gubumākonis
gubumākonis

Lietotāja aktivitātesDrausmiga lietusgāze un pamatīga zibeņošana Rīgā. Pārdaugavā uzreiz pēc 6 no rīta... Balta siena un visas ielas un pagalms pārpludis, 26 mm līdz šim, lietus turpina mēreni līt, paretam uzzibeņo, udeņi pa lielam jau uzsūcas...


Rīgā, Pārdaugavā no sniega un ziemas ne vēsts, dziļš rudens ar tumšu, drēgnu un vējainu laiku, pagalms dubļains un slapjš, vējš dzenā pērnas kļavas lapas pa zemi un veic sīkus postijumus un negarbus un grabinās mājas skārda jumtā, piektdien un sestdien rudenīgi līņaja un smidzināja, svētdien nokrišni mazāk, ari slapjš sniegs, bet uz zemes nekas nepaliek. nemaz neticās, ka kaut kur tepat samerā netālu LV valda sniegputeņi un ziema... Visas cerības uz jauno dinamisku nedēļu ...Liela brēka un cuss atkal Rīgā no tas lielas snigšanas. Pa nakti kādi pāris cm, no rīta smidzinošs sasalstošs lietus, tagad nedaudz līdz mēreni smidzinās vēl kādi 2-3 cm klāt, nedaudz putina, -5 ziema. No Tukuma puses gan ziņo par baigo snigšanu, tur visi ceļi aizputināti un sniegs līdz celim…Rīgā. Pārdaugavā dienā reizēm uzlija, MMD un +12+15 grādi. Vēlu vakarā un patreiz naktī ik pa brīdim stiprs lietus, reizēm gāž ļoti stipri, ielas pludo. Stiprakajs lietus pēdejas dienās, izskatās,kā līča efekts sāk uzdarboties :)


Rīgā, Pārdaugavā rudens atnāca ar aktivu liča efektu, ik pa laikam līst jau otru dienu, brīžiem līst , gāž ļoti stipri, pārsvara tas ir īslaicīgas lietus brāzmas, ari sīka krusa. Aktīvāk un stiprāk līst nakts un rīta stundās, nokrišņu meritājā tuvojās 50 mm pa divām diennaktīm, ari tagad stipri līst. Diezgan vēss , lietus laikā ari dienā t +10+12 grādi. Dinamiski un interesanti laikapstakļi, man patīk :)