S
Saksija

Lietotāja aktivitātes


Nu, tik pasakains tas klimats nav, nevajag pārspīlēt. Un es nedomāju, ka visas liktas Latvijā ir saistītas ar krieviem. Tomēr pēdējos 30 gadus dzīvojam neatkarīgā valstī.


Traks vējš šovakar Rīgā! Uz Vanšu tilta spēcīgas brāzmas.


Es par tām "normām" tomēr atbildēšu. LVĢMC mājaslapā vispār ir novecojusi informācija. Normu gadi pat nav norādīti. Tāpēc nevajag to pasniegt kā vienīgo patiesību.


Rīgā šodien jauka diena līdz 7°C, pēcpusdienā pat uzspīdējusi saule, kas nebija prognozēts.


Tā ir kaut kāda veca norma, pieļauju, ka padomju laiku 1960-1990... Katrā ziņā vidējā temperatūra nav vienāda ar temperatūru dienas laikā. Dienā pēc normas Rīgā jau jābūt plusiem. Tāpēc ir nepatiess apgalvojums, ka +5 ir 8-10 grādus virs normas. Patiesībā tie ir 3-4 grādi virs normas.


Diena ir bijusi skaista, bet lūdzu nepārspīlēsim. :) Martā ir bijis siltāks, un pat diezgan bieži.
Vispār, kā es jau teicu, atkārtoju - pēc pagājušā gada arktiskā februāra un marta šogad jābūt kompensācijai. Gaidām martu 2007. gada stilā. :)


Spīd saule

LVĢMC atslēdzis Rīgas termometru ? Tādā dienā, kad iespējams rekords, valsts galvaspilsētā netiek mērīta temperatūra. :))


Beidzot saulaina diena Rīgā, līdz 6°C. Lai nāk pavasaris!


Rīgā 5°C and starp mākoņiem spīd saule! Pavasaris beidzot. :)Rīgā 4°C, joprojām nav tumsa 5 vakarā, strauji tuvojamies pavasarim! Vai arī pavasaris jau ir iestājies ? :)


Rīgā arī spīdēja saule, nu, vismaz dažas minūtes.


Par kādu dažādu pozicionēšanu vispār ir runa ?! Es rakstu šeit jau daudzus gadus zem sava vārda.


Ziema apnikusi kā nekad iepriekš. Šodien Rīgā ap -1°C, apmācies. Rīt varbūt uzspīdēs saule un būs siltāks.


Ļoti labi uzrakstījāt, jo tas attiecas uz visiem lietotājiem šeit, kaut kā daži pārāk agresīvi aizstāv savus viedokļus.


Kā man patīk tas atkusnis! Ļoti gaidu pavasari, jo ziema jau ir par garu. Apskaužu poļus par 13°C, cerams, mēs arī daudz neatpaliksim. :)


Es jau runāju par pašreizējo situāciju, nevis par ziemu kopumā. Bet vispār neizskatās, ka šogad atkārtosies pagājušā gada scenārijs, kad bija ekstremāli auksts gan februārī, gan martā. Šogad ir pavisam cita atmosfēras cirkulācija, daudz intensīvāka Atlantijas ciklonu aktivitāte.

Ziemīga nedēļa
26.01.2019 17:07

Savādi gan. Rīgā no paša rīt spīd saule, no rīta skaidrs, tagad parādījušies augstie mākoņi, bet sauli joprojām neaiztiek.

Ziemīga nedēļa
26.01.2019 14:21

Nokrišņu zona atkāpjas uz Krieviju. Cerams, ka šodien un rīt uzspīdēs saule, pārāk pelēcīgs laiks ir bijis pēdējās dienās, saules tiešām trūkst.

Izskatās, ka ļaunākais mums ir pagājis garām, nekādi -20°C Rīgai vairs nedraud. Nākamnedēļ vispār būs daudz siltāks laiks, temeperatūra svārstīsises ap nulli, iespējams ilgstošs atkusnis no piektdienas!

Ziemīga nedēļa
26.01.2019 08:11