Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


No debesīm gāžas Niagāra ...


Vējš

Brāzmains vējš

20 mm divās dienās.

Šodien: Saule, lietus, zibeņi, pērkons, vēja brāzmas, krusa (pirmā nopietnākā šogad) un beigās aukstums. Viss šis komplekts tā ļoti pat netraucēja lielajam Marienhauzenas ģimeņu festivālam. Neveicās vien vingrošanas utml. aktivitātēm. Visi pārējie nejutās īpaši traucēti zem nojumēm :)

Vakar pamatīgs lijiens vairāku stundu garumā. Pēc 2 h klīšanas pa mežu(neveiksmīgi veikta orientēšanās distance) kāda sausa vīle bija tikai, piedodiet, apakšbiksēm. No visa pārējā vajadzēja izgriest lieko ūdeni, lai autiņā nesāktos plūdi :) Bet tas bija silts lietutiņš, dušiņa :)

Jo tuvāk Rīgai, jo miglas mazākMigla no Viļakas līdz Cēsu pagriezienam. Un gan jau būs arī tālāk.Līst kopš pus-11-tiem, pat agrāk. No 4-iem līdz kādiem 7-iem pavisam sirsnīgi. Šobrīd piestāj, bet vēl ir. T.i. gandrīz 12 h nonstopā. Ielijuši nepilni 30 mm. Varbūt mežā uzradīsies kas vairāk par kaltētām gailenēm :)+22°C un praktiski skaidra debess. Liela rasa ir katru rītu. Kas teica, ka kļūst vēsāk?


DA pamalē redzamas zibeņošanas atblāzmas. Šķiet, ka dzirdama arī klusa rūkāšana, bet laikam tikai šķiet. Silts vakars pēc karstas un sutīgas dienas. Sisinātāji ņemas pa visām malām. Kaimiņos uzblieza gaisā salūtu, iztraucēja mieru.

Par lietu un sausumu. Šeit nav lijis kādu nedēļu, jau top par sausu. Mežs sauss pulverī. Ceļi putekļos. Pieļauju, ka priecājas zemnieki, kam labība jākuļ.