1. Vakar 09:41 Skatīt

  Šorīt mazliet piesalis un diezgan bieza migla, nu jau gan mazliet pašķīdusi. Pāris brīžus no gaisa kaut kas krusveida sniegam līdzīgs nokrita, bet burtiski tikai dažas pārslas/graudi. Zemes ceļš ir vairāk kā briesmīgs, ļoti jācer, ka patiešām nāks mazliet sausāks brīdis un to varēs nogreiderēt, citādi pat uz 20km/h braucot ir sajūta, ka mašīna izjuks.

  Ielādē...
 2. 04.11.2019 11:54 Skatīt

  Līst, bet sajūta ir pat ļoti silta. Mašīnā rādīja +10°C un pie loga gandrīz +10°C, bet es teiktu, ka pēc sajūtām ir pat vairāk. Tik mīlīgs :) . Lai līst, tad būs drošs, ka aka vairs tukšāka nekļūs un lopiņiem dīķos arī būs ko dzert. Bet pēc tam es gaidīšu ziemu :) .

  Ielādē...
 3. 03.11.2019 11:03 Skatīt

  Nedēļas laikā akā ūdens līmenis pacēlies par vairāk kā pusmetru, slēgsimies atpakaļ uz aku :) . Un līs vēl, tā ka šī gada ūdens krīze arī ir beigusies. Sliktais komplektā ar ilgstošo lietu ir šausmīgais zemes ceļš, bet tur patiešām nevar darīt pilnīgi neko. Šodien brīžam smigučains, brīžam tikai miglains, bet sajūta tāda mīlīga - protams, novembra izpratnē :) .

  Ielādē...
 4. 29.10.2019 09:16 Skatīt

  Šorīt mazliet piesalis, rīta pusē kaut kas nolija, bet vienalga zālē ar sūnu ledus gabaliņi. Esam pašā mākoņmalas malā, saule brīžam izcīnās, brīžam ienirst mākoņos. Vismaz trīs pusēs dzirdēju gulbju tūtošanu un arī viens zosu kāsis kaut kur guldzināja. Tāds novembrīgs, bet cik ta nu arī atlicis līdz novembrim. Redzēs, vai būsim sniega zonā vai pie austrumiem ar skaidru laiku.

  Ielādē...
 5. 24.10.2019 11:04 Skatīt

  Nomācies un mierīgs. Ieskatījos akā - ir tikai maķenīt vairāk kā bija pašā sausākajā brīdī. Patiesībā jau arī dīķi vēl joprojām ir gandrīz tukši, tātad nekāds dižais gruntsūdeņu pieaugums nav. Un nav arī tās sajūtas, ka būtu baigās lietavas bijušas. Tā, ka vēl joprojām gaidu slapjumu, lai gan pēc prognozēm izskatās, ka drīzāk var sākt gaidīt zemes sasalšanu...

  Ielādē...
 6. 09.10.2019 09:12 Skatīt

  No paša rīta smigučoja un ilgi bija ļoti tumšs. Tagad no gaisa nekas nenāk, bet nevarētu teikt, ka baigi gaišs būtu. Daži grādi virs nulles, bet mīlīgāks kā vakar. Vienai kļavai dzeltenās lapas nobirušas, bet palikuši daži zari ar zaļām, izskatās visai dīvaini. Acīmredzot arī savvaļas kokiem ir savas varietātes, jo man ap māju ir trīs, viena jau sen plika, viena ir šī dīvainā un trešā ir tikai mazliet nokrāsojusies ar pilnu lapojumu, praktiski nav sākusi birt. Tāpat divi bērzi blakus, vienmēr viens ir jau pliks, kamēr otrs vēl gandrīz pilns.

  Ielādē...
 7. 24.09.2019 18:29 Skatīt

  Šorīt zem mākoņiem virs nulles, neatradu salnas pēdas nekur. Un diena tiiiik skaista - aizvējā, saulītē pie pirts gandrīz sauļoties varēja, sēdēju un vilku nost kārtu pēc kārtas :)) . Milzīga starpība, cik silti saulē un ēnā, ja vēl vējš uzpūš, pavisam dzestrs. Dzērvju pārvietošanās šodien nenotiek, nedzirdēju nevienu. Pie mājas ziemeļu pusē ļoti strauji krāsojas kļava :) .

  Ielādē...
 8. 23.09.2019 13:04 Skatīt

  PIrms septiņiem pie loga rādīja -3°C, kas pļavā nozīmē visus -5°C un tieši tā arī izskatījās, balti un mirdzoši. Nosalis ir viss, pat siltumnīcā tomātu laksti pilnīgi melni. Vakar aizmirsu novākt ziemas bumbierus, tie šodien pie mazas papurināšanas nobira pakšķēdami. Cidonijas gan vakarā paspēju novākt. Šodien bez pārtraukuma iet dzērves, riņķo, kārtojas kāšos, lido baros, klaigā. Droši vien labas gaisa plūsmas. Visu laiku smuki spīdēja saulīte un tajā bija pavisam silti, bet nupat samācās un tad arī dienas vidū nu galīgi nav silti. Sveiciens rudenī!

  Ielādē...