V
Viljams

Lietotāja aktivitātes


Dienā mazliet sniga rupjiem graudiem, arī drusku lija, vakarā vietām ielas slidenas.


Nu gan vējš zēvelē ap stūriem, liekas, ka brāzmas, lai arī retas, ir stiprākas kā prognozēts.


Šodien skaista rudens diena, lietus mitējies, brīžiem saule, vējš arī ne pārāk pūta.


Līst un pūš. Rīt solīja bez lietus. Jācer, ka piepildīsies.


Lija atkal gandrīz visu dienu un vēl arvien brīžiem smidzina. Tāda britu ziema, jāsaka.


Naktī bija uzsniguši pāris cm mitra sniega, no rīta un arī vēlāk dienā smidzināja. Sniegs tagad mazāk, bet vēl nav nokusis. Migla faktiski visu dienu, vakarā bija grūti braukt. Ja par braukšanu, tad esiet prātīgi, pat plāns sniedziņš var būt bīstams. Šodien viens autobuss aizceļoja uz remontu, bet pretī baucējs, kuru sanesa uz taisna ceļa, uz lūžņiem. Cilvēkiem, paldies Dievam, nekā nopietna.


No rīta uz auto bija neliels sniedziņš. Pa dienu nokusa, bet termometrs virs nulles nepacēlās. Pašlaik -3,5°C, mierīgs.Nikns vējš sit lietu logā, skaists jaunā gada iesākums :/


Šur tur šis tas apgāzts, pāris pagastos bija raustījusies elektrība, bet kopumā otrais šī rudens pūtiens aizvadīts veiksmīgi. Pašlaik zvaigžņotas debesis un termometrā +3°C.


Pūtiens rimstas. Elektrība uz brīdi bija pazudusi. Pārējo redzēs rīt no rīta.


Pūta visai nikni, celtnieki priekšpusdien ar steigu vāca vāca aizsargpārklājus no stalažām, droši vien sabijās, ka vējš var tās noraut kopā ar tiem paltrakiem. Lija arī stingri, rīta pusē dažas ielas bija pārvērtušās nelielās upītēs. Uz vakaru vējš pierimis, pašlaik arī nokrišņu nav.


Līst un pūš, vienīgi rīta pusē lietus uz brīdi bija pierimis un spīdēja saule.


Stipri pūš vējš, brīžam kārtīgi iegaudojas. Sniegs jau vakar bija pazudis, vietām atlikušas mazas čupiņas.


No rīta vēl kāds cm klāt, bet dienā vairs tikai maza pūka. Nu skaisti, ko lai saka. Taisni žēl, ka tūlīt tas viss nokusīs.


Dienā sasniguši kādi 5 cm sniega. Daudzviet migla, ceļš slidens, jo sniegs nedaudz mitrs un ātri piebraukājas. Interesanti, ka gaisā ir -5°C, bet pie ceļa virsmas -9,5°C.


No rīta ap 3cm sniega, saule, reti mākoņi, -1,5°C. D pusē pamatīga mākoņu grēda, kas nu jau stipri pietuvojusies, sauli redz arvien retāk. Pagaidām no gaisa nekas nenāk.


No rīta uz zemes bija balta pūka. Diena saulaina, bez nokrišņiem. Vakarā pirms sešiem uzsniga apm. 1 cm sniega. Uzreiz mazliet gaišāks kļuva.


Limbažos vakarā piecos sīki smidzināja pie -1,5°C, vietām uz ceļa apledojums. Mājās -2°C, sauss.


Rīts atnāca ar -8°C. Diena vēsa, bez nokrišņiem. Šovakar -2°C, mierīgs.