V
Viljams

Lietotāja aktivitātes


Naktī bija mazliet lijis, zāle slapja. Dienas sākums vējains, bet pēc lietus, kas atnāca ap trijiem, vējš palika mazāks un noskaidrojās. Pašlaik spīd saule, neliels vējiņš, jauki.


Vakardiena bez lietus, šodiena arī... gandrīz, pirms brīža kādas 15 min. lija.


Piecos atnāca lietus, ik pa brīdim arī uzrūca. Sākumā minūtes piecas gāza baltu, vēlāk intensīvi lija. Tagad pārstājis. Pagalms pludo. Ne riekstos, ne sēnēs šovakar neiesim. Tik daudz riekstu, starp citu, sen neatceros redzējis.


Pirms apmēram stundas no rietumiem apmācās, uznāca lietus gāziens kopā ar pērkonu, lija kādu pusstundu, lēnām aizvilkās uz austrumu pusi. Tagad atkal spīd saule, Valmieras virzienā daudz mākoņu, arī viena skaista lakta, ka tik nav tas pats negaiss.


Šodien lietus uzlija ik pa brīdim. Vakarpusē ap 17iem ZA pusē rūca pērkons, dienā arī esot bijuši vairāki stipri rūcieni. Pēdējais lietus bija ap pusastoņiem, kādas 10 min. gāza milzīgām lāsēm, izcūkoja zāles pļaušanu.


Gandrīz visu dienu līņā, sāka mazliet pēc desmitiem. Salīņājis ir diezgan daudz, muca atkal pilna.


Mājās esot nolijis, īsi un stipri. Limbažos ne piles..


Pēdējās pāris dienas patīkamas, ja ārā jāstrādā. Nupat likās, ka sāk smidzināt, bet laikam jau tikai likās :)


+9, nav gan nekāds rekords, bet katru gadu vis negadās jūlija izskaņā.Jau pusstundu nopietni līst.


Rīta lietus bija īss. Pēc tam diena pārsvarā apmākusies, uz vakarpusi saulaina. Pašlaik saulē karsti, bet ēnā sasvīdušajai mugurai ķeras klāt vēsums.


Šorīt aiz loga +15°C, gandrīz visas debesis mākoņos. Nupat sāka līt.


Nupat beidzot ārā vēsāks kā iekšā, 24°C. Var atvērt logus


Kad redz kombainus druvā un sārtojošās pīlādžogas, tad tas rudens liekas pavisam tuvu.12os +29°C, viegls vējiņš. Āra darbi uz brīdi jāatliek.


Pēcpusdien brīžiem saradās mākoņi, bet kopumā saulaina diena. Vējš ļāva arī ārā šo to padarīt, citādi temperatūrā virs 25°C slikti jūtos.


Vakar bija brīnišķīga diena un vakars, akurāt pasēdēšanai labā kompānijā. Tikai ap pusvienpadsmitiem sāka gribēties ko mazliet siltāku uzvilkt.
Naktī sāka līt, lija ar pārtraukumiem arī dienā, uz pēcpusdienu mazāk. Pērkonu nemanīju, parasts lietus no pelēkām debesīm.


No rīta migla, priekšpusdiena lielākoties saulaina. Lietus sāka līt mazliet pēc vieniem. Pēcpusdien ik pa brīdim uzlija, pat gāza, bija arī daži pērkona rūcieni. Nupat gan mākoņi pašķīrušies, tīri omulīgs laiks. Bet vagās atkal peļķes.