DS
Daniels Savickis

Lietotāja aktivitātesStrauji tuvojas 1.septembris-zinību diena Sveiciens visiem skolēniem jaunajā 2022./2023. mācību gadā. Lai labas sekmes un lai jaunas zināšanas! Kā arī tuvojas meteoroloģiskais rudens.

Karstums atgriezīsies trešdien vai ceturtdien.

Rīt arī ir izsludināts dzeltenās pakāpes brīdinājums par stipru negaisu.

Ļoti karsta diena +29...+31 grādam, kā arī LVĢMC ir izsludinājis dzeltenās pakāpes brīdinājumu par stipru karstumu.

Ļoti karsta diena.


Trešdiena un ceturtdiena solās būt diezgan karsta. LVĢMC informācija šodienai: Dienā laiks būs lielākoties saulains un sauss, pūtīs lēns vējš. Termometra stabiņš pakāpsies līdz +21…+26° atzīmei. Rīgā mākoņu būs maz un laiks būs sauss, pūtīs lēns vējš. Gaiss iesils līdz +24…+26°. Dienas vidū un pēcpusdienā, starp mākoņiem uzspīdot saulei, ultravioletā starojuma intensitāte būs vidēja līdz augsta, tādēļ aicinām ilgstoši neuzturēties tiešos saules staros! LVĢMC informācija rītdienai: Dienā augsta spiediena atzara ietekmē mākoņi sauli aizsegs vien daļēji un nokrišņi nav gaidāmi. Pūtīs pārsvarā lēns dienvidu puses vējš. Gaiss iesils līdz +25…+29°, bet vietām Kurzemē un Zemgalē gaidāms karstums līdz +30°. Rīgā diena būs pārsvarā saulaina un sausa. Pūtīs lēns dienvidu puses vējš, un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +28…+29°. Vairāk informācijas LVĢMC mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos


Šodien LVĢMC ir izsludinājis dzeltenās pakāpes brīdinājumu par stipru lietu. 01.08.2022. dienā Latvijas austrumu daļā turpinās līt, vietām gaidāms stiprs lietus ar nokrišņu daudzumu 20-30 mm.


Skaidrs laiks, bez nokrišņiem.

Sauss laiks, ar mākoņainu laiku.

Šodien būs ļoti labs laiks, ar katru dienu paliks arvien karstāks. Pirmdien būs jau līdz +28...+29 grādiem, varbūt, ka arī kaut kur būs +30 grādi.

Šorīt gaiss iesila līdz pat +21 grādam, bet man šķita, ka ārā bija karstāks par +21 grādu. Vismaz karsts nekā auksts.