1. 17.06.2019 10:47 Skatīt

  No solītā lietus čiks vien ir, no rīta tik, cik uz jumta loga piles redzamas, zem notekas noliktais spainis pilnīgi tukšs. Visu rītu miglojas, par lietu to nenosauksi, jēgas nekādas. Žēl, biju sacerējusies, ka varēs dārzu pakaplēt un gurķus paretināt un pārstādīt. Nu jau nekas arī vairs nebūs, pēc prognozēm jākļūst arvien labākam.

  Ielādē...
 2. 14.06.2019 09:08 Skatīt

  Vakar ap pussešiem, uzbraucot uz Dienvidu tilta uzbrauktuves Lubānas ielā, mašīnā uzleca +37°C... Saprotu jau, ka tik daudz gluži nebija, asfalts uzkarsis kā ellē, bet jebkurā gadījumā tādu ciparu mašīnā vēl nebiju redzējusi. +35°C parādījās jau Līčos un Rīgas teritorijā visur bija +36°C.
  Mājās tiešām tikmēr bija kārtīgi nolijis, mans pasūtījums ar lietu bez krusas un virpuļiem tika izpildīts perfekti :D . Nezinu cik, bet domāju, ka vairāk gan kā Allažos Miglai. Šorīt pirms pieciem bija bieza migla, kurā brīdī pazuda, nezinu, mēģināju gulēt, pēc septiņiem vairs nebija. Pie loga +21°C, kādu brīdi parādījās arī saule, bet šobrīd nomācies.

  Ielādē...
 3. 13.06.2019 16:33 Skatīt

  Ap Suntažiem pirmie pērkonīši, dzirdu arī no savas mājas. Jābrauc uz Rīgu, cerot, ka atgriezīšos pie aplaistītiem dārziem...

  Ielādē...
 4. 13.06.2019 15:38 Skatīt

  Kaut kas pavisam dīvains - pie loga +30°C, pa pusei spīd saule un LĪST lietus!!! Galīgi nevar saprast no kurienes, droši vien jau tikai dažas piles arī būs, bet tas izliekas pilnīgi neiespējami un sirreāli. Tropi, pilnīgi tropi :))))

  Ielādē...
 5. 13.06.2019 09:09 Skatīt

  Jā, viņas drusku pēc mušmirēm izskatās, jo galviņas no sausuma sasprēgājušas, bet svētdien dažas uzšķērdām un pat visas nebija galīgi tārpainas. Un, starp citu, pļavā arī svētdien čupiņu ar sviesta beciņām salasīju. Tā, ka viņas, laikam saprotot, ka mitruma nebūs, izvēlas augt tāpat :) .

  Ielādē...
 6. 13.06.2019 08:29 Skatīt

  Pie manis šorīt riktīgi silts, pirms pieciem pie loga rādīja +18°C, bet tagad jau +23°C. Saule nav spoža, bet spīd un pūš visai stiprs vējš. Atverot zibeņu karti, jutos pārsteigta, ka visapkārt, izrādās, negaisi staigā, pie mums te pilnīga miera oāze. Lietu vajag ļoti, ļoti, bet krusu gan galīgi nevajag, tā, ka nevar saprast, gaidīt to negaisu pie sevis vai labāk lai nenāk. Alejā saaugušas gan pulks baraviku, gan raganu beku, mežā neesmu bijusi, bet pēc novērojumiem tai brīdī, kad ir pagalmā, mežā nav un otrādi. Tur gan arī noteikti nenormāli sauss.

  Ielādē...
 7. 11.06.2019 15:42 Skatīt

  Man šoreiz nemaz. Un tas karstums uznāca šausmīgi strauji. Tagad gan ir mākoņi, bet tāpat pie loga rāda +27°C un ir spiedīgs pat bez lieka mitruma.

  Ielādē...
 8. 11.06.2019 08:54 Skatīt

  Nomācies un silts, un odu patiešām praktiski nav. Un zāle gandrīz sausa, it kā cerīgi, ka varētu līt, bet būsim reālisti, diez vai tāds brīnums notiksies... Bet, izrādās, šogad nemaz tik agri viss nav, jo FB man izmeta, ka pērn esmu šai datumā likusi žāvēties asinszāles, šogad vēl galīgos pumpuros, nezied neviena. Starp lupīnēm šogad ļoti, ļoti daudz, citus gadus šai pļavā tik bagātīgi nav bijis. Un vēl šorīt ļoti klaigā dzērves, kādu brīdi tādas izteiktas klaigas nebija dzirdētas.

  Ielādē...