V
Viljams

Lietotāja aktivitātes


Rudens vētra, kas no rīta atnesa pat sniegputeni, pie manis diezgan mērena, postījumus nemanīja.


Nu nē, to vētru es labi atceros. Toreiz likās, ka vējš izspiedīs logu stiklus. Šodien visai parasta ziemas sākuma vētriņa, pie manis pat elektrība tikai drusku paraustījās.


-18°C, krīt straujiPie loga -16°CPa druskai snieg, brīžiem putina. Noteikti labāk kā tas pusatkusnis, kas bija pirmīt. Zeme nepiebraukātajās vietās sasalusi tikai ap 5cm, vakar malkas mašīna knapi tika sētā. Starp citu, pagājušajā gadā es tikai pirkstu liktu pie deniņiem par tādu malkas cenu, kādu šogad samaksāju nepamirkšķinot.


Pie manis arī traka atkala. No rīta lietus pie -1°C. Biju mazliet izbraucis, mūsu nezin kuras tur kategorijas ceļi ar ledus špūrēm tādi, ka nevis es vadu auto, bet auto vada mani. Tagad +2,5°C, bruģis jau apkusis, bet piebraukātais ceļš vēl joprojām slīd.


Gandrīz visu dienu nedaudz sniga, brīžiem putināja. Termometrs pamazām kāpj, pašlaik -4°C.


Viss sniegs sakrita jau vakar pa dienu, vakarā un naktī tikai kriksītis vēl klāt. Naktī bija stiprs vējš, vietām aizvilcis jau izraktās taciņas. Šodien skaista diena, daudz saules, mēreni vēss, pašlaik -8,5°C.


Pēcpusdien snieg ik pa brīdim, dienā mierīgi, vakarpusē ar puteni. Termometrā -3,5°C.Putenis, -4,5°C. Snieg bez pārmērībām, grūti pateikt cik jau sasnidzis, kādi 10-12cm vidēji varētu būt.


Kā to ņem, Daugava tak ir Vidzemes dienvidu robeža ;)


Šo priekšpusdien pavisam smuks laiks, saule, gandrīz bezvējš, termometrā vienubrīd bija tikai -6,5°C (kur gan, iespējams, saule pie vainas). Pēcpusdien saradās mākoņi un jau ap trijiem no gaišuma ne miņas. No gaisa nav nācis jau pāris dienu, bet izskatās, ka rīt dabūsim visu, kas mums netika iepriekšējās dienās.


Termometrā -9°C un reizēm nokrīt pa sniegpārslai. Zāle vēl spīd cauri baltumam. Bet šodien saule uzspīd ik pa brīdim un nav vēja, tīri patīkams laiks.