Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


Ak, laikam jādodas gulēt (sen bij laiks). Vairs neizskatās, ka kāda Mēness mala varētu parādīties. Lietus pilina.


Izskatījās, ka varēs mierīgi iet gulēt: viss bija nomācies. Tagad skatos: Z un R malas taisās skaidras. Ja turpinās skaidroties, būs jāskatās mēness...
Šodiena silta, līdz +22°C, gana daudz saules, mmd. Pēcpusdienā sāka vākties biezāki mākoņi. Pirms 5-iem sāka ducināties (tas gan bija Olutovas ciemā, nevis Viļakā), viens blieziens bija tāds, ka maz nelikās... Sāka līt pēc 5-ciem, lija sirsnīgi stundas trīs, bet Viļakā īpaši daudz neielija, ~3 mm.


Ap 5-ciem bija negaiss.Vakarvakara lijums pieklājīgs - 7 - 8 mm divās stundās. Šodiena silta, ar gana daudz saules, ar mākoņainām debesīm un vienu uzrasināšanu. T līdz +20°C. Šobrīd +11,5°C, debess izskatās tāda viegli aizplīvurota. Apaļš mēness 'izlien' no kokiem.


Lija vakarā. Šodien vienreiz uzrasināja.


Gana saulaina un silta diena ar mmd. Viļakā pa diena nelija, bet apkārtnē šur tur bija lijis, lija utt. kā nu trāpīja. Vakarā no ZR uznāca zili melna debess, pat vējš sacēlās uz brīdi, un kopš 9-iem līst. T dienā +21°C, šobrīd +11°C.
Šodien vairs neiztika bez lietus: pāris uzrasināšanas, kas spainī deva tējkaroti ūdens ;-) Diena silta, saulaina, vairāk mākoņu uz vakarpusi, t līdz +19°C. Šobrīd +9.5°C, ir mākoņi, īpaši Z pamalē.
Saulaina un silta diena, līdz kādiem +19°C, tiešām beidzot diena BEZ lietus. Šobrīd gandrīz skaidra debess, tikai +8,5°C, brrr...
Bērzi pirms alkšņiem - par sausu vasaru ...Viļakā un visā LV ZA, šķiet, nopietnākas līšanas par nenozīmīgu kādu uzpilināšanu nebija. Visa diena apmākusies, bet pēc sajūtām silta. Līdz T-metram nesanāca aizkāpt. Toties vakarā ap 8-iem paskaidrojās, pat saules stari parādījās. Tad kļuva auksti, +11.