R
Robežnieki

Lietotāja aktivitātes


Jau nedēļu turpinās novembris - nomācies un ar miglu. Nedaudz piesalst, bet sniega nav, vien mežā starp kokiem nedaudz saglabājies. Cerams, ka prognozes par lielu aukstumu nepiepildīsies, citādi kailsals papostīs sējumus.

Nedēļa ap nulli
02.02.2017 11:12

Šodien +3 grādi, stipri nomācies, ik pa laikam smidzina. Sniega sega strauji plok. Kaimiņa rapšu lauks jau gandrīz pilnībā nokusis.


Ap trijiem naktī sals -12 grādi, bez nokrišņiem, šobrīd -5 un pamazām sāk skaidroties. Cerams, uz pēcpusdienu ieraudzīsim sauli. Sapūstās kupenas ievērojami saplakušas.


Pāris dienas pagāja atbrīvojot stādus no sniega smaguma, gaidot prognozēto atkusni, bet nekāds lielais atkusnis nebija - aizvakar pus dienu nedaudz kusa pasmidzināja sīks lietus un atkal piesala. Vakar siltāk par -3 nekļuva. Šodien arī visu dienu turējās -5, -6 grādi bez nokrišņiem un šobrīd -14 grādi. Kad no mākoņiem iznirst mēness, tad brīnišķīga redzamība - stirnas var redzēt teju puskilometra attālumā.


Šobrīd -26grādi. Šodien bija skaista ziemas diena. Nedaudz bira ļoti pūkains, smalks sniegs, bet spīdēja arī saule ar krāšņu sarkanu saulrietu. Pa dienu temperatūra turējās ap -13, -14 grādiem.


Vakar visu dienu turējās -13, -14 grādi, visu dienu ik pa laikam sniga. Šorīt -15 un snieg smalkām pārslām.


Talsu novada Strazdes pagastā patreiz -8 grādi, sniega maz un nesnieg.


Apmēram stundu kārtīgi zibeņo un viens otrs stipri skaļš pērkona grāviens. Apmēram 2 km attālumā.


Naktī ap trijiem -14 grādi, tāds aukstums aprīlī nav redzēts.


Šorīt ap trijiem termometrs rādīja -14, kaut kas neredzēts aprīļa vidū!


Joprojām -8 grādi ar bezvēju un neviena mākonīša.