V
Viljams

Lietotāja aktivitātesGaiziņā vēl mežā sniegs, bet te ievas plaukst. Dārzs sauss, rudenī neuzartās vietas cietas nokaltušas.


Zeme žūst strauji, tie ceļi, ko greiderēja pēdējos, tikai mazliet apskrāpēti, ne tur profils, ne bedres aizbērtas.


Uz vakaru apmācās, tagad atkal mākoņi atkāpušies. Diena auksta, bet vakarpusē gaisā jūtama pavasara smarža.


Zeme balta, turpina snigt.Auksts vējš, nemaz tā īsti pēc sulām iet negribējās. Pirmīt drusku smidzināja.


Pēdējās dienās riktīgs pavasaris -- sestdien saulains ar diezgan jūtamu vēju, pazīstamie motociklisti pat bija izbraukuši pirmo tūri. Svētdien smidzeklis un vēss, šodien atkal saulīte un neliels vējiņš, bet no rīta bija jākasa ledus no auto stikliem.No rīta sniegputenis, brīžiem redzamība ap 100m. Kaimiņu pagastā no rīta esot bijis ap 5 cm uz zemes, Limbažos un pie manis knapi 1 cm. Dienā sniga ik pa brīdim, bet līdz vakaram baltums noturējās tikai vietām.


Rīts atnāca balts un skaists. Diena, lai gan saulaina, tomēr dēļ asā vēja diezgan auksta. Vakarā uznāca lietus, līst vēl arvien.Zeme balta. Ap pieciem krita milzīgas baltas pārslas, tagad jau sīks slapjš sniedziņš, brīžiem liekas, ka jau lietus.Šodien ziema turpinās, snieg arī pašlaik, tiesa, tagad jau slapjš sniegs, temperatūra +0,5°C.


Liekas, ka ziema uz promiešanu vēlas mazliet izrādīties. Šorīt ap 4cm sniega. Priekšpusdien daudz saules, brīžiem bira sniegpārsliņas. Pēcpusdien un vakarā ik pa brīdim puteņo.Ir, ir atkal baltā ziema.


Atkal ziema atgriezusies, viss balts.