1. 15.11.2019 00:29 Skatīt

  Laiks ir uzkāries un pa nopietnam.... nekas būtiski nemainās, tumšs, pelēcīgi drūms un vienmuļš, ka jau novembrī, vel tā bezgalīga siltuma vakhanālija, kas i netaisās beigties .... ehh, vienīgais ko gaidu ir ziema, sniegs un sals, bet kas tev to dos- prognozes ir nepielūdzamas un joprojām neko tādu nerāda ne tuvākos, ne arī vairs tālākos laikos... viens vienīgais pseidosiltais bezcers un tāpat visi 3 ziemas mēneši virs normas joprojām...

  Ielādē...
 2. 01.11.2019 11:12 Skatīt

  Vēlu vakarā jeb nakts sākumā bija spozš uzpēksnijums un pēc brīža kaut kas līdzīgs pērkona dārdiem, visai skaļi... pēc brīža vēl viens līdzīgs, klusāks. Ne satelīt kartē, ne zibeņu kartēs nekas netika reģistrēts, dabā skaidras zvaigžnotas debesis, vien pamalē patālu virs līča neliela CB mākoņu josla un viena lielāka lakta, nokrīšnu kartē neliels lietus"pleķis'' virs līča.... Paliek jautājums, bija negaiss vai ne, vai tas bija kas cits, jo zibšni un skaņa nepārprotami bija...

  Ielādē...
 3. 29.10.2019 18:16 Skatīt

  Draudīgi melni mākoņi, krusa, lietusgāze, lietus ar slapjo sniegu, tas Jūrmalas pusē... atbraucot Rīgā pārsteigums- sakot no Babites zeme balta un koki smuki apsniguši, Zolitudē ap 2 cm sniega, bet strauji kūst, tek un gāžas lejā, patreiz vairs nesnieg. Pirmais sniegs ieskaitīts :)

  Ielādē...
 4. 14.10.2019 22:44 Skatīt

  Naktī Rīgā beidzot kārtigi nodeva lietus! Pērkonu nedzirdeju, vai noguleju, bet lietus šaltis logā dzirdeju gan, bet no rīta milzīgas peļķes un pēdas ka udens straumēm plūdis. Diena dinamiska, pa brīdim saulaina ar izteiksmigiem skaistiem mākoņiem, vējaina un ļoti silta. Škiet tieši šajās dienās Rīgā ir zelta rudens kulminācija un stiprā vējā lapas aumalām gāja pa gaisu un virpuļoja ielās. Vakarā no jauna apmācas un pa reizei uzsmidzināja.Kopumā diena visai interesanta.
  Ziemas prognozes gan parādas arvien sliktākas un atbaidošas- ja piepildās tad kārteja totala neziema visus 3 mēnešus gaida... un kur paliek zema saules aktivitate un auksto ziemu liela iespēja ?

  Ielādē...
 5. 03.10.2019 02:04 Skatīt

  Un Rīga atkal paliek beŠā, lietus nav ne šodien, ne vakardien, ne šonakt, viss paiet garām un man kā izteiktam pluviofīlam tas pagalam nepatīk... tas pats vecais vasaras scenārijs. Kopumā abas dienas visai daudz saules, koki strauji dzeltē/ sārtojās, bet daudz vēl ari zaļu koku, zelta rudens kulminācija Rīgā vel nav.

  Ielādē...
 6. 20.09.2019 12:40 Skatīt

  Lieliskas un ļoti dinamiskas 2 dienas Rīgas un Jūrmalas apkārtnē, aktīvi darbojās līča efekts, lietus Rīgā beidzot kārtigi nolija šajās dienās, bija gan lietusgāzes, gan krusa, gan daudz dažadi fotogeniski mākoņi. Priekš manis teju ideals laiciņš rudenim :) Arī šonākt lietus un krusas brāzmas ik pa brīdim sitās logā kopā ar ZR vēju, no rīta skaidrojās, tomēr drīz vien uznāca līča gubumākoņu josla ar lietusgāzi un krusu. Patreiz tādi mērenāki mākoņi no līča nāk, redzes, ko tie atnesīs.

  Ielādē...
 7. 19.09.2019 11:03 Skatīt

  Laikam man vienam pēdējo pāris dienu laiks labi nāk pie sirds un patīk, īsts kārtīgs rudens, aukstums netraucē, jo var taču sagerbties arī siltāk, galvenais, ka līča efekts kārtigi strāda un beidzot arī trāpa Rīgai un tās apkārtnei. Arī vakardien Rīgā un Jūrmalā varēja izbaudīt visāda veida lietu un lietusgāzes, arī krusu,bet pa starpam arī sauli, līcis nepartraukti ražoja skaistas mākoņu grēdas kas virzījas arī uz Rīgas pusi, pie jūras arī brāzmains vējš un viļņi, pa skaisto!

  Ielādē...
 8. 19.09.2019 10:55 Skatīt

  Laikam jau nekas nav iztērets, stabils siltums jau ilgu laiku un ka vienmēr valda CFSv2 ziemas mēnešu prognozēs un jo tuvāk, jo paliek trākāk,nu jau 2-4 grādu anomālija visus 3 mēnešus, ja piepildās- kārteja totāla neziema mums draud...

  Ielādē...