Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


Mežonīgi pūš. T šobrīd +1°C, dienā bija +6°C. Līst kopš pēcpusdienas. Pirmā nopietnā līšana februārī.
Pūš visu dienu, bet, jo tālāk, jo mežonīgāk. Tā vien šķiet, ka nonesīs kādu jumta gabalu ... Atceļā no koncerta mašīnu uz ceļa pilnīgi šūpoja ...


Pirmā nopietnā līšana februārī. Mežonīgs pūtiens. Jau visu dienu, bet īpaši šobrīd.

Spēcīgs vējš

Šobrīd jāpiekrīt gubumākonim: viss ir savās vietās. Gan svina vāks, gan slapinātājs. Kaut kàds sniegs ir. Pāris stundas smuki sniga. A tagad pat vējš norimis.


Vakars mierīgs ar pilnmēnesi viegli aizplīvurotās debesīs.
Piecos rītā jau bija pūtiens, varbūt agrāk, bet mēness tāpat spīdēja.
Septiņos A pamalē vēl gatavojās saullēkts.
Šobrīd pūš, apmācies, +1°C, pagaidām bez nokrišņiem... Nē, nupat rādās dažas snigpārslas!


Vēja brāzmas kopš vismaz pieciem rītā.

Saule dūmakainās debesīs.

Saule mazliet dūmakainās debesīs. Ļoti pavasarīga sajūta. Sniegs pārgājis stadijā: biezs ūdens. Bet savi 2 cm vēl ir. Saule un sniega kušana nozīmē pavasari :)) :)) :))


+1.5°C, +1°C. Rītā ap 5 cm sniega. Dienā sīks smidzeklis, sniegs plok. Ziemas izskats bija. Un pagaidām vēl ir. Bet slēpošanai sniega par maz :(( Žīguros redzēju, ka puiši centās šķūrēt sniegu no dīķa ledus. Nu nez vai tas ledus ir tik biezs....
Sīki snieg.


Sāk snigt

Rītā -7°C, dienā -3°C, pilnīgi skaidra debess visu dienu. Nosacīta 2 cm sniega kārta, bet baltums ir. Ļoti atgādina jauku ziemas dienu ;))

P.s. Nu, ja tā fiksi metīsieties uz LV ZA, varbūt vēl izdosies noķert ko līdzīgu ziemas sajūtai. Ceru, ka pa 3 - 4 studām (kamēr atbrauksuet) nekas daudz neizmainīsies. Lai jauki :))

Rītā vējš un putenis, pilošas palāses. -2°C. Rezultātā 2 cm sniega ar sērsnu. Dienā skaidrojās, līdz noskaidrojās. Šobrīd spožs gandrīz pilnmēness, -7°C.