S
Saksija

Lietotāja aktivitātes


Jautājums tāds, kāpēc tiek īpaši izcelta šī versija ? Ir galvenā prognozē un modeļa vidējais, bet nez kāpēc jāstāsta par visaukstāko variantu visaukstākajai Latvijas pilsētai 13. martam. Lūk, tas ir neobjektīvi.


Ļoti gribu iebilst tam tvītera ierakstam no Maikla šorīt plkst. 9.26. Es jau saprotu, ka dažam gribētos, lai šis Sibīrijas aukstums turpinās mūžīgi, bet kur ir objektivitāte ? Neviena prognoze patlaban nerāda -25 marta vidū, tās ir pilnīgas blēņas. Kur ir avots ? Nav tādas prognozes nekur. Otrām kārtām, prognozes stabili rāda to, ka 27. februārtis būs diena ar viszemāko temperatūra, pēc tam temperatūras līkne strauji iet uz augšu, un no 4. līdz 6. martam paliks ievērojami siltāks. Tālāk tiek prognozēta norma, lūk, avots: old.wetterzentrale.de


Accuweather prognozē siltu, negaisiem bagātu pavasari Latvijai:
www.accuweather.com


Kur tieši ir tā "mūžīgā" siltuma anomālija ? Pēdējā gada laikā Rīgā novēroti daudzi mēneši ar aukstuma anomāliju.


Tas vairs nav normāli, nebrīnīšos, ja būs -30 arī Pierīgā.


Es to rāvu no Maikla tvītera, kas publicēts šodien plkst. 07.07. :) Tur, pa labi, "Aktuāli" sadaļā.


Man patīk tā GFS prognoze 1. martam ar lielu siltumu no Ukrainas. :)


Rīgā laiks šodien īpaši ziemīgs, nu jā, ko citu varētu gaidīt 16. februārī.

Tomēr gribu pakomentēt par martu. Apgalvojums, ka marts var būt ziemas aukstākais mēnesis, ir absurds. Jā, martā neskaitāmas reizes bija gan sniegs, gan sals ( tomēr retāk dienas laikā) pagātnē. Tomēr klimatiski marts ir būtiski siltāks par februāri, dienas garums ir būtiski lielāks nekā februārī. Tātad marts var būt paziemīgs, bet ir izslēgts, ka tas būs aukstāks par februāri, īpaši ņemot vērā, ka šis februāris būs aukstāks par normu. Tāpat nevar apgalvot, ka pavasaris būšot auksts, ja ir auksts februāris. Un visbeidzot :) Polārais virpulis mums visdrīzāk nodrošinās aukstu marta sākumu, bet nevar jau tagad teikt, ka viss marts būšot auksts. Marta vidū un beigās ir iespējams siltāks laiks. Lūgums paskatītties 2007. gadu, kāds bija rekordaukstums februārī un kas pēc tam notika martā. :)


Un atkal aukstums no Krievijas, Rīgā nav bijis siltāks par -3.


Rīgā laiks bijis labāks nekā prognozēts: nulles un sniega vietā +2 grādi ar sauli caur mākoņiem.


Rīgā sauli varēja redzēt vien dažas minūtes priekšpusdienā, to par saulainu dienu nosaukt nevarētu, maksimālā temperatūra ap +2 grādiem.


Tumši un depresīvi, tāda sajūta, ka pēdējā saulaina diena bija pirms pusgada.


Sigulda ir tik tuvu, bet vienalga Rīgā debesis nav noskaidrojušās, vien uz dažām minūtēm pēcpusdienā varēja vērot blāvu sauli aiz mākoņiem.


Mazie mīnusi ? Līvānos tiešām nav bijis zam -10 ? Ļoti žēl.


Svina vāks debesu vietā vairs netraucē ? Šodien Rīgā atkal pelēcīgs laiks.


Šodien Rīgā liels aukstums un bez saules. Gaidu atkusni un saulīti. Vairs nav palicis ilgi, līdz 1. martam nepilnas 21 dienas. :)


Priekš manis pārāk auksts,it kā pēc oficiālajiem datiem bijis pat virs -3, bet likās vēsāks kombinācijā ar asu vēju. Gribētos jau redzēt kaut ko pavasarīgāku prognozēs, bet diemžēl pagaidām izredžu nav. Vienīgais labums, ka nav daudz sniega, tiešām negribētu tādas šausmas kā Maskavā.


Līdz 1. martam 26 dienas. Skaitu katru dienu. :)

Vakar tā prognoze par gaišu dienu ar sauli diemžēl izgāzās, vismaz priekš Rīgas un turpmāk saulains laiks arī netiek prognozēts, tikai sals un pelēcība.

Laikam martā jābrauc uz dienvidiem, pie Vidusjūras. :)


Rīgā šorīt apmācies, toties silts, virs nulles. Ļoti negribas atkal sniegu un salu. Līdz 1. martam 32 dienas.


Rīgā turpinās atkusnis. Ja būtu saulīte, būtu pavisam pavasarīgas sajūtas.