1. 01.07.2020 00:30 Skatīt

  Lietus ierādās Rīgā ap pusdiviem naktī, sakumā ka neliels, zemo mākoņu blīva sega traucēja vērojumus, tomēr pēc diviem sāka redzēt arīo zibeņu jocīgas atblāzmas un dzirdēt attālus pērkonus, negaiss tuvojās, bet zemie mākoņi nosedza skatus, lietus pastiprinājās. Ap pustrijiem negaiss klāt, baisa tropiska lietusgāze, gāza baltu, viss pludoja, pa brīdim zibeņi un pērkoni mākoņos, daži skaļāki spērieni, pamazām lietus mazinājies, zibeņošana mitejās, bet turpināja līt mēreni stiprs lietus un pastiprinājas vējš. Lija līdz agrai priekšpusdienai, un tad skaidrojās, uzspīdeja saule, bet drīz jau pamalēs un ne tikai strauji sāka augt gubumākoņi, drīz vairāki sasniedza lietus/negaisa stadiju, tālāk diena dinamiska, vairākas īslaicīgas lietusgāzes, dažas ar pērkonu, brāzmains vējš un saule pa starpam, vakarā vairs nelija. Kopā nokrišņu merītāja ap 50 mm pa diennakti, viss labi saliets.
  catchstorm.blogspot.com

  Ielādē...
 2. 01.07.2020 00:01 Skatīt

  Laba reportaža, skaists negaiss!

  Ielādē...
 3. 30.06.2020 09:15 Skatīt

  Rigā, Pārdaugavā Šampētera rajonā nokrišņu mēritāja sakrājies apmēram 45 mm nokrišņu, lietus turpinās, tiesa gan vairs nav stiprs, tradicionalas vietas Rīgas ielās ir pārpludušas, peļķes. Bet kas par svaigumu un patīkamu vēsumu! Beidzot var nesvīst, darboties un atdzesēt telpas.

  Ielādē...
 4. 29.06.2020 17:33 Skatīt

  Rīgas puse sutināja un taisijās, taisijās, auga un aiztaisījas talak prom uz Igauniju un Ziemeļvidzemi jau ka kārtīgs frontāls negaiss... Pie mums nekā, ne fotogenisku mākoņu, ne īsti vēsuma , bet lietus vien ka kaķa curajiens, vien mazliet putekļus piesita un jau pēc pusstundas izžuva bez pedām, vismaz te Pārdaugavā... Fronte ar atsevi;sķiem negaisiem virzās tālāk uz ZA, te atkal saule un neizteiksmīgi mākoņi... Vienīgas cerības uz nakts nelielu ciklonu, kas vismaz lietu varbūt kārtigu atnesis... Pagaidām viena vienīga vilšanās....

  Ielādē...
 5. 28.06.2020 23:51 Skatīt

  Skaistas pērkongalvas un masīvas negaisu laktas visu pēcpusdienu un vakaru cilājas uz DA un R horizontiem, bet virs galvas vien zilas debesis un cepinoša sausā svelmē... Vakarpusē milzīga izlijuša Kurzemes negaisa lakta vismas uz dažam stundam nosedza sauli, vismaz mazliet vesaks palika... bet kopumā atkal bešā un sausā. Nu vismaz drīz svelme beigsies.

  catchstorm.blogspot.com

  Ielādē...
 6. 28.06.2020 15:10 Skatīt

  Kārtēja diena ar neizturamo svelmi, šodien pagaidām +29 ēnā un+27 istabās. Vakardienas lietus/negaisu fronte Rīgu sasniedza nakts sākumā vien izlijušu plīvurveida laktu dažu aukstako slāņu mākoņu veidolā, sausums turpinās. Vien naktī ārā patikama atelpa no karstuma. Šodien arī no negaisiem ne smakas musu pusē, ZA puse tālās masīvas laktas un dažas pērkongalvas R virzienā... virs galvas vien nekaitīgi viegli makonīši un zilas debesis līča virzienā... atkal nolāpīta juras brīze laikam...

  Ielādē...
 7. 27.06.2020 15:22 Skatīt

  Jau otro dienu Rīgā kā uz cepešpannas, smagi, grūti un vienkārši karsti. Vakardien lielu dienas daļu temperatūra bija ap +31 grādu, vien nakts otŗā pusē uz īsu brīdi Pardaugavā nolaidās min līdz +17+19. Šobrīd jau +32,5, dīvains vējš, bija dažas spēcigas brāzmas pagalmā, bet pārsvarā neliels līdz bezvējš. Daži balti gubumākoniši pie debesīm, negaisus ne šodien, ne rīt Rīgai nesola. Istabā šobrīd +29 grādi.

  Ielādē...
 8. 21.06.2020 00:42 Skatīt

  Kārtēja ļoti karsta diena, mēginajumi fiziski pastradāt beidzās ar izplūšanu sviedros un atlikšanu citai reizei. Saule un paplāni mākoņi, sutīgs ka pirms negaisa. Pēcpusdien daži sāka veidoties pamalēs. Īpaši skaisti un varens bija Bauskas puses negaiss kura lakta un milzu gubas izsskatijas īpaši kārdinoši un cerīgi, tas lenām tuvojās, bet te sacelās vēsāks vējš, laikam jau jūras brīze, palika jūtami vēsāks, sauli ari piesedza uz laiku izlijušo negaisu laktu plīvurs no Kurzemes negaisiem. Bauskas puses negaiss tā ari neatnāca, tā ka apstājas un aizgriezās, aizgĀja uz rietumu pusi atstajot mūs bešā. līdz ar to manā Rīgas daļā sausums, lietusgazes te ta ari neatnāca šonedēļ, tuvākas dienas cerību uz lietu vairs nav.

  Ielādē...