A
Alis133

Lietotāja aktivitātes


Sniega sega no 20 cm uz 14 cm, nomaļie ceļi un ielas ledū.Slāņu n-ņi,viegls d-dr vējš,miglas nav.Vakar,sākoties lietum,pie temp. -1,5 gr.uzsniega izveidojās cieta garoza,kas pēc tam izkusa.


-3 grādi,20 cm sniega,bezvējš


Pirms atkušņa Viļānu stadionā 17 cm pūkaina sniega,Saule pazuda aiz Ns m-ņiem. Temp 12,5-13 grādu,nepatīkams d-dr vējš.


Tā kā Stikla kalns !!

ZIEMA nāk!!!
23.11.2015 06:16

Labi rīti! Vējš tikai nupat sāk pamosties,nekas īpašs.Barometrs gan tik zemu sen nav redzēts.


Rīt no rīta pēc 4:00 būtu jāskatās Jupitera un Venēras tuvplāni Saules rādiusa attālumā, Venēra augšā un spožāka.Varbūt m-ņi netraucēs.Pirms lielas blāzmas.Labu fotoaparātu īpšnieki, nenoguliet.Es lietoju vairākas astroprogrammas pēc vajadzības.Stellarium visuzskatāmākā,ne precīzākā .Ja vajag precīzas koordinātes,ir labākas,bet ar aci to nejūt.Drusciņ off topic,ko darīt.


Jūtu līdzi,vai priecājos par balto ūdeni,nevaru saprast.Te diezgan biezi balti gubu m.,un no lietus un pērkona ne vēsts.
Jums labas attēlu sērijas,tuvpāni,ja nav aizspriedumu,ka salūzīs, ar kādu fočiku uzņemat?


No 5:50 līdz 6:30 Viļānos krita liepārslains sniegs.


Labrīt!Gribēju piebilst par salnu,jaunā zāle ir mitra, un tāpēc varētu sasalt balta.Tas ir tikai pieņēmums.


Un tā kā ūdens sen jau bija sasilis, tad Rīgā sen jābūt izpirktiem lietussargiem(prognoze)Ceru, ka Rīgas līcī nebija Persijas līča efekta (tur, kā te mēdz teikt) bija cita veida nokrišņi :((


Vai LHMT kāds cits redīsa veids? :))


Sorīt skaisti skati no Slīteres bākas.Ap 8 bija pat varavīksne.TEKSTShttp://www.eradio.lv/kameras/slitere.php


Laba diena!
Izskatās ka anticiklons pastiprinās,parasti,ja fronte izteikti izliekta prom pa apli no austrumiem, a-ckl. ņem virsroku.Meteoradara lietus Viļānos nebija,interesanti,kaut kādi mākoņi ir,bet lietus nav.


Man patika jautājums par K indeksu,ko uzdeva Raitis kafeinīcā.Droši vien saistīts ar Golfstrīm izmaiņām,virs tās pamazām uzklājas aukstais,bet vieglākais kūstošais ledāju 'saldūdedens.'
Protams,nebija laika to iztirzāt.


Kā par brīnumu virs Viļāniem mākoņii no biezajiem As kļuvuši par sarkanīgiem Ac , laikam ciklons jau māj "Ar to Dieviņu"

19:07: Pašlaik ciklons virs Krievijas atgādina noskumušu meiteni,mati plīvo,bet actiņas tādas bēdīgas.


Paldies Mārčam par komētas vērojumu,man jau likās,ka bez binokļa nevarēs redzēt,tā tiešām pēc HORIZONS datiem katru paceļas par apm, 1,6 gr. uz augšu,un 1,9 gr pa labi, bet arī paliek vājāja spožumā.Malači,ka ielīekat d-vidu puslodes zēniem batonu .!!

14:22: Cerams,ka kārtīgu Komētu sagidīsim novembrī.Kā jūtat esmu vairāk astro,nekā meteo fans.Lai gan laiku sāku nopietni vērot no 1977.g. 17.septembra,un pēc gada man sanāca nofiksēt -40 gr. 1978.g. 31 dec..Par martu, man gadījās dzīvot un mācīties 1962.g. martā Ogrē,bija ļoti auksti.Gribēju paskatīties datus no meteo.lv,diemžēl ielādes riņķītis griežas,bet datu ni, ni.
Meteo beidzu rakstīt 2007. g. septembrī S.ecinājums,protams, ka Latgalē ar katru gadu paliek siltāks

14:34: Saulcerīt, uz Latgali gan nabrauc,te sāk sabiezēt mākoņi.

14:55: Jā,bet tas vairāk par prieku labu binokļu un teleskopu īpašniekiem:))


Cs drusciņ biezāki,bet ēnas labi redzamas,barometrs stāv kā piesiets,vējš pieņemas.


Paldies par bildēm,man draugs teica, ka vakar redzējis bez binokļa k-kādu objektu kā svītriņu rietumos, bet nezināja laiku,man bija grūti noticēt,bet laikam varētu būt, jo virziens rietumos, un tad norietējusi.


Vai mainīt radio, vai barometru?Barometrs stāv kā piesiets,caur Cs mākoņiem spīd Saulīte, bet vējš gan manāmi pieņemas spēkā.Gribētos lai 'pierobežā' padalītos iespaidos, kad raus nost jumtu:)


Mārtiņ, lauks rotē pret plkst. rādītājiem skatoties uz satelītu,vai ne? Satelītu datos raksta RHCP,pa plkst. rād. Radiotehnikā laikam pieņemts skatītie no signāla avota puses. :)