E
Edvards

Lietotāja aktivitātes


Mārča, labāk ej zvaigznes skaitīt !


Gatavojam kameras, negaiss tuvojas Rīgai!


Lightning, ar stūrgalvīgiem cilvēkiem ir bezjēdzīgi kašķēties.


Uz zemes joprojām saglabājas sablīvējusies ledus masa, ārā +4 grādi, nesen lija stiprs lietus. Izskatās šī būs jau 9 siltā ziema pēc kārtas.


Jaunākās prognozes rāda, ka nākamā nokrišņu zona skars vairāk arī Rīgu.


Nu tā arī būs ! Ko tur domāt.


Skatoties arhīvos, bieži vien pēc aukstiem Decembriem sekoja auksts Februāris. Šobrīd arī ilgtermiņa prognozes liecina par normālu Februāri bez novirzēm no klimatiskās normas. Par Martu man arī ir lielas šaubas, ka tas būs anomāli silts pie līdzšinējās atmosfēras cirkulācijas.


Skaistas bildes izdevušās ! Redzēs ko 2022.gads laika apstākļos atnesīs ))

2021.gads !
06.01.2022 20:52

Liels Paldies ! 😊

2021.gads !
06.01.2022 01:00


Ap ceturtdienu Rīgā uzsnigs sniegs.


Ko tur brīnīties, ceļus ar sāli kaisa kā nenormāli, sāls putrai kūstot vēlāk tās aizsalst un ceļi kļūst vēl slidenāki. Interesantākais ir tas, ka sniegatīrītāji ar lāpstu netīra sniegu, bet vienkārši sāli ber, ieekonomējot degvielu. Bet nu, pats svarīgais ir stabiņi.


Kurš būtu šaubījies tavos iebildumos Mārča. Nu netīra pie mums Rīgā sniegu, ko lai dara, kaut kā jāsadzīvo ar to.


Rīgā naktī bija visai intensīva snigšana, redzamība brīžiem samazinājās līdz 500m. Kopumā ir 3-5cm svaiga sniega. Pēc prognozēm izskatās, ka snigšana ar pārtraukumiem turpināsies vēl līdz ceturtdienai.


Vakar vēlu vakarā līča efekta rezultātā uzsniga sniegs, izveidojās plāna sniega kārta, vismaz ir kāds baltums uz zemes. Šobrīd ārā -4 grādi, no līča iet mākoņi, ik pa brīdim krīt dažas sniegpārslas. Pēc prognozēm izskatās, ka gaidāmajā naktī arī Rīga dabūs līča efekta sniegu, kas ar pārtraukumiem turpināsies līdz ceturtdienai.


Riebīgs laiks, slidens, slapjš + vēl līst, labāk tā vietā lai ir -10 grādi un sniegs. Nu ko siltuma cienītāji, patīk jums šāds laiks ?


Kādi ir rēķini, tādi ir, sēdi siltumā un nebubini. Labāk skaties, lai tev vējš jumtu nenopūš.

Sala nedēļa
11.12.2021 16:41

Debesis paliek arvien vairāk mākoņainas, gaisa temperatūra ap -9 -10 grādiem, izskatās, ka naktī sāks snigt. Pēc prognozēm izskatās, ka Rīga būs uz robežas starp atkalu austrumos un sniegu rietumos, gaisa temperatūra grozīsies no 0 līdz +2 grādiem, jebkurā gadījumā slidotava ir garantēta. Vēlāk nedēļas beigās un nākamās nedēļas sākumā nedaudz piesals, nokrišņu būs maz.
P.S. Tomēr mkweather blogam bija taisnība, ka ap Ziemassvētkiem un Jauno gadu, un Janvāra sākumu būs jauns aukstuma vilnis, jo šobrīd prognožu modeļi ap Ziemassvētkiem jau rāda nākamo aukstuma vilni. Ja prognozes piepildīsies, šis Decembris kļūs aukstākais kopš senā 2012.gada.

Sala nedēļa
09.12.2021 14:31

Tāds sals Decembrī sen nebija. Skatoties arhīvos pēdējo reizi līdzīgs aukstuma vilnis bija 2009.gada Decembra vidū. Šobrīd ārā debesis lielākoties skaidras, ir daži mākoņi, gaisa temperatūra sāk pazemināties, tagad ir -11 grādi. Otro rītu pēc kārtas bija arī sarma.

Sala nedēļa
07.12.2021 15:41

Otrdien vai trešdien tad būs zināms, vai atkusnis atnāks vai neatnāks, jo šobrīd prognozes ir mainīgas. Kamēr tu atbildēji uz manu komentāru, prognozes jau vairākas reizes mainījās. Starp citu, daudz piesniga Liepājā ?