1. Šodien 11:03 Skatīt

  Laikam man vienam pēdējo pāris dienu laiks labi nāk pie sirds un patīk, īsts kārtīgs rudens, aukstums netraucē, jo var taču sagerbties arī siltāk, galvenais, ka līča efekts kārtigi strāda un beidzot arī trāpa Rīgai un tās apkārtnei. Arī vakardien Rīgā un Jūrmalā varēja izbaudīt visāda veida lietu un lietusgāzes, arī krusu,bet pa starpam arī sauli, līcis nepartraukti ražoja skaistas mākoņu grēdas kas virzījas arī uz Rīgas pusi, pie jūras arī brāzmains vējš un viļņi, pa skaisto!

  Ielādē...
 2. Šodien 10:55 Skatīt

  Laikam jau nekas nav iztērets, stabils siltums jau ilgu laiku un ka vienmēr valda CFSv2 ziemas mēnešu prognozēs un jo tuvāk, jo paliek trākāk,nu jau 2-4 grādu anomālija visus 3 mēnešus, ja piepildās- kārteja totāla neziema mums draud...

  Ielādē...
 3. 17.09.2019 14:53 Skatīt

  Rīgā gan joprojām 'pavisam švaki ar to lietu ir.... Vakardien visu dienu MMD, brāzmains vējš un pie manis Pārdaugavā ne piles lietus, arī nakts pirmā pusē! Uz rīta pusi šodien vairākas reizes ļīņāja neliels rudenīgs lietutiņš, kas tik nedaudz virsēju slapjumu deva, zem lielākiem kokiem ietves sausas. Tagad dienā dažas reizes vieglas lietus brīzītes, kas knapi asfaltu saslapē un viss. Pamatīgas gubas pagāja garām gar ZA pusi, nemaz neticās, kā tepat samērā netāla Siguldā gāz aumalām.... Eh, turpinās totāla meteonetaoisnība un ari sausums mežos...

  Ielādē...
 4. 16.09.2019 10:56 Skatīt

  Svētdiena, Rīga- Ikšķile, diena apmākusies, vējaina un lietaina, līst dažādā intensitātē visu dienu, vēlā pēcpusdienā vairāk kā smidzeklis ar brāzmainu vēju. Diena īsti rudenīga un vēsa, līdz +13 grādiem. Vakarā Rīgā dalēji skaidrojās, bez lietus. Īkškilē par aizvaditam dažam dienām mēritājā sakrajies 24 mm nokrišņu, ber Rīgā pēc LVGMC datiem vakar nolija vien 3-4 mm, kamēr daudzviet citur LV 15-20 mm, Rūjienā pat 32mm, tātad atkal jau lietus izvairās no Rīgas, ari turpmāko dienu prognožu kartes rāda- lielākais lietus un lietusgāzes ies garām Rīgai , pārsvara gar ZA, A pusi Vidzemē... nu bēdīgi...
  Šodien MMD un bez lietus, vismaz Pārdaudavā, ātri skrienoši zemi gubumākoņi, +13 grādi.

  Ielādē...
 5. 15.09.2019 03:24 Skatīt

  Pēc vakardienas lietus Rīgā meteonetaisnība un maznegaisu anomālija atjaunojās ar jauno spāru. Vakardienas vakarā smuka negaisu josla Pārdaugavu tā arī nesasniedza, skāra nedaudz vien Rīgas ZA pusi. Naktī virs līča un Vidzemes pusē masīva gara negaisa mākoņu josla,kas ik pa brīdim spilgti uzzibeņoja skaisti izgaismojot naksnīgas pērkongalvas no iekšpuses. Virs mums-skaidra zvaigžnota debess un pilnmēness. No rīta - līdzīga situācija ar vienu garu masīvu negaisu joslu Vidzemes pusē un skaidram debesīm ar sauli pie mums. Pa dienu daudz dažādi skaisti un fotogeniski gubumākoņi apkārt un pērkongalvas tālāk ZA pusē, bet pie mums saule un ne piles lietus nolādets! Nekādu pērkonu un lietusgāzes ne pat tuvumā, rezultātā kopš vakardienas pēcpusdienas Pārdaugavā ne piles, kamēr dažviet citur jautrība pēc pilnas programas :( Arī rītdienas jaunākas prognozes rāda- lielie lieti paies garām Rīgai!

  Ielādē...
 6. 13.09.2019 17:31 Skatīt

  Rīgā beidzot kārtīgs lietus pa ļoti ilgiem laikiem. Mēreni stipri lija vairāk ka stundu, patreiz skaidrojās, vairs nelīst. Tuvaka diennaktī šķiet būs interesanti dinamisks laiks beidzot :)

  Ielādē...
 7. 13.09.2019 10:36 Skatīt

  Riga no lietus joprojam tikpat ka nekaa vakardien, 3 piles 5 rindas,tik viegli asfaltu uzslapinaja,zem kokiem sauss.... Tas pats ari sorit... Apkartnes mezos valda totals sausums.

  Ielādē...
 8. 12.09.2019 03:51 Skatīt

  Meteonetaisnība un sausums turpinās. Šodien Rīgā ne piles lietus, pastiprs vējš dzenāja smiltis, putekļus un kritušas lapas pa ielām, lauza sīkus koku zarus . Vismaz pārliekais siltums un karstums atkāpies. Ļoti gaidu lietu.

  Ielādē...