V
Viljams

Lietotāja aktivitātes


Līst un līņā visu dienu. Un vējš arī pūš. Silts pēc grādiem ir, bet ne patīkams.


Lija un pūta, īpaši no rīta, bet vienīgais riktīgi stiprais pūtiens bija ap pusdesmitiem, pie tam kopā ar pamatīgu lietu, baltas vērpetes griezās ap stūriem. Dārzs piegāzts, labi, ka uzaru pirms nedēļas, tagad, liekas, ilgi nevarēs tikt virsū.

Atgriežamies oktobrī!
12.10.2019 21:16

Vēl arvien lasām un ēdam vīnogas, garšīgas. Šogad bagāta raža. Pirms saliem, drošs paliek nedrošs, apsedzu.

Atgriežamies oktobrī!
09.10.2019 20:14

Šorīt -2, mitrs, vietām melnais ledus.

Atgriežamies oktobrī!
08.10.2019 21:18

Brīvdienas vēsas, kā jau tika prognozēts. Vakardiena saulaina, brīnišķīgs zelta rudens. Šodien nomācies, bet abas dienas bez nokrišņiem. No rītiem līdz -2 grādiem, dienā šodien +5.

Atgriežamies oktobrī!
06.10.2019 17:31


Lietus Limbažos parādījās pēc trijiem, pirms tam parasta rudens diena ar mākoņiem un sauli. Uz vakaru strauji kļūst vēsāks. Šobrīd +4 pie loga.


Jau nedēļu rītos kasu ledu no auto logiem, bet dienas salīdzinoši mērenas, īpaši tad, kad spīd saule. Pēdējās dienās intensīvi lido zosis. Pēc 2 nedēļām vajadzētu atnākt īstam salam, bet prognozes gluži ko tādu nesola. Paskatīsimies kam taisnība, zosīm vai meteorologiem.


Pēcpusdien līņāšana mitējās, paliek vēsāks, pašlaik 4°C.


Šorīt salnas nebija. Dienā pārsvarā lija. Īsajos pārtraukumos kaimiņi pļāva zālāju, es nolēmu atlikt uz rītdienu, ja vispār vairs šoruden pļaušu.


Šorīt jau jumti balti, +1°C. Debesis skaidras, vienīgi virs līča mākoņi, kas uz dienvidu galu kraujas smukās grēdās.No rīta bija jākasa ledu no auto logiem. Rudens klāt gan.Nu beidzot lietus un vējš mitējies. Dārzs slapjš, bet kājas iekšā negrimst. Vakarā vietām ceļas migla. Temperatūra +8°C. Novācām cidonijas, nākošnakt sola tuvu nullei.Līst un pūš, +9°C, normāls oktobris :)Visu dienu lija un pūta, ap četriem lietus pārstāja. Vienā brīdī pat saule uzspīdēja.. Nupat norībēja pērkons un sāka atkal gāzt.

18:55: Gāž un rībina, riktīgs negaiss ne no kurienes.


Zibeņoja ne tikai virs līča. Pašlaik kādu brīdi nav bijis, laikam viss.