V
veczigs

Lietotāja aktivitātes


3. aug. agri no rīta bija daudz mākoņu un vienu brīdi drusku uzlija. T. bija +22°C. Spiediens 765 mm. Priekšpusdienā skaidrojās un parādījās zemie gubu mākoņi. Sāka pūst brāzmains vējš no ZR puses. Pēcpusdienā t. sasniedza + 31°C. Spiediens turpināja krist. Lielāki gubu- un cb mākoņi bija redzami ZA pusē. Vakarā mākoņi izklīda un vējš norima. Pašlaik t. +23°C. Spiediens 762,5 mm. ZR pusē spalvu mākoņu joslas.

Ir tikai tveice
03.08.2018 22:19

31. Jūl. pēcpusdienā no R puses tuvojās vairāki cb mākoņi, bet līdz vakaram līdz mums neatnākuši izšķīda. 1. aug. visu dienu lēns vējš un bez mākoņiem. T. dienas vidū pacēlās līdz +29°C. Pašlaik t. +23°C. Spiediens 767 mm. A pusē dažas spalvu mākoņu joslas. Gandrīz bezvējš.

Kāpēc, kad ir pērkonīgi laika apstākļi un gribas ko vairāk uzrakstīt, publicējot Meteolapa paziņo, ka Jūs neesat reģistrējies??

Ir tikai tveice
01.08.2018 22:10

29. jūl. no rīta t. bija +22°C. Spiediens 762 mm. Daudz augšējās zonas mākoņu. Lēns vējš. Priekšpusdienā gandrīz apmācies, bet lietus nav. Ceļas vējš. Pēcpusdienā karsts un mērens DA vējš. Augšējās zonas mākoņi 3-4 balles. R pusē redzams kāds liels cb mākonis. T. +32°C. Vakarā vējš norima. Pašlaik t. +27°C. Spiediens 762,5 mm. Mākoņu joprojām daudz.


27. jūl. no rīta t. bija +18°C. Spiediens 765 mm. Saulains, bet ar nelielu dūmaku. Lēns vējš. Priekšpusdienā vidējie slāņu mākoņi 2-3 balles. Vēlāk arī zemie gubu mākoņi. Pēcpusdienā mākoņains 4-6 balles. Lēns līdz mērens DA vējš. Vakarā mākoņu vēl vairāk, bet vējš norima. Pašlaik t. +25°C. Spiediens 764 mm, krīt. Daudz mākoņu, dūmaka. Nez, vai mēness aptumsumu varēs redzēt?25. jūl. no rīta t. bija +17°C. Spiediens 761 mm. Saulains. Lēns vējš vai bezvējš. Priekšpusdienā parādījās vidējo slāņu mākoņu nelieli laukumi. Pēcpusdienā tiem pievienojās zemie gubu mākoņi. T. pacēlās līdz +26°C. Vakarā dažādi mākoņi 4-6 balles, bez lietus pazīmēm. Pašlaik t. +23°C. Spiediens 762 mm. Vidējie gubu-slāņu mākoņi 2-3 balles. Neliela dūmaka.24. jūl. no rīta debesis dalījās uz pusi: R pusē zilas debesis A pusē apmācies. T. +19°C. Spiediens 760 mm. Priekšpusdienā apmācies, brīžiem neliels lietus. Pēcpusdienā no A puses pamazām skaidrojās. T. pacēlās līdz + 26°C. Bet A pamalē cilājās lielie gubinieki. Lēns A vējš tos nesa uz mūsu pusi. Jau varēja dzirdēt pa kādam tālam pērkona grāvienam. Bet tad gubu mākoņu darbība apsīka un līdz mums atnāca tikai vāja smidzināšana. Dienas laikā nolijuši kādi 2 mm. Vakarā A pusē cilājās jauni mākoņu kalni. Pie mums pašlaik t. +23°C. Spiediens 760,5 mm. Debesīs vidējās zonas gubu-slāņu mākoni 4-5 balles.


23. jūl. no rīta t. bija +17°C. Saulains. A pusē spalvu mākoņi. Lēns A vējš. Sausums turpinājās. Pēcpusdienā parādījās zemie gubu mākoņi. T. pacēlās līdz +28°C. Mākoņu vairāk A pusē. Vakarā gar ZA-A DA pamali gāja rinda no vairākiem negaisa mākoņiem. Vējš lēns līdz mērens no ZR puses. Ap saulrieta laiku visi mākoņi izklīda. A pusē saglabājās spalvu mākoņi un izlijušas negaisa laktas. Pašlaik t. +20°C. Spiediens 759 mm.21. jūl. no rīta t. bija +18°C. Spiediens 757 mm. Saulains, bet debesis blāvas un tādi paši blāvi mākoņi. Uz neilgu laiku debesis pārklājās ar plānu zemo mākoņu segu. Pusdienas laikā vējš pastiprinājās līdz mērenam. Parādījās zemie gubu mākoņi. T. uzkāpa līdz +29°C. Vējš no R-ZR puses. Vēlāk saradās daudz zemo gubu mākoņu, bet lietus nebija. Vakarā debesis noskaidrojās, bet ir mērena dūmaka. Kurzemes mežu ugunsgrēku dūmi sasnieguši arī Zemgali. Pašlaik t. +24°C. Spiediens 757 mm.20. jūl. no rīta saulains. T. +18°C. Spiediens 757 mm. Debesīs vairāki augstie gubu-spalvu mākoņi ar nokrišņu bārdām. Līdz zemei nekas nenokrita. Priekšpusdienā parādījās zemie gubu mākoņi. Lēns, grozīgs vējš. Ļoti sutīgs. Pēcpusdienā A-DA pusē daži nelieli cb lietus mākoņi. T. līdz +29°C. Mums arī drusku uzpilināja. Vakarā lēns, grozīgs Z-ZA vējš. Daži cb mākoņi DR pusē. Pašlaik t. +23°C. Spiediens 756 mm. DR pusē joprojām pusizlijis cb mākonis.


19. jūl. no rīta ZA-A-DA pusē mākoņains. Pārējā daļā saulains. T. +18°C. Spiediens 758 mm. Priekšpusdienā samācās pavisam. Un pēcpusdienā drusku uzlija. T. pacēlās līdz + 25°C. Vēlāk drusku skaidrojās, bet no A puses tuvojās negaisu zona. Līdz mums tā neatnāca, jo pa ceļam izčākstēja. Tikai uzpūta nelielas vēja brāzmas un drusku uzlija. Rietošās saules gaismā ā pusē bija redzama jauna negaisu zona. Arī tā līdz mums nenonāca. Pašlaik t. +22°C. Spiediens 757,5 mm. A pusē daudz mākoņu, R pusē nedaudz spalvu mākoņu.


18. jūl. no rīta t. bija +18°C. Spiediens 758 mm. Debesīs nedaudz spalvu mākoņu, kas vēlāk izzuda. Zemie gubu mākoņi saradās ap 12-tiem. Bet to bija maz. Pēcpusdienā t. pacēlās līdz +30°C. Zemie gubu mākoņi 3-4 balles. Spalvu mākoņu nav. Lēns līdz mērens, grozīgs Z puses vējš. Vakarā zemo gubu mākoņu maz. Vienīgi tālu DDA pusē redzams kāds neliels cb mākonis. Vēlāk visi mākoņi pazuda un vējš norima. Pašlaik t. +24°C. Spiediens 757 mm


17. jūl. no rīta t. bija +19°C. Spiediens 758,5 mm. Visās debesīs spalvu mākoņi 1-2 balles. Lēns līdz mērens A vējš. Zemie gubu mākoņi parādījās ap 11-tiem. Pēcpusdienā t. pacēlās līdz +29°C. Debesīs spalvu un zemie gubu mākoņi 4-5 balles. ZA vējš mērens līdz mēreni stiprs. Lietus mākoņi nekur nebija redzami. Vakarā vējš pamazām norima. Debesīs joprojām spalvu mākoņi. Pašlaik t. +24°C. Spiediens 758 mm.


16. jūl. no rīta t. bija +18°C. Spiediens 760 mm. Debesīs spalvu un augšējie gubu-slāņu mākoņi 1-2 balles. Zemie gubu mākoņi parādījās ap 11-tiem. Pēcpusdienā gubu mākoņu daudz, T. pacēlās līdz +28°C. Bet negaiss tikai izveidojās ap 17-tiem. Šoreiz negaisa mākoņi bija atsevišķi. Un no tiem zibeņi pārsvarā spēra zemē. Vēlāk no A-ZA puses tuvojās jauna negaisu zona, bet līdz mums nenonāca. Lietus lija ļoti maz. Tik vien bija kā īsu brīdi krita retas, lielas lietus lāses, kas izsauca bērnu laukumā lielu spiegšanu. Vēlāk arī no kāda izlijuša lietus mākoņa drusku uzrasināja. Pašlaik t. +21°C. Spiediens 759 mm. Debesīs izšķīduši spalvu mākoņi.


15. jūl. no rīta t. bija +17°C. Spiediens 759 mm. Debesīs nedaudz spalvu mākoņu. Ap pusdienas laiku saradās zemie gubu mākoņi. Pēcpusdienā jau šur-tur redzami lielie gubu-lietus mākoņi.Ap 15-tiem pirmais negaisa mākonis izveidojās pie mums, bet aizgāja tuvu garām. Nākošais negaisa mākonis pienāca ap 17-tiem. Šoreiz tas atnesa arī lietu 1,5 mm. 3. lietusmākonis ar zibeņiem un pērkoniem atnāca ap 21-niem. Šoreiz arī krietni nolija. Starplaikos visu laiku kaut kur ducināja. Vējš nepastāvīgs un grozīgs. Pašlaik t. +21°C. Spiediens 759,5 mm.


14. jūl. no rīta t. bija +17°C. Spiediens 759 mm. Daudz mākoņu. Drusku līņā. Pēcpusdienā skaidrojās un uzpūta mērens vējiņš. T. pakāpās līdz +24°C. Ap 15-tiem no DA puses uznāca negaisa fronte. No sākuma tā bija bez nokrišņiem, bet, kad uznāca virsū, sākās stiprs lietus. Pirmais zibens spēriens bija tuvu. Vēlāk bija bieži zibeņi un intensīvs lietus. Vakarā mākoņi palika mierīgāki. Vienīgi uz Rīgas pusi vēl cilājās dažas pērkongalvas. Pašlaik t. +19°C. Spiediens 758,5 mm. Diennakts laikā nolija 9 mm.


13. jūl. no rīta t. bija +17°C. Spiediens 760 mm. Visu dienu apmācies 8-10 balles un gandrīz visu laiku nedaudz lija. Vakarā pat 2x bija pērkona grāvieni. Visu laiku lēns, grozīgs vējš. Pašlaik nedaudz smidzina. T. +20°C. Spiediens 759,5 mm. Gandrīz apmācies ar nelielu vēju.