E
Edvards

Lietotāja aktivitātes


Sniega segas biezums ir aptuveni 4cm, gaisa temperatūra turas ap vai zem 0 grādiem. Ņemot vērā nu jau iepriekšējā ciklona trajektoriju, tad piepildās tās prognozes, kas iznāca vakar un aizvakar. Īsumā sakot, rītdienas ciklons visvairāk skars valsts centrālo daļu, tajā skaitā arī Rīgu, valsts austrumos visvairāk snigs naktī uz otrdienu, kamēr valsts rietumu daļā aiz ciklona būs neliels jūras efekts. Pluss bonusā rīt no rīta gaisa temperatūra sāks stabili pazemināties zem zem 0 -1 grādiem, līdz ar to sniega sega ātri palielināsies.


Pēc pāris stundām sāksies sniegs, gaisa t jau ir +1


Līdz rītdienai jāpaciešas un būs sniegs 😂


Faktus uz galda ar visām atsaucēm..


Vakarā, gaisa temperatūrai noslīdot līdz +3 grādiem, lietus pārgāja sniega graudos, tāpēc arī šeit Rīgā var teikt bija pirmais sniegs. Šobrīd ārā skaidras debesis, gaisa temperatūra strauji pazeminās. Ziema nāk.

Starp sniegu un siltumu
08.11.2021 21:46

Kā 14 gadīgais jaunietis var būt meteorologs ? Traki palikuši vai.

Mainīgais oktobris
24.10.2021 12:31

Atkal sinoptiķi ir uzdevuma augstumos. Lietus josla iet vairāk uz dienvidiem no Rīgas, Bauskas pusē.


Tu te kaut ko jauc, karstuma laikā Vakarbuļļos ūdens jūrā bija pārsvarā silts, vienīgi tikai vienu reizi bija ledaini auksts. Ir taču iespējams aizbraukt vēl uz citām pludmalēm, kur siltāks ūdens, piemēram, uz Saulkrastu vai Apšuciema pusi. Šobrīd problēma ir tāda ir zems gaisa mitrums.


😂😂😂😂😂


Nu vot arī šeit Iļģuciemā līst, vairāki zibeņi spēra tuvu, vienubrīd bija krusa neliela.


Tāpat kā visu laiku, būs bet kaut kur citur. Tagad prognožu modeļiem ir grūti prognozēt kurā laikā būs negaiss. Piemēram, šodien no rīta uz ziemeļiem no Rīgas ducināja pērkons, bet neviena prognoze to neparedzēja. Tāpēc jāgaida, jāgaida.


Rīgai superlietu vajag vakar !


Saprotu ! Visticamāk vakarā vai naktī būs negaiss, kad vēja virziens mainīsies.


Saki paldies mūsējam Rīgas līcim. Tizla situācija (


Tikko nolija īslaicīgs lietus, vējš iegriezās no jūras un gaisa temperatūra ap +27 +28 grādi, diezvai negaiss ar kārtīgu lietu būs.


Kaut kā dīvaini..Kāpēc visi nokrišņu mākoņi izjūk pirms Rīgas?


Līgo dienu un Jāņu nakti aizvadīju Varakļānu novadā. Pa dienu gaisa temperatūra bija +34 grādi, kādi trīs negaisa mākoņi ir pagājuši cauri, neliels lietus bija, brīžiem pastiprinājās vējš, krusas nebija, zibeņi bija pārsvarā mākoņos. Līgo vakarā un Jāņu nakts sākumā debesis noskaidrojās, bet viss strauji mainījās ap vieniem naktī, kad DR horizonts sāka intensīvi zibeņot. Nedaudz vēlāk no tās pašas puses nāca shelf mākonis, tad uzreiz palika tumšāks un pastiprinājās vējš, zibeņošana saglabājās intensīva jau arī tuvākā distancē. Lietus bija īslaicīgs, zibeņoja visa R un Z pamale, negaiss aizgāja Jēkabpils un tālāk Madonas pusē. Bet zibeņošana bija diezgan iespaidīga, video būs pēc tam apskatāms.

Pirmssvētku svelme
24.06.2021 20:10

Vari vienreiz nomierināties !


Tad neej ārā, sēdi mājās, ja tev termošoks.

Trīs vasarīgas dienas
12.05.2021 10:45

Ceru, ka šīs aukstums ies prom, jo ātrāk, jo labāk.