Z
zenofex

Lietotāja aktivitātes


Ļoti skaistas bildes dažas pilnīgi uzreiz rāmējamas un pie sienas karamas!

Pilnmēness diena
14.06.2014 20:12

Super kadri! Dažās bildēs iespaids tāds, it kā tās nāktu no citas pasaules! Respect! Fotogrāfa mājaslapa ielikta bookmarkos!

Negaiss
20.05.2014 21:08

Trešdienas kartē interesantas temperatūras :D, kur vien skaties - 21 grāds. Meteorologi laikam joko :)


Kas tie par mīklainiem veidojumiem no ledus?

Janvāris pie jūras
25.01.2014 18:07

No rīta redzēju ka bija divi vienādi raksti (abi Raita), un tagad viens ir pazudis, bet man šķiet ka otrajā jau bija šis tas iekomentēts. Varbūt, ka tamdēļ škiet, ka komentāri pazuduši?


Šitas varētu būt jums interesants: Zemes vēju kustība. Uzspiežot uz "earth" var kontrolēt augstumu v.j.l., kartes veidus un laiku.


Pasakaini skaisti! Paldies, ka padalījies :) Žēl ka no rītiem nāk miegs, nevaru pats pavērot tādus skatus :(


Paldies par skaidrojošo tekstu. Es ieteiktu ielikt kaut kur uzkrītošu "Donate" podziņu, ja jau serveris tiek uzturēts par personīgajiem līdzekļiem. Pats būtu gatavs kaut ko ziedot un droši vēl kāds...


~Bišumuižā pašlaik 32.1°C, iekšā 28°C


Es šajos lietus mākoņos pamatīgi saslapu, ejot pastaigā no Pārdaugavas pa dienvidu tiltu gar molu līdz centram. Lietussargs bija, bet ķermeņa lejasdaļai tāpat nepalīdzēja :) Bet mākoņi bija skaisti!

1. augusta mākoņi.
02.08.2013 16:22

Pamainīju saiti, tagad jābūt...


Uzliku, lai galeriju var skatīties arī nereģistrēti lietotāji.


Neizdevās te uztaisīt galeriju par brīdvienu debesīm, tāpēc lieku saiti. Galerijā arī bildes, kurās izdevās noķert vecziga aprakstīto virpulīti (24. jūnija 14:08)


Apmēram tā, un no tās "kolekcijas" izveidot kaut kādu mākslas darbu.


Interesants projekts, varbūt kādam ir vēlme piedalīties.


Kādas ir prognozes par ledus iešanu Latvijā? Kuros datumos apmēram tas varētu notikt?


Bet šodien Rīgā jau dzirdamas strazda dziesmas! Pavasaris vairs nav tālu! :)Kurš var pakomentēt, no kā pie Spānijas un Portugāles ZR krastiem radušies tādi dīvaini svītrveida mākoņi, kas pašreiz redzami sat24.com satelītattēlā?


Hm, dīvaini bet nevienu spērienu pa torni neredzēju, lai gan visu negaisa laiku vēroju - no mana loga tas kā uz delnas. Pavisam tuvu bija viens spēriens (pussekunde), bet uz salu tilta pusi.