B
Bubulis

Lietotāja aktivitātes


Var kāds palīdzēt atrast informāciju par lielāko temperatūras kontrastu Latvijas teritorijā? Teiksim Liepājā +3 un krāslavā -22 vienlaicīgi.


Viena no retajām reizēm, kad ziemā pie neaizsalušas jūras ir aukstāks kā austrumos :)


Kopš bērnības es pīlādžu ievārijumu uzskatu par sodu nevis gardumu :D


Izbraucām ar ģimeni uz Irbes ieteku jūrā teltīs padzīvot un butes paķert. Laika apstākļi protams nebija draudzīgākie, bet meteoparādības gan bira kā no pārpilnības raga! 12h četri ūdens stabi, divi pilni un divi formējošies. Dažādos augstumos dažādi vēja virzieni un no izbārstītajām negaisu šūnām zibeņi. Butes gan tikai dažas, bet kas par gandarījumu! Palūrēšu pēcāk ko tur var saskatīt ar telefonu uzņemtajos video.


Video kvalitāte neapskaužama :( Ja nopauzē ap 3-4sekundi tad var saskatīt piltuvi un uzkulto ūdeni apakšā. Njā... Nav man HD kameras...

Bildes vēl drausmīgākā kvalitātē... :(


Istabā ūdens uz galda glāzē vārās...


Ieliku Youtube Raita vakardien pieminēto funnel cloud virs Rīgas

goo.gl


Man ir uzfilmēts tas funnelis, tiesa gan ar filmēts ar tosteri bet tendenci var redzēt. Ielikšu šovakar.


Man patika Tavs viosolo uz MP skatuves ;)


Biki ir atšķirība :D


Uzlēcošās saules zeme arī atrodas vietā kur robežojas vairākas tektoniskās plātnes. Klusā okeāna, eirāzijas, filipīnu un karolīnas. Turklāt 3 tektonisko plātņu robežpunkts atrodas mazāk kā 500 km no Tokijas :)


Termometra stabiņš cītīgi slīd lejup :) Tiko izmēģināju veco labo joku ar verdoša ūdens uzšļakstīšanu gaisā šitādā augstumā, smuks skats iznaak, viss momentāli iztvaiko gaisā, bērniem dikti patīk. Izmēģiniet arī jūs :)

14.02.2011 23:43: tas augstumā bija domāts kā aukstumā..


Būtu sakarīgi ja stacijas attēlotu uz kartes kā punktus un kuriem uzbraucot virsū (neklikojot) ar kursoru atvērtos teksta bloks ar tekošo informāciju, tādā veidā varētu parādīt maksimāli daudz informācijas no visiem novērojumu punktiem. Vasarā šī fīča noderētu lai sekotu līdzi lokālajiem negaisiem.

Par lietotāju norādīto info, vairāk gan gribētos lai pie uzrādītajiem datiem parādītos precīzs laiks cikos apdeitota infa.