Pierobežā
Pierobežā

Lietotāja aktivitātes


Pāris mirkļi saules.


Vakar ļoti patīkams 'martuāris', pat saule bij manāma. Uzsalums, t ļoti mazos plusos pa dienas vidu.
Šorīts slapjš.~1 cm svaiga sniega pa dienu.


Izcili jauks marta rīts ... Martuāris?
Rakstīšanas brīdī mīnusi, viss piesalis, spoža saule, dzilnīši svilpo un vīvina, zīlītes zvana, zaļžubītes iedziedas utt.snigšana ļoti minimāla. Pa dienu bārstījās gan, arī nelielas vēja brāzmas sita sejā. Bet par nopietnu snigšanu vai vēju nevar runāt. Skaidroties sāka jau krietnā krēslā. Šobrīd -3, debess gandrīz skaidra. Vējš pierimis.
Sniega sega ap 25 cm dārzā, kur ik pa laikam tika mērīta.kluss, mierīgs, apmācies, slapjš, +1°C. Nekas no gaisa nav nācis.lietus īsti nebija. Gandrīz visu dienu viegli sniga slapjš sniegs, gan kusa, gan sakrājās neliela kārtiņa. T mazliet plusā.


Dienā vairākkārt sniga slapjš sniegs.


Hmm, jā. Paldies! Kkas no tā bija zināms, kkas nē. Vismaz viena pazīstama personība arī redzama.

p.s. Par to izstādi, kas tur minēta: ja kādam ir interese par Z-Latgales arheoloģiju un poļu laikiem - laipni lūgti vēl līdz februāra beigām uz gana unikālo izstādi. Tad izstāde pārcelsies, ja nemaldos, uz Varšavu.
Tas arī ārpus tēmas :), piedošanu.


no saules ne miņas visu dienu. Mazi plusi. Kūst un pil nepārtraukti. Pagalma ledū jau caurkusumi, arī uz ielām. Ja tas būtu marts, būtu pilnīgi ok. Bet februārī... Nu, ja, kā ir tā ir. Laukos, ~10 km uz D, esot lijis kādu laiku. Pilsētā tā kā bez līšanas iztika. Sniega biezums vietā, kur tiek mērīts ~ 27 cm.Ap pusnakti sniga slajš sniegs. Šodien saules nav, arī pavasara 'smakas' vairs nav. Tikai slapjums. Sniegs saplok pilnīgi acīmredzami. Zvirbuļi ceriņkrūmā sacēluši jezgu, aprijuši 3 litrus sēkliņu :) Pūš pastiprs vējelis. No jumta Z pusē nošļuka daļa sniega.


Sniega sega plok.