1. 02.12.2019 08:17 Skatīt

    Saulkrastos šorīt -1°C, apmācies, lēns R puses vējš, vakar pakusušais sniegs piesalis, viss ļoti slidens. Tagad braucot vilcienā cik nu var pustumsā redzēt pa logu Rīgas virzienā sniega daudzums tie paši daži cm vien ir. Līcis lielāko sniega devu nobēris vairāk iekšzemē. Šādās situācijās prasās kāda meteostacija Suntažu, Mālpils pusē, nav jau pirmā reize kad līča efekta mākoņi izvairās no esošajām stacijām.

    Ielādē...
  2. 02.12.2019 08:07 Skatīt

    Ziema tiešām mazliet satrakojusies, toties priecē, ka šīs nedēļas otrā pusē tam visam kūstot abās Juglās būs daudz ūdens!

    Ielādē...
  3. 01.12.2019 14:07 Skatīt

    Saulkrastos, vakar pēcpusdienā un vakarā līcis mazliet pastrādāja saražojot ap 2 cm sniega un sniega graudu maisījuma, šodien temperatūra ap 0 - +2°C un sasnigušais pamazām kūst. Saule gandrīz visu dienu , tikai brīžiem pa kādam gubeniekam īslaicīgi aiziet priekšā. Vējš no R puses brāzmās ap 10 - 12 m/s, jūra patīkami šņāc.

    Ielādē...
  4. 29.11.2019 16:32 Skatīt

    Šodien patīkami silta un drūma diena kā jābūt vēlā rudenī. Pļaviņu pusē līdz 5°C silts un pa laikam mazliet uzlija, silts D puses vējš, mežā visi koki un krūmi slapji tā, ka visu laiku pil. Mākoņu sega bieza, pat atklātā vietā puskrēsla, blīvā egļu mežā apakšā pustumsa dienas vidū. Kaut kā patīk rudenī un ziemā šāds laiks silts mitrs un tumšs, varētu stundām staigāt apkārt pa mežiem un purviem. Pietrūkst vēl melnu bazalta šķembu lauki un melnas bazalta klintis kā Islandē.

    Pēcpusdienā iebraucot Rīgā pirms saulrieta mākoņi paklīda un pie pašā horizonta parādijās saule izgaismojot debesis dzeltenos krāsu toņos, sākumā gandrīz vai likās, ka kaut kāds prožektors ieslēgts.

    Ielādē...
  5. 29.11.2019 16:21 Skatīt

    Šonakt mainoties vēja virzienam aizbēgusī jūra atbēgs atpakaļ savā vietā.

    Ielādē...
  6. 27.11.2019 10:31 Skatīt

    Tagad laikapstākļi uzkārušies, Rīgas pusē jau vairākas dienas ap 0°C vai mazliet mīnusā grozās, vakar sīks smidzeklis vietām izraisīja minimālu apledojumu, šorīt Rīgā arī ap 0°C, nomācies un neliels D puses vējš.. Uz nedēļas beigām gan izskatās, ka būs interesantāk, sākumā siltums un pēc tam stipri vēji un jūrā lieli viļņi.

    Ielādē...
  7. 23.11.2019 11:37 Skatīt

    Aukstums atnācis, pēc siltās iepriekšējās nedēļas nogales tagad kopā aar vēju liekas, ka ir bargs sals, lai gan tikai daži grādi mīnusā. Vakar Rīgas pusē ap 0°C, Uz vakaru ap -1°C, vējš brāzmās ap 10 - 14 m/s. Šorīt Priedainē -2°C, vējš mazliet pierimis, ārā spainī ūdens sasalis, Lielupē līčos kur stāvošs ūdens ledus gan vēl nav.

    Ielādē...
  8. 20.11.2019 11:04 Skatīt

    Siltums sāk iet mazumā, vakar Bauskas pusē vairs tikai ap 6°C - 7°C, šodien Rīgā ap 5°C, var just, ka ienāk sausāks gaiss, jo mitrums no ielām un dažādām virsmām ir pazudis. Maķoņu sega gan stabili turās un netaisās izklīst.

    Ielādē...