E
Edvards

Lietotāja aktivitātes


Atkal sinoptiķi ir uzdevuma augstumos. Lietus josla iet vairāk uz dienvidiem no Rīgas, Bauskas pusē.


Tu te kaut ko jauc, karstuma laikā Vakarbuļļos ūdens jūrā bija pārsvarā silts, vienīgi tikai vienu reizi bija ledaini auksts. Ir taču iespējams aizbraukt vēl uz citām pludmalēm, kur siltāks ūdens, piemēram, uz Saulkrastu vai Apšuciema pusi. Šobrīd problēma ir tāda ir zems gaisa mitrums.


😂😂😂😂😂


Nu vot arī šeit Iļģuciemā līst, vairāki zibeņi spēra tuvu, vienubrīd bija krusa neliela.


Tāpat kā visu laiku, būs bet kaut kur citur. Tagad prognožu modeļiem ir grūti prognozēt kurā laikā būs negaiss. Piemēram, šodien no rīta uz ziemeļiem no Rīgas ducināja pērkons, bet neviena prognoze to neparedzēja. Tāpēc jāgaida, jāgaida.


Rīgai superlietu vajag vakar !


Saprotu ! Visticamāk vakarā vai naktī būs negaiss, kad vēja virziens mainīsies.


Saki paldies mūsējam Rīgas līcim. Tizla situācija (


Tikko nolija īslaicīgs lietus, vējš iegriezās no jūras un gaisa temperatūra ap +27 +28 grādi, diezvai negaiss ar kārtīgu lietu būs.


Kaut kā dīvaini..Kāpēc visi nokrišņu mākoņi izjūk pirms Rīgas?


Līgo dienu un Jāņu nakti aizvadīju Varakļānu novadā. Pa dienu gaisa temperatūra bija +34 grādi, kādi trīs negaisa mākoņi ir pagājuši cauri, neliels lietus bija, brīžiem pastiprinājās vējš, krusas nebija, zibeņi bija pārsvarā mākoņos. Līgo vakarā un Jāņu nakts sākumā debesis noskaidrojās, bet viss strauji mainījās ap vieniem naktī, kad DR horizonts sāka intensīvi zibeņot. Nedaudz vēlāk no tās pašas puses nāca shelf mākonis, tad uzreiz palika tumšāks un pastiprinājās vējš, zibeņošana saglabājās intensīva jau arī tuvākā distancē. Lietus bija īslaicīgs, zibeņoja visa R un Z pamale, negaiss aizgāja Jēkabpils un tālāk Madonas pusē. Bet zibeņošana bija diezgan iespaidīga, video būs pēc tam apskatāms.

Pirmssvētku svelme
24.06.2021 20:10

Vari vienreiz nomierināties !


Tad neej ārā, sēdi mājās, ja tev termošoks.

Trīs vasarīgas dienas
12.05.2021 10:45

Ceru, ka šīs aukstums ies prom, jo ātrāk, jo labāk.


Ko no burātāja var gaidīt, tam tikai jūra galvā 😂


Rīgā pirmie +18 grādi, vienīgais mākoņains un vējš.


Pēc siltuma, kas valda kopš svētdienas, sniegs nekūst, vietām ir ap 5-10cm.


Pēc šitādas siltuma anomālijas kāda valdīs nākamnedēļ, Martā sekos aukstuma anomālija, tāpēc par pavasara iestāšanos vēl būtu pa agru teikt. Pagaidām viss iet pēc 2013.gada scenārija.


Jā ! Un šī ziema būs aukstāka kopš 2012/2013.gada ziemas sezonas.


Nekāda dižā sala nebija, tā vietā bija apmācies un nedaudz snidzis, -12 grādi bija. Šobrīd ārā spīd saule, debesis noskaidrojās, gaisa t -11. Izskatās, ka nākamnedēļ pavasaris nāks strauji, kaut gan zinot kā prognozē sinoptiķi, grūti ticēt ka kaut kas no tā piepildīsies.