1. Vakar 12:28 Skatīt

  Pie manis ābeles tikai sāk vērties, vecais sīpoliņš tik bagātīgs, ka rozā pumpuri jau veido kupenu. Šķiet, šorīt salnas nebija, bet nu jau jebkurā gadījumā pavasars ir vēls, pieneņu pļavas arī vēl pilnā dzeltenumā. Vakar vakarpusē vēl nolija, mitrums šobrīd ir normas robežās. Eju beidzot sēt gurķus un sviesta pupiņas :) .

  Ielādē...
 2. 13.05.2020 11:32 Skatīt

  Vakar vakarā srauji kļuva auksts un jau pēc deviņiem pie loga rādīja knapu +1°C. Pirms pusnakts jau bija 0°C. Bet par laimi no rīta puses sanāca mākoņi un pirms sešiem pat kaut kas nograbināja pa jumta logu. Līdz ar to no barga sala šonakt izdevās izvairīties, uz zemes nebija pat salnas palieku. Bumbiere zied kā kupena, būtu tik žēl bumbierīšus nosaldēt, bet vēl priekšā vismaz divas naktis, kad tas varētu notikt. Šobrīd vējains un pusnomācies, pat pa logu diez ko jauki neizskatās.

  Ielādē...
 3. 04.05.2020 17:58 Skatīt

  Sveiciens svētkos! Man šķiet, ka lielākā dabas dāvana šodien ir mierīgs laiks. Jau vakar īpaši nepūta, bet šodien brīžam ir pilnīgs bezvējš un tas šķiet gandrīz neticami! Tāda sajūta, ka mūsu klimatā tagad tikai pūš un pūš, pēdējā vētrā mums te 100 gadīgi koki sabira, visi meži egļu līķu pilni, siltumnīca jau trīsreiz norauta... Un te pēkšņi pilnīgs miers, brīžam nekustas ne lapiņas un gaiss pilns plūmju ziedu smaržas :) . Tiešām kā dāvana. Un pēcpusdiena riktīgi silta, saulītē pavisam vasarīgs, ēnā pavasarīgs. Plaukst bērzi :) .

  Ielādē...
 4. 03.05.2020 08:51 Skatīt

  No rīta bija smuka migla un mierīgs, bet tagad līņā. Pēc vakardienas lietus viss daudz zaļāks, lai gan salīdzinot ar Rīgu, mums vēl dikti agri pavasarīgs, zied tikai plūmes un zaļas lapiņas tikai pamežam. Jācer, ka smidzeklis pāries un varēs iet pasmaržot mežu :) .

  Ielādē...
 5. 27.04.2020 09:16 Skatīt

  Pie manis gandrīz katru rītu piesalis, arī šorīt lupīņu lapiņas bija galīgi stingas. Vakar brīžam smidzināja un pūta nejauks vējš, vienīgais labums no šāda laika ir ļoti lēns ziedonis, ja Rīgā plūmes jau birst, man tikai sāk vērties vaļā un tas, kas uzziedējis, zied ilgstoši. Bet citādi diez kas nav.
  P.S. Reti sanāk te ierakstīt, jo no telefona ejot meteolapā man rāda, ka savienojums nav drošs un kāds vēlas man kaut ko nozagt (nezinu gan, kas te tāds vērtīgs varētu būt :D ). Tad jāizcīnās ar virkni piedāvājumu tomēr atgriezties drošībā, pirms tieku iekšā. Un tā gandrīz katru reizi. Bet kompi šai laikā slēdzu iekšā pareti...

  Ielādē...
 6. 01.04.2020 20:43 Skatīt

  Šodien krietni labāks, nekā varēja būt, vismaz norvēģi sauli nesolīja nemaz un vējš arī nebija tik negants. No rīta bija uzsnidzis slapjš sniegs un līņāja/sniga apmēram līdz 12. Bet pēc tam mākoņi ar vēju izpūtās un bija pat diezgan saulains. Un pie loga ēnas pusē rādīja +8°C.

  Ielādē...
 7. 30.03.2020 09:20 Skatīt

  Saullēktā ap septiņiem pie loga -8°C, tagad spīd saulīte un pa logu izskatās dikti daiļš. Vakarā bija ļoti košs mēness sirpītis, debesis dzidras, arī zvaigznes dikti košas. Mežā vakar atradu pirmos baltos un dzeltenos vizbuļus, savukārt dobē uzziedējusi prīmuliņa. Baudām šo lēno pavasari :)

  Ielādē...
 8. 29.03.2020 09:35 Skatīt

  Stihija ir klātu, milzīgas pārslas snieg horizontāli... Pēc daiļpavasara šķiet īpaši drēgns un nemīlīgs. Bet, ja tā padomā, vēl jau tikai marts, citus gadus šai laikā biezas kupenas un neviens par to nebrīnās. Toties pulkstens beidzot pagriezts manai gaumei, neviens gan par to šobrīd nerunā, bet klusībā ceru, ka rudenī varbūt vairs atpakaļ negriezīsim. Bet, pat, ja griezīsim, vēl ir laiks izbaudīt gaišos vakarus :) .

  Ielādē...