S
Saksija

Lietotāja aktivitātes


Apskaužu Liepāju, tur saule un smuks lapkritis.

Rīga bez saules ar pārsteidzoši spēcīgu lietu šodien, ap 13°C.


Tumša diena Rīgā ar maksimālo temperatūru ap 13°C.
P.S. Piekrītu Jānim par Accuweather - mūžīgi viens un tas pats.


Rīgā apmācies laiks, patlaban 12°C... Mums mazliet nepaveicās, tālāk uz dienvidiem ir krietni siltāks: vakar Varšavas lidostā maksimālā temperatūra bija 20.9°C, arī Baltkrievijas rietumos, Brestā fiksēti nepilni 20 grādi.

Atgriežamies oktobrī!
13.10.2019 11:55

Rīgā iztikām bez sala, bet visu dienu apmācies ar maksimālo temperatūru ap 6°C...Nākamnedēļ būs laikam jāstaigā ar lietussargu katru dienu.

Atgriežamies oktobrī!
06.10.2019 18:26

Imantā, Anniņmuižā, Zolitūdē burvīgs rudens saullēkts ar sauli un krāsainiem kokiem! Temperatūra mazliet virs 0°C, ap 1°C.


Līča efekta lietus? Diezgan intensīvs lietus Pārdaugavā šovakar.


Rīgā vēls rudens ar lietu un maksimālo temperatūru ap 9°C. Ziemu un pirmo sniegu negaidu!


Rīgā šodien siltāks nekā vakar, termometra stabiņš pakāpies līdz 16°C, vienu brīdi vienlaicīgi lija un spīdēja saule.


Lietaina diena Rīgā, nav bijis siltāks par 13°C.


Rīgas lidostā novēroti 18°C, uz Latvijas Universitātes jumta kā allaž vēsāks, tikai 17°C. Es nezinu kāpēc, bet tā ir tendence, ka saulainā laikā lidostā ir augstāka temperatūra. Bet taču jābūt otrādi, ka centrā ir siltāks nekā piepilsētā?


Rīgā jau 17°C. Lieliska diena!Vairs nesola. Pēc jaunākās prognozes Rīgā maksimālā temperatūra būs vien ap 14°C, naktī tuvu 0°C.

Apkure Rīgā vispār ir milzīga problēma. Apkārt tikai skaisti muld par to, ka viss notiekot individuāli un PSRS laiku normas neesot spēkā. Pat žēl, ka nav spēkā, jo jau 2 nedēļas sildos ar elektrisko sildītāju. Tāpat kā tūkstošiem citu rīdzinieku, jo apkuri var nepieslēgt, šantažējot iedzīvotājus ar citu parādiem. Pilnīgs bardaks pilsētā!


Rudens klasika. Solītās saulainas dienas vietā ir dzestrs un apmācies laiks anticiklonā.


Par oktobri runājot, nezinu vai varu uzticēties ECMWF prognozei. Anticikloni oktobrī ir neprognozējami: sals no rīta ir garantēts, bet saule pa dienu nav. Ja būs miglas un zemie mākoņi, nekāds dižais siltums neatnāks.


Rīgā pirmdien arī bijis pirmais sals, nu varbūt visur pilsētā, izņemot centru. Imantā strauji krāsojas koki... Vienīgais labs, piektdien varētu būt tāda mini atvasara, norvēģi sola Rīgai 17°C!


Kāds rudens, šis drīzāk velk uz ziemas pusi!


Un atkal lietaina diena Rīgā! Vēss, dienas vidū 7°C. Tagad radarā redzams stiprs lietus uz ziemeļausturmiem no pilsētas uz Vidzemes pusi.Nav slikti, pat uz brīdi uzspīdējusi saule, termometra stabiņš pakāpies līdz 16°C.