F
flames

Lietotāja aktivitātes


Pie manīs ap 13:00 nedaudz uzlīja un pēc tam atkal mākoņu palika mazak un vairāk saule spīd un temperatūra pakapas līdz +21 grādam un pūta neliels DA vējš.Vakar puse mākoņu saradas arvien vairāk un ap 20:30 mēreni stipri nolīja un nedaudz paducīnaja,tā kā neka traka nebīja.Bet pašlaik ir apmācies un nelīst pašlaik un ir +16,5 grādi.


Pie manīs nakts pagāja ar mainīgu mākoņu daudzumu un pūta mērens ZA puses vējš un bija ap +14 grādiem.
Bet dienas pirmā puse pagajusī ir parsvara apmākusies un tikai pa laikam uzspīd saule,bet pagaidam nav bijis. Un temperatūra diez ko augsti nav pakapusī ir tikai +18 grādi.


Sveiki,šodien ir forša diena un ar laba laika gubumākoņiem kuri tagad paliek arvien mazāk.Bet palaikam uzpūš spirtāks A vējš.
Bet temperatūra diena max ap +24 grādiem,bet pašlaik ir +21 grads un saulains bez neviena mākoņa.


Mana puse šodien visu dienu saule spīd caur tādu dumāku,bet pēcpusdiena pat nedaudz uzlīja.Un visu dienu pūta lēns D vējš.Grādi max bija ap 17:30 +20,6 grādi max,bet parsvara turējas ap +19,+20 gr.Bet pašlaik pie manīs ir daļejī apmācies un ir +16 grādi.


Prieks butu par tadu siltumu,jo tomer vasara vel skaita.Ne ta ka sodien kad ik pa laikam list un parsvara ir apmacies un saule uzspid pa kadai retai reizei.Un max gradi sodien bija +16,9 gradi,bet uz nakti turpina kristies un ir jau +11,1 grads.


Pie manīs pagajuša nakts bija apmākusies un tāpēc es nevarēju redzēt meteorītu plūsmu,bet toties bija siltāks un bija +11,9 grādi.
Rīta puse līdz pusdienlaikam bija MMD un ļoti bieži saule uzspīdēja,bet jau pēcpusdienā pilnība apmācas un kļuva vēsaks un visu dienu pūta lēns Z vējš.
Max temperatūra līdz pusdienām +21,6 grādi,bet tā parsvāra ap +20 grādiem un vakara jau ap +17 grādiem.
Bet pašlaik ir apmācies un ir +15 grādi.Ceru uz siltāku laiku.


Pie aizvadīta naktī vēl bija min +10,3 grādi un ar apmākušos laiku.
Dienā tāpat kā Līvanos apmācies un nē saules stara un vakarpūse vēl uzlīja neliels lietus,bet temperatūra svārstījas ap +14,+15 grādiem un max bija +16,8 grādi un visu dienu pūta neliels ZR vējš.
Bet pašlaik ir apmācies un ir +13,6 grādi.
Jāteic nu izskātas kā sācies rudens,nē kā būtu vasara,vēl ceru uz karstu laiku.


Pie manīs pagajuša nakts pagāja mierīgu ar daļeju apmākušam debesīm un min bija +13,4 grādi.
Dienā pie manīs lietus nebīja ne pīles un ar mainīgu mākoņu daudzumu un arī biežī saule spīdēja.Un pūta mēreni stiprs R vējš.
Un max temperatūra bija +21,6 grādi,bet tā parsvāra tūrējas ap +20,+21 grādu.
Bet pašlaik ir daļejī apmācies un ir bezvējš,bet ir pavēss palicis un ir +14,7 grādi.


Pie manīs pagajuša naktī bija neliels mākoņu daudzums,jo visu laiku mēness spīdēja uz rītu vairāk atkal sāka paradīties mākoņu.Un pa naktī pūta neliels DR,R vējš un min t bija +15,5 grādi.
Rīta arvien vairāk mākoņu saradas un tā visa dienā pagāja ar mainīgu mākoņu daudzumu un kās uz naktī palika arvien mazāk un par laimi vakar pa dienu nebija nokrišņu ne reizi,vismaz pie manīs,bet tā pa dienu ļoti bieži saule spīdēja.Bet toties visu dienu pūta diezgan brāzmains DR,R vēji kas sajūtas radīja vēl vēsākas.Bet temperatūra max bija pa dienu sasniegusi +24,1 grāds,bet tā parsvara svarstījas ap +21,+22 grādiem un uz vākaru protams kā paliek vēsaks.
Bet pašlaik spīd mēness un ir skaidrs un vējš ir ari nedaudz pierīmis un ir +14,9 grādi.


Pie manīs no rīta ap kādiem 7:00 sāka paradīties arvien vairāk mākoņu un 10:30 jau apmācas pilnība un ap 11:25 sāka līt lietus un līja mēreni stipri līdz pat 15:30.Pēc tam sāka arvien vairāk saule spīdet un mākoņu mazdrusciņ mazāk palika,bet lietus vairs nav bijis.
Temperatūra kamēr rīta puse vairāk saule spīdēja t uzkāpa līdz pat +23,8 grādiem.Bet tad sāka līt un tikmēr kamēr līja temperatūra noslīdeja līdz pat +17,6 grādiem,bet ta parsvāra turējas ap +17,+18 grādiem.Bet vakarpūse atkal sasniedza dienās max t +24,6 grādiem,bet ta parsvāra bija ap +21,+22 grādiem.Un visu dienu pūta mērens D,DR vējš.
Bet pašlaik ir daļejī mākoņains un palaikam saule uzspīd un ir +19,1 grāds.


Pie manīs lietus ne pīles netika,jo zeme ir pilnība sausa.Apmēram pēc 1:00 šonākt noskaidrojas un bija labi saredzams.
Jāteic kā pie manīs pēdēja mēneša laika nav bijis neviena lietus piles ,jo līdz manīm lietus mākoņi laikām izlīst.
Bet pašlaik ir skaidrs un spīd mēnes un mākoņu pavisam maz un ir diezgan silts +19,4 grādi.


Mana puse pagajuša nakts pagaja mierīgi un ar daļejī skaidram debesīm un min temperatūra bija +14,5.
Dienā pagāja ar daļejī apmākušam debesīm un parsvara tie spalvu mākoņi,bet uz naktī jau apmācas pilnība.Un pa dienu pūta mērens DA vējš un palaikam ar brāzmam.Un max bija +27,3 grādi,bet tā turējas ap +26 grādiem.
Bet pašlaik ir apmācies un ir mierīgi un vēja arī nav un ir +21,1 grāds.


Pagajuša nakts pie manīs silta un skaidra un ar miglu un min temperatūra bija +16,8 grādi.
Dienā parsvara saulaina ar mainīgu mākoņu daudzumu kas uz naktī pazūda,un pūta neliels DR vējš un max grādi bija +27,9,bet tā parsvāra turējas ap +25,+26 grādiem.
Bet pašlaik ir skaidrs un spīd dilstošs mēness un ir sabiezējusī migla un ir +19 grāds,tā ka silts vakars ir joprojām.


Pie manīs pagajuša nakts bija mierīga ar skaidram debesīm un tikai uz rīta pusi saradas vairāk mākoņu un pilnība apmācas ap 6:30 un ap kādiem 7:20 pavisam nedaudz uzlīja un tas arī viss atkarība no citam vietam.Bet tā nākts bija samēra silta un min bija +17,9 grādi.
Dienās lielāka daļa pagāja ar apmākušos laiku un tad uz vakara pusi,mākoņi pa malam salīda un uzspīdeja saule un ta līdz saules rietam un tikai spīdēja saule un lietus vairāk nebija.
Bet temperatūra pirmāja dienās puse kā bija apmācies bija ap +23,+24 grādīem,bet kā uzspīdēja saule tā pakāpas līdz pat +28 grādiem,bet max bija reģistrēts +29,1 grāds.Un visu dienu pūta neliels R vējš.
Bet pašlaik ir skaidrs un sabieze migla un ir +19,5 grādi.


Pie manīs šodien īsta vasara turpinās,jo šodien visu dienu mākoņu gandrīz nebija un vienīgi nelieli gubumākonīši kas nemaz neauga un saule spīdeja spoži.
Pagajuša naktī temperatūra bija noslīdejusī līdz +10,8 grādiem,bet pēc tam iesīla un pēcpusdiena iesīla max līdz pat +30,7 grādiem tā digitālai radīja,bet tā turējas ap +29 grādiem.
Bet pašlaik spīd menēss jeb pilnmenēss un mav nevienā mākoņa un vēja višar nav un ir vēl silts +20,7 grādi.
Un izskātas kā centrālajos rajonos iet ļoti karsti.


Labrīt,pie manīs šī nakts pagaja ar nelielu mākoņu daudzumu un pūta lēns D vējš un bija ap +10 grādiem,ta ka sanak pavēsa nakts.
Bet pašlaik spīd sauli un ir arī mākoņi un neliels vējš un temperatūra +11,4 grādi.


Pie manīs šorīt ap 4:30 kādas 2 stundas diezgan pamatīgi nogāza,bet pēc tam visa dienas atlikusi daļa pagaja ar MMD,bet kas priece bez lietus un vakara pat mākoņu vēl mazāk palīka un gandrīz pilnība skaidrs.
Temperatūra max pa dienu bija +22,7 un parsvara bija tajās robežas no +19 līdz +22 grādiem un uz vakaru paliek vēsaks.
Un visu dienu pūta diezgan spēcīgs DR vējš ar brāzmam,bet uz vakaru sāka pierīmt.
Bet pašlaik ir neliels mākoņu daudzums un +16,2 grādi un vējs gandrīz pierīmis.


Pie manīs vakardiena pagaja ar apmākušos laiku un no rīta nedaudz izslaicīgi uzlīja,bet atlikušāja dienas vairs nelīja.Bet vakarpuse ap kādiem 19:05 pirmoreiz vakar uzspīdeja saule,bet saule rietot atkal apmācas.Tatad neka pozitīva un tikai viens pelēcīgums,pat lietus kartīgs neatnāk tikai tāds smidzeklis vien un arī temperatūra ir pazemu,vakar max bija +21,2,bet parsvāra ap +19,+20 grādiem un uz vakaru palīka vēsaks.Un visu dienu pūta merēns DA,D vējš.
Bet pašlaik vērojot ir apmācies un gandrīz nav un ir tikai +14,9 grādi.Tā ka nav neka no vasaras kārtīgas.


Pie manīs vakardiena pagaja ar MMD un ļoti bieži spīdot arī saulei.
Un tika vienreiz uzgāja cb mākonis un diezgan stipri nolīja un tas bija ap 14:50 kādas 5 min un visa parēja dienas daļa pagaja bez nokrisņiem.
Bet temperatūra max bija vakar +23,2,bet tā arī vakar nedaudz svarstījas no +17 līdz +22 grādiem.
Un visu dienu pūta diezgan brāzmains D vējš kas uz naktī sāka pierīmt.
Bet pašlaik ir daļejī apmācies un pūš jau lēnaks D vējš un ir +15 grādi.


Pie manīs vakardiena pagaja dažadī,jā vēl rīta puse bija diezgan saulains,tad sākot ap pusdienlaiku apmācas pilnība,bet lietus gan nebija.Un visu atlikušo dienas daļu bija apmācies un tikai paša vakara ap 20:30 nedaudz uzlīja,bet pavisam nedaudz,es pat teiktu rasīnāja,jo kartīgi nemaz nelīja un kādu 1,5 stundu un tālak atkal bez nokrišņiem.
Temperatūra vakardiena pa dienu max bija +24,8,bet tā parsvara svarstījas no +21 līdz +23 grādiem uz vakaru nedaudz vēsaks palika un visu dienu pūta neliels D vējš.
Bet pagaidam šī nakts ir apmākusies un bez nokrišņiem un ir +12,4 grādi.
Tā kā nav diez ko silts,bet vismaz mana puse tā nelīst kā citur,jo vakar paspējam pat sienu salīkt.