Aglims
Aglims

Lietotāja aktivitātes


Šodien jau ne tik silts kā vakar, lai gan dienas pirmajā pusē gaiss tiešām likās ar pavasara smaržu. Pēcpusdienā pa laikam sniga sniegs kā mannas graudiņi, kādi 4 mm uzsniga, T tagad -0.6°C


Nu re, diennakts laikā visa ziema pagalam! Vakar vēl simboliski viens sniega centimetrs uzbira, vakarā vēlu jau bija pozitīva temperatūra un smidzināja. Šodien T līdz +5°C, brīžam līja, pēc tumsas iestāšanās pat intensīvi. Sniega nav, tikai vietās, kur bija samests, ir nelielas saliņas. No rīta vēl uz ceļa bija ledus un ūdens, tagad arī tie pazuduši. Redzamas zvaigznes, tātad mākoņu nav, T+2.1°C.


Pēcpusdienā pa laikam sniga, nu jau būs 3-5 cm. Šodien siltāks kā vakar, nedaudz virs nulles. Tagad mēness spīd caur skrejošiem mākoņiem.


Mjā, bildes no telefona nav tās labākās, tomēr ceru, ka noskaņa saprotama.

Vai, laikam ziema!
26.11.2018 00:53


Vakarnakt bija zvaigžņotas debesis, bet pasilts, priekšpusdienā arī saules brīži, vēlāk gan samācās, faktiski bezvējš. Nav jau jēgas pūst, visas lapas norautas pat ozolam. Joprojām silts, T ap +7-8°C, veļa nežūst, tātad liels gaisa mitrums. Normāli, pat jauki, dzīvojam!


Nu jā, saule spīdēja dažas stundas līdz 11iem vai 12iem. Vēlāk apmācies, pievakarē arī migla vai cita veida smidzeklis. Toties silts- ap +7-9°C


Siguldā šodien saule spīd, T+8°C, nemaz nepūš, jauki.


Beidzot beidza pūst, tas vējš tiešām jau līdz brošai, veselas trīs dienas! Vienu labu darbu tas tomēr izdarīja- aizpūta lielu daļu lapu no maniem diviem ozoliem velns zina kur, daļa ir dīķī, pārējais droši vien pie kaimiņiem. Varēja arī to zīļu un citas drazas lērumu kaut kur aizpūst.
Ap pusdienas laiku sāka saule spīdēt, T ap plkst.15iem pacēlās līdz +12°C. Drausmīgi mitrs, visi celiņi izskatās slapji, lai gan nav nokrišņu. Tagad migla, T+7°C
Ap pusnakti tik spēcīga migla, ka no kokiem pilst un viss slapjš paliek


Arī burkāns redzams zemē- tātad sniegavīrs ir bijis!

Sniega bumbas Rēzeknē
31.10.2018 22:17

Beidzot viss ir nosalis, spaiņos virs salijušā ūdens ledus ripas gandrīz centimetru biezas, vēl tagad ārā mētājās un nav izkusušas. Kātad var izkust, ja tikai daži grādi virs nulles un šššausmīīgi pūš auksts vējš, tā līdz 12-15 m/s. Pa dienu vēl neko, tagad T+0.7 un vējš liekas īpaši auksts, labi, ka vēl bez nokrišņiem


Oi,oi- nav vēl pusnakts, bet T jau zem nulles, pirmoreiz šoruden tādas šausmas. Man vēl dālijas zied un pat kārtīgas salnas vēl nav bijušas. Ārā mēnesnīca un no ZA puses skrejoši apokaliptiski mākoņi, neliels, bet ass vējelis, T-0.4°C. Pa dienu bija saulains, bet jau tad pamanīju, ka mitros cimdos izteikti sala rokas.


Ne salnas, ne sala, sieva celās agrāk, no rīta +1°C esot bijis. Dārzā ne mazako salnas pazīmju, puķes turpina ziedēt. Dienas pirmā puse miglaini mākoņaina, pēcpusdiena saulaina, ap +8°C. Tagad drēgna migla, +2.5°C.


Jums daudz kas vēl koši zied, man arī dālijas zied, cits gan tāds pakaltis.

Atvadas no siltuma.
19.10.2018 22:24

Forša, saulaina diena līdz +17°C, no rīta vējš, kas vēlāk norima. Vēlēšanas un svecīšu vakars kapos, ja būtu kā vakar, nekādu kapu nebūtu.


Jā, drusku papūta, nobirdināja kārtējo ozolzīļu un mazu ozola zariņu kravu zemē, drusku palija un viss.


Iepriekšējo nakti nedaudz lijis, līdz pusdienlaikam padrēgns. Pēcpusdiena un līdz saulrietam saulaina un pat pasilta. Pēc tumsas iestāšanās nedaudz nolija, no vēja ne smakas, T+7.1


Paldies par piedāvājumu, diemžēl neapgrozos Jūsu pusē, iespējams, ka vispār nekad neesmu bijis Babītē. Man sievasmāte iedos, viņai vienmēr ir āboļi.

Rudens ir klāt!
27.09.2018 22:42

Saulaina un tīŗi jauka diena, T no rīta+10°C vēlāk +13-15°C, tagad atkal+10.2°C. No rīta vējs gan lika sevi manīt, pievakarē norima. Pagaidām vis kluss un mierīgs.

Rudens ir klāt!
27.09.2018 22:37

No rīta t+5°C, vēlāk +10°C, negants vējš jau no paša rīta, auksti. Ap plkst.12iem sāka līt un dažādā intensitātē visu laiku līst. Neatceros, kad bija šitāda līšana, varbūt pirms dziesmusvētkiem vai pavasarī. Papildus līšanai ievērojams vējš, kas vēl vairā rada nepatīkamus apstākļus, vidēji 10-12 m/s, brāzmās, ko pavada ozolzīļu un sīko zariņu krusa, nu tā uz 18 m/s. Tā jau zīles iepriekš bira daudz, tagad viss pagalms drausmīgi pieslānīts ar zīlēm un visu to zaru drazu. Labi, ka šogad nav ābolu vispār, tad vēl ar tiem būtu ņemšanās. Pievakarē paliek siltāks, tagad T+12°C.

Rudens ir klāt!
26.09.2018 23:37