V
Viljams

Lietotāja aktivitātes


Pēcpusdien Limbažos mazliet uzlija. Mājās esot bijusi tikai migla.


Nekas jau tur nesabrieda, tikai izlikās.


R pusē kaut kas briest, paliek arvien tumšāks. Pirmīt likās, ka pamalē ierūcas.


Vakar pirmais negaiss no aptuveni 17 līdz 18:30, par to jau rakstīju. Lietus gan nepārstāja, lija no neliela līdz stipram, pāris reizes īsas vēja brāzmas pie 20 m/s. Otrais negaiss atnāca pēc 21iem, pie manis ne visai stiprs, aizgāja pa A pusi, bet tālāk uz Z sabrieda pavisam nikns, zibeņojis krietni un arī krusa bijusi. Pēc 23iem vēl arvien lija, kamēr aizejošais negaiss pamalē bubināja.
Šodien pārsvarā apmācies, pēcpusdienā Limbažos īsu brīdi no mākoņiem krita rupja migla, uz vakaru noskaidrojies, akurāt āra darbiem. Dārzā gan vēl neko nevar darīt, viss pamatīgi salijis.

Vasara turpinās!
14.06.2019 19:35

Vēl arvien līst un ik pa brīdim uzrūc. DR puse kļūst gaiša.

Vasara turpinās!
13.06.2019 20:00

Pusotru stundu gāja pāri negaiss, nupat sāk rimties. Stiprākais bija R pusē, tur diezgan zibeņoja, pie manis stingri nolija, vējš mērens.

Vasara turpinās!
13.06.2019 18:30

Šodien darba kolēģi ieradās neizgulējušies. Nevarot tak aizmigt, ja visu laiku zibspuldze sejā :) Postījumi praktiski nekādi, šur tur mazliet izskaloti ceļi un divos zināmos kantoros saspertas datortīkla iekārtas.
Šodien jau ne tik karsts kā iepriekš, vējaināks arī, bet dārzā vagās kāpt vēl nevar, kājas grimst.

Vasara turpinās!
12.06.2019 21:19

Pirmais lielākais negaiss aizgāja gar R pusi, man tika vien beigas ap 23iem, lietus gāza pamatīgi, zibeņoja augstu un patālu. Toties otrais drusku pēc pusnakts atnāca ar mazāku lietu, toties rībināja spēcīgi, labi, ka nebija ilgs. Postījumu gan nav, vēja brāzmas bija visai mērenas.

Vasara turpinās!
12.06.2019 06:40

O! Laikam tūlīt būs klāt.

Vasara turpinās!
11.06.2019 20:03

Jau stundu no DR pieaugoša kanonāde, pagaidām vēl patālu.

Vasara turpinās!
11.06.2019 19:56

No rīta apmācies, priekšpusdienā vairākkārtīgi uzlija. Pēcpusdienā brīžiem spīdēja saule. Tagad atkal apmācies, gaiss sutīgs, +23°C, A pusē sabrieduši tumši gubu mākoņi.
Pēc zibeņu kartes Kurzemē gandrīz apokalipse, zibeņo bez pārtraukuma.

Vasara turpinās!
11.06.2019 18:43

Naktī mazliet lija, vismaz muca zem notekas ir pilna, kādu laiku laistīšanai pietiks. Un jālaista būs, jo zeme vēl arvien sausa.
Šodien saulains, vējains un ne tik silts, ēnā ap 20°C.


Karsts. Vakarā nomācies, tagad arī vējš ceļas. Lietu ļoti vajag, ceru, un turu īkšķus.


Drusku uzlija, bet ātri beidzās, zemei nekas netika. Gais gan uzreiz vēsāks, +21°C.


Nomācies, DA pusē iet garām rūcošs mākonis, zibeņu karte rāda, ka kaut kas notiek arī ap Limbažiem. Pie manis sauss. Vismaz saule vairs nekarsē.


Mājās braucot, ap pussešiem pieredzēju tādu gāzienu, kādu, liekas, gadus 10 nebiju redzējis. Vējš ar lietu, ceļu knapi varēja saskatīt. Atbraucu mājās, te sauss. Lielākie mākoņi aizgāja pa austrumu pusi, mazliet arī parūca. Termometrā dienā +32°C, tagad +23°C.


Šodien viens grāds līdz 30 pietrūka. Karsts vēl tagad, ārā neko negribas darīt. Sēžu iekšas vēsumā un skatos TV.


Šodien termometrs augstāk par +14°C neuzkāpa. Diena vējaina, tāpēc sajūta, ka ir vēl vēsāks.


Salna, ja arī bija, tad bez sekām. Šodien no rīta kā sāka līt, tā turpināja līdz vēlai pēcpusdienai. Tagad mākoņi aizgājuši uz DA, +9°C, vietām ceļas migla.


Naktī vēl bija lijis, mazliet uzlija arī pēcpusdienā. Pērkoni aizgāja gar malu.