D
Daumants

Lietotāja aktivitātes


Mārča, tas, ka tu gulēji un neredzēji zibeņošanu Liepājā,nenozīmē,ka negaiss šeit nebija. :D
Arī Liepāju plkst. 2:35 sasniedza negaiss , lai gan intensīvā zibeņošana tika vairāk nakts pirmajai pusei un Lietuvai.


Labrīt, meteolapas ļaudis! Pirms diviem gadiem galvaspilsētā valdīja ziemas idille. Turklāt arī tad, vēl dažos kokos bija lapas. Lūk, foto no Vērmanes dārza m.facebook.comMārča, miršanas laiks vēl tālu ;) Kocēni ir Valmieras satelītciems.


Lai arī šaubījos, taču negaiss līdz Rīgai nonāca, un joprojām rībina un zibeņo. Diena nepatīkami vēsa, taču šis negaiss silda sirdi. =)


Cik iespaidīga, floras un faunas, mošanās dinamika. Lieliski iemūžināts!

Pavasara vēstneši
09.03.2015 00:23

Zosēnos vēl plkst. 21os gandrīz -15, bet pēc stundas gaisa temperatūta uzlēkusi gandrīz par pieciem grādiem augšup! Vēl 21os bija bezvējš, taču sacēlās viegls vējiņš un aukstums pačabēja. Iespaidīgi!Nobalsoju aptaujā - Mana 2014. gada nozīmīgākā dabas parādība bija absolūtais karstuma rekords augustsa sākumā. Desmitgažu ievērības cienīga parādība!

Tie citi varianti liek ieplest acis un smaidīt. "Saullēkts maijā Kandavā" :D vai pats trakākais, neziņa par aboslūti jauno karstuma rekordu ar komentāru "Nebija nekā ievērības cienīga".

23:35: Arī Liepājā pirms pārsi stundām pamatīgi sniga. Nupat izmēriju 6 centimetru biezu sniegu. Nav slikti Liepājai =)


Liepājā auro vētra. Ārā daudz skaņu. Brakšķ, sprādzienveidīgi krīt. Iespaidīga sajūta!
Būs jau labi Mārča. Avots ir norādīts, un šeit pulcējas jauka meteosabiedrība =-)

2014.gada maijs
01.06.2014 16:59

Par sat24 zibeņiem. Šai kartei visai bieži parādās nobīdes. Kļūda reizēm pārsniedz pat 1000 kilometru lielu attālumu. Šie zibeņi novēroti šodienas Baltkrievijas un Ukrainas pērkona negaisos.


Interesanti par tiem čiekuru sārtajiem pumpuriem. =)

Pirms aukstās frontes.
31.03.2014 00:52

Kaliningrada un Polijas ziemelos plasha negaisu josla! Iespaidiigi! sat24.com


Vakardiena Rīgā bija interesanta. Vēl 24 naktī gaisa temperatūra bija +26 (paldies pilsētas siltumsalai). Ļoti interesanti, ka 8 vakarā, daudzviet Centrāllatvijā, gaisa temperatūra bija joprojām +30 grādi.
Ap 00.30 Rīgu sasniedza negaiss. Lietus maz, un kā jau daudzi teica, zibeņi bija reti, taču spēcīgi ar vairākkārtējām izlādēm aptverot lielu daļu debesjuma.
Iespējams šīs zibens izlādes varēja izveidot pat "sarkanos uzliesmojumus" stratosfērā.
Lūk uzliesmojums virs Oklahomas štata, uzņemts pirms nedēļas.


Solās gan, bet ne tik kārtīgi kā pirms pāris dienām prognozēja.
Būs sausāks, tātad siltuma sajūtas psiholoģiski noteikti būs siltākas. :)


Skatos satelītos, izskatās, ka pie Saldus vēl notiek nelielas negaisa mākoņu formēšanās. Bet virs Lietuvas mākonis ļoti strauji iziris pusstundas laikā.


Izskatās, ka tas negaisa mākonis nav spējīgs tikt līdz Latvijai un tur pat virs Lietuvas izirst. Nu neko. Žēl, ka nebiju Liepājā šajās dienās. Rīgā vakars tropiski mitrs. Uhh, cik labi!