Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


Mēneša laikā (kopš 15. septembra) nolijuši 69 mm lietus, t.sk. 12. oktobrī 28 mm

laikam pa druskai pilina ...


silta, saulaina diena. Šobrīd piemācas. Pagaidām lietus nav atrāpies :)27.09. Saule no rīta līdz vakaram. Jau kurais rīts ar salnu/ saliņu.

Šorīt bez salnas, mākoņains.


Salna

jāāā… pie pakša t-metrs rāda zem -2°C. viss balts apsarmojis. vannā ledus nav, bet tā kārtiņa, kas bija krūzītē uz galda, sasalusi pilnībā. pirmā salna / varbūt saliņš.

Kas par stresu? Augustā varētu brēkāt. Septembris taču, ļoti reti viss norit pēc klimatiskajām normām. Ir bijis, ka uz pirmo septembri nav ziedu. Tad gan ir agri.
Protams, gribas vasaru vēl dikti un ilgi ….


pirmā salna

No debesīm gāžas Niagāra ...


Vējš

Brāzmains vējš

20 mm divās dienās.

Šodien: Saule, lietus, zibeņi, pērkons, vēja brāzmas, krusa (pirmā nopietnākā šogad) un beigās aukstums. Viss šis komplekts tā ļoti pat netraucēja lielajam Marienhauzenas ģimeņu festivālam. Neveicās vien vingrošanas utml. aktivitātēm. Visi pārējie nejutās īpaši traucēti zem nojumēm :)

Vakar pamatīgs lijiens vairāku stundu garumā. Pēc 2 h klīšanas pa mežu(neveiksmīgi veikta orientēšanās distance) kāda sausa vīle bija tikai, piedodiet, apakšbiksēm. No visa pārējā vajadzēja izgriest lieko ūdeni, lai autiņā nesāktos plūdi :) Bet tas bija silts lietutiņš, dušiņa :)

Jo tuvāk Rīgai, jo miglas mazākMigla no Viļakas līdz Cēsu pagriezienam. Un gan jau būs arī tālāk.