1. Vakar 23:36 Skatīt

  Jā, arī manā pusē diez vai zelta rudens sanāks, jo stiprais vējš daudz lapu norāvis, pagalmā atsevišķi bērzi jau gandrīz pliki. Citur gan vēl lapas vairāk vai mazāk turas, bet arī jaunus vējus sola...
  Bet šovakar vējš pamazām rimstas, vēl gan mēreni pūš, bet šķiet, ka pamazām tā spēks izsīkst. Debesis joprojām daļēji mākoņiem klātas, diezgan daudz zvaigžņu arī spīd. Lietus, nerunājot par cita veida nokrišņiem, nav bijis, t. ilgi turējās ap +5,5°C, šobrīd +4,4°C, spiediens 760 mm, kāpj.

  Ielādē...
 2. Vakar 16:58 Skatīt

  Naktī un no rīta gandrīz skaidrs, taču pūta mērens vējš, uz rītu pieņēmās spēkā. T. visu nakti ap +2°C, min.t. +1,7°C. Dienā MMD, brīžiem pavisam saulains, taču pūš stiprs, brāzmains rietenis. Nokrišņu joslas līdz šim līkumu metušas, vien ap 15.30 uznāca biezs, melns mākonis, likās, ka nu tik būs, bet nekā - nepagāja ne 10 minūtes, kad atkal Saule spīdēja, no lietus vien sīks slapjums, ielas pat mitras nekļuva. T. agrā pēcpusdienā sasniedza +8,5°C, mākoņa iespaidā par pāris grādiem nokritās, vēl mazliet pakāpās, bet nu atkal uz leju, šobrīd +6,5°C. Spiediens 757,5 mm.

  Ielādē...
 3. Vakar 00:39 Skatīt

  Šobrīd debesis noskaidrojušās, pēc ilgiem laikiem atkal zvaigznes spīd. Tomēr pūš mērens R vējš, bet t. nokritusies līdz +2,2°C. Ej nu sazini, kas sekos tālāk, bet šonakt jau pilnīgi reāli var pirmā rudens salna uzkrist.

  Ielādē...
 4. 18.10.2020 16:59 Skatīt

  O, nu jau visa R pamale skaidra, un zilās debess josla strauji tuvojas, mākoņi beidzot aiziet prom, uzspīd Saule. Lieliski! ☀️ Krietni ievilcies bija bezsaules laiks, cerams, ka turpmāk Saule regulāri spīdēs. T. +6°C.

  Ielādē...
 5. 18.10.2020 16:33 Skatīt

  Nakts pagāja bez īpašiem ekscesiem - apmācies, +3...+4°C, nekādu salšanu. Rīta pusē vēl mierīgs, lai gan apmācies laiks, lēns vējiņš, sauss, bet dienas vidū laiks ar joni sabojājās tā, ka maz nelikās - palika tumšs, sacēlās stiprs, brāzmains vējš, un klāt arī lietus, kas turpinās jau vairākas stundas. Brīžiem gāza kā no spaiņa, tomēr pārsvarā mēreni lija. T. ap +6°C.
  Tagad jau visas ēverģēlības rimstas, vējš rāmāks, lietus pārtapis sīkā smidzeklī, debesis virs galvas arī gaišākas. Atelpas brīdis pirms nākamās tūres vai jau tik gaidītā frontes aizmugure - pagaidām vēl grūti saprast. T. +5,4°C, spiediens 750 mm.

  Ielādē...
 6. 17.10.2020 19:02 Skatīt

  Apmācies visu nakti un visu dienu. Līdz ar to naktī mīnusi izpalika, visu laiku ap +4°C (min. +3,7°C), bet dienā augstāk par +7°C nepacēlās. Pārsvarā bezvējš. Pēcpusdienā mākoņi brīžiem plānāki, bet nekas vairāk. Arī tagad mākoņains, bezvējš, +5°C, spiediens 761,5 mm, krīt (naktī vēl bija 766-765 mm).

  Ielādē...
 7. 17.10.2020 00:23 Skatīt

  16.10. Lielāko dienas daļu nevienmērīgi apmācies, brīžiem diezgan tumšs, bet beidzot bez lietus. Vējš lēns, brīžiem bezvējš. Pēcpusdienā sāka skaidroties, brīžiem uzspīdēja Saule. T. visu dienu nemainīgi +6...+7°C robežās, uz vakaru vēsāks. Šobrīd mākoņains, zvaigznes neredz, +4°C, spiediens 766 mm.

  Ielādē...
 8. 15.10.2020 22:13 Skatīt

  Vakar lija, lija, lija... Tikai kaut kad naktī uz rīta pusi pārstāja. T. +7...+7,5°C. Taču arī šodien saglabājās apmācies un tumšs laiks, neliels lietus arī vēl palaikam uzrasināja, taču jau daudz mazāk nekā vakar. Pēcpusdienā brīžiem kļuva gaišāks, taču Saule tā arī neatnāca, lai gan Daugavpils pusē bijis krietni saulaināks. T. +7...+8°C, vējš lēns. Šobrīd nelīst, +6,2°C, spiediens 760,5 mm.

  Prognozes rītdienai vismaz kaut cik labākas, ir cerības uz saulaināku laiku, savukārt solītais saliņš nākamajā naktī mani absolūti nebiedē. Gaismas gan vairāk gribas. Galvenais, ka istabas siltas, jo visa dzīve un darbs šobrīd mājās, šajā kovidlaikā pa citurieni neganos, vienīgi palaikam uz veikaliem jānočāpo. Krogi un citas sabiedriskās un/vai izklaides vietas var pagaidīt... 😀

  Ielādē...