DS
Daniels Savickis

Lietotāja aktivitātes


Turpinām sekot līdzi jaunumiem Jēkabpilī.

Ārā ir diezgan nepatīkams laiks!

Priecīgas brīvdienas!

Aukstums Latvijā iestāsies sākot no 21.01. Nākamā darba nedēļa būs silta, bet pēc tam būs aizvien vēsāks! Un dažviet pat -1°... -3°C

Šajās brīvdienās gaisa temperatūra pazemināsies līdz -10°... -15°C dažviet pat -20°C. Ārā būs ļoti auksts, tāpēc, ja ārā ir -20°C un zemāk tad ārā labāk neuzturēties un labāk dzert siltu tēju!

Šobrīd LVĢMC ir izsludinājis dzelteno brīdinājumu par augstu ūdens līmeni. Uz ledus nekāpt, jo tas nav droši. Vakardienas vētra Latvijā bija diezgan spēcīga, stiprākās vēja brāzmas Saldus novadā 19,9 m/s. Bet augstākā 3.janvāra temperatūra Bauskā +10,0°C


Laimīgu jauno 2023.gadu!

Labdien! Šodien laiks būs mākoņains, vietām skaidrosies, daudzviet gaidāms sniegs un slapjš sniegs, Kurzemē arī lietus. Dažviet sniega segas biezums palielināsies par 1-3 cm. Ceļi būs slideni! Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš, un gaisa temperatūra saglabāsies -1...+4°.

Laika apstākļu prognoze 28.12..: Mākoņains, brīžiem skaidrosies. Naktī vietām, dienā ter. lielākajā daļā g.k.slapjš sniegs, sniegs. Ceļi būs slideni! Dominēs mērens R/DR vējš, naktī piekrastē brāzmains. G.t.: N.: 0…-5°, piekrastes raj. -2…+3°; D.: -1…+4°.