1. 08.12.2010 10:44 Skatīt

    Jā, nupat sāksies interesanti. Nav laika izvērstākam komentāram, bet nu Maikls ir runājis :)
    www.tvnet.lv

    Ielādē...
  2. 07.12.2010 20:18 Skatīt

    Jā, apskatīties tur var par brīvu, bet tāpat LVGMC ir diez gan nedraudzīgi. Es uz LVGMC arhīvu gāju diplomdarba rakstīšanas laikā. Ar visu dekāna parakstītu izziņu, ka man dati vajadzīgi pētījumam universitātē, sinoptisko karšu arhīvu turēja no manis tālāk un par vienas kartes nokopēšanu prasīja naudu. Lai arī pētījumam tas būtu bišķi respektablāk, izmantot LVGMC analīzi, es izlīdzējos ar GFS analīžu arhīvu.

    Ielādē...
  3. 07.12.2010 12:28 Skatīt

    Jā, es arī labprāt ierastos, bet noteikti laicīgi jāizdomā laiki, lai var saplānot. Bet tādu Meteobāru gan es Rīgā neesmu manījis.
    Ā un es vēl domāju, ka pirms tikšanās vajadzētu izdomāt nelielu pasākuma plāniņu, par ko runāt, lai būtu arī mazliet produktīvi. Piemēram par Meteolapas attīstību, kādas konkrētas idejas, par negaisu ķeršanu utt.

    Ielādē...
  4. 06.12.2010 09:13 Skatīt

    Zviedri rāda, ka līcī gar malām bišķi ledus veidojas, bet tas neizskatās nopietni.

    Ielādē...
  5. 05.12.2010 16:04 Skatīt

    nu jā, noteikti, ka pa nakti snigs, jo pūtīs DA, D vējš, uz rītu, kā iegriezīsies DR tā sāks sasilt.

    Ielādē...
  6. 05.12.2010 15:28 Skatīt

    Liepājā jau nu noteikti līs jūra vēl dikti silta un rietumu vējš visu siltumu pa taisno dod piekrastei. Rīgā rīt pa dienu varētu būt slapjdraņķīts, bet ceru ka līdz lietum nepavilksies.

    Ielādē...
  7. 03.12.2010 14:05 Skatīt

    Jet stream sazvērestību teorijās tiek izmantots ļoti bieži, jo lielākā daļa cilvēku par to neko nezina un tad visu uzrakstīto uztver ar mazāku kritiku. Es gan ikdienā sekojot notikumiem līdzi nemanu nekādas ārkārtējas pārmaiņas. Jet stram laiku pa laikam izmet loku virs Eiropas un tad ieklīst aukstumiņš. Tā tas bija pērn decembrī un janvārī, tā tas ir tagad un ei nu sazin, kā tas izskatījās 40. gadu sākumā, kad bija bargās ziemas. Jet stream ir mainīgs lielums, tāpat kā vējš piezemē. Daži aukstuma rekordi un puteņi jau nekas dižs pēc būtības nav.

    Ielādē...
  8. 03.12.2010 08:02 Skatīt

    Manuprāt, viss nav tik viennozīmīgi. Jā, es arī piekrītu, ka pašreiz valdošais viedoklis par cilvēka izraisītu globālu sasilšanu ir pārspīlēts, tomēr, cilvēka ietekmi uz Zemes nevar saukt par kukainīša vērtu. Cilvēka uzskats, ka cilvēce var ietekmēt dabu, nav iedomība. Mēs nevaram dabu daudz ietekmēt sev vēlamā virzienā, bet to sagandēt tā, ka uz Zemes paliek maz dzīvības, gan var. Kaut vai tie paši kodolieroči, to ir atliku likām.
    Un runājot par Jura piesaukto Saules izdzišanu, ja nemaldos, tad zvaigžņu dzīve beidzas uzsprāgstot un Zeme būs sadegusi vēl pirms Saules izdzišanas :)

    Ielādē...