NP
nakts pērkons

Lietotāja aktivitātes


Īsts jūrnieks iztur viļņus !


Šobrīd ir neskaidra situācija, vai nu būs ciklons, kas nāks no Skandināvijas vai arī tomēr nonāksim jauna nezināmā anticiklona centrā, kurš jau parādās ventusky gfs prognozēs. Tāpēc par gaisa temperatūrām vēl nesteigsimies runāt, jo pirms nedēļas bija tik pat kā līdzīgas prognozes, kuras paredzēja sakot no rītdienas biežākus nokrišņus un pavēsu laiku.


Par nākamajām brīvdienām vēl agri runāt, prognozes būs zināmas trešdien.


Var vēl pielikt klāt rītdienu un trešdienu, kaut gan pirms aptuveni dienas es skatījos prognozēs, ka nākamnedēļ brīvdienās siltums atgriezīsies.


Sniegs krīt jau no sešiem vakarā, gaisa temperatūra šobrīd ap 0, koki un krūmi ir apsniguši.


Tad jāseko līdzi lietotājiem, ko tie raksta nevis pēdējā momentā brīnīties !


Krūmiem sāk vērties vaļā lapas, tāpēc jau vajag arī +15 grādus un sauli.


Mārci, nu tu gan pa tālu aizšāvies!


Rūdolf, tad pats pamēģini un uztaisi ilgtermiņa prognozi, tā lai pēc tam varētu salīdzināt nevis tukši lej žulti. Kur ir problēma? Ko gribu to es daru 😂


Ja kādam interesanti, šeit mana prognoze pavasarim un vasarai: meteonoverojumi.wordpress.com


Pat tuvu nestāv 2006/2007.gada ziemai. Tajā ziemā Februārī bija stabils sals uz vairākām dienām, šajā ziemā tas nebija, Oktobris un Novembris neskaitās, jo tie ir rudens mēneši.


Ej ej nu, kādas vēl 10 dienas. Rīgā šajā ziemas sezonā visbiezākā sniega sedziņa bija tikai kaut kādi 2 vai 3cm, Decembra sākumā un ar to galu galā čiks ar to ziemu sanāca. Un šitāda ziema kāda tagad bija es piedzīvoju pirmo reizi un šajā ziemas sezonā Rīgā absolūti nevienu reizi gaisa temperatūra nav stabili noturējusies zem 0 grādiem 24h, kopējais SKAITS pa Decembri, Janvāri un Februāri ir 0, pagājušā gada bija 32 dienas, pat siltākajā 2007/2008.gada ziemas sezonā bija 15 dienas ar stabilu salu. UNIKUMS!


Visi sūdzētos, ka viss ir stulbi! Tā ir atsauksme.


Ir cerība vēl uz ciklona aizmugures līča efektu, bet pēc jaunākām prognozēm Rīgā snigs rīt vakarpusē.


Nu tāds pavārgs ziemas mēģinājums bija, sniedziņš ar slapjumu. Izskatās ka tuvākajās dienās lielie nokrišņi ar sniegu ies garām Rīgai. Jā, diskriminācija turpinās, nožēlojami.


Ko vispār nozīmē globālā sasilšana? Sasilt var jebkas.


Ārā apmācies laiks, vakardienas sniega pudra nokusa, labāk uzspīdētu saule.


Ziema būs pavasarī.


Auksts laiks kopumā saglabāsies līdz svētdienai, jo tad pirmdien atkal būs tie +7 grādi varbūt arī vairāk, tā rāda jauns GFS izlaidums. Nu ko lai saka šī ziema vai kā viņu tur ir metama miskastē! Bet laiks šodien ir pavasarīgs, saule, uz zemes ir plāna sniega kārta.


Priekš kam uz mēnesi, es varētu vispār nekomentēt meteolapā :)