V
Viljams

Lietotāja aktivitātes


Šorīt negaiss pārskrēja milzu ātrumā pāri, zibeņu un pērkonu nedaudz, nolija gan spēcīgi. Dienā mierīgi, pēcpusdienā līdz 25°C. Tagad pamalē zibeņo, pie manis mierīgi.


Negaiss rūc un zibeņo mākoņos, liekas, ka iet vairāk pa A pusi. Termometrā 22°C, bet rūc nikni, jāiet offlainā.


Labu laiku D pamalē būkšķina, zibeņu karte rāda ap Rīgu intensīvas izlādes. Kaut kas no tā pamazām virzās uz manu pusi.

Šo nakti īpaši jāatzīmē novērojumos, ne bieži no rīta pusseptiņos jau pāri 23°C

Straujais vēsums
07.08.2023 13:06Ne diena bez lietus, šodien pēc pusdienām baltu gāza. Ja tā turpināsies, vidējais vasaras nokrišņu daudzums būs taisni normā...


Rudenīgs vēsums gan, tas tiesa. Mājup braucot, auto rādīja 13,5°C. Lija šodien atkal, zeme nupat slapjuma piesūkusies. Jāmiglo kartupeļi pret lakstu puvi, norims vējš un paliks siltāks, būs klāt kā likts.


Šodien atkal vairāki lējieni kopā ar spēcīgu vēju. Nekādus postījumus nemana, gluži tik stiprs laikam nebija. Uz vakaru lietus laikam būs cauri, tie mākoņi, kas dienvidpusē, ies garām. Vējš vairs nav tik spēcīgs kā dienā, bet brīžiem vēl iepūš visai nikni.


Nu gan bija gāziens, tumšs kā naktī, vagas un pagalms pludo, un izskatās, ka būs vēl.


Visu dienu ik pa brīdim uzlīst, brīžiem uzgāž, kā nupat. Rūc attāls pērkons, ap četriem arī bija, bet tā mierīgi, gari, pa mākoņiem.


Paskatījos mūsu videscentrs.lvgmc.lv prognozi nokrišņiem un apstulbu, pēc tās pie manis pašlaik līst, ap 5mm. Paskatos pa logu, tak nē. Lietuvieši gan rāda korekti, ka jālīst kaut kur pie Ainažiem, kas pēc radara tā arī ir. Būtu nu mūsējie atstājuši to pašu meteo.lv, varbūt prognoze būtu precīzāka...


Diena atkal ar pierastajiem 25-27°C, uz vakaru gan termometrs noslīdējis jau uz 20°C, kas kopā ar spirgto vēju liek uzvilkt vesti ārā ejot :D


Vakar jau kārtīgi salija, vēl drusku uzlīņāja šodien. Dārzs uzreiz sarosījies, zāle gan vēl nesteidzas ar krāsas maiņu, vismaz tur, kur apakšā smilts.Rasināja apmēram stundu, putekļus drusku noskaloja. Zem kartupeļu lakstiem sauss. Kaķis pat iekšā neprasījās, sēdēja pagalma vidū, it kā no gaisa nekas nenāktu.


Pusstundu mazliet rasina. Pirms tam diena bija viegli apmākusies, temperatūra turējās ap 24°C.