I
ilga123

Lietotāja aktivitātes


Apmēram 20.cm.Nestrīdēšos par laika apstākļiem, izmantoju jebkuru iespēju uzzināt, par mani gudrāku cilvēku laika prognozes, lai daudz maz varētu sagatavot savus augus ziemai,bet šis teikums ''Nav tādas parastās mahonijas'' mani aplēja kā ar aukstu ūdeni, latviešu valodā (Mahonia aquifolium, Магония падуболистная) sauc parastā mahonija te saprotamāk . Īlekss ir pavisam cits augs, saukts par akmens ozolu un arī par Ziemassvētku zvaigzni. Kaut gan abi ir līdzīgi. Kā šos augus apvienot vienā... man nav gluži skaidrs... Jau 30.gadus audzēju šos augus un vēl ne reizi nav gadījies ka mahonija nosaltu!


Ūdens un debesis ļoti pateicīgi fotografēšanai, tādēļ man ļoti patīk tos fotografēt.Skaista galerija, bet tevis nosauktais rudens rododendrs ir ar daudz romantiskāku nosaukumu - Saldā mīla - jeb parastais vīteņsausserdis (Lonicera caprifolium), man nez kādēļ šogad jau trešo reizi uzzied.


Paldies visiem par jauko novērtējumu!Lietuvas pierobežā starp Valli un Kurmeni, (Dzīvoju pa vidu starp šiem ciematiem) šodien skaista rudens diena, gan bez saulītes, bet samērā gaiša, sausa un silta, patīkama gan pastaigām, gan darbiem dārzā (kurā man aug gan tikai puķes). Temperatūra ziemeļu pusē, pat bez saules +18.
Vienkārši jauka rudens diena!


Ja biežāk paceļ acis uz debesīm, ne to vien var ieraudzīt :) Un tur neviens neko neprasa :D :D :D ;)
Jaunjelgavá no lietus vél ne vésts, skaists saulains vasaras ríts.


Ja tas augs izskatījās šādi, tad tā ir zemeņavene, aveņu ģints suga Rubus illecebrosus, bet nosaukums zemeņavene latviskots no angļu vārdiem strawberry rasp­berry. Dažkārt to sauc arī par japāņu zemeņaveni (Japanese strawberry raspberry).
Fotogrāfēts ar telefonu,