1. Vakar 22:13 Skatīt

  Vēlākā pēcpusdienā un vakarā vairāk mākoņu, Saule pārsvarā slēpās, bet mākoņi nekaitīgi, ne piles nenokrita. Arī vējš vakarpusē pierima. T. ilgi ganījās ap +19...+20°C, vakarā pamazām slīd uz leju.
  Tagad daļēji mākoņains, debesis klāj ne pārāk biezu mākoņu joslas, kam pa vidu vīd zilgme, bet paši mākoņi iekrāsojušies skaisti rozā un oranžos toņos. Nu jau gan krāsas pamazām dziest. Vējš pavisam lēns, t. +16,3°C, spiediens 763,5 mm, lēnām turpina kāpt.

  Ielādē...
 2. Vakar 17:01 Skatīt

  Dienā labs laiks, it īpaši salīdzinājumā ar iepriekšējām dienām. 😊 Lai arī pūš diezgan spēcīgs (mērens līdz mēreni stiprs) vējš, ir MMD ar Sauli un viegli silts, pēcpusdienā stabili ap +21°C. Lietus kopš nakts vairs nav bijis, spiediens kāpj, tagad 762 mm.

  Ielādē...
 3. Vakar 06:02 Skatīt

  Fronte visus lielos lietus un negaisus aiznesusi citur. Nakts pirmajā pusē nedaudz viegli uzlija, vēlāk, cik manīju, nelija. Apmācies gan, uz rītu arī DA-D vējš parādījās un pamazām pieņemas spēkā, bet pagaidām mērens. Vismaz silts, naktī turējās +16,5...+17°C, uz rītu siltāks, šobrīd +18,2°C. Diezin vai dienā daudz vairāk būs. Tagad uznāca spēja vēja brāzma, ap 10-12 m/s, bet atkal rimst. Lai tik pūš un žāvē.

  Ielādē...
 4. Vakar 00:17 Skatīt

  Vakarpusē laiks uzlabojās - pēc 17.00 sāka skaidroties, un turpinājumā vairākas stundas saulains laiks ar MMD un vienu neilgu lietus šļācienu ap 19.00. T. pakāpās virs +19 un sasniedza +19,6°C, pievakares saulītē jau pavisam silts. Pārsvarā valdīja bezvējš. Vēlākā vakarā mākoņi atkal vairojās, debesis apmācās, bet jauna lietus tūre pagaidām nav bijusi. Taču radars rāda, ka no DR tuvojas spēcīgu nokrišņu zona, kas trāpīs arī manai pusei.
  Pagaidām gan pilnīgs bezvējš un absolūti mierīgs laiks. T. +16,2°C, spiediens 757 mm. Klusums pirms vētras? Lai kā nu būtu, lai nāk lietus vai negaiss, bet vētru gan nevajag.

  Ielādē...
 5. Vakar 00:06 Skatīt

  Zem lietussarga dārzā nestrādāsi. Bet būs normāli arī man. Tikai vēl jāpagaida, lai aiziet visi lietus mākoņi un t. pakāpjas vismaz līdz +20...+22°C. Tad viss būs štokos! 😀

  Ielādē...
 6. 10.07.2020 16:03 Skatīt

  "Izcili" pretīgs laiks, visus plānus izjauca... 😬 Agrā rītā vēl tīri neko, daļēji mākoņains, arī Saule paspēja uzspīdēt, t. +12°C, taču jau drīz no R nāca nejauki mākoņi, kas pamazām pārklāja visas debesis un izplūda svina vākā. Bet pirms 10.00 sākās arī lietus, kas mainīgā intensitātē turpinājās ~5 stundas pie t. ~+14°C.
  Tikai pēc 15.00 tas pārstāja, kļuva nedaudz gaišāks, bet nekas būtiski nemainās, tagad atkal tumšāks, izskatās, ka jebkurā mirklī lietus var atsākties, vien par pāris grādiem siltāks kļuvis, šobrīd +17°C.
  Māc bažas, ka tik vasara jau nav beigusies - šodien taču septiņi brāļi gulētāji. Ja ielīst, tad līst 7 nedēļas... Atliek cerēt, ka mūsdienu klimats tiem nepakļaujas.

  Ielādē...
 7. 10.07.2020 15:37 Skatīt

  Jā, nav labi, kad lielā ātrumā brauc pa izdangātu ceļu un ik pa laikam arī grāvjos paciemojies. 😁
  Varbūt Kurzemes pusē šādi grādi vasarai tipiski, bet iekšzemē tā nav. Vispār laiks krīt no vienas galējības otrā - bija karstums, kad pat dzīvoklī nevarēja glābties no tā, bet tagad atkal otrā grāvī iebraucis, slapjš un auksts. Neredzu nekādu iemeslu būt apmierinātam. It sevišķi tādā dienā kā šī, kad kopš rīta svina vāks un sekojošs lietus, kas sabojāja visas dārza ieceres.

  Ielādē...
 8. 10.07.2020 01:33 Skatīt

  Rīts auksts pēc velna, sešos vien nepilni +9°C. Dienā it kā puslīdz normāls laiks, MMD ar Sauli, lietus tikai vienu reizi - ap 14.00 - neilgi, bet visai stipri nogāza, taču vēss, vasaras vidum neatbilstošs, t. +18...+19°C. Lietus laikā un kādu brīdi pēc tam vien +15°C. Labi, ka vējš pārsvarā lēns. Vakarā aizvien vēsāks, joprojām MMD, mākoņi joslām debesi klāj, pa vidu skaidrs. Tādā skaidrākā joslā šobrīd arī Mēness spīd. T. vairs tikai +11,3°C, vēja gandrīz nav, spiediens 762 mm. Gaidu Atlantijas krāna aizvēršanos un nākamnedēļ solīto siltuma atgriešanos.

  Ielādē...