RK
Romāns Kolduns

Lietotāja aktivitātes


Jā, šķiet, ka raksta autors jau pats visu ir pamanījis - ne jau aktivitāte zūd, bet gan pieaug to lietotāju skaits (drīzāk jau īpatsvars), kuri šeit uzzina par faktisko un gaidāmo laiku un neko nekomentē. Izlasa un iet tālāk. Pie tādiem piederu arī es, bet tas, ka es šeit nekomentāju, vēl neliecina, ka mani šeit nekas neinteresē. Arī es apmeklēju Meteolapu katru dienu un jūtos labi informēts par notiekošo meteo jomā. Tāpēc spriest kaut ko pēc komentāru skaita nebūtu īsti pareizi. Varbūt aktivitāte tādās mājaslapās kā šī, ir sezonāla un pie tādiem laikapstākļiem kā tagad, cilvēku interese mazinās. Savukārt, kad pirms mēneša bija stiprs sals, cilvēki biežāk sekoja līdzi laika prognozēm, jo gribēja zināt, kad tas viss beigsies. Protams, ka salīdzinot ar atbilstošo laika periodu februārī un tagad, aktivitāte ir strauji kritusies. Būs kāds liels karstums, un atkal pieaugs l… Lasīt vairāk: novitusi.meteolapa.lv


Jauku diennakts laiku!
Ogrē joprojām lielisks laiks, pa dienu ap -10. Pastaigājos pa Daugavu un manu uzmanību pievērsa kāda sniega sanesumu josla, visai ievērojamā attālumā no abiem upes krastiem. Diez, kas gan tas varētu būt?

Ziema turpinās
12.02.2012 00:00

Atļāvos šodien nosēdināt telefona bateriju :D , sen tik skaistu laiku neesmu redzējis. Dīvaini, ka visur ap Rīgu (meteo.lv) no rīta rādīja -10..-12, bet man pie loga 7:30 no rīta bija -20°C.


No kosmosa labi var redzēt, kādi izskatījās mākoņi no augšas, un cik ļoti tie atšķiras no ikdienā redzamā.


Šīsdienas aptumsuma animācija Rīgai www.eclipse.org.uk


Meteo.lv Rīgai sniega segas biezumu uzrādīja 54 cm! Tad jau drīz varam pārsniegt pagājušā gada rādītājus. Neesmu atradis, kāds būtu maksimālais sniega segas biezums decembrim tieši Rīgai, bet esmu pārliecināts, ka ir krietni pārspēts vecais rekords un uzstādīts jauns.


Vispār, kāds ir sniega segas rekords Rīgai decembrī? Varbūt būs kādi rekordi pārspēti? Arī tas pagājušā gada sniegs nemaz tik tālu no rekorda nebija.Cerēju, ka nelīs, bet šodien tas apledojums tomēr bija, bet ne tik liels, kā biju domājis. Apmēram puscentimetrs. Vismaz pa sniegu staigājot, kājas krita iekšā, bet ar slēpēm gan varēja mierīgi braukt pa ledu (ja 10 metrus tā nogāju, tad laikam arī tālāk tāpat varētu). Bet dzīvniekiem gan tagad būs grūti.


Ogrē pie -8 grādiem līst. Kaut kas neredzēts. Pagadās arī pa kādam ledus "pilienam", bet sajūta vienalga tāda, it kā būtu atkusnis.


Dīvaini, bet meteo.lv īgai 8 no rīta rāda tos pašus 35 cm, kas bija vakar, kaut arī sniga taču daudz. Un vēl ir aizdomas, ka pogoda.ru.net nokrišņu daudzums tiek uzrādīts galīgi nepareizs, es pats atceros, ka dažas dienas decembrī ir snidzis stipri vairāk par 1 mm (1 cm sniega).


content21-foto.inbox.lv tāds bija laiks meža vidū 10 km uz dienvidiem no Ogres. Laikapstākļi kā pēc pasūtījuma - gan temperatūra ap -6, gan sniega daudz.


Dažas bildes no Ogres - foto2.inbox.lv

Ziema ir klāt!
28.11.2010 20:10