Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


Vēsa diena, Šobrīd +2°C. Rīta pusē kādu stundu birdinājās sniedziņš, bet uz zemes nepalika ne brīdi. Citviet bija vairāk, tā ka, ja ne gluži uz zemes, tad uz virsmām bija redzams. Kas līdzīgs sniegam bija jau 22.10., kad reizē ar lietu nāca lejā lielajos gāzienos.

Siltā oktobra izskaņa
24.10.2021 17:06

Rīta pusē kādu stundu bārstījās sniedziņš.


Līīīīst... Mazliet arī pūš. Vajag, lai līst. Akā pamaz ūdens. Lai izlīst pa nakti. Rītdienu vajag bez lietus. Paredzēta purva brišana. Ar Purvu bridējiem pa Stompaku purvu ... Būs piedzīvojums :)Viļakā sāka līt tikai nupat.

Salts nedēļas sākums
23.09.2021 22:12


Daži pērkona rūcieni vakarvakarā, daži šorīt. Rītā nogāzās vesela niagāra no gaisa - 20 mm. Šobrīd saule mēģina parādīties, 18°C

Pirmā rudens nedēļa
29.08.2021 14:20


Pāris pērkona rūcieni. Nokrišņi no iepriekšējās dienas.

Diezgan vējains

Šodiena vējaina un vēsa. T ap 17°C, gan jau kādā brīdī arī siltāk bija, jo saule brīžiem spīdēja. Var teikt, bez lietus, nesen ļoti minimāli uzsmidzināja, ko par lietu nenosaukt. Vējš joprojām, bet kokus negāž.

p.s. Par vakardienu: viss bija mierīgi, tiešām aizgāja garām, ielija tikai pāris mm.


Vējš joprojām

Vējains

Nevar sapeast iet garām vai nāk virsū... Bezmaz rādās, ka velk garām lielums.
Šobrīd mēģina līt, bij arī ducināšana dzirdana. Elektrība noraustījās.Paldies par mierinājumu.... Nu jau līst...Mjāaa, Zemgalē ne pa jokam...

Šeit naktī ir lijis, bet ļoooti nedaudz. Šobrīd apmācies, 18°C. Tāds 'mīksts' gaiss. Kkas nāk, jāgaida. Cerams, ne ļoti briesmīgs :)