstuma :). Ja vien līdz ziemai krietni nesalīs, tad ziemā varēs turpināt priecāties par sausu aku ... Tas tā... Priekš tiem, kas sajūsmā par lielo sausumu :)


No vakarvakara līšanas s*** vien bija, spainī pustējkarote. Šodien pirms stundas vēl pustējkarote ...


Sausas un saulainas dienas, t līdz kādiem +18°C. Rītos +5, +4°C
Šovakar, tikko kā izkāru ārā pirts dvieļus (pus-11-os), tā sāka pilināt. Nez kas tur sanāks...


Varu pievienoties Viljamam: precīci tāds pats koments. Naktī viegli līņājis (autiņš nav nomazgāts, spainī pāris karotes), diena varen vējaina, pūš joprojām. Diena silta, arī vakars ar visu vēju. Sāka pūst pamazām vakar vēlu vakarā.


Ne vakar, ne šodien uz lietu pat netaisījās, par negaisiem nerunājot. Siltas dienas, sausas dienas. Vajag lietu.
Vakarvakars padzestrs, šorīt līdz pat pusdienām migla. Šovakars silts, +15°C.


Šodien pusi dienas iedvesmojoši ducināja. Nāca no Z, aizgāja gar R malu. Viļakai, protams, apgāja apkārt. Pussetiņos uzlija ~1 mm. Dienā līdz +25°C, bezvējš un sutīgums. Tā i prasījās pēc negaisa.
Visu nedēļu t ap +25°C. Visai karsti, daudz saules. Izņemot 4.septembri, kad pusi dienas lija un līņāja (todien nolija ~ 5 mm).
Laiciņš tīri jauks, jo saule vairs nav tik 'stipra'. Vakaros silti, labi.
Bet akās daudziem ūdens izbeidzies no šī visādi citādi jaukā laiciņa ...


Ja citur saule, tad LV ZA pavisam slapja diena: lija un līņāja visu dienu kopš agra rīta (varbūt nakts) praktiski bez pārtraukuma. Ielijuši gan tikai ~8 mm. T zem +20°C, bet nebija pārāk vēsi. Šobrīd nelīst, mēģina parādīties skaidrāka debess, +14°C.
Aizvakar izkurināju krāsni, šovakar iekūru plīti. Gana labi :)

Iesoļojam septembrī
30.08.2018 21:19

Pietiekoši silta un saulaina diena. Rīts, protams, ar rasu un padzestrs, bet diena jauka. Pēc 5-iem posmā Sita - Balvi, Balvos un arī uz Viļakas pusi sāka līt un lija. Viļakā vēl pirms 7-iem bija sauss, tad atpeldēja gan jau tas pats (varbūt cits) mākonis un noslapinājās (par līšanu to pagrūti nosaukt).
Hm, pēc radaru kartes izskatās, ka arī Viļakā ap 5-iem lijis, bet asfalts ta bija sauss; paspējis nožūt? Jājautā, kas bija uz vietas.

Iesoļojam septembrī
29.08.2018 21:07

Silta, saulaina, sausa diena. Jā, rītā nežēlīga rasa. Arī vakarā.
Pirms laiciņa +11°C.
Kāpēc doma, ka nelasa komentārus? Vienmēr visi tiek pārlasīti cītīgi, gadās - 'pa diognāli', tomēr gandrīz katru dienu :)
Šinī pusē sēnes, par lielu brīnumu, ar visu knapo līšanu, ar visiem sausajiem grāvjiem, ir. Ne katrā vietā, ne lielos daudzumos, bet ir.

Iesoļojam septembrī
28.08.2018 23:07

Naktī (vai vakarvakarā) ielijuši kādi 2 mm. Šorīts apmācies, tiešām rudenīgs. Jāsaka tā: nu nav vairs maija mēnesis. Vēlāk un līdz vakaram saule. T ēnā līdz +18.
Kartupeļu vagās virs kartupeļiem ir mitrums, zem - sauss ...

Iesoļojam septembrī
27.08.2018 22:15

iepr. diennaktī ielijuši ~11 - 12 mm.

20:55 Diena silta un rāma. Rīta puse saulaina, vakarpuse apmākusies. Dienā nelija, bet, līdzīgi kā vakar, sāka līt ap 8-iem. Šobrīd viegli līst, +17°C.


Kā jau ierasts, nekāda lielā lietus naktī / rītā nebija, spainī pāris mm (netika mērīti, mērīs kopā ar šodienu). Diena mitra, salīdzinoši silta, rāma, t līdz +20°C. Saule tā īsti neparādījās. Vairākas reizes paslapināja, bet par līšanu var runāt kopš kādiem 8-iem, t.i. līst šobrīd.
O, kaut kur pat viegli ducina !! Ā, negaiss velk garām pa robežas viņu pusi. Arī jau ierasta prakse :)


Njāa… Iespaidīgi.


silta, saulaina, sausa un vējaina diena. T +25°C. Šobrīd pilnīgs miers, oranžs gandrīz pilnmēness un +19°C.
Var mēģināt zīlēt, varbūt saderēt: trāpīs vai nē … Pēc pašreizējās kustības nevar īsti saprast ... Vēl patālu viss pasākums …