NP
nakts pērkons

Lietotāja aktivitātesNevar kaut kā noticēt, ka dažus kilometrus uz ziemeļiem ir tikai nieka +8 +9 grādi, kamēr šeit Iļģuciemā ir +16 grādi. Neesmu gaidījis šādu temperatūras kāpumu.


Nu neko, jāpaciešas, no svētdienas kļūs krietni siltāks !


Pūš ziemeļu vējš no tās jūras, gaisa temperatūra pazeminājusies no +18 līdz +15 grādiem un arī nākamajās pāris dienās būs tas pats. Kamēr uz dienvidiem no Rīgas būs +18 +20 grādi, pilsētā būs ne vairāk par +13 +14 grādiem, pilnīga šaize ar to jūru.


Pie manis jūras brīzes neskartajā laukumā ir +15 grādi, kamēr citur atklātajās teritorijās, piemēram Rīgas lidostā ir tikai kaut kādi +11 grādi. Skumji, izskatās ka arī turpmāk būs tas pats. Cerams ka pēc lieldienām viss būs čilā.


Jaunākas GFS prognozes neko diži spīdošu nesola uz nākamo nedēļu Rīgai, ne vairāk par +15 grādiem, pateicoties, nepārtrauktiem ziemeļu puses vējiem, bet dziļāk iekšzemē gan būs kārtīgs siltums līdz +18 +20 grādiem.


Lai nu ātrāk uznāk siltums !


Būtu labi lai tas aukstums vispār neatnāktu un turpinātos silts laiks, vismaz vēl ar nokrišņiem, lai ir kāds mitrums. Šobrīd ārā plāna dūmaka un +15 grādi.


Palikt ziemas laikā nav ieteicams, jo Jūnijā jau trijos naktī jums uz logiem spīdēs saule, bet vakari paliks tumšāki par vienu stundu agrāk nekā vasaras laikā. Līdz ar to labāk lai Latvija paliek pie vasaras laika, jo tad vismaz tumšākajos mēnešos būs par vienu stundu gaišākas.Piesniga tā kārtīgi, sanākuši 15cm svaiga sniega, vietām bijuši arī 20cm, snigšana beigusies tuvāk vakaram. Smieklīgi sanāk, ka LVĢMC joprojām rāda Rīgā 4cm sniega, nez kāpēc tie nevar atjaunot datus, jo Rīgā tik maz sniega nav un smieklīgāk būs, ja LVĢMC Marta mēneša apkopojumā neuzrādīs maksimālo sniega segas biezumu Rīgā, bet uzrādīs tikai 4cm XDDDSveicieni sievietēm sieviešu dienā !Kur tad noturējās sals un sniegs gadu atpakaļ līdz aprīļa beigām?!? Par ko iet runa, ja gadu atpakaļ jau Aprīļa vidū bija stabili +20 ar kaut ko grādi, bet Latgalē Aprīļa pēdējā dienā bija jau +25 +26 grādi. Citēju: ''pirms domā līdzi..''. Ja kas, nakts salnas neskaitās !

Sagaidot martu
02.03.2019 17:29

Sauss un mākoņains laiks, šodien no rīta saule pat uzspīdējusi. Šobrīd ārā kopā ar vēju ir palicis aukstāks, pa retam krīt dažas sniegpārslas, winter is coming. Anyway, accuweather tomēr prognozē aukstu un sniegotu Martu un Aprīli, par Maiju tekas nav teikts.