1. Vakar 04:23 Skatīt

  Reti tumša un slapja diena, t° kopš rīta konsekventi kāpj uz augšu, no +1°C rītā līdz vairāk kā +4°C vakarā. It kā bez lietus, tomēr brīžiem sīks slapjums no gaisa vēlās. Dienas vidū vēl caurumaina sniega sega saglabājās, bet vakarā atkal viss melns, tikai atsevišķas baltas piciņas vēl šur tur palikušas.
  Taču drīz zudīs arī tās, jo naktī kļūst vēl siltāks, šobrīd jau +5,2°C. Spiediens 760 mm. Pirmais ziemas uznāciens galā, nu jābruņojas ar pacietību un jāgaida īstā ziemas atnākšana... ja tā šajā mēnesī vispār sagaidāma.

  Ielādē...
 2. 04.12.2019 00:29 Skatīt

  Man nebūtu iebildumu, ja turpinātos tāds laiks, kāds ir šajā brīdī - Tavā pusē zaļā britu ziema, manā - īsta baltā ziema. :) Šobrīd -4,3°C, skaidrs/NMD, lēns vējš, spiediens 762 mm.
  Bet taisnība jau vien ir - ne mēs lemjam par to, kādam laikam kurā vietā būt. Varbūt nākotnē cilvēki tomēr attīstīsies un iemācīsies arī laikapstākļus regulēt, bet līdz tam vēl tāls ceļš ejams... Ja pa pareizo ceļu civilizācija aizies, par ko šobrīd gan šaubas māc.

  Ielādē...
 3. 03.12.2019 21:50 Skatīt

  Šodien ziemīgs noskaņojums, beidzot visu dienu bez plusiem. Tiesa, arī nekādu dižo mīnusu, ne miņas par piesauktajiem -10...-11°C, kas citur bijuši, jo debesis pārsvarā apmākušās. T. rītā ap -3,5°C, dienā -2...-1°C, agrā pēcpusdienā kādu brīdi sniga, bet drīz pēc tam visi mākoņi strauji aizgāja uz A, un no R debesis tikpat ātri noskaidrojās, ļaujot pēcpusdienā arī saulītei uzspīdēt. Pārvietošanās normāla, slidens nebija (sētnieki arī labi pastrādājuši). Vakarā saglabājas skaidrs laiks, t° pamazām krīt, bet nekas ekstra, šobrīd -3,5°C. Arī tas būtu labi, žēl, ka tuvojas slapjā nejaucība. Varēja jau ziemiņa mierīgi turpināties...

  Ielādē...
 4. 02.12.2019 21:53 Skatīt

  Šodien visu laiku apmācies, pāris reizes īsi un minimāli uzsniga. Skaidroties pat nedomāja, vien zemes baltums krēslu kliedēja. Taču, diemžēl, uz ielām un citur lielāks vai mazāks slapjdraņķis, jo t° gandrīz visu dienu turējās nedaudz virs nulles, pārsvarā ap +0,5°C, epizodiski līdz +1°C. Vējš lēns.
  Vēl pirms 19.00 t° turējās ap 0°C, pagalmā slapja sniega šļura, bet pēc 20.00 diezgan strauji vēsāks, tagad jūtami piesalst, pirms neilga laika jau -4°C, tiesa, tagad atkal uz augšu, t° -2,4°C. Acīmredzot bija noskaidrojies, bet nule atkal mācas - debesīs redzami zemie mākoņi, kuros atspīd pilsētas gaismas, zvaigznes vismaz pieejamajā redzes laukā nav redzamas. Spiediens 758 mm.

  Ielādē...
 5. 02.12.2019 06:17 Skatīt

  Nekas daudz klāt pie bijušā gan nepiesniga, tomēr mašīnu jumti joprojām smuki balti. Varbūt kādi pāris cm klāt nāca. Taču pamazām sāk kust, lielā iela jau pilnīgi slapja, pagalms un ietves arī pamazām sāk kust. T. šobrīd +0,3°C.

  Ielādē...
 6. 02.12.2019 03:07 Skatīt

  Jau kādu laiciņu (sākumu nepiefiksēju) smuki snieg, brīžiem diezgan intensīvi. Pūš mērens D vējš, kas retumis, kad stiprāk uzpūš, sniegu sagriež nelielā putenī. Visas ielas baltas, bet pagaidām, cik var spriest no loga laternu gaismā, pārāk daudz vēl sasnidzis nav. Tiesa, daži cm sniega jau bija. T° pamazām kāpj un tuvojas nullei, šobrīd vēl gan mazītiņos mīnusiņos, -0,3°C. Atkusni vismaz uzreiz nu gan nevajadzētu... Cerēsim uz labāko, pašlaik viss ir skaisti un jauki! :)

  Ielādē...
 7. 01.12.2019 21:30 Skatīt

  Kaut kad vakara gaitā apmācies, tagad pilsētas gaismās var manīt pāri slīdošus zemo mākoņu vālus - pagaidām gan vēl caurumainus. No gaisa pagaidām gan nekas nekrīt, bet t° kāpj - ja agrākā vakarā bija zem -3°C, šobrīd tikai -1,5°C. Spiediens grozās ap 762 mm.

  Ielādē...
 8. 01.12.2019 21:25 Skatīt

  Tur patiešām īsta Baltā Pasaka! :) Pat neticas, ka Latvijā, skati šķiet kā tālu ziemeļos... Kārtējo reizi apliecinājums tam, ka Latvija ir liela! :)

  Ielādē...