1. 26.02.2021 16:19 Skatīt

  Sniegs nokusis par 90 procentiem, palicis tur kur bija sastumtas kaudzes vai kupenas biezākas. Pagalms jau sāk apžūt. T ap +4-6°C, apmācies, neliels vējš, visuma padrēgns.

  Ielādē...
 2. 25.02.2021 16:42 Skatīt

  Nu tā, plkst.16-10 fiksēta T +10,1°C. Arī pēc sajūtām ir silts, cepuri nevajag. Tāds pusskaidrs/pusapmācies, brīžiem pat pilina. No sniega brīvajās vietās ūdens un dubļi, gandrīz vai kalošās smeļas iekšā, pa zāli trakāk kā ar slēpēm. Kaut kad bērnībā, 70to gadu sākumā, bija kas līdzīgs, laikam Februārī viss nokusa, gandrīz vai pumpuri sāka plaukt. Pēc tam viss sasala un pavasaris ilgi negribēja nākt.

  Ielādē...
 3. 23.02.2021 23:30 Skatīt

  Galīgi pelēka un drēgna diena, T starp +2°C un +4°C. Pēcpusdienā vēl neliels lietus, vēlāk smidzeklis. Slapinators, drebinators un kājslapis- šādā laikā es parasti saķeru augšējo elpošanas ceļu iekaisumus, pagaidām vēl viss kārtībā.

  Ielādē...
 4. 23.02.2021 00:38 Skatīt

  Saulaina un silta diena, T ap +6°C. Visur pilst, līst un tek, sniegs kūst ātri. Jumts D pusē jau gandrīz bez sniega, celiņi vai nu atkusuši vai ļoti slideni. Pievakare dūmakaina, patlaban T +2.5°C.

  Ielādē...
 5. 21.02.2021 23:46 Skatīt

  Esam pavadījuši gandrīz mēnesi garu, stabilas ziemas periodu. Ar visiem tā plusiem un mīnusiem, bet kopumā man iespaids ir labs.
  Ja sestdien vēl zem nulles turējās, bija padrēgna migla, tad šodien jau stabili pozitīva temperatūra, dienas vidū gandrīz +7°C. Pēcpusdienā vēl saulains, putniņi čivina, sniegs acīmredzami plok vietās, kur nav aiztikts.Samestās un sastumtās kaudzes turas labi. No jumtiem visu dienu tek ūdens, malas jau nokusušas. Tagad vakarā drusku vēsāks, T +2.5°C.
  Prognozes mani neiepriecina, par pavasari 21.februārī priecāties ir pāragri. Sliktākajā gadījumā var vēl ilgi ievilties slapja "britu ziema" pie T intervāla -5-+5°C.

  Ielādē...
 6. 18.02.2021 01:32 Skatīt

  Vakar pēc vakara nelielajiem nokrišņiem T dažu stundu laikā nogāzās no 0°C līdz -12°C. Šodien jauki saulaina ziemas diena, T nebija augstāk par -9°C, patlaban gandrīz -15°C. Ņemam par labu to kas vēl ir, varbūt jaunnedēļ varēs raudāt...

  Ielādē...
 7. 17.02.2021 01:55 Skatīt

  Pēc maniem rēķiniem, kārtīgā ziema ilgst no 26.janvāra, bet kaut cik sniegota ziema no janvāra sākuma vai pat pērnā gada beidzamajām dienām. Klusi ceru, ka nākamnedēļ tikai neliels atkusnītis uznāks un nebūs nekā no dažās prognozēs paredzētā, turpināsies "normāla" ziema.
  16.02.2021. diena ar sauli pirmajā pusē un apmākuli otrajā pusē. Dienā bija brīžiem nelielas vēja brāzmiņas, kuras gāza no kokiem lejā tur piesalušās sniega gubas. Diezgan nogāza, bet vēl palika. Pievakarē T pacēlās drusku virs nulles, ap plkst.22iem no gaisa nāca kaut kas mitrs un lietusveidīgs, vēlāk drusku nobira krusas putraimiņi. Tagad atkal drusku piesalst, T -4.3°C, neliels vējš.

  Ielādē...
 8. 17.02.2021 01:38 Skatīt

  Mums katram savs "sūnu ciems" vismīļākais, bet vismaz man ir arī interese par citos "sūnu ciemos" notiekošo, un ne tikai par sausu laika apstākļus raksturojošu rādītāju uzskaitīšanu. Mums te ir brīnišķīgi fotogrāfi, putnu vērotāji-barotāji, dārza, mājas un lauku darbu veicēji, jūrnieki, burātāji, ceļotāji-ekstrēmisti, ziemas mīļi un nemīļi,lietus mīļi un nemīļi utt.; vienvārdsakot, interesanta publika. Mani viņi visi interesē ar visām viņu emocijām un vājībām. Mani interesē arī Mārcis no Liepājas, viņa vērojumi, viņam ir savs īpatnējais izteiksmes stils. Un ar Mārci viss ir labi, kamēr viņš atkal kādam "neuzbrauc", manā skatījumā, nepelnīti un ne pa tēmu. Iespējams, vainojams mans "profesionālais marazms", tomēr vairāk kā 25 gadi iekšlietu sistēmā ir atstājuši pēdas- es esmu par taisnību, par atbalstu un sadarbību un kategoriski pret aizskaršanu un "braukšanu virsū". Es varu pielikt vienkārši mīnusu, bet ir brīži, kad ir vajadzīgi vārdi, te nu tie ir, sory par nemeteoroloģisku tēmu

  Ielādē...