B
black

Lietotāja aktivitātes


Tas ir no sērijas "sīkums, bet patīkami".


Kirils (meteo.02.lv) kaut kur ir pamanījies dabūt arī mākoņainības attēlus. Tie arī derētu, ja kāds var atrast, no kurienes šis to ņem.

Vēl viens uzlabojums būtu aizliegums radaru (un vēlams lapu kopumā) apskatīt no LVĢMC datoriem. Skat. manu komentāru augstāk par 3 rindiņām Apache konfigurācijā, kas jāpieliek, lai to panāktu.


Tikko nopublicēju mazu Android applikāciju, kas viedtālruņu īpašniekiem parāda Latvijas karti ar apvienoto leišu/igauņu meteoradaru pa virsu. Tiem, kuriem ir Android telefoni, šī applikācija varētu noderēt.

Pielaboju linku uz app.


Domāju, ka varam mierīgi sākt rakstīt iesniegumu Lietuvas Konkurences padomei (Competition Council of the Republic of Lithuania), pieminot, ka mūsu Konkurences padome jau sākusi pārbaudi par šo gadījumu.

Ir nelielas aizdomas par to, ka Lietuvas meteodienests pēc kādas nedēļas vienkārši izņems datus par Latviju laukā.


Lūdzu piedalieties savu WWW lapu bloķēšanā apmeklēšanai no LVĢMC tīkla!

Apache .htaccess failā nepieciešams ievietot šādas rindiņas:
RewriteEngine On
RewriteCond %{REMOTE_ADDR} ^212.70.174.
RewriteRule .* - [R=402,L]


Paldies ramūnam, kurš izstrādāja alternatīvu radaram. Izejas kods, lai šo karti integrētu citās lapās, piemēram, šajā, ir šeit.


Šodien Vecāķu pludmalē bija pietiekoši silts, lai nopeldētos. Novēroju gan, ka bez manis to uzdrošinājās darīt vien pāris suņi :)


Komentāru dzēsu, jo tā saturs savu adresātu jau ir sasniedzis :)


Komentāru dzēsu, jo tā saturs savu adresātu jau ir sasniedzis :)


Mazliet ar astronomisko rudeni nesaistīts jautājumi:

1) Kāpēc pie pašreizējiem meteo datiem nav informācijas no LVĢMC stacijām? Vai tas ir saistīts ar to, ka LVĢMC aizliedz datus publicēt, vai arī ar to, ka dati LVĢMC mājaslapā tiek publicēti kodētā formātā?

2) Vai ir plānos pašreizējos laika apstākļus / radara datus piedāvāt arī XML vai JSON formātā? Dati būtu ļoti noderīgi Latvijas mājaslapu / applikāciju izstrādātājiem.