P
Pērkoņkrusts

Lietotāja aktivitātes


Nu gan ogles sameti. :D Es nevienā acī nebiju domājis kādu aizskart - tas bija tāds draudzīgs "nesapņo meitēn". :) Palagus nekad nelasu, jo neesmu reliğiozs fanātiķis, man tie šķiet garlaicīgi. Raitis ar vai bez palaga ir sakarīgs opis. Priekš manis viņš ir smagmūzigas vectēviņš un zantes mūžamežu tumsas gans, kurš klausoties kārtīgu norvēğu bleķi ir sācis mākoņus pētīt un rakstīt par tiem tik pat labas recenzijas kā par smagmūzikas kapu zemi. :) Bet tas jau cits stāsts ne šajā slejā apspriežams.


No pažobeles izvilki pļavuzāles uzpīpēt? :D


Manuprāt bez stresa. Nāvei priekšā neaizsteigsies. Labāk prātīgi bubināt pa šoseju uz piecdesmit "nulles redzamības apstākļos" nekā spēlēt lotereju uz pāris tūkstošus vērtiem dzelžiem bez laimesta. Šito sniegu notīrīt nav iespējams...


tiko no ziemas copes ķīsītī. Varēja visu dienu vērot draudīgos sniega mākoņus, kas no līča devās siguldas virzienā. Atpakaļceļā no rīgas uz inčukalnu redzamība tikai daži metri, divas mašīnas grāvī uz jumta, vairākas noslīdējušas uz ceļa.


Inčukalnā šobrīd -24.5*C ar tendenci pazemināties. Otrs temometrs rāda nedaudz siltāku, jeb (23.9*C) taču tas ir pagalma pusē.

Dzērbenē, otrā stāva logu līmenī šobrīd -25*C.

Kamēr rakstīju komentāru un sazvanījos ar Dzērbeni, tikmēr abi termometri rāda jau -23.8*C un kamēr rakstu šo teikumu - -24.0*C uz abiem. :D


~30cm virs zemes, pretējā gadījumā neprecīzi mērījumi. Es varu arī augstumu koriģēt, ja nu gadījumā dikti sasnieg.


Man šobrīd inčukalnā abi digitālie termometri ar zondi zemes līmenī rāda -22.1 ar tendenci pazemināties.


Uzjautrinos no cilvēku mūžīgajiem komentāriem par autoceļu tīrību iekš lielajām ziņu lapām un iekš facebook. Vispār jau varēja slēgt dažu labu šoseju vismaz uz pāris stundām, savukārt uz dažām uzlikt ierobežojumu 20km/h. Normālās valstīs ceļu uzturētājs strādā roku rokā ar meteodienestu un šādos gadījumos slēdz ceļus uz laiku. Būtu aiztaupīti bleķi, nervi utt.

Man Inčukalnā kādi 15-20cm pagalma klajumā sasnidzis ir.


Šaubas māc mani, bet mākoņains ir. Ir pat funktieris fiksi uz copi aizšaut, bet kaut kā laivu nomai žēl piecīti dāvināt ja sāksies jautrība :)


līdzīgs kā šajā bildē. Attālums bija liels detaļām. Rēķini mākoņa atrašanās augstums un no manas pozīcijas apmēram 30 grādu leņķī no Rīgas centra uz ZR. Priekšnoteikumi jau bija visi :) spiedīgs un sutīgs un ar auksto fronti aiz mākoņa ZR daļas kas veldzēja šovakar Rīgu ar drēgnu lietutiņu.


draudzene provēja ar telefonu bet pret gaismu neko nevar redzēt.


Šodien ap 17:30 vai 18 no vecrīgas puses skatoties uz pārdaugavu varēja novērot melnu mākoni ar smuku asti uz leju ZR malā :) snīpis gan nebija pārāk garš un izjuka apmēram pēc 2min. Ja nav slinkums meklēt tad droši kkur tīmeklī jābūt kādai bildei.


Manā galā +27 :) rīts tik tāds dzestrāks. Rīgā bez kārtīgas pufaikas vai manteļa droši vien pat ārā līst nav jēgas? Vispār pēdējo divu mēnešu laikā lietainas bija labi ja 10 dienas šeit. Katrā gadījumā tad droši vien trešdienvakarā Rīgā bez kārtīga rudens ancuka nav jēgas rādīties?