A
Artūrs

Lietotāja aktivitātes


Kad šo izlasīju, atcerējos, ka esmu to dabā novērojis vasarās Kalētu pagastā (Latvijas DR) dzīvojot! Reizēm pat vairākas dienas no vietas DA leišmalē klejoja gubu mākoņi ar laktu (liekas, ka pa 1 un to pašu ceļu), kamēr manā skatu punktā skaidras debesis. Vienīgi neatceros vairs, kas tajā laikā paralēli darījās uz R-ZR jeb jūras virzienā...un laiks sakrīt - pārsvarā novērojumi jūnijā līdz Jāņiem. Toreiz domāju, ka tā ir kāda dīvaina sagadīšanās, jo mākoņi dienu pēc dienas varētu būt jebkur, nevis atkal turpat :) nu ir skaidrojums; paldies!


Piekrītu šādam variantam - ja ar neuzbāzīgu reklāmu varu palīdzēt lapai darboties, tad tikai par.


Pēdējo gadu vēlie pavasari, vēlās vasaras utt...
Atceros, piemēram 2001. gada aprīlī jau bija 30 grādu karstums. Bet tas viss ir cikliski un gan būs jau arī "normālie" gadalaiku nomaiņas periodi.


nobīdi par mēnesi subjektīvi novēroju jau vairākus gadus.


Paldies!

Ciklons un Anticiklons.
13.07.2012 19:55

Kamēr vien tur ikdienā staigāju garām, tas vienmēr atšķīrās par vairākiem grādiem no citiem termometriem Marijas ielas dzīvoklī. Sevišķi vasarā, kad saules pusē uzsilušais asfalts uzbūra neticami siltus grādus arī drēgnākā dienā.


Jā, Ezerkrastā un centrā bija mazāk izteikts baltums. Bet, šķiet, ka Laumenē tas viss arī nebija sniegs - jūras gaiss vairāk ienāca pilsētā un izveidojās bieza sarma. 20. decembra vakarā vismaz uz Nīcas pusi, kā arī DR rajonā izveidojās kaut kas līdzīgs slapja sniega segai, bet tas bija tik īslaicīgi (no rīta jau pelēcība), ka kāds to arī varēja nepamanīt.


Manā skatījumā diezgan sakarīga lapa! Sveiks lai dzīvo :)